συμβολα αγνωστης αδελφοτητας
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    συμβολα αγνωστης αδελφοτητας

    υπαρχει ενα σημειο που αναγκαζομαι συνεχως να περναω απο κει που ειναι κατι ας πουμε σαν γεφυρα η διαβαση για να πας απεναντι γιατι δε το κατονομαζω ακριβως τι ειναι που καπιος ζωγραφισε ενα αγνωστο συμβολο προς το ευρυ κοινο που το ζωγραφισε σε σημειο που δε σβηνετε και ευκολα εκμεταλευομενος οτι δεν ειναι γνωστο σχεδον πουθενα και καθε φορα που με βλεπουν να περναω απο κει μου εχουν γινει κολητηρια ατομα της αδελφοτητας αυτης που παρα τη θεληση μου προσπαθει να με μετατρεψει σε αλλο ανθρωπο και ψαχνοντας προσπαθοντας να βρω τροπο να ξεμπλεξω απ αυτους βρηκα το ιδιο ακριβως συμβολο και σε ενα σπιτι που το εχουν εγκαταστησει απεναντι απο ενα σημειο που συνηθιζω να περναω και σημερα ενω το βρηκα στο ιντερνετ προσπαθοντας να το αποθηκευσω με εγραψε το προγραμα προγραμ ερορ αφου το θρασος τους εχει ξεπερασει καθε οριο αφου καθε φορα που το βλεπουν ξεφτυλιζουν τα παντα ομως εγω δε προκειται να τους ανεχτω θα βρω τροπο να τους βγαλω στη φορα και μετα οι εκβιαστες θα μιλουν για δικιο οταν γεμισαν το σημειο αυτο με κατασκοπους τους μου λενε πχ να μη περναω απο κει εφοσον ειναι διαβαση τι να κανω να παω απεναντι με ελικοπτερο μηπως τοσο καιρο με εκβιαζουν ψυχολογικα για να δεχτω ανθρωπο τους

  2. #2
    Βλέπεις πολλά έργα Αλέξανδρε κι επίσης η φαντασία σου έχει προχωρήσει πολύ. Εγώ όσο περνάνε τα χρόνια όλο και περισσότερο διαπιστώνω ότι όλα τα περί συνωμοσιολογίας ανήκουν στη σφαίρα της φαντασίας και ουδέν έρεισμα έχουν στην πραγματικότητα. Απλά όλοι αυτοί που μας τα μεταφέρουν με διάφορους τρόπους όπως τις ζωγραφιές που λες πως είδες στον τοίχο και σε ένα σπίτι είναι επηρεασμένοι από αυτά τα φανταστικά σενάρια που έχουν φτιάξει άλλοι των οποίων η φαντασία τρέχει και δη αυθαίρετα χωρίς δηλαδή αυτά που υποστηρίζουν να έχουν κάποιο λογικό ή αξιόπιστο πραγματικό υπόβαθρο.
    Εσύ θα πρέπει να καθαρίσεις τη σκέψη σου απ αυτά και να βάλεις κάτω σενάρια για το πως θα φτιάξεις τη ζωή σου νέο παιδί που είσαι, κάτι που προφανώς ισχύει για όλους μας.
    γιάννης

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τι βλεπω αλλα εργα ρε εδω εμφανιστηκε απο το πουθενα μια αδελφοτητα στις ενημερωσεις μου που δε τη βρηκα εγω ΑΛΛΑ με βρηκε αυτη ΠΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΚΑΘΑΡΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΙΡΕΣΗ και εμφανιζοταν μονη της ΠΑΡΑ ΤΗ ΘΕΛΕΣΗ ΜΟΥ ενω εγραψα οτι δε θελω να το βλεπω αυτο ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΕΞΑΠΑΤΗΣΟΥΝ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΕΝΩ ΠΑΡΕΜΒΑΛΟΤΑΝ ΚΑΠΙΟΣ ΑΣΧΕΤΟΣ σα να προσπαθουσε να μου επιβαλει τη παρουσια της και αυτα τα συμβολα που λεω ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙΟΔΙΑ ΜΕ ΑΥΤΗ αφου δεν εχουν καμια διαφορα απ την ιδια δε καταλαβα τοτε πως εξηγιτε οτι εκλεισα δυο φορες τη καρτελα αυτη και εμφανιστηκε μονη της? μηπως οι αλλοι ειναι ........... και δε καταλαβαινουν? μεσα σε αυτο υπηρχαν 300 ατομα αν καπιος εβλεπε τα κουκις σε οτι χρησιμοποιουσα θα καταλαβαινε αμεσως τι ελεγα αφου φαινοταν καθαρα αυτο που ελεγα αφου αν περασει καπιος απ το σημειο αυτο θα το καταλαβει αμεσως δε καταλαβα δηλαδη ειμουν υποχρεωμενος να δεχτω τη κατασταση αυτη ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΖΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ δεν εχουν κανενα δικαιομα να προσπαθουν να μου επιβαλουν τυπο που απαιτουν να τον παντρευτω παρουσιαζοντας μου ως δηθεν σωτηρα ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΖΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΛΕΩ ΠΡΟΣΠΑΘΟΝΤΑΣ ΝΑ ΕΛΕΓΞΩ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΦΟΥ ΑΝ ΔΕ ΤΑ ΕΛΕΓΑ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΑΝ ΤΟ ΧΑΒΑ ΤΟΥΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΑΘΑΡΟΤΑΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΕΚΤΙΘΟΝΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΕ ΕΞΑΠΑΤΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΑΤΗ ΑΦΟΥ ΧΑΚΑΡΑΝ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΧΕ ΣΧΕΣΗ ΑΛΛΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΕΞΑΠΑΤΗΣΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΑ ............ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΑΝ ΑΥΤΟΙ ΕΓΙΝΑΝ ΡΕΖΕΛΙ ΔΕ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΠΟΥ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑΝ ΟΤΙ ΕΚΤΙΘΟΝΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΝΑΓΚΑΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΓΑΛΩ ΦΑΣΑΡΙΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΑΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΓΑΛΩ ΦΑΣΑΡΙΑ ΜΕΤΑ ΖΗΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΔΙΕΛΥΣΑ ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ? ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΛΙΓΟ

Similar Threads

  1. Όνειρα με θάνατο και λοιπά σύμβολα
    By loxagos_snake in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 25-08-2013, 17:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •