κραυγαλεα συμβολα μυστικης οργανωσης που προσυλιτιζει κοσμο με κολπα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 19
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    κραυγαλεα συμβολα μυστικης οργανωσης που προσυλιτιζει κοσμο με κολπα

    καποια στιγμη ενω βρισκομουν σε ενα κοινωνικο δικτυο επεσα πανω σε μια σελιδα που εμφανηστηκε απο το πουθενα στις ενημερωσεις μου που εδιχνε μια μυστικη οργανωση η οποια εχει τοσο κραυγαλεα συμβολα που μεχρι και ενας ασχετος μπορει να τα προσεξει και στη συνεχεια δε φορτωνε η σελιδα αυτη του κοινωνικου δικτιου αφου πειρατες της οργανωσης αυτης εχουν καταλαβει τα σημεια που περναω εξω με τα συμβολα τους που φαινονται απο μακρυα και απαιτουν να παντρευτω τον αρχηγο τους λες και ειμαι υποχρεωμενος και μαλιστα στη σελιδα τους γραφουν ενα σωρο πληροφοριες για μενα για να κανουν προπαγανδα οτι ειμαστε συνεργατες ενω εγω δεν εχω καμια σχεση με αυτους και τοσο καιρο λυσαξαν να με ακολουθουν γιατι εχουν λυσαξει επειδη αρνουμαι να δεχτω το προξενιο που θελουν να μου κανουν με το πεσκεσι και οπου σταθω και οπου βρεθω μου κουβαλανε αδελφους τους προσπαθωντας να με εκβιασουν να αλαξω γνωμη ψαχνοντας βρηκα και αποδειξεις οτι η οργανωση αυτη ειναι υπαρκτη αφου βρηκα πληροφοριες γι αυτη σε ενα βιβλιο

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    σε λιγο που θα σας παρουν χαμπαρι ολοι ενω καταλαβατε με το ετσι θελω οποια συσκευη χρησιμοποιω και γινετε ρεζιλι παντου τοτε θα καταλαβετε ποιον πηγατε να εκβιασετε οταν ανακαλυψουν ολοι το πρακρατος φαντασμα που τοσα χρονια απαιτουσε απ ολους να γινουν συναιτεροι του με το ετσι θελω τρομοκρατοντας τους γιατι αυτο ειστε κοινοι εκβιαστες που απαιτειτε απο τους παντες να γινουν συναδελφοι σας χωρις να τους ρωτατε το αν θελουν αλλα ειχατε καλομαθει τοσα χρονια να εξαγοραζετε τους παντες με λεφτα

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    στη συνεχεια φωτογραφησα τη ιστοσελιδα αυτη η οποια ηταν κενη και ελεγα ταιμ αουτ και στη συνεχεια αναγνωρισε το καρτ ραιντερ με τη δευτερη αφου τα αντιβαιρους απ οτι φαινετε ειναι διακοσμητικα για να πληρωνουμε καθε χρονο συνδρομη και να μας δουλευουν αφου για να μας προστατεψουν θελουν μια τραπεζα λεφτα να τους πληρωνουμε τσαμπα και βερεσε και οπιος γουσταρει να κανει το διαχειριστη σε σελιδες αλλων αναλογα με τα κεφια του να υποκλεπτει συνομιλιες ανενοχλητος χωρις να τον ενοχλει κανενας και να μας δουλευουν κανονικα μιλοντας ταχα για ασφαλεια ενω ολα ειναι σουρωτηρι κανονικο μονο και μονο για νια εχουν τα παντα υπο καθεστως φοβου και τρομοκρατησης ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΙΛΑΤΕ ΟΤΑΝ ΚΑΝΑΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΔΙΤΡΗΤΑ ΜΕ ΣΚΟΤΕΙΝΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΕΙ ΑΠ ΤΟΥΣ ................ ΠΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΑς ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΕΝΩ ΜΑς ΠΟΥΛΑΤΕ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΣΟΥΡΩΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑς ΕΧΕΤΕ ΣΚΛΑΒΟΥΣ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΟΣΟ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΙΑ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΩ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΑΦΗΣΩΨ ΕΤΣΙ ΑΝ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΛΥΣΑΞΑΤΕ ΝΑ ΦΕΡΕΤΕ ΤΟ 5G ΚΑΙ ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΜΕ ΣΗΜΑ 4G ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΠΡΑΠΩΝΑ ΟΤΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΕΝ ΕΠΙΑΝΕ ΓΡΑΜΗ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΤΟΤΕ ΑΝΑΒΑΘΜΙΖΕΤΕ ΤΑ ΔΙΚΤΥΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑς ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΠΡΟΣ ΟΦΕΛΟΣ ΜΑΣ ΕΝΩ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙΤΕ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΥΠΕΡΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗΣ? ΑΛΛΑ ΠΑΡ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΥΝΩΜΟΣΙΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΤΕ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΣΗΜΑ 4G ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ ΓΡΑΜΗ ΜΕ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝ ΔΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΝΟΜΩΣΙΕΣ ΜΗΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΧΑΚΑΡΕΙ ΤΗ ΓΡΑΜΗ ΚΑΙ ΑΚΟΥΕΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΛΕΞΗΣ ΕΚΛΕΙΝΕ Η ΓΡΑΜΗ ΜΟΝΗ ΤΗΣ

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Αλέξανδρε εγώ είμαι στο φόρουμ μόνο 2-3 χρόνια, αλλά θυμάμαι ότι τα μηνύματά σου δεν ήταν έτσι όταν πρωτομπήκα. Τώρα είναι γεμάτα ένταση και θυμό. Εγώ δεν σου λέω ότι είσαι σε παραλήρημα, σου λέω ότι ενώ μπορεί να ισχυρίζεσαι το αντίθετο, είσαι μες στα νεύρα με όλους και όλα. Πήγαινε σε έναν ειδικό να δεις πως θα μπορέσεις όλες αυτές τις συνωμοσίες, τους πράκτορες, τις εταιρείες ή ότι άλλο είναι, να τα γράφεις όλα και να μην νοιάζεσαι και να είσαι ήρεμος να κοιτάς τη ζωή σου.

    Λείπει ο παλιός Αλέξανδρος απo το forum. Εγώ θυμάμαι ότι έδινες εύστοχες απαντήσεις στα διάφορα θέματα. Τώρα όλο για τα συμφέροντα και τις συνωμοσίες γράφεις!

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τοτε εξιγησε το αν μπορεις πως γινετε ενω μπηκα στη σελιδα αυτη τωρα να μη βλεπω εικονα στον υπολογιστη μηπως ξαφνικα συνενοηθηκαν ολα μαζι να μη λειτουργουν οταν βλεπω συνεχως το συμβολο αυτο? και αυτο δε γινετε μονο τωρα αλλα συνεχως φου γεμισαν με συμβολα τα σημεια που περναω και σαμποταρουν συνεχως οτι βρουν αφου ειναι σε πανικο αφου δε ξρερουν τι να κανουν για να με εκβιασουν να δεχτω το πεσκεσΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΑΥΤΗ ΣΧΕΔΟΝ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΗΜΑ ΜΕΤΑ ΜΕ ΣΗΜΑ 4G ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΜΕ ΣΗΜΑ 4G ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑ ΕΝΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΙΑΦΗΜΙΖΟΥΝ ΤΟ ΜΕΓΑ ΔΥΚΤΥΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑΧΥΤΑ ΤΟ ΚΑΙ 5 ΦΟΡΕς ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΟ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΚΟΨΟΥΝ ΑΠ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕ ΕΚΒΙΑΣΟΥΝ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ Ας ΤΟ ΚΡΙΝΟΥΝ ΑΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΑ ΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑ ΤΟΥΣ ΟΣΟΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΕΚΑΝΑΝ ΕΤΣΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΚΟΙΝΟΙ ΕΚΒΙΑΣΤΕΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΕΚΒΙΑΣΟΥΝ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΑΝΘΡΩΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΟΝΟΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕ ΘΑ ΧΩ ΠΟΥ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΠΡΑΛΗΡΗΜΑ ΤΟΤΕ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΕΝΩ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΑΥΤΗ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΤΕ ΤΟ ΣΗΜΑ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΜΗ ΒΛΕΠΩ ΟΘΩΝΗ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΝΑ ΦΟΡΤΙΖΟΥΝ ΣΕ 4 ΩΡΕς ΕΝΩ ΠΡΙΝ ΦΟΡΤΙΖΑΝ ΣΕ 2 ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΣΗ? ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΤΗΔΕς ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΤΟΥΣ ΟΜΩΣ ΔΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΝ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΕΓΩ ΕΚΒΙΑΣΜΟΥΣ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΓΕΜΙΣΑΝ ΘΥΜΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ Ν ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ............... ΠΟΥ ΕΚΒΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΘΟΔΗΓΙΣΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΟΜΩΣΙΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΗ ΣΤΙΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΓΝΩΡΙΣΤΑ ΑΣ ΤΟ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΟΥΝ ΟΣΟΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ ΑΥΤΟ ΑΝ ΦΑΙΝΕΤΕ Η ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΟΣΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΟΣΑ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΣΥΜΒΑΝΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΟΙ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΕΧΟΥΝ ΜΙΚΡΟΦΩΝΑ ΕΝΩ ΑΥΤΟΙ ΚΟΡΝΑΡΟΥΝ 24 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΛΥΣΑΞΑΝ

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    και μολισ μπηκα στη σελιδα αυτη εγινε το ελα να δεις το κανουν επιτηδες γιατι νομιζουν οτι ετσι θα περασουν οι εκβιασμοι τους αυτοι με εξαγριωσαν και με εκαναν ετσι το μονο που τους ενδιαφερει ειναι να εξαγοραζουν τους παντες με λεφτα και ανθρωπους τους και επειδη ειχαν καλομαθει τοσα χρονια γι αυτο κανουν ετσι ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΖΟΥΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΔΕ ΤΟΥΣ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΩ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αν καποιος εχει χρησιμοποιησει τη συσκευη αυτη θα καταλαβει αμεσως τι ενοω αφου πριν τη διαφημιση αυτη δε θυμαμαι ουτε μια φορα που να τη φορτισα και να εκανε παραπανω απο 2.20 ωρες και μετα τη διαφημιση αυτη που ειναι απολυτως πανομοιοτυπη μετατραπηκε σε ασανσερ που κανει οτι της κατεβει χωρις να την ενδιαφερει καν το τι θελω εγω σα να τη ρυθμιζει καπιος αλλος απ το ιντερνετ οπως γουσταρει αυτος με καπιο διακοπτη που αυξομειωνει τη ταση οπως ενα πολυφορτιστη που ειχα παρει που φορτιζε σε πολες τασεις και ολη αυτη τη ................ την εκαναν για να μου αλαξουν μυαλα αφου ακουσον ακουσον θελουν να με βοηθησουν και ολας με ολη αυτη τη................. που κανουν και ειναι εμφανες οτι με δουλευουν κανονικα γιατι κανουν ετσι επειδη πουλα σαν τρελη και επεδει αποδειξα οτι ειμαι καλυτερος απ αυτος και τους την εδωσε επειδη δε θα με εφτασουν ποτε

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    πριν κατι ωρες ειδα τα γνωστα τεραστια συμβολα της μυστικης οργανωσης σε μια διαφημιση και μετα απο λιγο φορτωνε η μπαταρια σε 2 ωρες στο 50% ενω πριν ειχε φορτωσει στο 100% ενω εμφανιστηκε ουρανοκατεβατη αυτη η αιρεση στις ειδοποιησεις μου στα σοσιαλ μιντια χωρις να ξερω καν τη σελιδα τους αφου συμπεριφερονται σα τα κολλητηρια που εμφανιζονται παντου οπου και να παω αφου δε ξερουν τι αλλο να κανουν για να μου πασαρουν τον αρχηγο τους και φαινονται απο χιλιομετρα οτι ειναι αιρεση

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ΠΡΟΚΑΛΩ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΞΩ ΛΟΓΟ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ ΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΙΣΧΥΕΙ Η ΟΧΙ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΓΕΡΟΣ ΘΑ ΤΑ ΕΒΛΕΠΕ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗ ΜΥΣΤΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΑΠ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΤΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΘΑ ΤΗ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΣΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΑΛΑΞΕΤΕ ΜΥΑΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΑΤΕ ΤΟ ΧΑΒΑ ΣΑΣ ΕΝΩ ΔΗΜΟΣΙΕΥΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΑΠ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΜΠΑΙΝΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΣΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ............ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑΝ ΤΙ ΕΛΕΓΑ ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΗΚΑΝ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΤΙ ΟΙ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    710
    Σοβαρά τώρα σου μιλάω χωρίς αστεία. Όλα αυτά που τόσο γλαφυρά γράφεις εδώ και τα διαβάζουν πολλοί λίγοι, γιατί δεν ανοίγεις ένα κανάλι στο.youtube να τα λες? Θα χεστεις στο ταληρο από τις διαφημίσεις και θα κυκλοφορείς με χρυσά δαχτυλίδια και γούνα τσιτσιλα σε χρόνο ντετε

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε με ενδιαφερει ποσοι τα διαβαζουν αλλα να τους κανω ρομπα με οτι τροπο μπορω αφου αυτοι με σηκωσαν απο κει που καθομουν οταν χακαραν το προγραμα γραφικων του υπολογιστη μου ενω μου λενε να μπω σε αλλο υπολογιστη λες και δε μπορουν να τον χακαρουν και αυτον αφου δε τους εμποδιζει τιποτα απολυτως αφου οι υποτιθεμενες αξιοπιστες εφαρμογες που βλεπουν τα αντιβαιρους ΕΙΝΑΙ ΤΡΥΠΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΚΕΙ ΧΟΝΟΝΤΑΙ ΧΑΚΕΡΣ ΜΕ ΠΡΟΦΑΣΗ ΟΤΙ ΒΕΛΤΙΩΝΟΥΝ ΤΗ ΕΜΠΕΙΡΕΙΑ ΧΡΗΣΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΤΑΧΑ ΣΩΣΤΕΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ και αν αυτο δε φτανει θα βρω και αλλο τροπο και η θα με αφησουν ησυχο η θα χρειαστουν θεραπεια οι ιδιοι αφου αν νομιζουν οτι εκβιαζοντας με θα με εξαναγκασουν να δεχτω τον αρχικατασκοπο που νομιζουν οτι θα δεχτω λογο εκβιασμου μαλον δεν ξερουν με ποιον εχουν να κανουν αφου σε λιγο θα παω εκει που βρισκονται και εχουν κατασκηνωσει τοσο καιρο και θα τους κανω ρομπα με οτι τροπο βρω

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε φτανει ποσο καιρο μου εβγαλαν τη πιστη να συνδεω το καλωδιο πεντακοσιες φορες και να μου λεει ο υπολογιστης οτι το προγραμα γραφικων δε λειτουργει και εμφανισαν τη μυστικη οργανωση τους μπροστα στα ματια μου στις ενημερωσεις του υπολογιστη μου ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΒΟΛΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΣΥΧΝΑΖΑ αν καποιος περασει απο κει θα τα δει σιγουρα

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    προσφατα ανακαλυψα σελιδα στο ιντερνετ που οι ιδιοι σχεδον κατονομαζουν τη μυστικη οργανωση που ελεγα τοσο καιρο εξαρχης απο τοτε που εμαθαν οτι τη χρονια που γεννηθηκα γεννηθηκαν καποια φωτισμενα παιδια επιδωθηκαν σε ενα σαφαρι παιδιων ιντιγκο ενω γνωριζαν πολυ καλα οτι εχουν να κανουν με καπιο ατομο υψηλης νοημοσυνης αγνωησαν τη πιθανοτητα το οτι με το τροπο αυτο θα εβγαιναν στη φορα τα μυστικα τους πραγμα που εγινε αφου το μονο που καταφεραν εκβιαζοντας με να ασχολουμαι μαζι τους ειναι να κανω αποκαλυψεις για το ποιοι ειναι και τι θελουν απο μενα

    Η ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ η θα βγαλω στη φορα οτιδηποτε εχει σχεση με αυτους μεχρι να τους αποδειξω οτι ουτε κατασκοποι ειναι οπως λενε ουτε μυστικοι οργανωση αλλα ενα ρεζιλικι και μισο που τους εκανα ρεζιλι παντου αφου αυτοι με εξαναγκασαν να το κανω αφου τοσο καιρο τους ελεγα οτι το μονο πραγμα που θα πετυχουν με το τροπο αυτο ειναι να βγουν στη δημοσιοτητα πληροφορειες σχετικα με τη μυστικη οργανωση κατασκοπειας και θα καταληξουν σε καπιο νευρολογο αλλα αυτοι συνεχιζαν να ακουνε τους ψυχολογους που ειχαν μισθωσει για να μη χασουν το μισθο τους που τους ελεγαν χιλιαδες ψεματα οτι με το τροπο αυτο θα με πεισουν να γινω ομοιος τους

    και για αυτο το λογο οργανωσαν μια τεραστια ψυχολογικη επιχειριση που υποτιθετε θα με επειθε να γινω ομοιος τους αφου ειχαν αποφασισει χωρις καν να με ρωτησουν οτι θα με ειχαν μυησει σε αυτους τη ταδε χρονολογια ας πουμε το 2019 και κατι ψιλα και οταν αυτο δεν εγινε προοοθησαν ενα συστημα εκβιασμου που υποτιθετε οτι θα μου αλαζε μυαλα αφου προσπαθουσαν με κολπα να επειρεασουν τον γονεις μου νομιζοντας οτι δε θα το καταλαβαινα αφου κατασκοποι τους τους προσεγγιναν παριστανοντας τους τους σωτηρες

    και τους το ξεκαθαριζω οτι ... ........... ν ... .................. .... ..... ....... ......... πληροφορειες γι αυτους αν δεν χρησιμοποιω κανονικα οποιαδηποτε συσκευη εχω σε αντιθετη περιπτωση θα φροντισω να βγουν στη δημοσιοτητα τα παντα μεχρι να τους κανω ρομπα παντου και ετσι να το παρουν αποφαση οτι δε προκειται να κανω αυτο που μου ζητουν

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    απο οτι φαινετε τωρα που πηραν χαμπαρι το .......... κατασκοπειας που συνεβαινε στη περιοχη αυτη δε ξερουν τι να κανουν για να με τρομοκρατησουν και καθονται εδω εξω και σφυριζουν 24 ωρες αλλα δε θα τους περασει γιατι θα βρω αλλο τροπο να τους βγαλω στη φορα αν νομιζουν οτι θα σταματησω εδω αφου τωρα που θα ληξει το λοκ νταουν και θα βγω εξω θα τα πουμε και τοτε θα δουνε με ποιον τα εβαλαν και σε πιον θα πασαρουν τον αρχικατασκοπο που ηθελαν να μου πασαρουν τοσο καιρο αν νομιζετε οτι θα σταματησω και θα το ραψω σας γελασανε θα συνεχισω στους δρομους αφου λειξει το λοκ νταουν ΤΩΡΑ ΔΕ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙΤΕ Ε? ΣΑΣ ΠΗΡΑΝΕ ΧΑΜΠΑΡΙ ΚΑΙ ΑΝΕΒΗΚΑΝ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΡΑΚΡΑΤΟΣ ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΙΑΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΠΙΑΣΕ ΠΑΝΙΚΟΣ
    ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΡΑΨΩ ΑΝ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΟΛΑ ΣΤΗ ΦΟΡΑ
    ΒΓΕΙΤΕ ΣΤΗ ΦΟΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΡΕΞΤΕ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΗΡΑΝΕ ΧΑΜΠΑΡΙ
    Last edited by αλεξανδρος_77; 11-05-2021 at 16:29.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    121
    Φιλε μου δεν ειμαι ειδικος αλλα πιστευω πρεπει να μιλησεις
    με εναν ψυχιατρο να του πεις ολα αυτα που γραφεις μπορει
    να σε βοηθησει με τις σκεψεις σου πρεπει να το κανεις αυτο

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. συμβολα αγνωστης αδελφοτητας
    By αλεξανδρος_77 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 3
    Last Post: 04-05-2021, 13:15
  2. Replies: 1
    Last Post: 01-12-2020, 05:04
  3. Κόλπα για τήρηση της δίαιτας!
    By mayumi in forum Παχυσαρκία
    Replies: 24
    Last Post: 08-11-2014, 19:45
  4. Όνειρα με θάνατο και λοιπά σύμβολα
    By loxagos_snake in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 25-08-2013, 17:32
  5. ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΜΜΑ!!! ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ , ΤΡΙΚ , ΚΟΛΠΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗΣ
    By tita1977 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 15-05-2011, 21:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •