Ο άντρας μου κάνει sexting και έχει λογαριασμό - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 78
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Quote Originally Posted by Μπρουτάλ View Post
    Και τι έγινε ρε παιδιά που δείχνει τ' αρχίδια του στην κάμερα ο άνθρωπος; ένα παιχνίδι είναι! Και αυτό που κάνει συνολικά δεν έχει και κακό για μένα. Απολύτως τίποτα όμως.
    Κοπελιά ξεκόλλα. Δεν σημαίνει κάτι.

    Αυτό που μου φαίνεται κάπως περίεργο όμως είναι που ήθελες να κάνεις πιο πιπεράτα και αυτός κώλωνε.
    Υπάρχει γενικά η μαλακισμένη αξίωση ότι η γυναίκα μας δεν πρέπει να είναι "*******". Τι μαλακία! Γιατί να μην είναι ρε; Τι να την κάνεις τότε;
    Δηλαδή αν είναι φυσιολογικό σε ένα ζευγάρι ο ένας να τσιλιμπουρδιζει με φωτο τότε και η γυναικα σου δεν θα πείραζε να βγάζει γυμνές φωτο και να μιλάει προκλητικά με αγνώστους στο ίντερνετ;

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Googlαρε Madonna–whore complex . Μόλις άρχισε να σοβαρεύει η σχέση σας αυτός δεν μπόρεσε να σε δει σεξουαλικά όπως πριν.
    Αυτό το έχω ακούσει και εγώ για τους άντρες ότι παθαίνουν ένα κοκομπλοκο και δεν μπορούν να δουν την γυναικα τους ερωτικά στην εγκυμοσύνη.

  3. #18
    Quote Originally Posted by Black_Opium View Post
    Δηλαδή αν είναι φυσιολογικό σε ένα ζευγάρι ο ένας να τσιλιμπουρδιζει με φωτο τότε και η γυναικα σου δεν θα πείραζε να βγάζει γυμνές φωτο και να μιλάει προκλητικά με αγνώστους στο ίντερνετ;
    Γιατί να με πειράξει;

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by Black_Opium View Post
    Αυτό το έχω ακούσει και εγώ για τους άντρες ότι παθαίνουν ένα κοκομπλοκο και δεν μπορούν να δουν την γυναικα τους ερωτικά στην εγκυμοσύνη.
    αυτο ειναι ασχετο με το ανω λιγκ.
    το λιγκ σχολιαζει αυτο που νοιωθουν πολλοι κυριως εφηβοι μονο αντρες που τους αρεσει πολυ μια κοπελα και δεν φανταζονται οτι κανουν σεξ μαζι της.
    αυτο με την εγκυμοσυνη ειναι φυσιολογικο και συμβαινει σε ολα τα θηλαστικα κυριως λογω οικονομιας φυσης. δεν υπαρχει κανενας λογος να κανεις σεξ με ενα εγκυο θηλυκο η με ενα θηλυκο που δεν μπορει να γονιμοποιηθει γιατι δεν εχει οιστρο η ειναι αυτο μικρο σε ηλικια ας πουμε παιδι η μεγαλο πχ γρια.
    βεβαια υπαρχουν και οι εξαιρεσεις.......

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by Μπρουτάλ View Post
    Και τι έγινε ρε παιδιά που δείχνει τ' αρχίδια του στην κάμερα ο άνθρωπος; ένα παιχνίδι είναι! Και αυτό που κάνει συνολικά δεν έχει και κακό για μένα. Απολύτως τίποτα όμως.
    Κοπελιά ξεκόλλα. Δεν σημαίνει κάτι.

    Αυτό που μου φαίνεται κάπως περίεργο όμως είναι που ήθελες να κάνεις πιο πιπεράτα και αυτός κώλωνε.
    Υπάρχει γενικά η μαλακισμένη αξίωση ότι η γυναίκα μας δεν πρέπει να είναι "*******". Τι μαλακία! Γιατί να μην είναι ρε; Τι να την κάνεις τότε;
    Δηλαδή αν η κοπέλα αρραβωνιαστικιά γυναίκα σου αύριο μου στείλει τα γεννητικά της όργανα σε φώτο δε θα έχεις θέμα. Η αν της στείλω εγώ τα δικά μου, να φανταστώ πάλι δεν θα έχεις θέμα?
    Εγώ θα είχα πάντως και μεγάλο. Τωαρ αν εσύ είσαι κουλ και χαλαρός και δέχεσαι όλα αυτά οκ, απλά διαφωνούμε.
    Άλλοι πχ δέχονται και ελεύθερες σχεσεις

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by Μπρουτάλ View Post
    Γιατί να με πειράξει;
    Μήπως επειδη αν μιλάμε εγώ και η γυναίκα σου προκλητικά, έχουμε κάνει ένα βήμα πιο κοντά στο να βρεθούμε από κοντά και να κάνουμε πράξη ότι λέμε στα μηνύματά που ανταλλάσσουμε? Να φανταστώ ούτε με αυτό έχεις θέμα?

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    16
    Σε ευχαριστώ για την απάντηση!
    Είπε θα πάει σε ψυχολόγο. Πήγε την επόμενη μέρα και θα συνεχίσει... και εγώ φοβάμαι ότι δεν θα μπορέσει να το ελαττώσει ή να το σταματήσει! Του έχω ήδη αναφέρει το ενδεχόμενο χωρισμού, γιατί ειλικρινά δεν θα αντέξω να ζήσω έτσι! Ήδη δεν του εχω καθόλου εμπιστοσύνη και θεωρώ πολύ πιθανό να συναντηθεί ή να έχει ήδη συναντηθεί με κάποια από αυτές...

  8. #23
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Σιγα μαρη που σκιαχτηκεσ απο που εισαι απο τον αρη
    Δεν είμαι από τον Άρη, «μαρη»! Απλά θέλω κι εγώ σεξ από τον άντρα μου! Μη μ αφήνει στην απέξω «μαρη»! Αλλιώς και στον Άρη να πάω το ίδιο θα είναι για κεινον «μαρη»!
    ΥΓ: είναι ένα πολύ ευαίσθητο θέμα δικό μου και θα ήθελα τουλάχιστον να το σεβαστείς!

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Black_Opium View Post
    Αυτό το έχω ακούσει και εγώ για τους άντρες ότι παθαίνουν ένα κοκομπλοκο και δεν μπορούν να δουν την γυναικα τους ερωτικά στην εγκυμοσύνη.
    το "κατα την εγκυμοσυνη", ειναι ενα περιορισμενο διαστημα τουλαχιστον. ασε που, αναλογα με την εγκυμοσυνη, ανε ιναι δυσκολη, μπορει να μην αφηνει κι γιατρος να γινεται σεξ κατα την διαρκεια
    το μεγαλο προβλημα ειναι οτι πολλοι ανδρες, δεν ξαναβλεπουν την γυναικα τους ερωτικα μετα την γεννηση των παιδιων, λογω του συνδρομου παναγιας #*****ς που λεει κι η σονια παραπανω. μολις γινει μανα η γυναικα τους, την βλεπουν σαν κατι αλλο, ακριβως επειδη το σεξ το βλεπουν σαν κατι βρωμικο, τις γυναικες σαν π... που καθαγιαζονται μολις γινουν μανες, οποτε δεν τις αγγιζουν ξανα ερωτικα, και σκεφτονται αλλες....

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Ποσο χρνων είσαι εσύ και πόσο εκεινος;

  11. #26
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Ποσο χρνων είσαι εσύ και πόσο εκεινος;
    Είμαστε στα 40! Έχει κάποια σχέση η ηλικία;;;;

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by PennyVas View Post
    Είμαστε στα 40! Έχει κάποια σχέση η ηλικία;;;;
    Εκτός από το θέμα του χαρακτήρα προσωπικά θεωρώ πως έχει σημασία η ηλικία ναι. Αλλιώς συμέριφέρεται κάποιος στα 30 αλλιώς στα 40 και πάει λέγοντας. Δεν ξέρω να σου πω την αλήθεια κατά πόσο μπορεί να προσφέρει η ψυχοθεραπεία κάτι, γιατί δεν μιλάμε για κάποιον που πχ βλέπει πόνο, μιλάμε για κάποιον που τη πέφτει και ότι πιάσει. Και θα καταφέρει ένας ψυχολόγος να το ανατρέψει όλο αυτό;

    Πάντως να σου πω και κάτι ακόμα, δεν νομίζω πως έχετε ιδανική σχέση δηλαδή γιατί σκέψου πως όλα αυτά που θα έπρεπε να πει σε εσένα τα λέει σε άλλες.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Αφου τα πιστευετε καλα κανουν κ σασ δουλευουν
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #29
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Αφου τα πιστευετε καλα κανουν κ σασ δουλευουν
    Συγνώμη, αλλά δε βοηθάς πολύ στη συζήτηση! Ο τρόπος σου και αυτά που λες είναι απαράδεκτα! Αν θες να πεις κάτι μπορεις να εκφραστείς καλύτερα ή προτιμότερο να σιωπάσεις!

  15. #30
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    16
    Κοιτά θα το προσπαθήσω και θα του δώσω μια ευκαιρία με τον ψυχολόγο, αλλά δεν έχω άλλη υπομονή και αντοχές! Το ξέρει... με στεναχωρούν τα όσα είπες αν και είναι η αλήθεια, αλλά δυστυχώς η σχέση μας μόνο ιδανική δεν ήταν!

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ο αντρας μου εχει φετιχ και δεν μου το λεει....
    By Φαντασία in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 53
    Last Post: 06-09-2019, 12:10
  2. Νομιζω οτι ο αντρας μου εχει καταθλιψη
    By Αντζυ in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 34
    Last Post: 02-02-2019, 22:19
  3. Όταν δε θέλει ο άντρας σου να κάνει σεξ μαζί σου
    By Lunaluna in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 74
    Last Post: 01-12-2017, 15:56
  4. Ο αντρας μου βλέπει πορνό, η κατασταση εχει ξεφύγει!
    By thessalonikia29 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 60
    Last Post: 20-10-2012, 00:56
  5. Replies: 22
    Last Post: 05-07-2012, 15:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •