Ο άντρας μου κάνει sexting και έχει λογαριασμό
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 78
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    16

    Ο άντρας μου κάνει sexting και έχει λογαριασμό

    Καλησπέρα σας!
    Γνώρισα τον άντρα μου πριν 10 χρόνια! Με φλέρταρε από την πρώτη στιγμή και έδειξε ότι με θέλει πολύ! Με πολιόρκησε! Προσπάθησε πολύ με πολλούς τρόπους για να είμαστε μαζί και στην αρχή το σεξ ήταν πολύ απελευθερωτικό και «πολύ» σε ποσότητα! Μου αρέσει πολύ σεξουαλικα ο άντρας μου και να κάνω παιχνίδια στο σεξ μαζί του, αλλά μετά από λίγους μήνες με έκοψε. Δεν αισθανόταν καλά όταν του έδειχνα ότι ήθελα πονηρά παιχνίδια. Σιγά σιγά κλείστηκα στα καβούκι μου. Άλλαξα! Έγινα μια συντηρητική γυναίκα που έκανε σεξ όταν εκείνος ήθελε! Απογοητεύτηκα, αλλά σκεφτόμουν ότι έτσι είναι και να μην τον πιέζω... Πέρναγαν τα χρόνια και αυτό με στεναχωρούσε! Δεν έκανα όσο σεξ ήθελα, δεν αισθανόμουν ποθητή και σεξυ, στερούμουνα το σεξ με έναν άντρα που ήθελα! Κατά τα αλλά η σχέση μας ήταν πολύ καλή (νόμιζα) από αυτές τις σωστά «όμορφα» σχέσεις! Επαγγελματικά πετυχημένοι και οι δυο, προοδεύαμε σε όλους τους τομείς επαγγελματικούς και οικονομικούς, είμαι ένα άτομο που «τραβάει» μπροστά τον σύντροφο του. Το βοήθησα και τον βοηθάω στα επαγγελματικά του και στην προσωπική του εξέλιξη. Βασικά, τώρα που το γράφω νιωθω «χαζή»! Κάναμε ταξίδια, μείναμε μαζί και αποφασίσαμε να παντρευτούμε... η σεξουαλικη μας ζωή τα ίδια! Του έλεγα «μου αρέσει το σεξ μαζί σου! Μου λείπει» και εκείνος έλεγε ότι είναι κουρασμένος. Μόνο όταν προσπαθήσαμε για παιδί ήταν συνεπής στις «υποχρεώσεις» του! Εγώ όλον αυτόν τον καιρό κάτι με έτρωγε, κάτι διαισθανόμουν, κάτι με έτρωγε! Τώρα είμαι στον μήνα μου να γεννησω και έκανα κάτι το οποίο δεν θα έκανα ποτέ, αν δε με ωθούσε η αγωνία μου και η υποψία μου ότι η σεξουαλικη μας ζωή καταρρέει! Μπήκα στον υπολογιστή του (αυτό δεν το έχω ξανακάνει ποτέ στη ζωή μου!) και βρηκα ότι έχει λογαριασμό σε ένα site με πορνογραφικό υλικό και συνομιλεί με διάφορες άγνωστες, λέγοντας πρόστυχες και προκλητικές κουβέντες και στέλνοντας φωτογραφίες τα γεννητικά του όργανα! Τρελάθηκα! Γκρεμίστηκε ο κόσμος μου! Του το είπα και κατέρρευσε. Μου είπε ότι πίστευε ότι κρυβόταν καλά από όλους και από όλα. Ότι είναι άρρωστος και ότι το κάνει καιρό. Από ότι είδα, το κάνει καιρό και πολύ συχνά, γι αυτό δεν με πλησίαζε. Δεν ήθελε να κάνει τίποτα από αυτά τα πρόστυχα με εμένα γιατί ένιωθα άσχημα για τον τρόπο που «ανάβει». Τα θεωρεί άσχημα! Με ήθελε έξω από αυτά. Του είπα ότι όλο αυτό έκανε κακό στη σχέση μας και δεν ξέρω αν μπορώ να το ξεχάσω. Από τότε κάθε μέρα κλαίω, αλλά προσπαθώ να είμαι δυνατή για το παιδι μου! Μετάνιωσα που παντρεύτηκα και που προσπαθήσαμε πολύ να κάνουμε παιδί. Νιωθω μεγάλο θυμό για αυτόν τον άντρα, απογοήτευση και καθόλου εμπιστοσύνη. Το τι θα κάνω είναι ακόμα ρευστό μέσα μου... ήθελα απλά να σας πω την ιστορία μου!
    Last edited by PennyVas; 20-02-2021 at 09:43.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    1,338
    Καλημέρα, ένας σεξολόγος θα μπορούσε να βοηθήσει αν θέλει και κείνος να βοηθήσει τη σχέση!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Καλημέρα..γιατι τα σεξουαλικά παιχνίδια με τη συζηγο η με το συζηγο ειναι βρομικα και νοιωθει ασχημα να τα κανει μαζι σου???
    Μπορειτε σαν ζευγαρι να κανετε οτι θελετε στο κρεβατι σας πες του να μην νοιωθει ασχημα...
    Προσπαθω να καταλαβω τι ειναι το sexting..αυτες της ορολογιες δεν της ξερω..ειναι σεξ μεσω ίντερνετ με άγνωστες??το κακο ειναι οτι δειχνει και τα γεννητικά του όργανα...αλλα νομίζω δεν.ειμαι και σιφουρος βεβαια αλλα νομζιω οτι αυτο προέρχεται απο τον εθισμο για το δυαδικτυο...επομενος μπορει να παει σε ενα ειδικο και να βοηθήθει...προσπαθηστε λιγο ετσι με τους ειδικούς...ενας ειδικος ισως δωσει λυσει στο πρόβλημα...
    Για εμενα εχει να κανει πιο πολυ αυτο μσ τον αυνανισμό.. δηλαδή ο σύζυγος σου το βλεπει σαν ειδος.αυνανισμου γιαυτο και δεν μπορει να το κόψει..
    Το ολο κακο βεβαια ειναι οτι παραμελει εσενα.
    Γνωμη μου σημερα κι ολας να του προτεινεις να επισκεφθεί κάποιον ειδικό...

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    16
    Του είπα ότι θα ήθελα όλα αυτά που λες ότι θα κάνεις σε αυτές να τα έκανες σε μένα! Και έσκυψε το κεφάλι... Το κάθε ζευγάρι μπορεί να κάνει στο σεξ ό,τι το ευχαριστεί! Του το έχω πει. Δεν ντρέπομαι, ποτέ δεν είχα αναστολές. Εκείνος είχε με εμένα. Τι λόγια έγραφε στις άλλες; Περιέγραφε με μεγάλη λεπτομέρεια τι θα τους έκανε αν θα βρισκόντουσαν από κοντά, ζήταγε ανταπόκριση και ρώταγε και σε εκείνες πράγματα, σε κάποιες είχε αναφέρει ότι κρίμα που δεν μπορούν να βρεθούνε, ότι δεν έχει ξαναδεί ποιο όμορφο σώμα και προσόντα και πολλά αλλά, που όσο τα θυμάμαι και τα γραφή πληγώνομαι!
    Του είπα ότι αν δεν πάει σε ειδικό να βοηθηθεί, θα φύγω μακρυά του και έχει πάει ήδη μια φορά και είπε ότι θα συνεχίσει.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    ειναι θεμα χαρακτηρα.
    απλα βαρεθηκε να κανει σεξ με την ιδια γυναικα και ψαχνει απο το διαδικτυο να ικανοποιησει διαφορες φαντασιωσεις του.
    ομως να ξερεις οτι αυτος δεν το θεωρει απιστια προς εσενα αλλωστε θα μπορουσε να ασχολειτε με γκομενες στον εξω κοσμο αλλα προτιμα το διαδικτυο. μαλλον για αυτον ειναι ενας τροπος να αυνανιζεται χωρις να βλεπει πορνογραφια.

    ακομα να ξερεις οτι πολλοι αντρες οταν η γυναικα ειναι εγκυος σταματανε να την βλεπουν ερωτικα. αυτο ειναι φυσιολογικο για πολλους λογους, αλλα μετα επανερχεται η διαθεση τους.ομως προσεξε να χασεις τα κιλα που ισως εχεις παρει.
    δεν μπορω να σου δωσω καποια λυση αλλωστε και εσυ ειπες οτι απλα θες να μας πεις την ιστορια σου. αυτο η το αποδεχεσαι η οχι.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by PennyVas View Post
    Του είπα ότι θα ήθελα όλα αυτά που λες ότι θα κάνεις σε αυτές να τα έκανες σε μένα! Και έσκυψε το κεφάλι... Το κάθε ζευγάρι μπορεί να κάνει στο σεξ ό,τι το ευχαριστεί! Του το έχω πει. Δεν ντρέπομαι, ποτέ δεν είχα αναστολές. Εκείνος είχε με εμένα. Τι λόγια έγραφε στις άλλες; Περιέγραφε με μεγάλη λεπτομέρεια τι θα τους έκανε αν θα βρισκόντουσαν από κοντά, ζήταγε ανταπόκριση και ρώταγε και σε εκείνες πράγματα, σε κάποιες είχε αναφέρει ότι κρίμα που δεν μπορούν να βρεθούνε, ότι δεν έχει ξαναδεί ποιο όμορφο σώμα και προσόντα και πολλά αλλά, που όσο τα θυμάμαι και τα γραφή πληγώνομαι!
    Του είπα ότι αν δεν πάει σε ειδικό να βοηθηθεί, θα φύγω μακρυά του και έχει πάει ήδη μια φορά και είπε ότι θα συνεχίσει.
    Αυτο που λεει ο νικος ειναι παρα πολυ σωστο..οι περισσότεροι ανδρες οταν μενει η γυναικα τους εγκυος δεν θέλουν καμια σεξουαλική επαφή μαζι τους...οπως και εμενα αν μεινει η γυναικα μου εγκυος(αμιν θεε μου)
    Ουτε καν θα την αγγίζω...θα εκτονονομαι με το πατροπαράδοτο τρόπο...αφου γεννήσει και σαραντηση μετα θσ κάνουμε...
    Μηπως γιαυτο δεν θέλει ο άνθρωπος....??
    Τωρα βεβαια αυτος δεν μενει μονο στο γραπτό λόγο δειχνει και τα αποκρυφα του....
    Αφου παει σε ειδικο μην φοβάσαι κανε υπομονη και μετα τη γέννηση θα δεις οτι ολα θα αλλαξουν και θα ειστε πολυ καλυτερα..

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    16
    Παραδέχτηκε ότι αυτό δεν το κάνει μόνο τώρα. Το κάνει καιρό τώρα. Χρόνια πριν! μπορεί και πάντα! Και ευτυχώς για μένα δεν έχω πάρει πολλά κιλά στη εγκυμοσύνη μου! 8 κιλά μόνο. Πάντα αθλούμουνα, έκανα CrossFit και τρέχω μαραθώνιους. Άρα το σώμα πάντα και τώρα το προσέχω πολύ! Αντιθέτως με εκείνον που δεν κάνει τίποτα και διατηρεί μια χαριτωμένη κοιλιτσα. Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σας, αλλά θεωρώ ότι αυτά είναι δικαιολογίες! Μια γυναίκα θέλει να νιωθω ότι την ποθεί ο άντρες της, είτε όταν είναι μικρή και χαριτωμένη, είτε όταν μεγαλώσει, είτε πάρει κάποια κιλάκια, αλλά και στην εγκυμοσύνη! Είναι πάντα γυναίκα!!! Και ας μην μπορεί να κάνουν σεξ!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by PennyVas View Post
    Παραδέχτηκε ότι αυτό δεν το κάνει μόνο τώρα. Το κάνει καιρό τώρα. Χρόνια πριν! μπορεί και πάντα! Και ευτυχώς για μένα δεν έχω πάρει πολλά κιλά στη εγκυμοσύνη μου! 8 κιλά μόνο. Πάντα αθλούμουνα, έκανα CrossFit και τρέχω μαραθώνιους. Άρα το σώμα πάντα και τώρα το προσέχω πολύ! Αντιθέτως με εκείνον που δεν κάνει τίποτα και διατηρεί μια χαριτωμένη κοιλιτσα. Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σας, αλλά θεωρώ ότι αυτά είναι δικαιολογίες! Μια γυναίκα θέλει να νιωθω ότι την ποθεί ο άντρες της, είτε όταν είναι μικρή και χαριτωμένη, είτε όταν μεγαλώσει, είτε πάρει κάποια κιλάκια, αλλά και στην εγκυμοσύνη! Είναι πάντα γυναίκα!!! Και ας μην μπορεί να κάνουν σεξ!

    Καλημερα

    Τα ειπες ολα και πραγματικα αντρας που σκεφτεται κατι τετοιο απλα δεν αγαπα με ολη την σημασια την συντροφο του .
    Ειδικα στις περιπτωσεις εγκυμοσύνης αυτα δεν θα επρεπε να αναφερονται καν .
    Το ερωτικο κοματι σε αυτη την φαση διαμορφωνεται καταλληλα βαση των συνθηκων .Δεν απαγορευεται πλην οταν υπαρχουν σοβαροι ιατρικοι λογοι γι αυτο και παντα γινεται με την καθοδηγη του γιατρου.
    το γεγονος οτι η γυναικα εγκυμονεί δεν αποτρεπει τον αντρα να την ποθει και να θελει να βρισκεται μαζι της .Αυτα πραγματικα ειναι δικαιολογιες .Ειναι φαση εξισου ομορφη και ιδιατερα συναισθηματικη και υπο κανονικες συνθηκες η συντροφικοτητα και ο ερωτισμος ειναι απαραιτητο κομματι και σε αυτη την φαση ...

    Αυτο ειναι ενα θεμα ασχετο με την ολη κατασταση σου .

    Οσο για το οτι εψαξες τον υπολογιστη δεν νομιζω να ειναι μεπτω.
    Ειχες ενδειξεις για ενα θεμα τοσο σοβαρο ,για ενα θεμα που παιζεται ο γαμος σου ,εκει σταματανε τα παντα και φυσικα θα κανεις κινησεις μονο και μονο να δεις τι φταει ..Δεν εισασταν μια χαρα και ξαφνικα σου την βαρεσε και αρχισες να ψαχνεις το οτιδηποτε ,εκει θα μιλουσαμε για αλλες καταστασεις ...
    Αλλωστε μεσα σε ενα σπιτι ,μια οικογενεια κινητα και υπολογιστες ειναι κοινοχρηστα και παντα χωρις κωδικους .
    Δεν υπαρχει λογος να υπαρχουν ουτε κωδικοι ουτε τιποτε αλλο παρα μονο σε περιπτωσεις που θες να κρυψεις κατι.
    Γι εμενα πλεον ειναι απαραβατος νομος που ισχυει και για τους δυο ....


    Τωρα στο δια ταυτα ...
    Αυτο που δεν εχω καλαβει ειναι αν αυτο το εκανε και πριν τον γαμο σας και απλα εσυ το ανακαλυψες τωρα ή του εκδιλωθηκε αυτη η επιθυμια μεσα στον γαμο..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    339
    Έχετε συζητήσει ποτέ να κάνετε sexting μαζί;

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Καλημερα

    Τα ειπες ολα και πραγματικα αντρας που σκεφτεται κατι τετοιο απλα δεν αγαπα με ολη την σημασια την συντροφο του .
    Ειδικα στις περιπτωσεις εγκυμοσύνης αυτα δεν θα επρεπε να αναφερονται καν .
    Το ερωτικο κοματι σε αυτη την φαση διαμορφωνεται καταλληλα βαση των συνθηκων .Δεν απαγορευεται πλην οταν υπαρχουν σοβαροι ιατρικοι λογοι γι αυτο και παντα γινεται με την καθοδηγη του γιατρου.
    το γεγονος οτι η γυναικα εγκυμονεί δεν αποτρεπει τον αντρα να την ποθει και να θελει να βρισκεται μαζι της .Αυτα πραγματικα ειναι δικαιολογιες .Ειναι φαση εξισου ομορφη και ιδιατερα συναισθηματικη και υπο κανονικες συνθηκες η συντροφικοτητα και ο ερωτισμος ειναι απαραιτητο κομματι και σε αυτη την φαση ...

    Αυτο ειναι ενα θεμα ασχετο με την ολη κατασταση σου .

    Οσο για το οτι εψαξες τον υπολογιστη δεν νομιζω να ειναι μεπτω.
    Ειχες ενδειξεις για ενα θεμα τοσο σοβαρο ,για ενα θεμα που παιζεται ο γαμος σου ,εκει σταματανε τα παντα και φυσικα θα κανεις κινησεις μονο και μονο να δεις τι φταει ..Δεν εισασταν μια χαρα και ξαφνικα σου την βαρεσε και αρχισες να ψαχνεις το οτιδηποτε ,εκει θα μιλουσαμε για αλλες καταστασεις ...
    Αλλωστε μεσα σε ενα σπιτι ,μια οικογενεια κινητα και υπολογιστες ειναι κοινοχρηστα και παντα χωρις κωδικους .
    Δεν υπαρχει λογος να υπαρχουν ουτε κωδικοι ουτε τιποτε αλλο παρα μονο σε περιπτωσεις που θες να κρυψεις κατι.
    Γι εμενα πλεον ειναι απαραβατος νομος που ισχυει και για τους δυο ....


    Τωρα στο δια ταυτα ...
    Αυτο που δεν εχω καλαβει ειναι αν αυτο το εκανε και πριν τον γαμο σας και απλα εσυ το ανακαλυψες τωρα ή του εκδιλωθηκε αυτη η επιθυμια μεσα στον γαμο..

    Δεν ειπα οτι αν μια γυναικα μεινει εγκυος δεν ειναι ποθειτει η δεν είναι γυναίκα...απλα εμείς οι ανδρες νοιωθουμε ενοχες ...ψυχολογικο ειναι το θέμα..
    Πως να κανουνε σεξ με μια γυναικα που εχει μεσα της το παιδι μας..???και δεν μιλαω για το ιατρικό θεμα..μπορει οι γιατροί να το επιτρέπουν και τους 9 μηνες της εγκυμοσύνης.
    Αλλα αντε εμεις να βρούμε τη δυναμη να το κάνουμε..
    Με τίποτα... τουλάχιστον εγω...αλλα και απο αλλους άνδρες που ακούω το ιδιο ακουω να λενε...
    Αλλα αν το θέμα με το σεξτιν υπηρχε και παλιότερα πριν την εγκυμοσύνη η πριν και το γαμο ειναι αλλο θεμα..
    Οπως και να εχει αφου δεχτηκε ο τυπος να το διορθώσει σημενει πως υπάρχει ελπίδα...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Δεν ειπα οτι αν μια γυναικα μεινει εγκυος δεν ειναι ποθειτει η δεν είναι γυναίκα...απλα εμείς οι ανδρες νοιωθουμε ενοχες ...ψυχολογικο ειναι το θέμα..
    Πως να κανουνε σεξ με μια γυναικα που εχει μεσα της το παιδι μας..???και δεν μιλαω για το ιατρικό θεμα..μπορει οι γιατροί να το επιτρέπουν και τους 9 μηνες της εγκυμοσύνης.
    Αλλα αντε εμεις να βρούμε τη δυναμη να το κάνουμε..
    Με τίποτα... τουλάχιστον εγω...αλλα και απο αλλους άνδρες που ακούω το ιδιο ακουω να λενε...
    Αλλα αν το θέμα με το σεξτιν υπηρχε και παλιότερα πριν την εγκυμοσύνη η πριν και το γαμο ειναι αλλο θεμα..
    Οπως και να εχει αφου δεχτηκε ο τυπος να το διορθώσει σημενει πως υπάρχει ελπίδα...
    Οπως το ειπες ειναι καθαρα ψυχολογικο το θεμα και κατα ποσο ο καθενας σας το διαχειριζεται .
    Και μπορει εσυ να το εχεις συζητηση, εγω σαν γυναικα επετρεψε μου που το εχω βιωση δυο φορες να ειμαι σε θεση να σου πω οτι ειναι καθαρα θεμα ζευγαριου ολο αυτο και πως μπορει να τα βρει μεταξυ τους ωστε να ειναι και οι δυο καλα ..
    Εσυ δεν μπορεις σεβαστο αλλα αν η γυναικα σου μπορει τι γινεται ?
    Δεν θα καθησετε απο κοινου να βρειτε λυση ωστε να ειστε και οι δυο καλα ?

    Και κατι ακομα ,εγω τουλαχιστον οταν αναφερομαι για σεξ μεσα σε ενα γαμο δεν μου αρεσει καθολου η λεξη ..δεν ξερω δικη μου ιδιοτροπια και λογικη της δικη μου σχεσης .
    Μου αρεσει να μιλαω και να λεω οτι ο ερωτισμος ,και κυριως ο ερωτας ως καθε αυτου πράξη μεσα σε ενα γαμο βρισκει τροπους και μεθοδους που να μην εμποδιζεται να υπαρχει σε οποιαδηποτε φαση και να ειναι η γυναικα.
    Ο ποθος και η ελξη που νοιωθει ενα ζευγαρι δεν γνωριζει απο τετοιες καταστασεις ειδικα οταν αυτη ειναι στα αρχικα του σταδια πιστεψε με .
    Εκει μιλαμε καθαρα για προσωπικες επιλογες .
    Οπως εχει επιλεξη η θεματοθετρια ενα συγκεκριμενο τροπο να εκδηλωνεται αυτος ο ερωτισμος και να υπαρχει τέλεια χημεια σε ολο αυτο μεσα στο γαμο της ,ετσι και τωρα που ειναι σε αυτη την κατασταση (δεν μιλαω για τωρα που ειναι ετοιμόγεννη ,τον τελευταιο μηνα)δεν υπαρχει δικαιολογια καμια απο την πλευρα του συζηγου να μην εκδιλωνεται ιδιως οταν ειναι μονοπλευρο ..
    Τροποι υπαρχουν ,το θεμα ειναι η θελησει να βρεθει κοινη αντιμετώπιση ωστε να ειναι και οι δυο καλα, αν υπάρχει σε ολα αυτα .
    Και οπως δειχνουν εδω δεν υπαρχει γιατι διαλεξε αλλο τροπο που αποσκοπεί μονο την μονοπλευρη ικανοποιηση ..
    Εχει διαφορα ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Αφού δεν σε κερατωνει με καμία αληθινή γκόμενά τυχερή είσαι. Σοβαρά τώρα σε αυτήν την εποχή ποιος δεν έχει προφίλ σε τέτοιες εφαρμογές; άσχετα από το αν τις χρησιμοποιεί ή όχι. Ωστόσο δεν σημαίνει ότι πρέπει να το δεχτείς. Αυτό που σου προτειναν για απεξάρτηση καλό είναι. Συζητα μαζί του να το δείτε αν θέλει να το διαχειριστεί. Ίσως όντως να βαρέθηκε ο ίδιος να κάνει σεξ με την ίδια γυναικα. Η εγκυμοσύνη είναι περίοδος που τα ζευγάρια περνάνε κρίση σε αυτό το κομμάτι αλλα από τη στιγμή που λες ότι είναι χρόνιο σίγουρα θέλει συζήτηση και ψάξιμο με ειλικρίνεια και ηρεμία όσο γίνεται. Προσπάθησε να είσαι ήρεμη, είσαι έγκυος και το παιδάκι είναι κρίμα να ταλαιπωρειται εάν εσύ βασανίζεσαι ψυχικά.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Καλησπέρα θεματοθετρια.
    Αρχικά σου εύχομαι εμ το καλό να έρθει το παιδάκι σου. Και εμ ένα πόνο που λένε. Αν και δεν ξέρω κατά πόσο πιάνει η ευχή αυτή. Πάντως τη λέω:)

    Διάβασα μόνο το πρώτο ποστ σου. Νομίζω ότι ο άντρας σου κατά κάποιο τρόπο έχει εθιστεί σε όλο αυτό. Αυτό νομίζω μόνο με ψυχολόγο σταματάει, αλλά πάνω από όλα πρέπει να δεχθεί ο άντρας σου να παει. Αν ο ίδιος δεν θέλει να το διορθώσει αυτό η δεν το αναγνωρίζει σαν θέμα στη σχέση σας, νομίζω είναι πολύ δύσκολο να το σταματήσει, ακόμα και να το ελαττώσει.

    Κάνε μια συζήτηση μαζί του. Αλλά αν σου πει ότι δεν το σταματάει? Τι θα κάνεις? Η αν κάποια στιγμή προχωρήσει ένα βήμα παρακάτω και συναντηθεί με κάποια από τις κοπέλες που μιλάει? Αν σου πει ότι θα τόσο συνεψισει, έχεις σκεφτεί το ενδεχόμενο χωρισμού?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Googlαρε Madonna–whore complex . Μόλις άρχισε να σοβαρεύει η σχέση σας αυτός δεν μπόρεσε να σε δει σεξουαλικά όπως πριν.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Σιγα μαρη που σκιαχτηκεσ απο που εισαι απο τον αρη
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ο αντρας μου εχει φετιχ και δεν μου το λεει....
    By Φαντασία in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 53
    Last Post: 06-09-2019, 12:10
  2. Νομιζω οτι ο αντρας μου εχει καταθλιψη
    By Αντζυ in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 34
    Last Post: 02-02-2019, 22:19
  3. Όταν δε θέλει ο άντρας σου να κάνει σεξ μαζί σου
    By Lunaluna in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 74
    Last Post: 01-12-2017, 15:56
  4. Ο αντρας μου βλέπει πορνό, η κατασταση εχει ξεφύγει!
    By thessalonikia29 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 60
    Last Post: 20-10-2012, 00:56
  5. Replies: 22
    Last Post: 05-07-2012, 15:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •