Τρίο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11

Thread: Τρίο

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    18

    Τρίο

    Είμαι κοπέλα 23 χρονών. Όλες οι σχέσεις που έχω κάνει είναι με άτομα του αντίθετου φύλου. Γενικά, είχα στο παρελθόν μια εμπειρία (φιλί) με άλλη κοπέλα. Μου άρεσε. Η αλήθεια είναι ότι δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου ερωτευμένο με μια άλλη κοπέλα, αλλά στο πλαίσιο της σεξουαλικής ευχαρίστησης είναι κάτι που με ερεθίζει οπότε θα ήθελα να δοκιμάσω και κάτι παραπάνω. Στο πλαίσιο αυτό, πολλές φορές μου περνάει από το μυαλό ότι θα ήθελα να κάνω τρίο με ένα αγόρι και μια κοπέλα. Νιώθω ανάμεικτα συναισθήματα όμως, είναι φορές που νιώθω ότι θέλω πολύ και θα μου αρέσει και άλλες που φοβάμαι ότι θα ζηλέψω και θα νιώσω μειονεκτικά, ότι δηλαδή στο εκάστοτε αγόρι θα αρέσει περισσότερο η άλλη κοπέλα και θα νιώσω άσχημα. Θέλω να απελευθερωθώ από την μανία για σύγκριση αλλά δυσκολεύομαι και φοβάμαι μήπως ξεκινήσω κάτι και στην πορεία αισθανθώ άσχημα. Γιατί να μην το δω απλά ως κάτι που θα ευχαριστήσει και τους 3 και μπαίνουν στο μυαλό μου σκέψεις ηττοπάθειας;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by tiredpanda View Post
    Είμαι κοπέλα 23 χρονών. Όλες οι σχέσεις που έχω κάνει είναι με άτομα του αντίθετου φύλου. Γενικά, είχα στο παρελθόν μια εμπειρία (φιλί) με άλλη κοπέλα. Μου άρεσε. Η αλήθεια είναι ότι δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου ερωτευμένο με μια άλλη κοπέλα, αλλά στο πλαίσιο της σεξουαλικής ευχαρίστησης είναι κάτι που με ερεθίζει οπότε θα ήθελα να δοκιμάσω και κάτι παραπάνω. Στο πλαίσιο αυτό, πολλές φορές μου περνάει από το μυαλό ότι θα ήθελα να κάνω τρίο με ένα αγόρι και μια κοπέλα. Νιώθω ανάμεικτα συναισθήματα όμως, είναι φορές που νιώθω ότι θέλω πολύ και θα μου αρέσει και άλλες που φοβάμαι ότι θα ζηλέψω και θα νιώσω μειονεκτικά, ότι δηλαδή στο εκάστοτε αγόρι θα αρέσει περισσότερο η άλλη κοπέλα και θα νιώσω άσχημα. Θέλω να απελευθερωθώ από την μανία για σύγκριση αλλά δυσκολεύομαι και φοβάμαι μήπως ξεκινήσω κάτι και στην πορεία αισθανθώ άσχημα. Γιατί να μην το δω απλά ως κάτι που θα ευχαριστήσει και τους 3 και μπαίνουν στο μυαλό μου σκέψεις ηττοπάθειας;
    Δεν νομίζω ότι το οποιοδηποτε αγορι θα το χαλασει να κανει σεξ με δυο ταυτόχρονα κοριτσια αλλωστε ποιος δεν το θελει..???
    Τωρα οσο αφορα τη ζηλεια μην ζηλεύεις δεν υπάρχει λογος.
    Απλούστατα οι ανδρες στο σεξ τελειωνουμε οπως και να εχει..η γυναικα οχι..με αλλους τελειωνει με αλλους οχι.και με άλλους τελειωνει πολλες φορες..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Απλούστατα οι ανδρες στο σεξ τελειωνουμε οπως και να εχει..η γυναικα οχι..με αλλους τελειωνει με αλλους οχι.και με άλλους τελειωνει πολλες φορες..
    λογικο ειναι, γιατι ενας αντρας κανει σεξ παντα με αυτην που θα τελειωσει ενω μια γυναικα κανει σεξ για πολλους λογους.ο οργασμος συνηθως ειναι η τελευταια της προτεραιοτητα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    λογικο ειναι, γιατι ενας αντρας κανει σεξ παντα με αυτην που θα τελειωσει ενω μια γυναικα κανει σεξ για πολλους λογους.ο οργασμος συνηθως ειναι η τελευταια της προτεραιοτητα
    Οχι ενας ανδρας κανει σεξ με οποιαδήποτε...και τελει..ωνει με οποιαδήποτε..ακομα και με τη φαντασια τελειώνει..
    Δεν νομίζω οτι ειναι τελευταία της προτεραιότητα ο οργασμος στο θεμα του σεξ...δεν ξερω βεβαια αλλα ετσι λεω..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Οχι ενας ανδρας κανει σεξ με οποιαδήποτε...και τελει..ωνει με οποιαδήποτε..ακομα και με τη φαντασια τελειώνει..
    Δεν νομίζω οτι ειναι τελευταία της προτεραιότητα ο οργασμος στο θεμα του σεξ...δεν ξερω βεβαια αλλα ετσι λεω..
    θα το γραψω με παραδειγμα.
    ενας αντρας εαν δεν τον καβλωνει μια γυναικα δεν θα κανει τιποτα μαζι της ετσι δεν θα φτασει ποτε στην στιγμη του σεξ μαζι της για να μην του σηκωνεται η να μην τελειωνει βεβαια μπορει μερικες φορες να συμβει αλλα σπανια.

    μια γυναικα ομως θα κανει σεξ με εναν αντρα για πολλους λογους ακομα και αν δεν καβλωνει μαζι του.
    οπως.............

    γιατι δεν θελει να τον χασει
    γιατι θελει να τον κουτουπωσει
    γιατι εχει λεφτα
    γιατι θελει να τον δεσμευσει
    γιατι περιμενουν ανταλαγματα.........

    και χιλιαδες αλλους λογους που κανεις λογικος αντρας δεν μπορει να σκεφτει, αυτες ομως μπορουν!! χαχα!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Ασε γιωργο αμα μαθεισ πωσ σκεφτονται οι γυναικεσ θα σου πεσουν τα μαλλια δικιο εχει ο νικος2
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    θα το γραψω με παραδειγμα.
    ενας αντρας εαν δεν τον καβλωνει μια γυναικα δεν θα κανει τιποτα μαζι της ετσι δεν θα φτασει ποτε στην στιγμη του σεξ μαζι της για να μην του σηκωνεται η να μην τελειωνει βεβαια μπορει μερικες φορες να συμβει αλλα σπανια.

    μια γυναικα ομως θα κανει σεξ με εναν αντρα για πολλους λογους ακομα και αν δεν καβλωνει μαζι του.
    οπως.............

    γιατι δεν θελει να τον χασει
    γιατι θελει να τον κουτουπωσει
    γιατι εχει λεφτα
    γιατι θελει να τον δεσμευσει
    γιατι περιμενουν ανταλαγματα.........

    και χιλιαδες αλλους λογους που κανεις λογικος αντρας δεν μπορει να σκεφτει, αυτες ομως μπορουν!! χαχα!
    Μπορει και ενας ανδρας να κανει σεξ με μια γυναικα που δεν την πολυγουσταρη και για πολλοιλυς λόγους..εχω απειρα παραδείγματα ...
    1)Για να εχει μια γυναικα διπλα του..
    2)για το σεξ και μόνο..απτο καθολου καλη ειναι και αυτη.
    3)εχει αυτη μηπως και γνωρισει και καμια αλλη.εχωντας γυναικα ειναι πιο ευκολο να βρεις και αλλη..
    4)γιατι τεριαζουν ως χαρακτηρες και ας μην τον καυλωνει και τοσο....
    Και πολλα αλλα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Τελικα δλδ ειναι ισοι στισ χαζομαρεσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    κυριοι μην βγαζουμε τα ματια μας μονοι μας!!
    χα χα!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Ανδρικη αλληλεγγυη πρωτα κ μετα να τα λεμε περιπου οπωσ ειναι τα πραγματα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    tiredpanda αγαπητη συμφορμητησα και μικρη μας φιλη. Η ζωη ειναι ενα"ταξιδι" οπου οπως ενα μεγαλο και ομορφο κρουαζιεροπλοιο φαντασου την να γυρνα και να πλαιει πανω στα κυματα! αν παρομοιαζαμε τις εμπειριες της ζωης μας θα ηταν ας πουμε με καποια νησακια ομορφα που θα εβρησκε το πλοιο μας - η ζωη μας δλδ - μεσα στην θαλασσα - στην διαδρομη της ζωης μας δλδ -το αν εσυ αποφασησεις να καταιβεις στις στασεις που κανει το πλοιο μας σε καθε νησακι οπως οι αλλοι επιβατες ειναι δικη σου αποφαση, αλλοι δεν κατεβαινουν διοτις φοβουντε το αγνωστο, δεν θελουν να μπλεξουν, η ακομα ειναι και τσιγκουνηδες, και αλλοι θελουν να γνωριζουν συνεχως νεες εμπειριες, και θα καταιβουν στο νησακι και σε καθε νησι οπου περναει και σταματαει το πλοιο μας! ομως, οπως και στο πλοιο μας, οταν αποφασιζουμαι να καταιβουμε σε ενα νησακι το κανουμε να περασουμε καλα, με προσοχη μεν αλλα παμε για να χαρουμε και οχι με σκεψεις ασχημες διοτις ειναι ασκοπο, ετσι και στην εμπειρια οπου εχεις διαλεξει να παρεις μερος εαν ειναι να την κανεις καντει σωστα χωρις να εχεις στο μυαλο σου εκ των προτερων οτι δεν θα περασεις καλα, διοτις συγουρα δεν θα περασεις καλα ,και ουτε οι αλλοι.
    Σε τετοιες φασεις, μειονεκτικοτητα δεν πρεπει να νιωθεις διοτις θα υπαρξουν στιγμες οπου αθελατου το αγορι μπορει να κανει κατι που εσυ η η φιλη σου να το νομιζεις ετσι, εαν για παραδηγμα με την φιλη σου εχει καποια παραπανω συναισθηματα ειναι λογικο να θελει πιο πολυ να ειναι σε επαφη με αυτην , η εαν η φιλη σου τυχαινει να εχει πιο καληγραμο κορμι, η πιο μεγαλο στηθος, η πιο ομορφα οπισθια ενδεχετε να συμβει εν αρχη αυτο που σε αγχωνει, ομως στις παρτουζες υπαρχουν πολλα πραματα που μπορουν να υπερκερδισουν τις εξωτερικες ομορφιες και πολλες φορες εαν μια κοπελα εχει θαρρος αλλα και γνωσεις τοτες μπορεινα γινει το επικεντρο του σεξ ,εαν το καταφερεις αυτο πηστεψεμε θα περασεις υπεροχα, εαν καταφερεις δλδ να τους κανεις να "σε παραδεχτουν" στην αρχη μετα θα δεις οτι και οι δυο τους, ασυναισθητα θα γινουν " σκλαβοι σου" και θα εχεις μια εμπειρια αξεχαστη! Το θεμα ειναι θα μπορεσεις να εισαι τοσο τολμιρη στις αρχες ωστε να τους κερδησεις,? διοτις αυτο ειναι που μετραει παρα πολυ στις παρτουζες, και κερδιζει και την εμφανηση , προσωπικα εχω κανει ,πριν πολλα χρονια αφου λογο εκκλησιας το αποφευγω πλεον,αν και δεν υπαρχει εντολη που λεει μην κανετε παρτουζες! .Μια φορα θυμαμαι οτι ειχε φερει στην παρεα μια φιλη μας ενα κοριτσι, κυριολεκτικα κοριτσι ,διοτις ηταν γυρο στα 19, οπου ηταν παχουλη, λιγο πριν το χοντρο! ηταν γλυκουλα μεν,αλλα σε σχεση με τις αλλες κοπελες ηταν με διαφορα ασυγκριτη η ειροτρη, ετσι εγω και ο φιλος μου, λεγαμε ποιος απο τους δυο μας θα την παρει? και θυμαμαι οτι νιωθαμε πολυ ασχημα διοτις δεν γινοταν να μην την παρει καποιος! ,εγω δυστυχως δεν ειχα μαζι μου βοηθητικα ,διεργετικα χαπια ,-διοτις παντα τα παιρνεις σαν ανδρας σε τετοιες φασεις ακομα και στα 28 που ειμουν τοτες- , για να μην στα πολυ λεω, μετα απο καποιες ωρες, σχεδον ολη η παρεα ,μαλωνε ποιος θα κανει σεξ με τν μικρουλα την παχουλουλα! ακομα και οι κοπελες της παρεας μας! ηταν απιστευτη η μικρη! μας ειχε τρελανει ολους και ολες!! διοτις οσο ντροπαλη φενοταν και οσο λιγομιλιτη ηταν στις αρχες τοσο θρασσος ειχε! καταφερε να γινει το επικεντρο σε 5 ατομα!! οπου ηταν 10 χρονια μικροτερη απο ολους και ολες! αρα δεν εχει σημασια ουτε η εμφανιση ουτε η εμπιρια αλλα το θρασσος και το να γουσταρεις!
    Ο Θεος ας με συγχωρεσει για τα παραπανω αμαρτολα οπου και εγραψα! δεν ειναι σωστα αυτα τα πραματα, η ηδωνη ειναι υπακοη στον σατανα! εαν κανεις κατι τετοιο να πας μετα για εξωμολογηση κοπελια!

Similar Threads

  1. Ο άντρας μου ζητάει επίμονα να κάνουμε τρίο.
    By Strawb in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 200
    Last Post: 01-12-2023, 12:42
  2. τρίο ή και λίγο παραπάνω !
    By alexmtatsag in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 40
    Last Post: 17-09-2019, 18:19
  3. Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΡΙΟ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ
    By Mary think in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 05-12-2016, 19:06
  4. το τριο !
    By νιφάδα in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 30
    Last Post: 01-06-2013, 04:05
  5. ΠΡΟΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΤΡΙΟ
    By puma_boy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 05-02-2008, 23:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •