Επιθετική συμπεριφορά μέσα στο σπίτι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    270

    Επιθετική συμπεριφορά μέσα στο σπίτι

    Έχω καιρό να γράψω γιατί είμαι σε μια γαλήνια φαση όπου προσπαθώ να μην τα παίρνω όλα στα σοβαρά αλλά το τελευταίο διάστημα έχω φουντώσει με αυτά που γίνονται συγκεκριμένα με τον αδερφό μου που μου φέρεται απαίσια και ειμαι όλη μέρα κλειδωμένη στο δωμάτιο καταρχάς είμαι 25 αυτός 28 αλλα και όμως φέρεται με τρισάθλιο τρόπο η ηλικία δεν παίζει ρόλο φαίνεται όλα ξεκίνησαν όταν άρχισε να κάνει έλεγχο στο instagram τι κάνω και σε ποιον σχολιάζω και με έβριζε μέχρι και το κινητό πήγε να μ πάρει όλα αυτά με αυστηρό ύφος τον έκανα μπλοκ αυτό και όλο το σόι να έχω την ησυχία μου μετά εγώ ήμουν στο δωμάτιο και πάω στο σαλόνι και μ κάνει σταματάς να πηγαινοερχεσαι σαν την άδικη κατάρα πάω να πω κάτι βουλωστο μ κάνει σε 14 χρόνο μιλάω με εκνευρίζεις συνέχεια μιλάει με νεύρα και βρισιές στο παρελθόν έχει απλώσει χέρι πάνω μ ελπίζω να μην γίνει και τώρα γτ θα πάω αστυνομία το πιο ακραίο σκηνικό π έχει γίνει ήταν όταν καταλαθος μ έπεσε νερό στον υπολογιστή και ούρλιαζε ότι θα με σκοτώσει και έφυγα τρεχωντας πάνω σε ένα βουνό έλειπα ώρες γενικά καταλαβαίνω ότι είναι από την καραντίνα ίσως και τρελαμένος αλλά δεν ξεσπας ποτέ σε άλλους ειδικά οικογένειά όταν έχεις και μια ηλικία σίγουρα έχει κάνει πολλά και στο μέλλον έχω πει και η ίδια ότι τον θέλω μακρυά από την οικογένεια μου όταν κάνω και από τώρα βασικά όταν τελειώσει αυτό με την καραντίνα θα απομακρυνθώ γτ είναι επικίνδυνος και από πάντα με μια απαίσια συμπεριφορά απέναντι μου.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    270
    Επίσης ξέχασα να γράψω ότι μου είχε πει όλες οι χοντρές είστε μ@@@@@νες και όταν βλέπει ότι προσπαθώ να χάσω κιλά ναι ναι τώρα θυμήθηκες μ κάνει δηλαδή δεν τον ενδιαφέρει να βοηθήσει την κατάσταση που έχω πάει 96 κιλά είχα ενοχλήσεις στην καρδιά ένα βράδυ και το μόνο π ξέρει να κάνει είναι να βρίζει

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Εμαθε την αληθεια για τισ γυναικεσ κυκλοφορουν αυτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Similar Threads

  1. Ψύχωση και επιθετική συμπεριφορά...
    By rad in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 96
    Last Post: 07-08-2015, 02:05
  2. Επιθετικη Συμπεριφορα
    By Ολιβερ in forum Διαχείριση Θυμού
    Replies: 21
    Last Post: 12-05-2014, 11:20
  3. ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΚΑΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ
    By konMak in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 10
    Last Post: 15-07-2010, 00:38
  4. Επιθετική συμπεριφορά
    By unlucky in forum Κακοποίηση
    Replies: 11
    Last Post: 07-01-2010, 22:36
  5. επιθετικη συμπεριφορα ενος 5χρονου
    By gouvernetos in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 19
    Last Post: 06-09-2009, 19:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •