ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΑΝΟΙΧΤΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΝΑ ΓΙΝΩ ΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥΣ!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΑΝΟΙΧΤΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΝΑ ΓΙΝΩ ΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥΣ!

    ενω καπιοι μου ελεγαν οτι αυτο που λεω ειναι της φαντασιας μου καποια στιγμη συναντιθηκα με ενα τυπο στα σολιαλ μιντια που προσπαθουσε να παρουσιασει τη μυστικη οργανωση που ανικει ως θαυμα μου ειπε τα χιλια δυο ψεματα γι αυτη οτι ταχα θελει το καλο μου κλπκλπ που ολα αυτα δεν ειχαν απολυτως καμια σχεση με την αληθεια και μου ειπε ξεκαθαρα οτι πρεπει να γινω και εγω ομοιος τους και αφου μου αποκαλυψε ο ιδιος το οτι ειναι υπαρκτη οταν καταλαβε τη ............. που εκανε δεν ηξερε τι να κανει για να με πεισει για οτι ελεγε και πολοι μου εχουν πει οτι δεν εχουν ξανακουσει τιποτα γι αυτο αφου οσοι μυηθηκαν σε αυτη μετα εγιναν αδερφια τους και στη συνεχεια δε μπορουσαν να κανουν τιποτα ΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΣΟ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΤΙ ΛΕΩ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΟΚΛΥΨΑΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΝΟΙ ΑΠ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥΣ ΤΗ ΔΙΑΚΡΙΝΕΙ Η ΕΞΥΠΝΑΔΑ,

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    ιεχωβαδες ηταν;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,118
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ιεχωβαδες ηταν;
    Μάλλον Σαϊεντολόγοι

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Ή μπορεί και τρολ .

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    καμια σχεση με σαιεντολογους η ιεχωβαδες το σιγουρο ειναι παντως οτι τη θεραπεια θα τη χρειαστουν οι ιδιοι οσο προσπαθουν να μου αλαξουν μυαλα αφου βρηκα μεσα σε βιβλιο καθε πληροφορεια γι αυτους και αν καπιος συγκρινει τα συμβολα που βρηκα με αυτα του βιβλιου ειναι σχεδον ομοια και εκτος αυτου υπαρχει κτηριο απο ενα σημειο που συνηθως κυκλοφορουσα που κανουν πιατσα κανονικη

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Ή μπορεί και τρολ .
    τα συμβολα που εχουν βαλει απο οπου περναγα ειναι τοσο τεραστια που μεχρι και ενας γκαβος θα τα ειχε προσεξει και αν αυτο ισχυει η οχι ας το διαπιστοσουν οσοι περνουν απο κει που περναω

  7. #7
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    τα συμβολα που εχουν βαλει απο οπου περναγα ειναι τοσο τεραστια που μεχρι και ενας γκαβος θα τα ειχε προσεξει και αν αυτο ισχυει η οχι ας το διαπιστοσουν οσοι περνουν απο κει που περναω
    Επειδη λιγο μπερδευτηκα μ αυτο που λες,
    έχω απορίες
    α)εσένα που σε βρήκαν;
    β)μιλάς για ελευθεροτέκτονες; η κάτι αντίσοτιχο που είναι κρυφό και μυστικό και τα μέλη του είναι υποτίθεται ανωτέρου κοινωνικού επιπέδου;


    και άλλα πολλά αλλά ας λύσουμε πρώτα τα α και β

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,743
    αλεξανδρε μαλλον εχεις οπτικες και ακουστικες παραισθησεις.
    ανα διαστηματα εχω σιγουρα και εγω και μοιαζουν τοσο αληθινες!!

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αυτοι που περνανε απο οπου περναω ας διαπιστοσουν αν εχω δικιο η οχι ΒΡΗΚΑ ΣΕ ΒΙΒΛΙΟ ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ ΑΓΝΩΣΤΗ ΣΤΟ ΕΥΡΥ ΚΟΙΝΟ ΠΟΥ ΠΟΝΤΑΡΕ ΣΤΟ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟς ΔΕ ΘΑ ΑΝΑΚΑΛΎΨΕΙ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΤΕΚΤΟΝΕΣ ΟΥΤΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ........... ΜΙΑΣ ΑΓΝΩΣΤΗΣ ΑΙΡΕΣΗΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΜΕ ΕΞΥΠΝΑΔΕΣ ΘΑ ΕΛΕΓΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΑΝ ΠΑΡΑΚΡΑΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΠΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΖΩΓΡΑΦΙΣΑΝ ΤΟ ΕΜΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥΣ ΚΟΝΤΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΛΟΙΔΙΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΕΒΑΨΑΝ ΤΟ ΤΟΙΧΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΞΑΦΑΝΙΣΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΜΙΑ ΛΕΞΗ ΣΥΝΘΗΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΓΥΡΩ ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΕΙΔΕ ΑΥΤΟ

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    α)εσένα που σε βρήκαν;
    απο τη δημοσιοτητα που ειχε παρει το θεμα με τα παιδια ιντιγκο που λιγο πολυ ολοι θα εχουν ακουσει κατι γι αυτο μπλα μπλα μπλα ακουστηκε στις 4 γωνες τις ελλαδας και οχι μονο και μετα καθε λογης καρυδι αρχισε να ασχοληται με το θεμα

Similar Threads

  1. πρόταση προς τους διαχειριστές
    By giang in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 21-03-2016, 22:08
  2. Ανοιχτη προσκληση για βελτιωση της διαθεσης
    By howtodream8 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 27
    Last Post: 08-04-2013, 05:47
  3. ανοιχτη γραμμη υποστηριξης για ολους τους εφηβους
    By secretly in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 1
    Last Post: 16-02-2012, 16:02
  4. ΑΝΟΙΧΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
    By IRN in forum Παχυσαρκία
    Replies: 49
    Last Post: 03-04-2011, 07:47
  5. ΑΝΟΙΧΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ
    By lesing in forum Παχυσαρκία
    Replies: 8
    Last Post: 29-09-2010, 16:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •