βυθιζομαι - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 49 of 49
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Δεν είναι όλες οι περιπτώσεις ούτε όλες οι ασθένειες ίδιες Ηλία.

    Αν χωρίς τα χάπια ένα άτομο βλέπει πράγματα που δεν υπάρχουν, ζει μέσα στον τρόμο ότι τον κυνηγάνε και θέλουν να του κάνουν κακό και συχνά φτάνει σε σημείο που δεν μπορεί να βγει από το δωμάτιό του και κάθεται στριμωγμένο σε μια γωνία γιατί ακούει φωνές και βλέπει απειλητικές οπτασίες, είναι λογικό να προσπαθούν οι ειδικοί να βρουν ποια αγωγή θα δουλέψει. Δεν τα καταφέρνουν ως τώρα, το παλεύουν. Εσύ παίρνεις την ευθύνη για αυτά που λες αν μειώσει τα φάρμακά της και πάθει η boo κάτι;

  2. #47
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Δεν είναι όλες οι περιπτώσεις ούτε όλες οι ασθένειες ίδιες Ηλία.

    Αν χωρίς τα χάπια ένα άτομο βλέπει πράγματα που δεν υπάρχουν, ζει μέσα στον τρόμο ότι τον κυνηγάνε και θέλουν να του κάνουν κακό και συχνά φτάνει σε σημείο που δεν μπορεί να βγει από το δωμάτιό του και κάθεται στριμωγμένο σε μια γωνία γιατί ακούει φωνές και βλέπει απειλητικές οπτασίες, είναι λογικό να προσπαθούν οι ειδικοί να βρουν ποια αγωγή θα δουλέψει. Δεν τα καταφέρνουν ως τώρα, το παλεύουν. Εσύ παίρνεις την ευθύνη για αυτά που λες αν μειώσει τα φάρμακά της και πάθει η boo κάτι;
    Οχι δεν παιρνω την ευθυνη...
    Απλα αναρωτιεμαι τι θα την εκανε να νιωσει καλυτερα...
    Λοιπον δεν ειμαι γιατρος σταματαει εδω η συζητηση...

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    δε μπορω να σκεφτω.μονο εχω σκεψεις της στιγμης.οτι σκεφτομαι στη στιγμη.δεν μπορω να σκεφτω κατι για πιο μετα. επισης δε πολυθυμαμαι και πραγματα που εγιναν. ο γιατρος λεει μου εχει πειραχτει η ενεργος μνημη λεει.και οτι φταει η παθηση οπως τη λεει αλλα και τα φαρμακα.
    εχω ενα κενο στο κεφαλι μου.και δε μπρω να κανω μελλοντικες σκεψεις.λες και εχει ομιχλη η σκεψη μου και το μυαλο μου.
    δεν χω ορεξη να μιλησω.διατηρουσα επαφες με 2 ατομα στο fb αλλα πλεον δε μπορω να μιλησω ουτε εκει..
    δε θελω να κανω τιποτα.ολα τα βρισκω χωρις νοημα.ασκοπα.
    αλλα ασκοπα βλεπω να περνανε και οι μερες.δε γινεται τιποτα.απλα φευγουν κι εγω κοιταω απλα..
    ειναι καταθλιπτικο το σκηνικο
    δε ξερω τι μου συμβαινει
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Βυθίζομαι
    By NaYa in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 1
    Last Post: 24-06-2020, 00:21
  2. νιώθω να βυθίζομαι
    By DIMITRA@ in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 22
    Last Post: 08-02-2014, 20:50
  3. Βυθιζομαι....
    By πιεσμενη in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 17
    Last Post: 31-05-2012, 01:56

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •