Βρήκα τον παιδικό μου έρωτα, μετά από 18 χρόνια - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 38 of 38
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by AnnaP View Post
    όντως, το κούρασαμε... Κι ήταν λάθος που ξεκινήσαμε να επικοινωνούμε ερωτικά. Έπρεπε να το πάμε πιο φιλικά. Να γνωριστούμε ξανά. Ε, στο τέλος, βαρεθήκαμε...
    επρεπε να συναντηθειτε πριν το πατε στο ερωτικο. να γνωριστειτε απο κοντα. και με σκετο φιλικο, παλι θα το κουραζατε.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,650
    Αννα τοσο δραματικη εισαι στη ζωη σου ειναι προβλημα αυτο να ξεσ πηγε ηρθε τι θα εκανεσ στη γερμανια με τον μπατιροφτωχο δεν μασ ειπεσ το προβλημα ειναι τα λεφτα το ξερουν ολοι αυτο εχεισ εσυ δεν εχει αυτοσ τελειωνει εκει το θεμα τι το θεσ κ το γυριζεισ και το πασ εδω κι εκει φταιει που δεν εχει λεφτα καταλαβαμε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,650
    Το προβλημα που ειναι ολοι ξερουν οι φτωχοι οτι οι γυναικεσ θελουν λεφτα δεν υπαρχει φτωχοσ που να μην το ξερει ξερουν κι αλλα για τουσ πλουσιουσ πωσ γινονται οποτε αστο αυτο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Αννα τοσο δραματικη εισαι στη ζωη σου ειναι προβλημα αυτο να ξεσ πηγε ηρθε τι θα εκανεσ στη γερμανια με τον μπατιροφτωχο δεν μασ ειπεσ το προβλημα ειναι τα λεφτα το ξερουν ολοι αυτο εχεισ εσυ δεν εχει αυτοσ τελειωνει εκει το θεμα τι το θεσ κ το γυριζεισ και το πασ εδω κι εκει φταιει που δεν εχει λεφτα καταλαβαμε
    Φίλε, εγώ δεν κοιτάω αν έχει πολλά ή λίγα λεφτά κάποιος. Κοιτάζω την ψυχή του και τον χαρακτήρα του. Δεν είμαι τέλεια και έχω ελλαττωματα όπως όλοι μας. Ψάχνω απλώς άνθρωπο που να με σέβεται και να με εκτιμάει για αυτό που είμαι... Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο. Ποτέ δεν κοίταξα τα λεφτά. Και μάλιστα ο συγκεκριμένος, πίστεψέ με, επειδή δουλεύει πολύ και ζει στο εξωτερικό, βγάζει αρκετά λεφτά. Το ξέρω. Αλλά δεν τον προσέγγισα για αυτό. Για τα μάτια του, το χαμόγελό του και την ψυχή του τον ήθελα. Μάλλον, σου έχει αφήσει τραύμα η δική σου ιστορία και τα γράφεις αυτά. Σε καταλαβαίνω... Πρέπει να έχεις περάσει δύσκολα. Αγάπησες και πονέσες πολύ. Διάβασα αυτό που έγραψες. Αξίζεις πολλα και θα βρεις μια γυναίκα που να σε αγαπάει για αυτό που είσαι, αν δεν την έχεις βρει ήδη. Αυτός που αγαπάει αληθινά, δεν κοιτάζει εάν κάποιος είναι αγρότης, δικηγόρος. Αν έχει λίγα ή πολλά λεφτά. Αυτό ξέρω και το εννοώ.

  5. #35
    Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    36
    Νομίζω πως όταν επιστρέψει Ελλάδα θα σε ξανά θυμηθεί..

  6. #36
    Elenia781
    Guest
    Quote Originally Posted by Maria36 View Post
    Της ζήτησε συγγνώμη ενώ ήταν μεθυσμένος!!Αν πράγματι αισθανόταν οτι την πίεζε δε θα σταματούσε ξαφνικά την επικοινωνία..όταν πραγματικά θες κάποιον ναι γίνεσαι πιεστικός αλλά σε καμία περίπτωση δε σταματάς να επικοινωνείς..κρατάς αμείωτο το ενδιαφέρον..υπάρχουν τρόποι..μέχρι να έρθει η στιγμή να βρεθούν από κοντά..Κ υποτίθεται αυτός ξέρει τι θέλει..
    Οι γνωστοί σου τι ηλικία έχουν; Το ότι η δική τους ιστορία είχε αίσια έκβαση δε σημαίνει ότι είναι ο κανόνας..Μπορεί να είχαν διαφορετική αφετηρία απο αυτή της θεματοθετριας..
    Το δικαίωμα να αμφιβάλει της το έδωσε ο ίδιος!!
    28 χρονων και οι δυο

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,650
    Αννα εγω εχω παιδια κ μπορει κι εγγονακι ειμαι 45 εσασ προσπαθω να βοηθησω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #38
    Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    36
    Quote Originally Posted by Elenia781 View Post
    28 χρονων και οι δυο
    Εγώ στα 26 μου γνώρισα τον άντρα μου μέσω social media..εκεινος στο εξωτερικό εγώ Αθηνα. Θα ερχόταν Αθηνα σε 2 μήνες για να φύγει μετά μόνιμα για νησί..Τους μήνες που μεσολάβησαν είχαμε συχνή επικοινωνία χωρίς να μιλάμε για πιθανή σχέση. Όταν συναντηθήκαμε περάσαμε πολλές μέρες μαζί..πήγαμε διακοπές κ γενικά περνούσαμε πολύ όμορφα..Έφυγε κ εγώ έμεινα πίσω..Δε βάλαμε ταμπέλα..περνούσαμε όμορφα κ συνεχίσαμε να έχουμε καθημερινή επικοινωνία..Τα πράγματα εξελίχθηκαν μόνα τους..
    Στη περίπτωση της θεματοθετριας ο άντρας δε κρίνει απαραίτητη την επικοινωνία από τη στιγμή που δεν δέχεται να πάει στη χώρα που ζει για να τον συναντήσει..ή έστω έχει ενδοιασμούς..Αν πραγματικά ενδιαφερόταν θα φρόντιζε να κρατάει έστω μια στοιχειώδη επικοινωνία μεταξύ τους. Νομίζω κ οι δυο πίεσαν πολύ τα πράγματα κ ο ένας τον άλλον αντί να το αντιμετωπίσουν χαλαρά.. 5 εβδομάδες δεν είναι αρκετά μεγάλο χρονικό διάστημα για να δημιουργηθούν αισθήματα..

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Χωρισμός μετά από 2.5 Χρόνια μετά από πολλούς χωρισμούς
    By kingchris1234 in forum Οριακή - Μεταιχμιακή Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 7
    Last Post: 04-12-2018, 21:23
  2. Χωρισμός μετά από 2.5 Χρόνια μετά από πολλούς χωρισμούς
    By kingchris1234 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 47
    Last Post: 26-11-2018, 22:28
  3. Μετα απο τις δυσκολιες βρηκα και αγαπησα το καινουριο μου εαυτο!!!
    By jule in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 26-12-2017, 07:43
  4. μικρη πληγη μετα απο στοματικο ερωτα.
    By korman709 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 31-03-2012, 23:15

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •