αφυσικη υγρασια ολα κολανε σαν τσιχλα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    αφυσικη υγρασια ολα κολανε σαν τσιχλα

    3 η 4 μερες αφου αγορασα τη συσκευη αυτη που υποτιθετε διαφημιζαν ενω κοροιδευαν τους κατασκευαστες του προιοντος αφου τους πληρωσαν για να μεταδιδουν ασχετα μυνηματα μεσα στη διαφημιση που δεν ειχαν καμια σχεση με το προιον αλλα με πληροφοριες σχετικα με το προξενιο που νομιζαν οτι θα μου επιβαλουν και το πως θα με σηκωσουν απο κει που καθομαι εμφανιστηκε στην ατμοσφαιρα μια εξοφρενικη υγρασια σε σημειο να κολανε ολα σαν τσιχλα και ακομα και οταν πλενω τα χερια μου συνεχιζουν να κολανε σα να υπαρχει μια συσκευη φαντασμα που προκαλει υδρατμους στην ατμοσφαιρα και ολη αυτη τη ............ τη κανουν για να με εξαναγκασουν να σηκωθω απο κει που καθομαι για να μιλησω για το πεσκεσι που τοσο καιρο αφου πρν ερθουμε συτη ζωη αυτη πηρε αλλο δρομο απ το δικο μου και τωρα μου το παιζει καψουρης τωρα επειδη με ζηλευει νομιζει οτι θα παρω και γω τον ιδιο δρομο που πηρε ενω φιλος του μπροστα στα ματια μου σχεδον τους εδωσε εντολες να παρουν τον ελεγχο του καιρου νομιζοντας οτι δε καταλαβα τι τους ελεγε παριστανοντας παραληλα τον καημενο που τοσα χρονια δε κανει αλλη δουλεια απο το να καταχραζετε τη θεση του και την εξουσια που εχει και αφου λατρευει τοσο πολυ το πεσκεσι που λυσαξαν να μου πασαρουν δε μπορω να καταλαβω γιατι δε το παντευεται αυτος μπας και ξεμπλεξω καμια φορα απ το .......... που λυσαξε να με σηκωνει απο κει που καθομαι και προσπαθει να με εξαναγκασει να πλενω τα χερια μου συνεχως επειδη κολανε για να βρεξω τις συσκευες που χρησιμοποιω και μετα μου το παιζει καψουρης λες και θα χαψω το δουλεμα. και τωρα σαν να μην εφταναν ολα αυτα οτι με εξαναγκασαν να σηκωθω απο κει που καθομαι εχουν το θρασος να απειλουν και ολας νομιζοντας οτι ετσι θα φοβηθω.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τους αρεσει η οχι εγω αυτος ειμαι και δε προκειται να με αλαξουν και να με μετατρεψουν σε αλλο ανθρωπο χωρις να το επιθυμω νομιζουν οτι θα μου τραβηξουν τη προσοχη με κολπα γιατι ξερουν οτι μετρανε μερες μεχρι να τους παρουν χαμπαρι ολοι οτι εξυπηρετουν συμφεροντα αλλων αφου λιγο πολυ ολοι το συζητουν αυτο

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εδω και τοσο καιρο ενω δε κανουν αλλη δουλεια απο το να τα παρατανε τα κανουν ολα επιτηδες ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΩ ΑΦΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΙ ενω επελεξαν ολο αυτο για τον εαυτο τους μετα λενε οτι τους τη λεω ενω κανουν οτι μπορουν για να με εκνευριζουν με οτι τροπο μπορουν νομιζοντας οτι θα αποφασισουν αυτοι για μενα φευγουν και ξαναφευγουν και ξαναφευγουν μηνες τωρα για να παιρνουν μιζες απο τις 10 τσεπες χωρις φυσικα να το ξερουν αυτο καν οι προισταμενοι τους οτι τοσα χρονια τα τσακωναν κανονικα και μετα αφου με κανουν εξαλο λενε οτι αλαξα ενω αυτοι με εκαναν να αλαξω οταν ξαφνικα νομιζαν οτι θα αποφασισουν αυτοι για μενα.ξερω καλα τι ετοιμαζεις πρωτα κανεις οτι μπορεις για να σε ............ και μετα παριστανεις το θυμα στο κοσμο επειδη ειμουν αποχρεωμενος να αποδεχτω το συνηκεσιο παρα τη θεληση μου για να σε βολευει ετσι να βγαζεις φημες

Similar Threads

  1. Θυμηθηκα ένα παρόμοιο πρόβλημα με την τσιχλα.
    By Erudinam in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 31-07-2020, 18:54
  2. Τσιχλα αδυνατισματος
    By mihalis in forum Διατροφή, Fitness-Ασκηση
    Replies: 5
    Last Post: 30-07-2011, 21:16
  3. Τσίχλα Αδυνατίσματος
    By hws_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 13
    Last Post: 25-06-2011, 22:25
  4. ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΤΣΙΧΛΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 07-06-2009, 23:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •