ψυχολογος επι πληρωμη εβαλε λογια στη μανα μου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    ψυχολογος επι πληρωμη εβαλε λογια στη μανα μου

    καποια στιγμη παλιοτερα οταν ηθελα να διξω καλη θεληση σε ενα ψυχολογο για να μη χασει το πελατη του του προτεινα να με κανει αλαγη με τη μανα μου και αυτο ειχε ως αποτελεσμα να μετανιωνω την ωρα και τη στιγμη που πηγα να με βοηθησει υποτιθετε αφου οχι μονο δε με βοηθησε αλλα το μονο που τον ενδιαφερε ηταν να μου τη βγει επειδη τον εγκατελειψα και εβαλε λογια στη μανα μου το αποτελεσμα ηταν να με γεμισει συναισθηματα απαιχθειας για το προσωπο του που πραγματικα δεν ειχα ξαναδει ατομο που να μου εγινε τοσο αντιπαθης οσο αυτος αφου δεν ειχα ξαναδει πιο φιλοχρηματο ανθρωπο που κοιταγε μονο τον εαυτουλη του παριστανοντας οτι νιαζετε για τους αλλους και τιποτα αλλο αδιαφοροντας για τα λεφτα που πηρε συνεχισε τη θεραπεια ταχα γεμιζοντας τη μανα μου ψεματα αφου το μονο που τον ενιαζε ηταν να μου τη σπασει επειδη τον αφησα ενω ελεγα στον εαυτο μου να .............. που του προτεινες να σε αλαξει με τη μανα σου ενω ενας αλλος παλιοτερα μου ελεγε εγω θα πληρωνομαι κανονικα και εσυ κανε οτι θες και εγω απλα σας λεω τις εμπειρειες που βιωσα και δε διαφωνω οτι εσας μπορει να σας βοηθησαν εμενα ομως καθολου το μονο που με βοηθησε πραγματικα ειναι τα βιβλια ψυχολογιας που διαβασα που ναι μεν ιδρωσα να τα διαβασω αλλα κατι μου προσφεραν

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    καποια στιγμη παλιοτερα οταν ηθελα να διξω καλη θεληση σε ενα ψυχολογο για να μη χασει το πελατη του του προτεινα να με κανει αλαγη με τη μανα μου και αυτο ειχε ως αποτελεσμα να μετανιωνω την ωρα και τη στιγμη που πηγα να με βοηθησει υποτιθετε αφου οχι μονο δε με βοηθησε αλλα το μονο που τον ενδιαφερε ηταν να μου τη βγει επειδη τον εγκατελειψα και εβαλε λογια στη μανα μου το αποτελεσμα ηταν να με γεμισει συναισθηματα απαιχθειας για το προσωπο του που πραγματικα δεν ειχα ξαναδει ατομο που να μου εγινε τοσο αντιπαθης οσο αυτος αφου δεν ειχα ξαναδει πιο φιλοχρηματο ανθρωπο που κοιταγε μονο τον εαυτουλη του παριστανοντας οτι νιαζετε για τους αλλους και τιποτα αλλο αδιαφοροντας για τα λεφτα που πηρε συνεχισε τη θεραπεια ταχα γεμιζοντας τη μανα μου ψεματα αφου το μονο που τον ενιαζε ηταν να μου τη σπασει επειδη τον αφησα ενω ελεγα στον εαυτο μου να .............. που του προτεινες να σε αλαξει με τη μανα σου ενω ενας αλλος παλιοτερα μου ελεγε εγω θα πληρωνομαι κανονικα και εσυ κανε οτι θες και εγω απλα σας λεω τις εμπειρειες που βιωσα και δε διαφωνω οτι εσας μπορει να σας βοηθησαν εμενα ομως καθολου το μονο που με βοηθησε πραγματικα ειναι τα βιβλια ψυχολογιας που διαβασα που ναι μεν ιδρωσα να τα διαβασω αλλα κατι μου προσφεραν
    Τι να πω υπάρχουν και τέτοιοι δυστυχώς! Θέλω να ρωτήσω ποια μαθήματα ψυχολογίας σε βοήθησαν;; Στείλτε μου εάν θες την ονομασία τους σε προσωπικό μήνυμα!!

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εξαρχης τους ειπα οτι δε ζητησα επαγγελματικη βοηθεια και αυτοι καθε λιγο και λιγακι με σηκωνουν απο κει που καθομαι οχι επειδη νιαζονται για μενα οπως ισχυριζονται αλλα επειδη ο κοσμος ακολουθησε το παραδειγμα μου και σταματησε να πηγαινει σ αυτους και εχασαν τους ψυχολογους πολυτελειας που ειχαν και τωρα απαιτουν παρα τη θεληση μου να μου κανουν προξενιο ανθρωπο τους που παριστανει οτι με αγαπα για να με μετατρεψει σε αλλο ανθρωπο χωρις να σκεφτονται οτι εγω δε συμφωνω καθολου σε αυτο και αν νομιζουν οτι θα μου σπασουν τα νευρα εγω θα τους τα σπασω χειοροτερα απ αυτους αυτοι με εφτασαν σε αυτο το σημειο οταν εβαλαν λογια στη μανα μου με εξοργησαν και με εφτασαν στα ακρα και εγω δε προκειται να τους κανω τη χαρη να ζω για να πηγαινω σε ψυχολογους για να μη τους λειψουν οι ψυχολογοι χλιδης υπαρχουν σε αλλες χωρες ψυχολογοι πολυτελειας αν δεν ειναι του επιπεδου τους αυτοι

Similar Threads

  1. Η πρώτη φορά:πληρωμή ή μέσα σε σχέση;
    By Anonymos1999 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 47
    Last Post: 06-08-2021, 17:41
  2. Μια ψυχιατρος/ψυχολογος για την οποια άκουσα καλα λογια
    By Erudinam in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 1
    Last Post: 21-08-2020, 13:27
  3. Με απατησε επι πληρωμη
    By ifigenia in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 150
    Last Post: 01-06-2017, 18:16
  4. εθισμος στο σεξ επι πληρωμη..μπορει να οφειλεται σε αγχωδη διαταραχη??
    By VassilisM in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 20-03-2014, 17:45
  5. ΚΛΙΝΙΚΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ Η ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ
    By sandy25 in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 1
    Last Post: 28-10-2007, 20:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •