Θρήνος για το τέλος μιας σχέσης! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 54
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    218
    Κι εμένα μου φαίνεται περίεργο όλο αυτό να μην έχει επιθυμία για σεξ αφου ξεκίνησε ως κάτι ερωτικό και έδειχνε ότι θέλουν να προχωρήσουν κάποια στιγμή όταν νιώσει καλύτερα από τις άσχημες καταστάσεις που πέρασε. Πάντα ένας άντρας κάνει κίνηση για σεξ όταν θέλει κάποια πραγματικά. Αυτό με την σεξουαλική του ταυτότητα θα το σκεφτόμουν κι εγώ σοβαρά. Κάτι δεν κολλάει στη στάση του πάντως. Αν δεν ήθελε κάτι ερωτικό άμα ήξερε ότι εσύ θέλεις τότε έπρεπε να σου εξηγηθεί από την αρχή και να μη σου δίνει ελπίδες.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Αυτο παντως που καποιοι τελειως ασχετοι να απαντατε αντι για τον θεματοθετη μονο και μονο για να εκφραζουν τις δικες σας εμονικες αποψεις δεν το λες και νορμαλ και να ξερετε δεν βοηθαει καθολου στην συζητηση ..
    Νοημοσυνη μπολικη υπαρχει απο ολους μας πλεον ,ωστε να αντιλαμβανομαστε τον σκοπο ολου αυτου και να γινεται επικοδωμιτικη συζητηση ωστε να βοηθηθει μονο ο θεματοθετης .

    Και για μια ακομη φορα λεμε οτι στο μυαλο του καθενος δεν μπορει να μπει κανενας και το κυριοτερο αυτο που παιζεται μεσα σε μια σχεση το ξερουν καθαρα μονο αυτοι οι δυο και κανενανς αλλος που βγαζει μονίμως αυθεραιτα και εμμονικα πλεον συμπερασματα καθε φορα που προκυπτει παρομοιο θεματακι ....

    Αληθεια σε αυτη την περιπτωση ποιο θεματακι παίζει ?Μηπως τελικα η ολη ιστορια ¨τσουζει¨ακομα και κυριως γι αυτον που προσπαθησε αλλα δεν καταφερε αυτο που καταφεραν αυτοι που ειχαν την οποιαδηποτε σχέση ...

    Τα ευκολως εννοουμενα παραλειπονται πλεον και ειναι καιρος καποιοι να το καταλαβουν και να το αφησουν πισω τους γιατι κανταταει γελειο και να ασχοληθουν τελικα με την υποτιθεμενη πληρης ζωη τους χωρις κανενα ιχνος ψυχολογικων θεματων και οχι να κουνανε μονιμως το δακτυλο σε ολους ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Irini23 View Post
    Κι εμένα μου φαίνεται περίεργο όλο αυτό να μην έχει επιθυμία για σεξ αφου ξεκίνησε ως κάτι ερωτικό και έδειχνε ότι θέλουν να προχωρήσουν κάποια στιγμή όταν νιώσει καλύτερα από τις άσχημες καταστάσεις που πέρασε. Πάντα ένας άντρας κάνει κίνηση για σεξ όταν θέλει κάποια πραγματικά. Αυτό με την σεξουαλική του ταυτότητα θα το σκεφτόμουν κι εγώ σοβαρά. Κάτι δεν κολλάει στη στάση του πάντως. Αν δεν ήθελε κάτι ερωτικό άμα ήξερε ότι εσύ θέλεις τότε έπρεπε να σου εξηγηθεί από την αρχή και να μη σου δίνει ελπίδες.
    Μα εδω ειναι καθαρα αυτο που λεμε οτι ο καθενας εισπρατει αυτο που εχει αναγκη απο την οποιαδηποτε σχεση αναπτυσει με ενα ανθρωπο .
    Αν δεν σου βγαινει το ερωτικο σιγουρα κατι υπαρχει ..

    Τι σημασια εχει αν λεγεται ομοφυλικο ή καπως αλλιως .Το θεμα ειναι να το αντιληφθεις εσυ πριν αρχιζει ολο αυτο και σε φθειρει ψυχολογικα .
    Αλλωστε ολοι οι ανθρωποι δεν εχουν μαθει στην ζωη τους να ειναι αληθινοι οπως ειναι η θεματοθετρια ...
    Αν μαθεις τι παστα ανθρωπων κυκλοφορει και τι ψεματα και δικαιολογειες μπορει να ξεφουρνιζουν προκειμενουν να παρουν μονο αυτο που θελουν εκεινοι πραγματικα ειναι να απορεις πως σκεφτονται..

    Αυτη ειναι η μεγαλη της διαφορα εδω ...Ειχε το θαρρος να δειχνει τα συναισθηματα της ,να ειναι αληθινος και ντρομπρος ανθρωπος ..
    Τωρα αν ο αλλος φερθηκε ετσι τι νοημα εχει ποια ...Το μονο σιγουρο ειναι οτι δοτικοι ανθρωποι ,με γεματα συναισθηματα δεν θα μεινουν ποτε μονοι τους και φυσικα χωρις εμμονες και αποθημενα που βλεπουμε πλεον και εδω μεσα να συμβαινει πολυ συχνα .....απλα αυτοι πληγωνονται λιγο παραπανω αλλα στο τελος βρησκουν τον καταλληλο και εισπραξουν οτι δινουν!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Irini23 View Post
    Κι εμένα μου φαίνεται περίεργο όλο αυτό να μην έχει επιθυμία για σεξ αφου ξεκίνησε ως κάτι ερωτικό και έδειχνε ότι θέλουν να προχωρήσουν κάποια στιγμή όταν νιώσει καλύτερα από τις άσχημες καταστάσεις που πέρασε. Πάντα ένας άντρας κάνει κίνηση για σεξ όταν θέλει κάποια πραγματικά. Αυτό με την σεξουαλική του ταυτότητα θα το σκεφτόμουν κι εγώ σοβαρά. Κάτι δεν κολλάει στη στάση του πάντως. Αν δεν ήθελε κάτι ερωτικό άμα ήξερε ότι εσύ θέλεις τότε έπρεπε να σου εξηγηθεί από την αρχή και να μη σου δίνει ελπίδες.
    ακριβως.
    σε μια τετοια γνωριμια, που γινεται σε διακοπες, ερωτικη προσεγγιση κλπ, παιζει οπωσδηποτε σεξ στην αρχη, ασχετως αν μετα ξενερωσεις, φυγεις η και το γυρισεις στο φιλικο.
    ειδικα, οταν μιλαμε για τετοιες ηλικιες. εδω δεν συζηταμε ουτε για εφηβους, ουτε για απειρους. μιλαμε για ωριμους ανθρωπους.
    κατι δεν κολλαει καθολου ,με αυτον.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Αυτο παντως που καποιοι τελειως ασχετοι να απαντατε αντι για τον θεματοθετη μονο και μονο για να εκφραζουν τις δικες σας εμονικες αποψεις δεν το λες και νορμαλ και να ξερετε δεν βοηθαει καθολου στην συζητηση .....
    εσυ, μαριλουντιντι, εισαι η πιο ασχετη απ ολους εδω μεσα, αλλα απαντας οπουδηποτε για οτιδηποτε και ανα πασα στιγμη.
    κανεις δεν σε ρωτησε και δεν σε εμπιστευεται στο ποιος και τι βοηθαει στην συζητηση κι εχει φανει απο ολες τις συμπλοκες σου εδω μεσα...
    επειδη εχεις το δικαιωμα , οπως και ολοι, δεν σημαινει οτι δεν λες μονιμα ασχετοσυνες , οσο μακροσυρτες κι αν ειναι...
    λεγε τις μικροαστικες μισογυνικες ανορθογραφες σαχλαμαριστες σου λοιπον οσο θελεις, αλλα δεν θα σε ρωτησει κανεις εδω μεσα ποτε θα μιλαει.
    εισαι ικανη να το αντιληφθεις;
    να κοιταξεις τις δικες σου μονιμες ΕΜΜΟΝΕΣ με πολλες και πολλους εδω μεσα και τις μονιμες παραβιασεις σου με τα διπλα προφιλ και την εκθεση προσωπικων δεδομενων, επειδη δεν ησουν αρεστη σε καποιον που σου γυρισε την πλατη κι απο τοτε τον καταδιωκεις.

    δεν το λες και νορμαλ ολο αυτο..
    Last edited by Remedy; 03-03-2021 at 13:15.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Οτι πεις Ρεμ ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω ολη αυτη την εμμονή για θεματα που επαναφερεις μονο εσυ και εχουν ξεκαθαριστη ....
    Οσο για τις συμπλοκες τι να κανω αν ειναι αναγκη να δημοσιεύω απειλιτικα προσωπικα μηνύματα με μαυρες μαγειες και θυσιες ανθρωπων (τι ζουμε παναγια μου ) γιατι η διαχηρηση τα προσπερνα και να τρωω εγω ποινες αντι αυτος που τα στελνει αποδεδειγμένα και συμφωνα παντα με τους κανονες ενος φορουμ ετσι? δεν μπορω να κανω κατι δυστηχως ...
    Γι αυτο και κλειδωθηκαν και τα προσωπικα μου μηνυματα πλεον ,προς αποφυγει παρεξηγησεων για να δουμε τι αλλο θα γινει ...

    Αυτα κανω εγω πλεον σαν εμμονικη που λες ,κλεινω ριζικα τα θεμματα που με απασχολουν και δεν τα ξαναθυμαμαμι με την πρωτη ευκαρια βαζω ορια οπως κανει ο καθε λογικος ..

    Καλη συνεχεια με πολυ ηρεμια μιλαω πλεον δεν εχω ορεξη για τα θεματα σας πλεον...

    Αν θελεις να πετυχεις τον πληρη αποκλεισμο μου γιατι σε ενοχλει ενας τελειως ασχετο θεμα με εσενα εδω μεσα απλα κανε να μην βλεπεις τα μυνηματα μου σε παρακαλω πολυ ,σου δινω εγω την λυση μια που δεν υπαρχει βασιμος λογος .

    Ολα καλα απο εμενα να το ξερεις ,εσυ κανε οτι θες !Μιλαω μονο με αυτους που εχω να πω βασικα και τα βρισκω με αρκετους ,αλλωστε γι αυτο ενοχλω ...
    Δεν εχω να πω τιποτα λιγοτερο εσυ πες οτι φανταστικο θελεις πλεον ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  7. #37
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    21
    όχι παιδιά δεν είναι ομοφυλόφιλος!
    Ηλικία 38
    Its ok δεν αρεσουμε σε όλους! Βεβαια να πω την αλήθεια (χωρις να φανει εγωιστικό, τετοια απόρριψη ήταν πρώτη φορά από ανθρωπο και που μ ενδιέφερε αλλά και δεν εδειχνε σημάδια ότι θα υπάρξει απόρριψη, το αντίθετο! Και ήταν και πλήγμα για την αυτοπεποιθηση μου! Αλλά να διευκρινίσω και μου ειναι απόλυτα ξεκάθαρο ότι δεν έχω κολλήσει γι αυτο.
    Αλλωστε αν ήθελα να τον προκαλέσω σεξουαλικά και να μην μπορει να αντισταθεί, μπορούσα, αλλά δεν ήταν αυτό η ουσια μου

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Οτι πεις Ρεμ ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω ολη αυτη την εμμονή για θεματα που επαναφερεις μονο εσυ και εχουν ξεκαθαριστη ....
    Οσο για τις συμπλοκες τι να κανω αν ειναι αναγκη να δημοσιεύω απειλιτικα προσωπικα μηνύματα με μαυρες μαγειες και θυσιες ανθρωπων (τι ζουμε παναγια μου ) γιατι η διαχηρηση τα προσπερνα και να τρωω εγω ποινες αντι αυτος που τα στελνει αποδεδειγμένα και συμφωνα παντα με τους κανονες ενος φορουμ ετσι? δεν μπορω να κανω κατι δυστηχως ...
    Γι αυτο και κλειδωθηκαν και τα προσωπικα μου μηνυματα πλεον ,προς αποφυγει παρεξηγησεων για να δουμε τι αλλο θα γινει ...

    Αυτα κανω εγω πλεον σαν εμμονικη που λες ,κλεινω ριζικα τα θεμματα που με απασχολουν και δεν τα ξαναθυμαμαμι με την πρωτη ευκαρια βαζω ορια οπως κανει ο καθε λογικος ..

    Καλη συνεχεια με πολυ ηρεμια μιλαω πλεον δεν εχω ορεξη για τα θεματα σας πλεον...

    Αν θελεις να πετυχεις τον πληρη αποκλεισμο μου γιατι σε ενοχλει ενας τελειως ασχετο θεμα με εσενα εδω μεσα απλα κανε να μην βλεπεις τα μυνηματα μου σε παρακαλω πολυ ,σου δινω εγω την λυση μια που δεν υπαρχει βασιμος λογος .

    Ολα καλα απο εμενα να το ξερεις ,εσυ κανε οτι θες !Μιλαω μονο με αυτους που εχω να πω βασικα και τα βρισκω με αρκετους ,αλλωστε γι αυτο ενοχλω ...
    Δεν εχω να πω τιποτα λιγοτερο εσυ πες οτι φανταστικο θελεις πλεον ..
    ααααα, προφανως μιλας για νεες παραβιασεις σου μαριλουντιντι, για τις οποιες δεν ειμαι ενημερη.
    εγω μιλαω για τις προηγουμενες,.

    δεν παρακολουθω τοσο στενα την δραση σου εδω μεσα.
    εγω δεν εχω καμια εμμονη.
    την δικη σου εμμονη να κοιταξεις, που ακομα και σημερα περιφερεις σε καθε με καθε θεμα θεμα που συζητιεται εδω μεσα, την ταυτιζεις με εντελως ασχετα πραγματα και καταστασεις και ξεκινας την ασχετη λογοδιαρροια .


    δικαιωμα σου δεν ε ιναι να παραληρεις, οσο δεν παραβιαζεις κατι;
    ναι, σαφως ειναι δικαιωμα σου, αλλα δεν θα σε κανουμε και τιμητη της κανονικοτητας εδω μεσα. ουτε θα σε ρωτησουμε ποιος θα απανταει και τι θα λεει "για να βοηθησει τον θεματοθετη". λες κι εσυ βοηθας, με τις κατινιες που λες ολη μερα..
    κατσε και ασχολησου με τα δικα σου προβληματα
    και την δικη σου "τελεια" ξεφτιλοκατασταση κι ασε τους αλλους οσο δεν κανουν παραβιασεις, να λενε στους θεματοθετες, οτι νομιζουν οι ιδιοι ως χρησιμο.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by angelsdaughter View Post
    όχι παιδιά δεν είναι ομοφυλόφιλος!
    Ηλικία 38
    Its ok δεν αρεσουμε σε όλους! Βεβαια να πω την αλήθεια (χωρις να φανει εγωιστικό, τετοια απόρριψη ήταν πρώτη φορά από ανθρωπο και που μ ενδιέφερε αλλά και δεν εδειχνε σημάδια ότι θα υπάρξει απόρριψη, το αντίθετο! Και ήταν και πλήγμα για την αυτοπεποιθηση μου! Αλλά να διευκρινίσω και μου ειναι απόλυτα ξεκάθαρο ότι δεν έχω κολλήσει γι αυτο.
    Αλλωστε αν ήθελα να τον προκαλέσω σεξουαλικά και να μην μπορει να αντισταθεί, μπορούσα, αλλά δεν ήταν αυτό η ουσια μου
    με οσα λες, ειντζελ, ολα δειχνουν οτι ο ανθρωπος αυτος σε εκμεταλλευτηκε.
    διοτι δεν ηταν ξεκαθαρος εξ αρχης. προσπαθουσε να καθυστερησει το ξεκαθαρισμα που θα σου εδινε την ελευθερια σου, για να σε απομυζα συναισθηματικα και να τον φροντιζεις.
    το πληγμα το καταλαβαινω, αλλα εχεις καθε δικαιωμα να θυμωσεις μαζι του , ωστε να το ξεπερασεις πιο ευκολα. διοτι δεν εισαι μια απελπισμενη που κολλησε με το ζορι σε καποιον που την εδιωχνε. ο ιδιος στο καλλιεργουσε για να μην απομακρυνθεις. με εξαπατηση μοιαζει, οχι με ερωτικη απογοητευση...

  10. #40
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    21
    κορίτσια νομίζω δεν ειναι πολύ ευγενικό να διαπληκτίζεστε κάτω από ποστ άλλων ανθρώπων!
    Και οι δυό σας ξεχωριστά, όπως και όλοι όσοι συμμετείχαν, μου είπατε πράγματα που με βοήθησαν πολύ. Ακόμα και το ότι τα μοιράστηκα μαζί σας με βοήθησε!

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by angelsdaughter View Post
    κορίτσια νομίζω δεν ειναι πολύ ευγενικό να διαπληκτίζεστε κάτω από ποστ άλλων ανθρώπων!
    Και οι δυό σας ξεχωριστά, όπως και όλοι όσοι συμμετείχαν, μου είπατε πράγματα που με βοήθησαν πολύ. Ακόμα και το ότι τα μοιράστηκα μαζί σας με βοήθησε!
    καθολου σωστο δεν ειναι, εχεις δικιο σε αυτο, αλλα οπως θα καταλαβες υπαρχει παρελθον παραβιασεων και προκλησεων εδω μεσα απο την μαριλουντιντι (πολυπροφιλο) και δεν μπορω να μην απαντησω οταν προκαλουμαι με τον χυδαιο τροπο της, οπως παντα συνηθιζει, χωρις να της εχω απευθυνθει καθολου,.
    δηλαδη, να μας μιλαει για κανονικοτητα η πλεον καταχρηστρια του χωρου και της ανοχης εδω μεσα, ειναι για γελια...
    Last edited by Remedy; 03-03-2021 at 19:53.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by angelsdaughter View Post
    κορίτσια νομίζω δεν ειναι πολύ ευγενικό να διαπληκτίζεστε κάτω από ποστ άλλων ανθρώπων!
    Και οι δυό σας ξεχωριστά, όπως και όλοι όσοι συμμετείχαν, μου είπατε πράγματα που με βοήθησαν πολύ. Ακόμα και το ότι τα μοιράστηκα μαζί σας με βοήθησε!
    Απο εμενα εληξε κοριτσι μου δεν ασχολουμε αλλο πλεον με κανεναν τετοιο ανθρωπο για τον λογο που ανεφερες ..

    Συγνωμη απο εμενα για την αναστατωση ληγει..

    Εγω οτι ειχα να σου πω στο θεμα σου στο ειπα ειτε αρεσει σε καποιους ειτε οχι ...

    Δειξε δυναμη σε εσενα και σιγουρα θα βρεις ατομα να σε στηριξουν σε ολο αυτο!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by angelsdaughter View Post
    όχι παιδιά δεν είναι ομοφυλόφιλος!
    Ηλικία 38
    Its ok δεν αρεσουμε σε όλους! Βεβαια να πω την αλήθεια (χωρις να φανει εγωιστικό, τετοια απόρριψη ήταν πρώτη φορά από ανθρωπο και που μ ενδιέφερε αλλά και δεν εδειχνε σημάδια ότι θα υπάρξει απόρριψη, το αντίθετο! Και ήταν και πλήγμα για την αυτοπεποιθηση μου! Αλλά να διευκρινίσω και μου ειναι απόλυτα ξεκάθαρο ότι δεν έχω κολλήσει γι αυτο.
    Αλλωστε αν ήθελα να τον προκαλέσω σεξουαλικά και να μην μπορει να αντισταθεί, μπορούσα, αλλά δεν ήταν αυτό η ουσια μου
    Έχεις σκεφτεί ποτέ τη περίπτωση να σε σεβαστηκε και για αυτό να μην έμπλεξε μαζι σου; Λένε πως ανάμεσα σε έναν άνδρα και μια γυναίκα δεν υπάρχει φιλία, εγώ όμως διαφωνώ με αυτό, οκ μπορεί με μια γυναίκα να μην μιλήσεις πχ για μόδα, αλλά μια φιλία δεν είναι ποτέ κακιά. Μερικές φορές θα έλεγα πως είναι καλύτερο σαν επιλογή να μην μπλέξεις τα ερωτικά για να διατηρηθεί αυτή η φιλία. Ξέρω πως για κάποιους και κάποιες αυτό είναι ανώφελο αλλά αν πχ γνωρίζεις μέσα σου πως ίσως αυτή τη γυναίκα θα την πουλήσεις γιατι δεν σε ενδιαφέρει η μονιμότητα γιατί να την βάλεις στην διαδικασία να ζήσει κάτι σκάρτο;

    Άλλωστε το λες και μόνη σου πως σε αυτά τα δύο χρόνια ήταν με διάφορες αν πραγματικά θελει την παρέα σου και δεν θέλει κάτι που θα λήξει γιατι δεν είναι σταθερός δεν δικαιούται άραγε να το σκεφτεί 2η φορά και να πει καλύτερα φιλικα;

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Έχεις σκεφτεί ποτέ τη περίπτωση να σε σεβαστηκε και για αυτό να μην έμπλεξε μαζι σου; Λένε πως ανάμεσα σε έναν άνδρα και μια γυναίκα δεν υπάρχει φιλία, εγώ όμως διαφωνώ με αυτό, οκ μπορεί με μια γυναίκα να μην μιλήσεις πχ για μόδα, αλλά μια φιλία δεν είναι ποτέ κακιά. Μερικές φορές θα έλεγα πως είναι καλύτερο σαν επιλογή να μην μπλέξεις τα ερωτικά για να διατηρηθεί αυτή η φιλία. Ξέρω πως για κάποιους και κάποιες αυτό είναι ανώφελο αλλά αν πχ γνωρίζεις μέσα σου πως ίσως αυτή τη γυναίκα θα την πουλήσεις γιατι δεν σε ενδιαφέρει η μονιμότητα γιατί να την βάλεις στην διαδικασία να ζήσει κάτι σκάρτο;

    Άλλωστε το λες και μόνη σου πως σε αυτά τα δύο χρόνια ήταν με διάφορες αν πραγματικά θελει την παρέα σου και δεν θέλει κάτι που θα λήξει γιατι δεν είναι σταθερός δεν δικαιούται άραγε να το σκεφτεί 2η φορά και να πει καλύτερα φιλικα;

    δεν ειπε κατι τετοιο.
    ειπε, οτι αυτα τα δυο χρονια δεν ηταν με αλλες (απ οσα ξερει προφανως), και οτι τωρα τελευταια ειχε την αισθηση οτι εκεινος ψαχνεται και αποχωρησε πριν δει και τα χειροτερα..

    και ναι, φυσικα και ειναι τιμια σταση να μην μπλεξεις με καποια που ξερεις τοι δεν την βλεπεις για πολυ, μονο που αυτος δεν εκανε κατι τεοτιο.
    δεν της ξεκαθαρισε οτι ειναι φιλοι. αυτο που εκανε ειναι, επι μεγαλο διαστημα να της καλλιεργει την εντυπωση οτι θα καταληξουν σε ερωτικη σχεση και ανεβαλε να της ξεκαθαρισει οτι τελικα την βλεπει μονο φιλικα.
    οταν τελικα μετα πολυυυυ καιρο το εκανε, η κοπελα βρηκε την δυναμη και απομακρυνθηκε.

  15. #45
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    21
    Αυτό ακριβως ισχυει!
    Αλλά ναι μεχρι ενα βαθμό ας πούμε με σεβαστηκε! Θα μπορούσε απλά να κανουμε σεξ και να μου πει μετα ότι δε με βλέπει ερωτικα. Οκ αυτό του το δινω! Respect!

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Το Δώρο μιας σχέσης
    By 85Eon in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 3
    Last Post: 21-07-2016, 23:49
  2. ΤΕΛΟΣ ΜΙΑΣ ΣΧΕΣΗΣ Η ΟΧΙ
    By maria338 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 33
    Last Post: 13-04-2013, 23:31
  3. Το τέλος μιας σχέσης που λέγαμε πως θα κρατήσει για πάντα...
    By alexm in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 20
    Last Post: 13-04-2013, 00:41
  4. το τελος μιας σχεσης κ οι επιπτωσεις πανω μου.
    By Παναγιώτης11 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 39
    Last Post: 29-03-2013, 14:58
  5. Το τέλος μιας σχέσης...
    By Φωτεινη! in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 58
    Last Post: 23-07-2012, 00:23

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •