Ο άντρας μου προτιμάει τραβεστί - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 66
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by mantelas nelson View Post
    Όχι, θέλω να το νοιώσω από ανώτερη ύπαρξη , αλλιώς τι υποτακτικός θα ήμουν ? Ήταν και η γιορτή της γυναίκας προχθες...
    γιατι δεν πας σε τραβεστι; μπορεις να λες οτι ειναι γυναικα.

  2. #32
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    γιατι δεν πας σε τραβεστι; μπορεις να λες οτι ειναι γυναικα.
    Ευχαριστώ για την συμβουλή σου, θα το σκεφτώ για το τριήμερο της Καθαράς Δευτέρας.

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Δεν ξερω αν το εχετε παρατηρησει καθολου?, δεν ξερω αν το εχετε δει, αλλα αν κοιταξετε ξανα τραβεστι, τρανσεξουαλ και προσπαθησετε να ειστε πιο παρατηριτικοι θα διαπιστοσετε οτι και αυτοι ανθρωποι ειναι! εχουν και αυτοι καρδια, ψυχη κι αναγκη απο στοργη και κυριος σεβασμο προς τους ιδιου και τις επιλογες τους.
    Ξανα γυρνωντας στο θεμα της κοπελα θα της πω οτι το ιδανικο θα ταν να κουβεντιασει με τον ανδρα της το θεμα, οπως κανει εδω, αλλα με ευγενικο τροπο και οχι με οργη .Καταλαβαινω οτι τα ονειρα σου συμφορμητισσα μονομιας χαλασαν, οπως και το οτι τον εχεις απρηψει, βεβαια δε καταλαβαινω τον λογο που τον σηχενεσαι ,ουτε που τον εχεις ξεγραψει σεξουαλικα πλεον.
    ΘΑ πρεπει λοιπον να τα πειτε οσο πιο αναλυτικα γινετε ,και να πατε σε γιατρο,σεξολογο , ωστε να διαπηστωσει και ο ανδρας σου τις ακριβεις πρωτιμησεις του. Αν ειναι μπαι σεξουαλ, η οχι.Αν βεβαια ισχυει αυτο που λες οτι πηγαιναι με οχι αλλαγμε ο φυλο ατομα τοτες τα πραματα ειναι οτι μαλον ειναι μπαι, απο την αλλη ,απορω τοσα χρονια οπου κανατε σεξ, προ γαμου η στις αρχες, ποιες ηταν οι εντυπωσεις σου και η εικονα που ειχες για τον ανδρισμο του, διοτις εαν ειναι τα πραματα τοσο ακρεα , δεν μπορει στις χιλιαδες φορες που ειχατε κανει σεξ να μην ειχες καταλαβει κατι, να μην ειχες ακουσει καποια λογια παραξενα, η να μην σου ειχε εκφρασει καποια προτιμηση του οπου να ειχε να κανει με θυληκοτιτα απο αυτον.

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    13
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Δεν ξερω αν το εχετε παρατηρησει καθολου?, δεν ξερω αν το εχετε δει, αλλα αν κοιταξετε ξανα τραβεστι, τρανσεξουαλ και προσπαθησετε να ειστε πιο παρατηριτικοι θα διαπιστοσετε οτι και αυτοι ανθρωποι ειναι! εχουν και αυτοι καρδια, ψυχη κι αναγκη απο στοργη και κυριος σεβασμο προς τους ιδιου και τις επιλογες τους.
    Ξανα γυρνωντας στο θεμα της κοπελα θα της πω οτι το ιδανικο θα ταν να κουβεντιασει με τον ανδρα της το θεμα, οπως κανει εδω, αλλα με ευγενικο τροπο και οχι με οργη .Καταλαβαινω οτι τα ονειρα σου συμφορμητισσα μονομιας χαλασαν, οπως και το οτι τον εχεις απρηψει, βεβαια δε καταλαβαινω τον λογο που τον σηχενεσαι ,ουτε που τον εχεις ξεγραψει σεξουαλικα πλεον.
    ΘΑ πρεπει λοιπον να τα πειτε οσο πιο αναλυτικα γινετε ,και να πατε σε γιατρο,σεξολογο , ωστε να διαπηστωσει και ο ανδρας σου τις ακριβεις πρωτιμησεις του. Αν ειναι μπαι σεξουαλ, η οχι.Αν βεβαια ισχυει αυτο που λες οτι πηγαιναι με οχι αλλαγμε ο φυλο ατομα τοτες τα πραματα ειναι οτι μαλον ειναι μπαι, απο την αλλη ,απορω τοσα χρονια οπου κανατε σεξ, προ γαμου η στις αρχες, ποιες ηταν οι εντυπωσεις σου και η εικονα που ειχες για τον ανδρισμο του, διοτις εαν ειναι τα πραματα τοσο ακρεα , δεν μπορει στις χιλιαδες φορες που ειχατε κανει σεξ να μην ειχες καταλαβει κατι, να μην ειχες ακουσει καποια λογια παραξενα, η να μην σου ειχε εκφρασει καποια προτιμηση του οπου να ειχε να κανει με θυληκοτιτα απο αυτον.
    . Είναι αρρενωπός. Το συζητάμε το θέμα με κάθε ευκαιρία. Το έχει συζητήσει και με ψυχολόγο. Δεν θέλει να το κάνει. Είναι γι'αυτον ταμπού. Αλλά πέφτει σε αδυναμία και πάει. Δεν ξέρει ούτε ο ίδιος γιατί το κάνει. Αν πήγαινε με γυναίκες το ίδιο θα ένιωθα. Στην δυσκολία μας προτίμησε να πάει αλλού να εκτονωθεί. Δεν έκανε την υπομονή που έπρεπε στο γάμο μας. Στην επόμενη δυσκολία θα γίνει το ίδιο? Η μία φορά συγχωρείτε και η δεύτερη και η τρίτη. Αλλά ως πότε. Είναι πολύ ψυχοφθόρο. Έχασα τη θηλυκότητα μου, την αυτοπεποίθηση μου και την σεξουαλικότητα μου. Έχω αδειάσει. Δεν ξέρω πως να κάνω επανεκκίνηση στον εαυτό μου και στη ζωή μου. Απελπιζομαι. Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Ilios View Post
    . Είναι αρρενωπός. Το συζητάμε το θέμα με κάθε ευκαιρία. Το έχει συζητήσει και με ψυχολόγο. Δεν θέλει να το κάνει. Είναι γι'αυτον ταμπού. Αλλά πέφτει σε αδυναμία και πάει. Δεν ξέρει ούτε ο ίδιος γιατί το κάνει. Αν πήγαινε με γυναίκες το ίδιο θα ένιωθα. Στην δυσκολία μας προτίμησε να πάει αλλού να εκτονωθεί. Δεν έκανε την υπομονή που έπρεπε στο γάμο μας. Στην επόμενη δυσκολία θα γίνει το ίδιο? Η μία φορά συγχωρείτε και η δεύτερη και η τρίτη. Αλλά ως πότε. Είναι πολύ ψυχοφθόρο. Έχασα τη θηλυκότητα μου, την αυτοπεποίθηση μου και την σεξουαλικότητα μου. Έχω αδειάσει. Δεν ξέρω πως να κάνω επανεκκίνηση στον εαυτό μου και στη ζωή μου. Απελπιζομαι. Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον.
    ο ψυχολογος τι του ειπε δηλαδη; οτι πρεπει να σταματησει να πηγαινει με τραβεστι;
    εσυ, μπορει να ενοιωθες το ιδιο αν πηγαινε με γυναικα, αλλα δυστυχως δεν ειναι το ιδιο.
    το να πηγαινει με τραβεστι και οχι με γυναικες, σημαινει οτι ειναι η βαθυτερη επιθυμια του. με γυναικες θα μπορουσε να σταματησει να πηγαινει αν σε ποθουσε. αλλα αν θελει τραβεστι, πως θα του το προσφερεις αυτο;
    μπορεις να γινεις τραβεστι;

    δεν εχει νοημα, ουτε να κλαιει ουτε να "προσπαθει" να μην θελει τραβεστι. αυτο που εχει νοημα, ειναι να το αποδεχτει και να δειτε τι θα κανετε με τον γαμο σας...
    κι αν σταματησει να πηγαινει, εσυ θα εισαι ικανοποιημενη; το θεμα ειναι να μην το ΘΕΛΕΙ, οχι να μην το κανει. και δεν θα σταματησει ποτε να το θελει...

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Δεν ξερω αν το εχετε παρατηρησει καθολου?, δεν ξερω αν το εχετε δει, αλλα αν κοιταξετε ξανα τραβεστι, τρανσεξουαλ και προσπαθησετε να ειστε πιο παρατηριτικοι θα διαπιστοσετε οτι και αυτοι ανθρωποι ειναι! εχουν και αυτοι καρδια, ψυχη κι αναγκη απο στοργη και κυριος σεβασμο προς τους ιδιου και τις επιλογες τους.
    Ξανα γυρνωντας στο θεμα της κοπελα θα της πω οτι το ιδανικο θα ταν να κουβεντιασει με τον ανδρα της το θεμα, οπως κανει εδω, αλλα με ευγενικο τροπο και οχι με οργη .Καταλαβαινω οτι τα ονειρα σου συμφορμητισσα μονομιας χαλασαν, οπως και το οτι τον εχεις απρηψει, βεβαια δε καταλαβαινω τον λογο που τον σηχενεσαι ,ουτε που τον εχεις ξεγραψει σεξουαλικα πλεον.
    ΘΑ πρεπει λοιπον να τα πειτε οσο πιο αναλυτικα γινετε ,και να πατε σε γιατρο,σεξολογο , ωστε να διαπηστωσει και ο ανδρας σου τις ακριβεις πρωτιμησεις του. Αν ειναι μπαι σεξουαλ, η οχι.Αν βεβαια ισχυει αυτο που λες οτι πηγαιναι με οχι αλλαγμε ο φυλο ατομα τοτες τα πραματα ειναι οτι μαλον ειναι μπαι, απο την αλλη ,απορω τοσα χρονια οπου κανατε σεξ, προ γαμου η στις αρχες, ποιες ηταν οι εντυπωσεις σου και η εικονα που ειχες για τον ανδρισμο του, διοτις εαν ειναι τα πραματα τοσο ακρεα , δεν μπορει στις χιλιαδες φορες που ειχατε κανει σεξ να μην ειχες καταλαβει κατι, να μην ειχες ακουσει καποια λογια παραξενα, η να μην σου ειχε εκφρασει καποια προτιμηση του οπου να ειχε να κανει με θυληκοτιτα απο αυτον.
    βρε πανου, ποιος εδω μεσα ειπε οτι οι τ ραβεστι δεν ειναι ανθρωποι και δεν αξιζουν αγαπης; η οτι πρεπει να ντρεπεται οποιος ειναι τραβεστι κι οποιος παει με τραβεστι;;; ειδες πουθενα κατι τετοιο γραμμενο;
    το θεμα ειναι αν μια γυναικα μπορει/θελει να ζει διπλα σε εναν ανδρα που θελει τραβεστι η και ανδρες.
    δεν μπορεις να το καταλαβεις οτι πολλες γυναικες ξενερωνουν οταν ο ανδρας τους πηδιεται με τραβεστι και ανδρες και δεν τον θελουν;
    απλο ειναι...
    τι να τους κανει ο σεξολογος;; αν μια γυναικα ξενερωνει που ο ανδρας της παει με τραβεστι τι να της πει ο σεξολογος; να της πει να μην ξενερωνει, η να της πει να μεινει ξενερωμενη στον γαμο;

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    375
    Η γνώμη μου είναι ότι δεν μπορείς να ελέγξεις τις σεξουαλικές σου ορμές με λογική, το μόνο που μπορείς να κάνεις ειναι να είσαι ειλικρινής γι αυτές.
    Εάν εκείνον τον εξιτάρει το ταμπού, το απογορευμένο, εσύ ούτε φταις, ούτε κάνεις κάτι λάθος, απλά του συνέβη.
    Το καλύτερο που μπορείτε να κάνετε είναι να μείνετε φίλοι χωρίς το ερωτικό.
    Γιατί στην ένοχη αναζήτηση του, αυτός κολλάει και πράγματα και εσύ εν άγνοια σου θέτεις και την σωματική σου υγεία σε κίνδυνο.

  8. #38
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    13
    Quote Originally Posted by Art_Phil View Post
    Η γνώμη μου είναι ότι δεν μπορείς να ελέγξεις τις σεξουαλικές σου ορμές με λογική, το μόνο που μπορείς να κάνεις ειναι να είσαι ειλικρινής γι αυτές.
    Εάν εκείνον τον εξιτάρει το ταμπού, το απογορευμένο, εσύ ούτε φταις, ούτε κάνεις κάτι λάθος, απλά του συνέβη.
    Το καλύτερο που μπορείτε να κάνετε είναι να μείνετε φίλοι χωρίς το ερωτικό.
    Γιατί στην ένοχη αναζήτηση του, αυτός κολλάει και πράγματα και εσύ εν άγνοια σου θέτεις και την σωματική σου υγεία σε κίνδυνο.
    Ευχαριστώ για την ανταπόκριση. Κάπως έτσι νιώθω. Τον αγαπώ πλατωνικά. Δεν του συγχωρώ όμως την καταστροφη της γυναικείας μου φύσης.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Ilios View Post
    Ευχαριστώ για την ανταπόκριση. Κάπως έτσι νιώθω. Τον αγαπώ πλατωνικά. Δεν του συγχωρώ όμως την καταστροφη της γυναικείας μου φύσης.
    δεν κατεστρεψε την γυναικεια σου, φυση. την μεταξυ σας ερωτικη σχεση, κατεστρεψε..
    αν, αντι να ανακυκλωνετε αυτην την αρρωστη κατασταση, χωρισετε ωραια και πολιτισμενα και μεινετε μονο γονεις των παιδιων σας, μια χαρα θα την βρεις την γυναικεια σου φυση, γνωριζοντας καποιον αλλον..

  10. #40
    Ναι αλλά και αν ο επόμενως προτιμάει κοριτσάκια με πουλάκια ? Καλό είναι να φιλτράρονται από πριν αυτές οι περιπτώσεις.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by mantelas nelson View Post
    Ναι αλλά και αν ο επόμενως προτιμάει κοριτσάκια με πουλάκια ? Καλό είναι να φιλτράρονται από πριν αυτές οι περιπτώσεις.
    το εχουν αυτο οι γυναικες.
    δυσκολευονται πολυ να δουνε ποιον εχουν απεναντι τους για αυτο παρα πολλοι τις φουμαρουν με 1002 ψεμματα και αυτες τα πιστευουν ολα.
    αυτο δεν συμβαινει με τους αντρες, αυτοι παντα ξερουν με ποια εχουν να κανουν, γιατι εχουν την διακριτικη ικανοτητα να το αντιληφθουν ετσι πολυ σπανια εχουν απροοπτα........

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    το εχουν αυτο οι γυναικες.
    δυσκολευονται πολυ να δουνε ποιον εχουν απεναντι τους για αυτο παρα πολλοι τις φουμαρουν με 1002 ψεμματα και αυτες τα πιστευουν ολα.
    αυτο δεν συμβαινει με τους αντρες, αυτοι παντα ξερουν με ποια εχουν να κανουν, γιατι εχουν την διακριτικη ικανοτητα να το αντιληφθουν ετσι πολυ σπανια εχουν απροοπτα........
    κουνια που σε κουναγε, μπετόβλακα..

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    το εχουν αυτο οι γυναικες.
    δυσκολευονται πολυ να δουνε ποιον εχουν απεναντι τους για αυτο παρα πολλοι τις φουμαρουν με 1002 ψεμματα και αυτες τα πιστευουν ολα.
    αυτο δεν συμβαινει με τους αντρες, αυτοι παντα ξερουν με ποια εχουν να κανουν, γιατι εχουν την διακριτικη ικανοτητα να το αντιληφθουν ετσι πολυ σπανια εχουν απροοπτα........
    Α ρε Νίκο όταν μιλάς εσύ για τέτοια θέματα ,που είσαι η επιτομή του φόρουμ τι να πούνε οι υπόλοιποι ,χαχαχα!!!!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742

    Cool

    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κουνια που σε κουναγε, μπετόβλακα..
    πονεσε ε;;

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    πονεσε ε;;
    η γελοιοτητα να πονεσει; εσενα θα πρεπε να ποναει να εισαι τοσο χαζος, αλλα δεν εχεις συναισθηση.

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Similar Threads

  1. πρωιν αντρας
    By Katerina2015 in forum Διαχείριση Θυμού
    Replies: 5
    Last Post: 02-08-2017, 23:02
  2. Άντρας ή παιδάκι;
    By FirewindG80 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 22
    Last Post: 25-10-2016, 18:55
  3. αντρας με βουλιμια
    By παναγιωτης_ed in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 23
    Last Post: 16-08-2016, 23:37
  4. αντρας και σεξ
    By melinakii in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 05-04-2015, 15:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •