Ο άντρας μου προτιμάει τραβεστί
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 66
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    13

    Ο άντρας μου προτιμάει τραβεστί

    Είμαι με τον άντρα μου 25 χρόνια μαζί. Πριν 11 χρόνια αποφασίσαμε να κάνουμε παιδί. Στην εγκυμοσύνη ανακάλυψα ένα χαρτάκι με ονόματα και τηλέφωνα. Ήταν τραβεστί. Πιστεύοντας ότι όλα λύνονται με διάλογο το συζητήσαμε. Μου είπε ότι του αρέσουν αλλά δεν έχει πάει. Πριν γεννήσω εμφάνισα κονδυλώματα. Τότε μου είπε ότι είχε συννευρεθει 1_2 φορές και ίσως ήταν από εκει. Ήταν η πρώτη μου κατραπακια. Για 10 χρόνια η λίμπιντος μου ήταν στα πατώματα. Έκανα σεξ μαζί του σαν αγγαρεία. Πίστευα ότι δεν τον καλύπτω ανατομικά. Τώρα μου λέει ότι έχει ψείρες σώματος που τις κόλλησε από τραβεστί. Τον βοηθάω να τις αντιμετωπίσει αλλά έχω φύγει από το κρεβάτι και νομίζω τον σιχαίνομαι. Κλαίει και ορκίζεται ότι δεν θα ξαναγίνει αρκεί να γίνω πιο θερμή μαζί του. Υπάρχει αγάπη μεταξύ μας αλλά αυτό αρκεί? Να τον πιστέψω άλλη μια φορά ή να μαζέψω τα κομμάτια μου και να φύγω? 25 χρόνια είναι μια ολόκληρη ζωή!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Ilios View Post
    Είμαι με τον άντρα μου 25 χρόνια μαζί. Πριν 11 χρόνια αποφασίσαμε να κάνουμε παιδί. Στην εγκυμοσύνη ανακάλυψα ένα χαρτάκι με ονόματα και τηλέφωνα. Ήταν τραβεστί. Πιστεύοντας ότι όλα λύνονται με διάλογο το συζητήσαμε. Μου είπε ότι του αρέσουν αλλά δεν έχει πάει. Πριν γεννήσω εμφάνισα κονδυλώματα. Τότε μου είπε ότι είχε συννευρεθει 1_2 φορές και ίσως ήταν από εκει. Ήταν η πρώτη μου κατραπακια. Για 10 χρόνια η λίμπιντος μου ήταν στα πατώματα. Έκανα σεξ μαζί του σαν αγγαρεία. Πίστευα ότι δεν τον καλύπτω ανατομικά. Τώρα μου λέει ότι έχει ψείρες σώματος που τις κόλλησε από τραβεστί. Τον βοηθάω να τις αντιμετωπίσει αλλά έχω φύγει από το κρεβάτι και νομίζω τον σιχαίνομαι. Κλαίει και ορκίζεται ότι δεν θα ξαναγίνει αρκεί να γίνω πιο θερμή μαζί του. Υπάρχει αγάπη μεταξύ μας αλλά αυτό αρκεί? Να τον πιστέψω άλλη μια φορά ή να μαζέψω τα κομμάτια μου και να φύγω? 25 χρόνια είναι μια ολόκληρη ζωή!


    δηλαδη, κολλας διαφορες αρρωστιες εδω και 11 χρονια, και ο ανδρας σου σου λεει απλα , οτι τις κολλησε απο διαφορες τραβεστι με τις οποιες συνευρισκεται.
    απλα πραματα δηλαδη..
    και προχωρατε παρακατω, γιατι σου φαινετια πολυ απλο και αποδεκτο να πηδιεται και μαλιστα με τραβεστι.
    μαλιστα...
    μας επεισες...

    εγω παλι λεω, ο,τι ειναι πιο πιθανο να εισαι αυτος που συνευρισκεται με τις τραβεστι, παρα η γυναικα του...
    εδω τι ακριβως ψαχνεις; τραβεστι ή γνωμες για τις ψειρες;

  3. #3
    Elenia781
    Guest
    και το νικ Ηλιος αντρικο ειναι, γεια σου Ρεμεντυ γατα με πεταλα εισαι

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    13
    Οκ. Μάλλον σας φαίνονται υπερβολικά όλα αυτά. Είναι αλήθεια όμως. Είμαστε μαζί 25 χρόνια. Είμαι δειλή. Δεν ξέρω πως να ξεκινήσω από το μηδέν στα 43 μου με παιδί. Ήθελα μόνο μια γνώμη, μια ώθηση κι όχι να με κραξετε.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    13
    Πάντα πίστευα ότι οι άνθρωποι πρέπει να είναι ελεύθεροι ακόμα και για να κάνουν λάθη. Όλα τα αντιμετώπιζα με διάλογο. Αυτό μου γύρισε μπούμερανγκ και τελικά έχασα τον εαυτό μου. Ο άντρας μου κλαίει και ορκίζεται ότι δεν θα ξαναγίνει. Ξέρω ότι μ'αγαπαει αλλά με τελείωσε σαν γυναίκα. Δεν νιώθω καθόλου ερωτισμό πια. Αλλά πώς να κάνω μια νέα αρχή! Μου φαίνεται αδύνατο!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Ilios View Post
    Οκ. Μάλλον σας φαίνονται υπερβολικά όλα αυτά. Είναι αλήθεια όμως. Είμαστε μαζί 25 χρόνια. Είμαι δειλή. Δεν ξέρω πως να ξεκινήσω από το μηδέν στα 43 μου με παιδί. Ήθελα μόνο μια γνώμη, μια ώθηση κι όχι να με κραξετε.
    43 είσαι όχι 63...
    Τι γνώμη περιμένεις να ακούσεις ?
    Να μείνεις ?
    Δεν νομίζω να υπάρξει γυναίκα που να σου πει κάτι τέτοιο...
    Έχεις κολλήσει ήδη κονδυλώματα όπως λες ,αλήθεια με αυτά ξεπερδεψες ?
    Γιατί όσο ξέρω δεν είναι και κάτι εύκολο ...

    Τι περιμένεις να κολλήσεις κατι χειρότερο ?
    Εκεί νομίζω πρέπει να σκεφτείς και το παιδί σου ,τουλάχιστον εσύ γιατί ο πατέρας του πραγματικά είναι στον δικό του κόσμο ...
    Τι περιμένεις να σου πούμε ,βρες το κουράγιο και ξαναπηγενε με αυτόν τον άνθρωπο όταν μόνο και μόνο η σκέψη όλου αυτού είναι άκρως αποθητικη νομίζω για μια οποιαδήποτε γυναίκα ?

    Βρες το κουράγιο να χωρίσεις ,εδώ δεν θέλει σκέψη και απορώ πως αντέχεις τόσα χρόνια μόνο και μόνο στην ιδέα να είσαι στο ίδιο σπίτι με αυτόν τον άνθρωπο ..
    Εινάι επιλογή του να έχει αυτές τις σεξουαλικές αναζητήσεις ,σε αυτό δεν μπορεί να τον κρίνει κανένας ..
    Πρέπει να καταλάβει όμως ότι αυτή η προτίμηση και οικογένεια δεν συμβαδίζουν για πάρα πολλούς λόγους που προέρχονται και από εσένα και από το παιδί ..

    Εδώ είναι απλά τα πράγματα ,φεύγεις ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Ilios View Post
    Οκ. Μάλλον σας φαίνονται υπερβολικά όλα αυτά. Είναι αλήθεια όμως. Είμαστε μαζί 25 χρόνια. Είμαι δειλή. Δεν ξέρω πως να ξεκινήσω από το μηδέν στα 43 μου με παιδί. Ήθελα μόνο μια γνώμη, μια ώθηση κι όχι να με κραξετε.
    ποια 43;
    μας λες οτι αυτα εγιναν πριν απο 11 χρονια.
    δλδ, σου ειπε καποιος συζυγος πριν 11 χρονια οτι παει με τραβεστι και γι αυτο εχεις εσυ κονδυλώματα, κοιμηθηκες ησυχη και ξυπνησες 43;;;;;
    τι ειδες σημερα δηλαδη, που δεν εβλεπες πριν απο 11 χρονια, αφου στο ειπε ξεκαθαρα;
    οι ψειρες ειναι το προβλημα, ή οτι παντρευτηκες εναν ανδρα που του αρεσει και πηγαινει με τραβεστι;
    δικο σου θεμα ειναι αν το δεχτηκες/ανεχθηκες , αλλα εμεις τι να κανουμε;
    αυτα που λες περι "διορθωσης" και μεταμελειας, ειναι ολα ασχετα. δεν εκανε καποια αμαρτια. εχει ενα συγκεκριμενο γουστο. η το δεχεσαι, η δεν το δεχεσαι και χωριζεις. ΑΛΛΑ ΤΑ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑ ΓΟΥΣΤΑ, ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝ.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Ειναι πολυ δυσκολο αυτο που ζεις, δεν μπορω να ερθω στη θεση σου αλλα φανταζομαι την αλλαγη στη ζωη σου και αληθεια λυπαμαι πολυ.
    Νομιζω οτι ειναι λιγο αδικα τα μηνυματα που σου στελνουν, δεν ειμαστε ολοι οι ανθρωποι το ιδιο αποφασηστικοι η δυναμικοι. Εσυ ειχες σκοπο ζωης να βρεις εναν ανδρα στη ζωη σου, εισουν απο τα κοριτσια που δεν ηθελαν να πανε με πολλους, δικαιωμα σου και γουστο σου, ερωτευθηκες εναν ανθρωπο και εκανες οικογενεια! το οτι αυτος σου ειπε ψεματα , το οτι εκμεταλευτηκαι το παθος σου και την αδυναμια σου, το οτι σε εξαπατησαι διοτις δεν στο ειπε οτι εχει μονιμο γουστο πριν κανετε παιδι, αλλα μετα! αυτο ηταν απατεωνια. Διοτις αλλο να πει ενας συζηγος ,οτι εχει σεξουαλικη ελξη προς τις τραβεστοι, οτι τις ποθει κανωνικα δλδ. Και αλλο να πει οτι εχει παει 1-2 φορες στην ζωη του λογο περιεργιας! εχει μεγαλη αποσταση το ενα με το αλλο.
    Το θεμα ειναι το τι κανεις σημερα. Τα κονδηλοματα τα κολλας και με προφυλακτικο ,αρα δεν ειναι να αγχωνεσαι οτι πηγαινε χωρις προφυλαξεις,εκτος αν σου εχει πει κατι τετοιο. Θα πρεπει να υπαρξει πρωτα απο ολα απο μερος του κουβεντες κιτωντας εσενα στα ματια, πρεπει να ειναι απολυτα αληθεις.Να του πεις οχι αλλα ψεματα. Εκει να μαθεις εαν συνεχιζει να πηγαινει. Διοτις δεν ειναι αναγκαιο να ειναι κατις που το θελει συνεχως, ουτε οτι ειναι σεξουαλικη προτυμιση του.Απο την στιγμη που οταν γνωριστηκατε ηταν μια χαρα σεξουαλικα δεν υπαρχει λοιπον τετοιος φοβος, μπορει να μην ξανα παει με τραβεστι.Οπου θα πρεπει να τον ρωτησεις καποια πραματα, συγνωμη εαν ειναι λιγο σοκ οι ερωτησεις αλλα υπαρχει λογος που θ σου ελεγα να του τις θεσεις.Ρωτα τον εαν ηταν με αλλαγη γεννητικων οργανων η οχι.Αν ειναι με ανδρικο μοριο ,τοτες δυστυχως αλλα λογικα ο ανδρας σου ειναι και παθητικος, τοτες ειναι καπως πιο δυσκολο να το σταματησει, και παλυς ομως μπορει , μπορεις ,μπορειτε μαζι να βρειτε λυση,δεν θα σου γραψω εδω μεσα αυτο που συνιθηζετε σε τετιες φασεις διοτις ειναι υπερβολικα ακαταληλο αλλα καλητερα να στο πει σεξολογος οπου και εαν θες τον ανδρα σου ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩς ΚΑΙ ΟΠΩΣΔΥΠΟΤΕ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ,ΝΑΣΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΛΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ,ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ.
    Στην περιπτωση οπου ειναι χειρουργημενες οι τρβεστοι τοτες οι λογοι που παει μαζι τους ειναι πολυ ευκολο να ξεπεραστουν.Εδω τα πραματα ειναι πολυ πιο ευκολα, εχει να κανει με αυτο που η ιδια ομολογεις και ισως ειναι το κλειδι σε ολα, το οτι σεξουαλικα δεν ασχολεισαι μαζι του, δεν υπαρχει δλδ παθος αναμεσα σας. Ενα μικρο παραδηγμα οπου εμεις οι ανδρες ενδεχετε να παμε με τραβεστη - και πιστεψεμε εχουν παει πολλοι ανδρες, παντρεμενοι, οπου οι γυναικες τους δεν εχουν παρει χαμπαρι!! - για να μην σου πω οτι ειναι σχεδον 1/4 ! ο λογος ειναι ο στωματικος ερωτας λογο του οτι ως προιν ανδρες γνωριζουν καλητερα τα σημεια και τον τροπο ωστε να προσφερουν την τελεια ηδωνη σε αντιθεση με τις συζηγους τους, οι οποιες πολλες φορες εχουν σταματησει τελειος αυτο το πραμα, ειτε το κανουν πολυ λαθος, - η προσωπικη μου εμπειρια λεει οτι σχεδον μια στις δεκα γυναικες το κανει σωστα - ,ετσι εαν ειναι αυτο το προβλημα οπως καταλαβαινεις ,με ενα παραδηγμα οπου σου εθεσα τα πραγματα ειναι πολυ πιο ευκολα να λυθοτν.Ομως πρεπει να βαλεις λιγο νερακι στο κρασι σου και εσυ.
    Κανε λοιπον κατα την γνωμη μου προσπαθεια οπως σου προτεινα παραπανω, προσπαθησαι δλδ να σωσεις το γαμο σου και αν δεις οτι δεν υπαρχει προκοπη τοτες να φυγεις.

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    13

    Προς giorgos_panou

    Σ'ευχαριστω που ασχολήθηκες τόσο με το πρόβλημα μου. Όταν τον κάλυπτα σεξουαλικά δεν είχε άλλες αναζητήσεις. Τώρα όμως νιώθω να έχω τελειώσει σαν γυναίκα. Δεν ξέρω πως να γίνω πάλι ερωτική. Έχασα το πάθος μου με όλα αυτά. Γιατί δεν ήταν μια φορά. Σκεφτομαι πως στην επόμενη δυσκολία θα γίνει το ίδιο. Μήπως ήρθε η ώρα να κοιτάξω τον εαυτό μου? Η λογική λέει ναι. Πρέπει να φύγω! Όμως εδώ υπάρχει μια ολόκληρη ζωή! Το σπίτι μας, το παιδί, η δουλειά που φτιάξαμε μαζί, οι επενδύσεις για το μέλλον. Είμαι σε αδιέξοδο! Κάποιες φορές νιώθω τόσο απελπισμένη που θα μπορούσα να κάνω κακό στον εαυτό μου! Η σκέψη του γιου μου με φρενάρει! Ευχαριστώ και παλι

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    13

    Προς Marilou

    Ευχαριστώ για τον χρόνο σου! Η λογική μου λέει αυτό ακριβώς! Να φύγω! Υπάρχει όμως εδώ μια ολόκληρη ζωή! Το παιδί μας, το σπίτι και η δουλειά που φτιαξαμε μαζί! Με τόσο κόπο και αγωνίες! Πώς ξεκινάς από την αρχή! Είμαι δυναμική γυναίκα αλλά δεν έχω μαθει να λειτουργώ μόνη μου! Ζοριζομαι πολύ! Και πάλι ευχαριστώ

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Ilios View Post
    Ευχαριστώ για τον χρόνο σου! Η λογική μου λέει αυτό ακριβώς! Να φύγω! Υπάρχει όμως εδώ μια ολόκληρη ζωή! Το παιδί μας, το σπίτι και η δουλειά που φτιαξαμε μαζί! Με τόσο κόπο και αγωνίες! Πώς ξεκινάς από την αρχή! Είμαι δυναμική γυναίκα αλλά δεν έχω μαθει να λειτουργώ μόνη μου! Ζοριζομαι πολύ! Και πάλι ευχαριστώ
    Καλημέρα !

    Καταλαβαίνω ότι όταν είναι τα πάντα κοινά ειδικά το κομμάτι της δουλειάς ,η πλήρη ανεξαρτησία σου δηλαδή και φυσικά το κομμάτι που θα σε στηρίξει χίλια τα εκατό στην απόφαση σου να φύγεις είναι δύσκολο ,αλλά αξιζει μόνο αυτό βρε καλό μου να καθήσεις με ένα τέτοιον άνθρωπο?

    Αντέχεις ψυχολογικά αυτή την φθορά?
    Εδώ πλέον μιλάμε για άλλες καταστάσεις και όχι μια απλή απιστία που μπορεί κάποια γυναίκα να αντέχει να την παραβλέψει και να πάει παρακάτω ..

    Ο άντρας σου καλώς η κακώς αυτό το έχει και δεν μπορεί να το κοντρολαρει από όσο φαίνεται .Το θέμα είναι εσύ τι επιλογές αντέχεις να κάνεις .

    Πεσμου κάτι το παιδί τι ηλικια έχει ?
    Και το κομμάτι της δουλειάς δεν μπορεί να συνυπάρξει σε περίπτωση διαζυγίου?

    Επισυμανες ένα χαρακτηριστικό δυναμισμού ,κοίταξε να δεις από εδώ και πέρα πως μπορείς να το αξιοποιήσεις σε όλα τα θέματα σου ,μόνο καλό θα σου κάνει !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Ilios View Post
    Σ'ευχαριστω που ασχολήθηκες τόσο με το πρόβλημα μου. Όταν τον κάλυπτα σεξουαλικά δεν είχε άλλες αναζητήσεις. Τώρα όμως νιώθω να έχω τελειώσει σαν γυναίκα. Δεν ξέρω πως να γίνω πάλι ερωτική. Έχασα το πάθος μου με όλα αυτά. Γιατί δεν ήταν μια φορά. Σκεφτομαι πως στην επόμενη δυσκολία θα γίνει το ίδιο. Μήπως ήρθε η ώρα να κοιτάξω τον εαυτό μου? Η λογική λέει ναι. Πρέπει να φύγω! Όμως εδώ υπάρχει μια ολόκληρη ζωή! Το σπίτι μας, το παιδί, η δουλειά που φτιάξαμε μαζί, οι επενδύσεις για το μέλλον. Είμαι σε αδιέξοδο! Κάποιες φορές νιώθω τόσο απελπισμένη που θα μπορούσα να κάνω κακό στον εαυτό μου! Η σκέψη του γιου μου με φρενάρει! Ευχαριστώ και παλι
    ποτε τον καλυπτες σεξουαλικα;
    αφου πηγαινε με τραβεστι πριν κανετε το παιδι... πριν 11 χρονια...
    δεν ειναι θεμα "καλυψης" το ν α θελει ο αλλος ανδρες ή τραβεστι. αν εισαι γυναικα, δεν μπορεις να εισαι ανδρας, ουτε τραβεστι, οσο ερωτικη κι αν εισαι.
    πως να τον "καλυψεις";;; αφου θελει ακτι αλλο. δεν θελει γυναικες! ποτε δεν τον καλυπτες σεξουαλικα. απλα εκανε εναν γαμο για κοινωνικους λογους και γιατι δεν δεχοταν την πραγματικη του προτιμηση που ΔΕΝ ειναι οι γυναικες.
    γιατι να κανεις κακο στον εαυτο σου; βρες εναν ανδρα που να του αρεσουν οι γυναιεκς κι αστον αυτον να παει να βρει τραβεστι.
    αλλα δεν μας απαντησες γιατι τα θυμηθηκες ολα αυτα ενω ισχυουν εδω και 11 χρονια... πριν 11 χρονια που εισασταν και νεοι και ηθελες διπλα σου εναν ανδρα που να σεποθει, δεν σε απελπιζαν; στα 43 απελπιστηκες;;

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    13
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ποτε τον καλυπτες σεξουαλικα;
    αφου πηγαινε με τραβεστι πριν κανετε το παιδι... πριν 11 χρονια...
    δεν ειναι θεμα "καλυψης" το ν α θελει ο αλλος ανδρες ή τραβεστι. αν εισαι γυναικα, δεν μπορεις να εισαι ανδρας, ουτε τραβεστι, οσο ερωτικη κι αν εισαι.
    πως να τον "καλυψεις";;; αφου θελει ακτι αλλο. δεν θελει γυναικες! ποτε δεν τον καλυπτες σεξουαλικα. απλα εκανε εναν γαμο για κοινωνικους λογους και γιατι δεν δεχοταν την πραγματικη του προτιμηση που ΔΕΝ ειναι οι γυναικες.
    γιατι να κανεις κακο στον εαυτο σου; βρες εναν ανδρα που να του αρεσουν οι γυναιεκς κι αστον αυτον να παει να βρει τραβεστι.
    αλλα δεν μας απαντησες γιατι τα θυμηθηκες ολα αυτα ενω ισχυουν εδω και 11 χρονια... πριν 11 χρονια που εισασταν και νεοι και ηθελες διπλα σου εναν ανδρα που να σεποθει, δεν σε απελπιζαν; στα 43 απελπιστηκες;;
    Είμαστε μαζί 24 χρόνια. Ήμασταν 19 χρόνων και ζήσαμε πολύ ωραία ζωή. Μεγάλος έρωτας. Τα τελευταία 11 χρόνια παλεύει με αυτό. Μου ζητάει βοήθεια αλλά νοιωθω πως έχω εξαντληθεί με το θέμα και δεν έχω άλλο να δώσω. Ευχαριστώ πολύ.

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    13
    Τα πρώτα 13 χρόνια υπήρχε έρωτας και αρμονία. Κάναμε ωραία ζωή. Πριν 11 χρόνια του ξύπνησε αυτό όταν ήμουν έγγυος και μοιραία χάσαμε το έντονο σεξουαλικό μας ενδιαφέρον. Μου ζητάει να τον βοηθήσω να το ξεπεράσει και γι'αυτό είμαι ακόμα εδώ. Τώρα ζητάω εγώ βοήθεια. Νιώθω πως έχω αδειάσει ψυχικά. Δεν έχω άλλο να δώσω. Λυπάμαι όμως και τον ίδιο γιατί ξέρω πως αν φύγω θα καταστραφεί. Ευχαριστώ πολύ

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    710
    Τί περιμένεις για να φύγεις? Να κολλήσεις ηπατίτιδα ή Aids? Εν μέσω κορωνοιου με τα νοσοκομεία τίγκα στην Αττική ο άλλος πάει με το κάθε τραβελι. Μάζεψε τα συμπραγκαλα σου και δρόμο.

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. πρωιν αντρας
    By Katerina2015 in forum Διαχείριση Θυμού
    Replies: 5
    Last Post: 02-08-2017, 23:02
  2. Άντρας ή παιδάκι;
    By FirewindG80 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 22
    Last Post: 25-10-2016, 18:55
  3. αντρας με βουλιμια
    By παναγιωτης_ed in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 23
    Last Post: 16-08-2016, 23:37
  4. αντρας και σεξ
    By melinakii in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 05-04-2015, 15:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •