Θα μιλησω ανοιχτα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 28
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041

    Θα μιλησω ανοιχτα

    και εχω να πω πολλα..και θα καταλαβετε και ετσι καποια αλλα που εχω γραψει..εγω ημουν παντα ηρεμη γενικα αλλα με καποια ξεσπασματα νευρικοτητας οπως ολοι ας πουμε...πριν καποια χρονια γνωρισα τον ανθρωπο της ζωης μου ..με γνωρισε ετσι..ομως με τον καιρο αρχισα να γινομαι πολυ δυναμικη δεν ξερω αν ειμαι διχασμενη πρ.συμφωνα με εσας και εκανα καποια πραγματα ψιλοασχετα για τα παλια μου δεδομενα....ο δικος μ το βλεπε και αφου αγαπιομαστε μου λεει ολα κ φυσικα..καποια στιγμη γνωρισα την πρωην του εγω την εψαξα και φυσικα δεν το βαλα κατω μιλοουσα μαζι της μσν οχι εκεινος γιατι ηθελα να εχω επαφη κουλο εεε?και εκεινη πολυ πολυ δυναμικη....καποια στιγμη το εστειλε μαιλ γιοα το πως απαντησα σε κατι και οτι τον δουλευω φυσικα κι γενικα γιναν καποια πραγματα του στυλ δεν αντεδρασα συμφωνα με αυτο που ειμαι αλλα οπως ημνουν πιο παλια και αυτο εγινε απλα απο αγχος και αλλα πραματα και θεωρησε ο δικος μου οτι τον δουλεω και φυσικο ειναι.. δεν θα χωρισουμε θα πεθανουμε εχουμε μια ιδιατερη σχεση απλα επαθε σοκ ...φυσικο κιολας αλλα μου λεει οτι να ρωτησω ειδικο μηπβς νομιζω ειμαι κατι αλλο απο αυτο που ειμαι ..εγω απλα θελω να βγαλω και αλλα που εχω μεσα μ δεν τ εχω καταφερει ακομα οπως πολλοι κιολας και το βλεπει ετσι αλλα εγω δεν θελω να αρχισω τις ηττοπαθειες αααα τωρα ειμαι το φλωρακι θα μαι ετσι ευχαραιστω που διαβασατε ολο αυτο εβγαλα αρκετα..

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    ειναι η ψυχη μου σε αυτο το κειμενο θα χαρω να απαντησετε...

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    δεν μπορω να καταλαβω για πιο λογο να ψαξεις να βρεις την πρωην του....
    απο κει και περα, εσυ ξερεις.

  4. #4
    Originally posted by sunset
    και εχω να πω πολλα..και θα καταλαβετε και ετσι καποια αλλα που εχω γραψει..εγω ημουν παντα ηρεμη γενικα αλλα με καποια ξεσπασματα νευρικοτητας οπως ολοι ας πουμε...πριν καποια χρονια γνωρισα τον ανθρωπο της ζωης μου ..με γνωρισε ετσι..ομως με τον καιρο αρχισα να γινομαι πολυ δυναμικη δεν ξερω αν ειμαι διχασμενη πρ.συμφωνα με εσας και εκανα καποια πραγματα ψιλοασχετα για τα παλια μου δεδομενα....ο δικος μ το βλεπε και αφου αγαπιομαστε μου λεει ολα κ φυσικα..καποια στιγμη γνωρισα την πρωην του εγω την εψαξα και φυσικα δεν το βαλα κατω μιλοουσα μαζι της μσν οχι εκεινος γιατι ηθελα να εχω επαφη κουλο εεε?και εκεινη πολυ πολυ δυναμικη....καποια στιγμη το εστειλε μαιλ γιοα το πως απαντησα σε κατι και οτι τον δουλευω φυσικα κι γενικα γιναν καποια πραγματα του στυλ δεν αντεδρασα συμφωνα με αυτο που ειμαι αλλα οπως ημνουν πιο παλια και αυτο εγινε απλα απο αγχος και αλλα πραματα και θεωρησε ο δικος μου οτι τον δουλεω και φυσικο ειναι.. δεν θα χωρισουμε θα πεθανουμε εχουμε μια ιδιατερη σχεση απλα επαθε σοκ ...φυσικο κιολας αλλα μου λεει οτι να ρωτησω ειδικο μηπβς νομιζω ειμαι κατι αλλο απο αυτο που ειμαι ..εγω απλα θελω να βγαλω και αλλα που εχω μεσα μ δεν τ εχω καταφερει ακομα οπως πολλοι κιολας και το βλεπει ετσι αλλα εγω δεν θελω να αρχισω τις ηττοπαθειες αααα τωρα ειμαι το φλωρακι θα μαι ετσι ευχαραιστω που διαβασατε ολο αυτο εβγαλα αρκετα..
    σαν....σόρι, μπορεί εσύ να είσαι φορτισμένη ή εγώ να έχω λαλήσει στη δουλειά, αλλά το μόνο που κατάλαβα είναι πως μίλαγες με την πρώην του, (στο λάκκο με τα φίδια δηλαδή), και πως εκείνη του είπε πως εσύ υποκρίνεσαι απέναντι του και δείχνεις μια άλλη απ\' αυτό που είσαι?

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    αυτο ειναι αλλο μεγαλο θεμα αλλα ας πουμε για τα αλλα.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    ναι θεοφανια οπως τα πες!

  7. #7
    Originally posted by sunset
    ναι θεοφανια οπως τα πες!
    Ωραία, αυτός δεν ξέρει πως λόγω των προβλημάτων σου μπορεί να παρουσιάσεις διάφορα σκαμπανεβάσματα συμπεριφοράς και διάθεσης; Δεν καταλαβαίνει πως η άλλη σε χρησιμοποίησε για να σας χαλάσει τη σχέση;

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    το τελυτειαο ναι το καταλαβε απλα η βλακεια ειναι οτι καμια φορα δεν φταιεκι μονο εκεινη αλλα και εγω μονη μου μπορει να κανω κατι αντιφατικο μου λεει δεν θα χωρισουμε αλλα ειμι λιγο ψυχρος για λιγο θα μου περασει συντομα ειναι λεει σαν να μου λεει οτι ειναι ηρεμος και ξαφνικα να κανει σαν τρελος ειμι πολυ χαλια τωρα.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    athens
    Posts
    324
    Και εγω ψιλοδυσκολευομαι να βγαλω ακρη σε αυτο που λες...Αλλα την γενικοτερη ιδεα την καταλαβα....Εχω να πω λοιπον τα εξης...καλη μου sunset γιατι μπηκες σε αυτη την διαδικασια...οκ,το κατανοω πως ισως ηθελες να δεις πως ειναι,(ανθρωπινη περιεργεια)αλλα απο εκει και περα το να μιλας μαζι της και εν αγνοια του,ειναι μεγαλος λαθος....Ας του το ελεγες...Θα ταν καλυτερα να το μαθει απο εσενα παρα απο εκεινη....Απο την αλλη Θεοφανια μου δεν συμφωνω πως τα ψυχολογικα σκαμπανευασματα μας κανουν να κανουμε κατι τετοιο...Οσοι ενεργουν τοιουτοτροπως ετσι ειναι ως ανθρωποι....Αυτο νομιζω δλδ....Ως προς το υπολοιπο σκελος,η Θεοφανια εχει απολυτο δικιο...Σε χρησιμοποιησε,(ενω αρχικως προσπαθησες να το κανεις εσυ για να μαθεις για εκεινη και για το αγορι σου)για να σας χωρισει....Εγω αυτο που λεω,ειναι να αφησεις τα κλαματα(αν το κανεις)και να εχεις μια ειλικρινη συζητηση μαζι του...Τα λαθη ειναι ανθρωπινα.....Αχ βρε κουκλιτσα μου επεσες στο λακο που εκαβες(κατα μια εννοια) για την αλλη......Μιλα του ειλικρινα και ολα θα λυθουν,αφου οπως βλεπω τον αγαπας αρκετα

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    οχι το ξερε πως μιλαμε οκ ο δικος μου ειναι λιγο αβουλοος σε αυτα αλλα δεν με ενοχλει απλα ελεγε να προσεχω πχ επειδη ειναι πολυ νευρικια αν και δε του ηταν ευκολο..ναι τον λατρευω φυσικα και αν ηταν αλλος θα χε φρικαρε κανονικα..αυτη λεει και για κεινη οτι με θεωρει ετσι και οτι και καλα πρεπει να το μαθει ο δικος μου αν δει τι ειμαι ενω εγω με τον δικο μου ασχετα με κατρι διενεξεις τα παμε καλα δεν θα χωριζαμε γιαυτο δηλ..τ να πω ευχαριστω που απαντατε κιολας

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    athens
    Posts
    324
    Κατσε δεν καταλαβα...το ηξερε το αγορι σου?αν το ηξερε γιατι παρεξηγηθηκε καλε?

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    επεσα στο λακο γιατι μαρεσει να προσπαθω για κατι που βαθεια μεσα μου ειμαι και ετσι θελω να μαι πχ...ημουν αβουλη ενω εκρυβα στοιχεια δναμισμου και θελω να συνεχισω δυναμικα αμα ο δικος μου ομως βλεπει οτι πχ αγχωνομαι για κατι και δεν λειτουργω πχ κανονικα αλλα με κομπλα λεει τωρα τι λεει αυτη το παιζει κατι ενω εκεινη την ωρα κανει αλλα καταλαβατε περιπου ετσι?

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    παρεξηγηθηκε γιατι του θυμισε αυτα που πιστευει ασχετα με αυτη αυτος για μενα παρολο πο μ λεει οτι μαγαπαει ασχετα με αυτα...δηλ ειναι πιο περιπλοκο το θεμα εκτος απο αυτην.

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    με λιγα λογια τα κανα τζιζ κακα και αυτη η πρωην ειναι το κερασακι

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    athens
    Posts
    324
    Πραγματικα ειναι λιγακι περιπλοκο...δεν καταλαβαινω και καλα..Παντως να μην αγχωνεσαι....ολα θα πανε καλα

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •