διαφημιση με ασχετο σεξιστικο μυνημα που δεν ειχε σχεση με το προιον
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    διαφημιση με ασχετο σεξιστικο μυνημα που δεν ειχε σχεση με το προιον

    αν καποιος εχει στο μυαλο του τη διαφημιση αυτη θα καταλαβει σχεδον αμεσως τι ενοω επι καιρο μπαινοντας στο ιντερνετ εμφανιζοταν μια διαφημιση που που ολο την εκλεινα και ολο εμφανιζοταν απ το πουθενα και στη συνεχεια για να μη μπορω να τη κλεισω εβγαλαν το χ για να εμφανιζετε με το ζορι εκει που βρισκομαι που ενω παριστανε οτι διαφημιζε το προιον ελεγε ενα ασχετο σεξιστικο μυνημα που δεν ειχε καμια σχεση ουτε με το προιον ουτε με τη διαφημιση που υπονοουσε ξεκαθαρα χωρις να με ρωτησουν αν συμφωνω να με καθοδηγησουν προς ενα συγκεκριμενο προσωπο παρα τη θεληση μου αν και δε φαινοταν να εχουν ασχοληθει με αυτο αλλα με το πως θα με εκβιασουν να προσανατολιστω προς αυτο ως υποτιθεμενο σωτηρα που το μονο που τον ενδιαφερε ηταν ο εαυτουλης του και τα συμφεροντα του και στη συνεχεια προσπαθουσαν να ξεφτυλισουν ολες τις εναλακτικες που ειχα νομιζοντας οτι με το τροπο αυτο θα με εκβιασουν να του μιλησω λες και εχουν να κανουν με καπιον ηλιθιο που με τεχνασματα θα τον κανουν υποχειριο τους παριστανοντας τους σωτηρες και θα τον καθοδηγησουν οπου θελουν αυτοι λες και ειμαι φυτο και αφου με φλομωσαν στα ψεματα νομιζουν τωρα οτι θα υποκειψω στο καθαρο εκβιασμο αν δε γινεις φιλος της αδελφοτητας μας θα τη βρισκεις μπροστα σου παντου και νομιζουν οτι με το τροπο αυτο θα μου πασαρουν ενα ψευτικο τυπο που οτι μου ελεγε ηταν αποτελεσμα αντιγραφης αφου τα λογια που μου ελεγε ηταν σαν κοπια αλλου προσωπου που το αντεγραψε οπως η φωτοτυπια μου λενε πχ οτι εγινα χειροτερος ενω αυτοι με εκαναν ετσι καταχραστηκαν οτι εξουσια ειχαν και νομιζαν οτι θα μου υποδειξουν αυτοι σε πιον θα μιλησω και σε πιον οχι αναλογα με τα συμφεροντα τους αφου εψαχναν ........... για να τον εκμεταλευονται και να τον χρησιμοποιουν για να βγαζουν λεφτα απ αυτον και συνεχιζουν το χαβα τους να προσπαθουν να με προσανατολισουν οπου θελουν αυτοι νομιζοντας οτι ετσι θα περιμενω απ τον αρχιψευτη να με σωσει που τοσο καιρο συνομωτουσε μπροστα στα ματια μου νομιζοντας οτι δε καταλαβαινω τι κανει και με ελεγε ξεκαθαρα οτι με ζηλευει και οτι ηθελε να μου αλαξει το πεπρωμενο γιατι δε μπορει να το φτασει ο ιδιος

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,729
    οι περισσοτεροι απο ολα οσα εγραψες δεν καταλαβαν τιποτα.
    Αλεξανδρε το φορουμ ειναι ανωνυμο αντε το πολυ πολυ να με βρισεις!
    πρεπει να πας σε ψυχιατρο μια φορα να σου δωσει φαρμακα που θα τα περνεις ας πουμε καθε μερα το πρωι και μετα θα σε ξαναδει μετα απο μερικους μηνες.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    θα σε βαλω στη λιστα αγνοησης γιατι πολυ ασχοληθηκα μαζι σου

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το σεξιστικο μυνημα αυτο της διαφημισης αυτης ειναι τοσο κραυγαλεο που οποιοσδηποτε τη δει θα περασει σιγουρα απ το μυαλο του οτι υπονοει σεξ και δεν εχει καμια σχεση με αυτο που διαφημιζει και ολο αυτο εγινε σκοπιμα για τους δωσουν εντολες ενω χρησιμοποιησαν μια διαφημιση για να εξυπηρετισουν συμφεροντα αλλων που δεν ειχαν σχεση με το προιον αυτο ενω χωρις να το επιθυμω εμφανιζετε απ το πουθενα αφου εχουν βγαλει το χ για να μη μπορω να τη κλεισω

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    επι τοσο καιρο παιζατε μπροστα στα ματια μου τη διαφημιση αυτη θεωροντας δεδομενο οτι θα αποδεχτω αυτο που διχνατε εκμεταλευομενοι οτι δε το ειχα καταλαβει εξ αρχης και συνεχιζετε τους εκβιασμους νομιζοντας οτι θα με καθοδηγησετε εκει που θελετε εσεις χωρις τη δικη μου συγκαταθεση ενω χρησιμοποιησατε μια διαφημιση που ηταν ασχετο εντελως αυτο που εδιχνε με αυτο που διαφημιζε και δεν εχω καταλαβει τι νομιζετε με περνατε για ηλιθιο να πεσω στο κολπο που ετοιμαζετε μπροστα στα ματια μου η νομιζετε οτι ειστε τοσο εξυπνοι για να μου πασαρετε κατασκοπο μπροστα στα ματιια μου νομιζοντας οτι θα τον αποδεχτω παριστανοντας τον ερωτευμενο μαζι μου αν νομιζετε οτι οι αλλοι ειναι ............ και εσεις οι μονοι εξυπνοι δεν εχετε καταλαβει τι συμβαινει φαινοταν αυτο που κανατε και οτι ηταν κολπο συνομωσιιας αφου οποιοσδηποτε εβλεπε τη διαφημιση αυτη θα το καταλαβαινε οτι αυτο το μυνημα της διαφημισης αυτης ειναι τελειως ασχετο με οτι διαφημιζε και ηταν κολπο για συνομωτησουν και να βαλετε καποιος να δημιουργησουν επιτηδες .............. νομιζοντας οτι ετσι θα δεχτω αυτο το καθαρο εκβιασμο δε ντρεπεστε λιγακι να κανατε ολα αυτα δε σας ενδιαφερει τιποτα εκτος απο το να μου πασαρετε το πεσκεσι εσεις με εξαναγκαζετε να τα λεω ολα αυτα αφου με ενοχλειτε συνεχως και με αναγκαζετε να διαμαρτυυρομαι για να τα βγαλω περα

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    και ας δει καπιος τη διαφημιση αυτη που λεω η αν την εχει στο μυαλο του τυχαια θα σκεφτει σιγουρα οτι υπονοει σεξ και οτι δεν εχει καμια σχεση με αυτο που διαφημιζει ηταν τοσο εμφανες αυτο που λεω που θα το καταλαβαινε οποιοσδηποτε την εβλεπε οτι αυτο που ελεγε δεν ειχε καμια σχεση με το προιον που διαφημιζε

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,729
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    και ας δει καπιος τη διαφημιση αυτη που λεω η αν την εχει στο μυαλο του τυχαια θα σκεφτει σιγουρα οτι υπονοει σεξ και οτι δεν εχει καμια σχεση με αυτο που διαφημιζει ηταν τοσο εμφανες αυτο που λεω που θα το καταλαβαινε οποιοσδηποτε την εβλεπε οτι αυτο που ελεγε δεν ειχε καμια σχεση με το προιον που διαφημιζε
    καλημερα, αυτο συμβαινει σε πολλες διαφημισεις. ειναι λογικο. οι ανθρωποι ειναι ζωα και οι προτεραιοτητες τους ειναι το φαγητο και οι γενετησιες επαφες
    εδω μερικα απλα παραδειγματα και εξηγησεις τους
    https://www.youtube.com/watch?v=VY0ztlQfY_E

Similar Threads

  1. λιγο ασχετο
    By giannis000 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 6
    Last Post: 24-05-2018, 20:37
  2. Κατι ασχετο με την ψυχολογια!!
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 5
    Last Post: 11-08-2016, 18:25
  3. ασχετο αλλα..σχετικο
    By natali_ed in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 32
    Last Post: 09-06-2011, 01:47
  4. ΣΟΣ ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΣΟΣ!
    By dora-agxos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 12
    Last Post: 29-07-2010, 21:01
  5. καλύτερο προιόν
    By marou_laki in forum Παχυσαρκία
    Replies: 13
    Last Post: 19-04-2010, 03:40

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •