Έχει περάσει κάποιος Covid? - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 121 to 130 of 130
  1. #121
    xaka10
    Guest
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    οχο αλλες συνωμοσιεις για τα εμβολια .......φταααααααααααααααανει. ....
    αν απευθυνεσαι σε μενα για το δημοσιευμα που εβαλα.δεν εδωσα συνομωσιες αλλα μια πραγματικη ειδηση απο κυπριακο σαιτ που λεει οτι πληρως εμβολιασμενα ατομα απο τον Ιανουαριο νοσησαν με κορονοιο τον Μαιο και νοσηλευτηκαν σε σοβαρη κατασταση και 3 εφυγαν απο την ζωη.που ειναι η συνομωσια το σαιτ ειναι κυπριακο δελτιο ειδησεων και οχι ενα φορουμ που μπορει να γραφειοποιοςδηποτε.ακομα και ο μπουρλα της pfizer ειπε οτι καθε χρονο θα εμβολιαζομαστε που σημαινει οτι η ανοσια δεν κραταει πολυ.εχω τοσες και τοσες ειδησεις στα αγγλικα απο ατομα που νοσησαν περσι με κορονοιο το απριλιο του 2020 και το 2021 ξανακολλησαν.ολοι οι επιστημονες λενε ο κορονοιος θα μεινει για παντα και μαλλον μοιαζει με τους τεσσερις κορονοιους του απλου κρυολογηματος που τους περνας και τους ξαναπερνας στην ανοσια εννοω.

    συνομωσια δεν εβγαλα για τα εμβολια.ειμαι υπερ των εμβολιων εκτος της astrazeneca και της johnson and johnson που εχουν παρομοια τεχνολογια και προκαλουν θρομβωσεις σε νεαρους ενηλικες ακομα και αν ειναι σπανια περιστατικα.ο τσιορδας οπως και οι αλλοι επιστημονες λενε ο κορονοιος ηρθε για να μεινει.πως οταν κανουμε καθε χρονο εμβολιο για την γριπη ετσι θα κανουμε και για τον κορονοιο και σε ηλικιωμενους ανθρωπους με ευαλωτο ανοσοιποιητικο συστημα θα πρεπει να εμβολιαζονται ξανα στους 8 μηνες μετα την δευτερη δοση που σημαινει οτι τον πρωτο χρονο θα εμβολιαστουμε τρεις φορες ( αυτα τα λεει ο διευθυντης της pfizer αλμπερτ μπουρλα και οχι εγω).διαβασε και το κυπριακο σαιτ που παρεθεσα οτι πληρως εμβολιασμενοι ξανανοσουν με κορονοιο μετα απο 6 μηνες και καποιο πεθαναν.κοτζαμ κυπριακο δελτιο ειδησεων το γραφει θα λεει συνομωσιες.


    εκτος αν εννοεις οτι συνωμοσια ειναι οτι θα μενουμε μεσα τον χειμωνα για να βγαινουμε το καλοκαιρι αυτο το ειπα διοτι δεν κραταει πολυ η ανοσια οπως ειπε και ο φιλος παραπανω αν ανεβαινουν οι θανατοι σε Αγγλια και ισραηλ που εχουν εμβολιαστει πληρως απο το φθινοπωρο μην με λες συνομοσιολογο αλλα ανθρωπο που βλεπει πολυ μπροστα στο μελλον.

  2. #122
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    269
    Φίλοι και φίλες το ανέφερα και σε προηγούμενο σχόλιο μου εδώ πως θεωρώ ότι θα αργήσουμε να ξεμπερδέψουμε (αν ξεμπερδέψουμε) με τον covid.
    Πιστεύω πως για για τα επόμενα τουλάχιστον 2 με 3 χρόνια θα κάνουμε κάθε χρόνο εμβόλιο γιατί θα έρθουν και νέες μεταλλάξεις και νέα μέχρι και τρίτης γενιάς εμβόλια.
    Το μόνο που υπάρχει περίπτωση να βοηθήσει σε όλο αυτό είναι σε κάνα χρόνο να βγει κάποιο φάρμακο.
    Επίσης είναι και το ενδεχόμενο να θέλουν οι φαακευτικές να πουλήσουν μαζικά όλα τα εμβόλια τους πρώτα και ενώ έχουν ήδη το φάρμακο, εσκεμμένα να μην το παρουσιάζουν.
    Η ουσία είναι μια, κάντε τα εμβόλια να είστε ασφαλείς έστω και προσωρινά και επίσης για να μην μας ξανά κλείσουν τον χειμώνα γιατί ούτε η ψυχολογία μας ούτε η οικονομία μας αντέχει και άλλα κλεισίματα.

  3. #123
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    δεν θα διαβασω τιποτα .......δικαιωμα σου ναχεις την αποψη σου , οπως και και διικαιωμα ναχω την δικη ,μου .....

  4. #124
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by xaka10 View Post
    αν απευθυνεσαι σε μενα για το δημοσιευμα που εβαλα.δεν εδωσα συνομωσιες αλλα μια πραγματικη ειδηση απο κυπριακο σαιτ που λεει οτι πληρως εμβολιασμενα ατομα απο τον Ιανουαριο νοσησαν με κορονοιο τον Μαιο και νοσηλευτηκαν σε σοβαρη κατασταση και 3 εφυγαν απο την ζωη.που ειναι η συνομωσια το σαιτ ειναι κυπριακο δελτιο ειδησεων και οχι ενα φορουμ που μπορει να γραφειοποιοςδηποτε.ακομα και ο μπουρλα της pfizer ειπε οτι καθε χρονο θα εμβολιαζομαστε που σημαινει οτι η ανοσια δεν κραταει πολυ.εχω τοσες και τοσες ειδησεις στα αγγλικα απο ατομα που νοσησαν περσι με κορονοιο το απριλιο του 2020 και το 2021 ξανακολλησαν.ολοι οι επιστημονες λενε ο κορονοιος θα μεινει για παντα και μαλλον μοιαζει με τους τεσσερις κορονοιους του απλου κρυολογηματος που τους περνας και τους ξαναπερνας στην ανοσια εννοω.

    συνομωσια δεν εβγαλα για τα εμβολια.ειμαι υπερ των εμβολιων εκτος της astrazeneca και της johnson and johnson που εχουν παρομοια τεχνολογια και προκαλουν θρομβωσεις σε νεαρους ενηλικες ακομα και αν ειναι σπανια περιστατικα.ο τσιορδας οπως και οι αλλοι επιστημονες λενε ο κορονοιος ηρθε για να μεινει.πως οταν κανουμε καθε χρονο εμβολιο για την γριπη ετσι θα κανουμε και για τον κορονοιο και σε ηλικιωμενους ανθρωπους με ευαλωτο ανοσοιποιητικο συστημα θα πρεπει να εμβολιαζονται ξανα στους 8 μηνες μετα την δευτερη δοση που σημαινει οτι τον πρωτο χρονο θα εμβολιαστουμε τρεις φορες ( αυτα τα λεει ο διευθυντης της pfizer αλμπερτ μπουρλα και οχι εγω).διαβασε και το κυπριακο σαιτ που παρεθεσα οτι πληρως εμβολιασμενοι ξανανοσουν με κορονοιο μετα απο 6 μηνες και καποιο πεθαναν.κοτζαμ κυπριακο δελτιο ειδησεων το γραφει θα λεει συνομωσιες.


    εκτος αν εννοεις οτι συνωμοσια ειναι οτι θα μενουμε μεσα τον χειμωνα για να βγαινουμε το καλοκαιρι αυτο το ειπα διοτι δεν κραταει πολυ η ανοσια οπως ειπε και ο φιλος παραπανω αν ανεβαινουν οι θανατοι σε Αγγλια και ισραηλ που εχουν εμβολιαστει πληρως απο το φθινοπωρο μην με λες συνομοσιολογο αλλα ανθρωπο που βλεπει πολυ μπροστα στο μελλον.
    Δεν χρειάζεται να καταλάβει κάποιος παραπάνω, ότι ο συγκεκριμένος ιός ήρθε για να μείνει ..
    Στέλεχος γρίπης είναι και όπως τόσα χρόνια έχουμε τα αντιγριπικα εμβόλια που γίνονται κάθε Οκτώβριο έτσι θα γίνεται και με αυτό ..

    Απλά όλος ο ντόρος γίνεται για είναι καινουργια τα εμβόλια και κάποιοι αναγκάζονται να το κάνουν αλλιώς δεν προχωράει η ζωή τους ..
    Αυτή είναι η όλη ιστορία ...

    Σε κάνα δυο χρόνια το πολύ θα έχει ξεχαστεί και θα μιλάμε ήδη με νέα δεδομένα ..
    Ήδη η αγορά άνοιξε ,έπεσαν τα πακέτα και αν από Οκτώβριο ξανακλεισουν κάποια καταστήματα μην αναρωτιέσαι γιατί δεν διαμαρτύρονται ...

    Ειναι πάρα πολλά τα χρήματα που δόθηκαν στην αγορά ....πολλά περισσότερα από αυτά που θα έβγαζαν ...

    Μην ακούς και πολύ ειδήσεις ...Ρωτα ένα επαγγελματία που ήταν όλους αυτούς τους μηνες κλειστός τι χρήματα τώρα πιστώθηκαν στον λογαριασμό του και αν του έπεσαν άσχημα ...


    Δεν αναρωτιέται κανείς πως αυτός ο επαγγελματίας με μηδενικά έσοδα ,ξεκίνησε τώρα πλήρη ανακαίνιση του καταστήματός του για να ξεκινήσει να δουλεύει?
    Ότι έχασε το πήρε και με το παραπάνω ΕΚΤΟΣ και αν δεν έκοβε αποδείξεις...
    Εκεί ας πρόσεχε ...
    Κρατήστε και αυτό ..Ο κάθε επαγγελματίας πήρε αυτά που του αναλογούσαν ως προς τους τζίρους του .
    Αν κάποιος δεν έκοβε όλα αυτά τα χρόνια και έκλεβε ουσιαστικά το κράτος να μην διαμαρτύρεται αν τώρα πήρε λιγότερη αποζημίωση...
    Μην τα θέλουμε και όλα δικά μας ...

    Κρύβονται παρα πολλά πίσω από αυτό και ακόμα δεν είδαμε τίποτα ...


    Με δέκα νεκρούς μας έκλεισαν μέσα και με χιλιάδες κρούσματα ξανά άνοιξαν τα πάντα τώρα που το χρήμα ρέει ...

    Εντάξει μην υποτιμάμε κάποιοι την νοημοσύνη των άλλων και φυσικά δεν απευθύνομαι μόνο σε εσένα μην παρεξηγηθω ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  5. #125
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    24

    Πριν ενα μηνα περιπου και ακομη δεν εχω συνελθει

    Παρολο που δεν ειχα δύσπνοια ημουν πολυ χαλια, το στομάχι μου, δεν μπορουσα να φαω, αναγούλες, πόνοι και σφίξιμο στο στομάχι, πλατη και στήθος. Πηγα νοσοκομειο για δυο μερες μηπως μου φτιάξουν το στομάχι. Ενας μήνας και κατι εχει περασει και δεν ειμαι ακομη καλα. Τωρα δεν ξερω τι ακριβως ειναι, κρισεις πανικου ή απο τον covid ή και τα δυο. Ειχα προβλημα με τον σβέρκο μου και πονοκεφαλο και πριν αλλα τωρα το εχω καθε μερα εδω και δυο εβδομάδες. Την μισή μερα ειμαι καλυτερα και απο το απογευμα και μετα γίνομαι χαλια. Τωρα που θυμαμαι το στομάχι μου άρχισε να με ενοχλεί πολυ απο τον Φεβρουάριο. Ηρθε και ο covid και έδεσε το γλυκό. Εχω κοψει τα αντικαταθλιπτικά χαπια που επαιρνα για 11 χρονια. Υποθέτω οτι γι αυτο ειμαι ετσι. Μην ανησυχεις για τον ιο, αν δεν εχεις δύσπνοια παθολογική ολα καλα.

  6. #126
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by xaka10 View Post
    αν απευθυνεσαι σε μενα για το δημοσιευμα που εβαλα.δεν εδωσα συνομωσιες αλλα μια πραγματικη ειδηση απο κυπριακο σαιτ που λεει οτι πληρως εμβολιασμενα ατομα απο τον Ιανουαριο νοσησαν με κορονοιο τον Μαιο και νοσηλευτηκαν σε σοβαρη κατασταση και 3 εφυγαν απο την ζωη.που ειναι η συνομωσια το σαιτ ειναι κυπριακο δελτιο ειδησεων και οχι ενα φορουμ που μπορει να γραφειοποιοςδηποτε.ακομα και ο μπουρλα της pfizer ειπε οτι καθε χρονο θα εμβολιαζομαστε που σημαινει οτι η ανοσια δεν κραταει πολυ.εχω τοσες και τοσες ειδησεις στα αγγλικα απο ατομα που νοσησαν περσι με κορονοιο το απριλιο του 2020 και το 2021 ξανακολλησαν.ολοι οι επιστημονες λενε ο κορονοιος θα μεινει για παντα και μαλλον μοιαζει με τους τεσσερις κορονοιους του απλου κρυολογηματος που τους περνας και τους ξαναπερνας στην ανοσια εννοω.

    συνομωσια δεν εβγαλα για τα εμβολια.ειμαι υπερ των εμβολιων εκτος της astrazeneca και της johnson and johnson που εχουν παρομοια τεχνολογια και προκαλουν θρομβωσεις σε νεαρους ενηλικες ακομα και αν ειναι σπανια περιστατικα.ο τσιορδας οπως και οι αλλοι επιστημονες λενε ο κορονοιος ηρθε για να μεινει.πως οταν κανουμε καθε χρονο εμβολιο για την γριπη ετσι θα κανουμε και για τον κορονοιο και σε ηλικιωμενους ανθρωπους με ευαλωτο ανοσοιποιητικο συστημα θα πρεπει να εμβολιαζονται ξανα στους 8 μηνες μετα την δευτερη δοση που σημαινει οτι τον πρωτο χρονο θα εμβολιαστουμε τρεις φορες ( αυτα τα λεει ο διευθυντης της pfizer αλμπερτ μπουρλα και οχι εγω).διαβασε και το κυπριακο σαιτ που παρεθεσα οτι πληρως εμβολιασμενοι ξανανοσουν με κορονοιο μετα απο 6 μηνες και καποιο πεθαναν.κοτζαμ κυπριακο δελτιο ειδησεων το γραφει θα λε.
    δεν το γωριζα αυτο, μην κανουμε τον ξερολα .......πολλα πραματα ειναι αγνωστα γι αυτον τον ιο........θενκς για την ενημερωση, το εκτιμω που απαντησες στο ποστ μου ......

  7. #127
    xaka10
    Guest
    δεν κανω τον ξερολα απλα τυχαινει να διαβαζω 5 ωρες ειδησεις την ημερα στον υπολογιστη και διαβαζω πολλα θεματα που αφορουν την σημερινη πανδημια απλα ενημερωνομαι και απο τον μεγαλο ογκο πληροφοριων που εχω διαβασει εχω καταληξει καπου ακομα και για τα εμβολια ποια ειναι καλα και ποια οχι για την mrna τεχνολογια που την ειχε ξεκινησει πριν 30 χρονια για τον καρκινο μια ουγγρικης καταγωγης γυναικα επιστημονας.διαβαζω ακουω επιστημονες δεν πιστευω σε θεωριες συνομωσιας οσον αφορα τα εμβολια που ειναι το μονο μεσο για να φυγουμε απο αυτην την υγειονομικη κριση.

    απλα το κακο ειναι οτι η ανοσια δεν διαρκει για παντα οπως διαρκει για την ιλαρα παρωτιτιδα ερυθρα ευλογια πολιομυελιτιδα.δηλαδη ο κορονοιος μοιαζει πιο πολυ με την γριπη και θα θελει τακτικους εμβολιασμους.αυτο που εγραψα και σου φανηκε καπως περιεργο ειπα πως τα εμβολια δεν λυνουν μια για παντα το προβλημα του κορονοιου ωστε να τον εξαφανισουν απο την ανθρωποτητα οπως εξαφανιστηκε η μονη μεταδοτικη ασθενεια η ευλογια που μονο τον 20ο αιωνα σκοτωσε 500.000.000 ανθρωπους και κοντευει να εξαφανιστει η πολιομυελιτιδα που ειναι αυτη την στιγμη σε δυο χωρες παγκοσμιως στο Αφγανισταν και το Πακισταν.

    θελω να πω και εμβολιο να κανεις για τον κορονοιο σε προφυλασσει καποιους μηνες απο αυτον το ιο αλλα αν περασει ενα διαστημα οπως ανεφερα για την ειδηση της Κυπρου παυει να εχει προστατευτικη δραση το εμβολιο και μπορεις να νοσησεις σοβαρα και να πεθανεις και οσο πιο μεγαλος σε ηλικια εισαι τοσο πιο λιγα αντισωματα και ανοσια εχεις απο εναν νεωτερο.αυτο εννοουσα στο ποστ δεν εγραψα κατα των εμβολιων.οπως και με την γριπη κανεις φετος το εμβολιο αλλα και του χρονου πρεπει να το επαναλαβεις γιατι η ανοσια του εμβολιου διαρκει 9 μηνες κατα μεσο ορο μετα παλι εισαι εκθετος στον ιο της γριπης και στην σοβαρη μολυνση αν εχεις υποκειμενα νοσηματα.

    οταν μιλουσα με αλλους στην αρχη της πανδημιας προς Ιουνιο 2020 ολοι ελεγαν οτι θα φτασουμε σε ανοσια αγελης αν νοσησουμε ολοι και οτι δεν θα το ξαναπερνουσαμε διαβαζοντας πολλα σαιτ αγγλικα κυριως γιατι δεν εμπιστευομαι μονο τα ελληνικα ειδα οτι απο τοτε εκτος της πρωτης επιβεβαιωμενης επαναμολυνσης ενος κινεζου απο το Χονγκ Κονγκ υπηρχαν δεκαδες αλλες επαναμολυνσεις που ειχαν γινει αλλα δεν τις ειχαν επιβεβαιωσει διοτι δεν ειχαν στις δυο ακολουθες μολυνσεις το γενετικο κωδικα δηλαδη ποια παραλλαγη ειχαν την πρωτη φορα και ποια την δευτερη κατι που τον πρωτο καιρο δεν ανελυαν πληρως τις παραλλαγες και για να επιβεβαιωθει οτι υπαρχει επαναμολυνση σε κρουσμα παγκοσμιως οπως του πρωτου επιβεβαιωμενου απο τον Χονγκ Κονγκ πρεπει να εχουν την γενετικη αναλυση και στα δυο δειγματα οπως ειχαν αυτου του ανδρα.δηλαδη τα πραγματικα κρουσματα επαναμολυνσης ειναι χιλιαδες σε ολο τον κοσμο.

    και ελεγα τοτε στα ατομα που μου ελεγαν για ανοσια αγελης μεσω της φυσικης μολυνσης οτι υπαρχει το ενδεχομενο να ξανακολλησουμε στους 6 μηνες και τελευταια που τους συνατησα μου ειπαν ποσο δικιο ειχα που τωρα ειναι πιο ξεκαθαρο απο ποτε οτι και να κολλησεις μια φορα δεν σημαινει ανοσια για παντα.

  8. #128
    xaka10
    Guest
    με λιγα λογια διαβαζω πολλες πληροφοριες καθε ημερα καθομαι απο τις 12 το βραδυ μεχρι τις 4 με 5 το πρωι και διαβαζω πληροφοριες.οτι γραφουν στο ιντερνετ ειτε σε ξενα σαιτ ειτε σε ελληνικα σαιτ αυτα γραφω.φυσικα και ειναι πολλα αγνωστα για τον ιο.

    υπαρχουν σαιτ που γραφουν οπως το kourdistoportocali.com που ειναι ελληνικο σαιτ μην σε μπερδευει το com στο τελος οτι ο ιος κατασκευαστηκε σε εργαστηριο στην Κινα και το εκαναν με τετοια μεθοδο ωστε να βλαπτει και τα αγγεια των ασθενων με την ακιδα που εχει ο ιος.δεν μπορουμε να το αποκλεισουμε αυτο και να πουμε οτι ειναι συνομοσιολογικο γιατι και ο ιδιος ο ΠΟΥ που ερευνουσε την προελευση του ιου δεν τον αφησε η Κινα να παει στις εγκαταστασεις του εργοστασιου της Γιουχαν που εκαναν πειραματα με ιους και τωρα τελευταια υπαρχουν φωνες που ενισχυουν οπως τον πρωτο καιρο οτι μπορει να διεφυγε απο εργαστηριο.δεν ειναι τυχαιο οτι ειχαν τροποποιησει τον ιο της γριπης Η5Ν1 που εχει θνησιμοτητα 50% μεταδιαδεται πολυ δυσκολα απο ανθρωπο σε ανθρωπο το εφτιαξαν σε εργαστηριο να μεταδιδεται πολυ ευκολα με τον αερα αν ειχε ξεφυγει εκτος εργαστηριου οι μισοι ανθρωποι στον πλανητη θα ειχαν πεθανει και θα ηταν η πιο φονικη επιδημια γριπης αλλα προσβαλε μονο τα ζωα που ειχαν για πειραματοζωα που ηταν τον ενα μακρια απο το αλλο σε κλουβια και διαφορων ειδων ζωα οπως νυφιτσες οχι απαραιτητα πτηνα

    θελω να σου πω οτι ειναι και αυτο στο τραπεζι να διεφυγε απο εργαστηριο οταν τον πρωτο καιρο οσοι το ελεγαν τους ελεγαν συνομοσιολογους και τωρα δεν εχει μια δυο βδομαδες την θεωρουν παλι πιθανη αυτη την εκδοχη


    δες το αρθρο που λεει οτι μπορει να διεφυγε απο το εργαστηριο σαν μια πιθανη εκδοχη κατι που τον πρωτο καιρο οσοι το ελεγαν τους χαρακτηριζαν συνομοσιολογους

    https://www.protagon.gr/epikairotita...ou-44342285172
    αποσπασμα απο το αρθρο: Επιστολή με την οποία ζητούν νέα έρευνα σχετικά με την προέλευση του κορονοϊού δημοσιεύουν επιφανείς επιστήμονες στην επιστημονική επιθεώρηση Science. Το σενάριο ο κορονοϊός να δημιουργήθηκε σε κάποιο εργαστήριο της Κίνας και να διέφυγε από λάθος των υπευθύνων, είχε αρχικά απορριφθεί. Ωστόσο, η επιστολή των ειδικών δείχνει ότι το σενάριο θα μπορούσε να είναι πραγματικό και θα πρέπει να διερευνηθεί. Πηγή: Protagon.gr


    θελω να σου πω συνομοσιολογοι δεν υπαρχουν ολες οι αποψεις ειναι δεκτες περα απο αυτους που αρνουνται την πανδημια και κανουν οτι δεν υπαρχει.

  9. #129
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    οκ........

  10. #130
    xaka10
    Guest
    κατι τελευταιο τον Μαρτιο του 2020 πρεπει να περασα κορονοιο δεν εκανα το τεστ γιατι τοτε γινοντουσαν λιγοτερα τεστ και επεσε σε περιοδο που μας ελεγαν να κατσουμε σπιτι και να ειμαστε σε καραντινα. Απο τον φεβρουαριο του 2020 μεχρι τον Μαρτιο του 2020 ειχε αρρωστησει ολη η πολυκατοικια που διαμενα μια γειτονισσα και ο αδελφος μου ειχαν πολυ βαρια συμπτωματα γριπης με αδυναμια πυρετο βηχα κοπωση μυαλγιες ανορεξια. γειτονισσα δουλευε σε σχολειο μπορει να το εφερε απο εκει ο αδελφος μου δουλευε σε δουλεια και ηταν πολλες ωρες με πολυ κοσμο και ειχε ερθει σε επαφη με μια φιλη του που ειχε 10 ημερες πυρετο πραγμα ασυνηθιστο για γριπη.εγω ειχα διαρροιες και υψηλο πυρετο ο πυρετος κρατησε 2 ημερες.αλλα απο τοτε που ξεμπερδεψα απο αυτη την ιωση μπορει και σχεδον σιγουρα να ηταν κορονοιος διοτι ολοι οι ενοικοι της πολυκατοικιας αρρωστησαν εκεινη την περιοδο.αλλα το κακο ειναι οτι εχει χειροτερεψει η ψυχικη μου παθηση.ενω μπορει να ειχα στο παρελθον παρανοιες με τα φαρμακα το ελεγχα τωρα σχεδον καθε μερα νιωθω οτι θελουν να με σκοτωσουν και ως γνωστο ο κορονοιος χειροτερευει τα ψυχικα προβληματα σε ανθρωπους που ηδη τα εχουν η πυροδοτει νεα ψυχικα προβληματα.και ενω ο αδελφος μου πιο μικρος απο εμενα ειναι ολη μερα εξω και δεν φοραει μασκα ακομα και στην καραντινα δεν εχει ξαναεμφανισει συμπτωματα κορονοιου προφανως τον προστατευουν τα αντισωματα που πιθανον να εχει

    θελω να πω πολυς κοσμος μπορει να τον εχει περασει και να μην το ξερει καν διοτι στην πρωτη καραντινα γινοντουσαν πολυ λιγα τεστ και ο αδλεφος μου ηταν αρκετα βαρια στα συμπτωματα που μπηκε νοσοκομειο για περαιτερω πρακολουθηση

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789

Similar Threads

  1. Παιδιά αν ξέρει κάποιος ή αν έχει περασει το ίδιο ας μου πει..
    By Χριστίνα900 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 31-12-2020, 03:33
  2. Εχει περασει κανεις απο ΚΕΠΑ?
    By Giorgos1_ in forum Χρόνιος Πόνος, Ψυχολογία Ασθένειας/Υγείας
    Replies: 0
    Last Post: 30-10-2016, 00:42
  3. Έχει περάσει κανείς σύνδρομο κροταφογναθικης διαρθρωσης ή ξέρει από αυτό ?
    By Stavrosbmw in forum Χρόνιος Πόνος, Ψυχολογία Ασθένειας/Υγείας
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-2016, 01:14
  4. Οποιος εχει περασει το ιδια η παρομοια εμπειρια,σας παρακαλω ας βοηθησει!!!!
    By jule in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 25
    Last Post: 29-03-2016, 04:23
  5. μπορει κάποιος χαμηλής νοημοσύνης να περάσει στο πανεμιστήμιο ή στο τει;
    By Calin in forum Διαταραχές Αυτιστικού Φάσματος - Σύνδρομο Asperger
    Replies: 52
    Last Post: 24-01-2010, 22:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •