μπλεξιμο δαχτυλων
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041

    μπλεξιμο δαχτυλων

    Παιδια δνε ξερω αν ειναι σωστο για να το γραψω εδω και δνε νομιζω να εχω κατι τετοιο ειναι δηλ πολυ ηπιο αλλα γενικα οταν ειμια πολυ στρεσαρισμενη αρκετα ομως μετα απο ωρα παιζω με τα δαχτυλι των χεριων μ τα μπλεκω το κανα και παλια και στραβωσε λιγο το ενα δαχτυλακι μ στην αναπτυξη..δεν το εχω συνηθεια απλα το κανω καμια φορα τι ειναι αυτο?να δω τι αλλο θα μ βρω!λολ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    further...
    Posts
    297
    Originally posted by sunset
    Παιδια δνε ξερω αν ειναι σωστο για να το γραψω εδω και δνε νομιζω να εχω κατι τετοιο ειναι δηλ πολυ ηπιο αλλα γενικα οταν ειμια πολυ στρεσαρισμενη αρκετα ομως μετα απο ωρα παιζω με τα δαχτυλι των χεριων μ τα μπλεκω το κανα και παλια και στραβωσε λιγο το ενα δαχτυλακι μ στην αναπτυξη..δεν το εχω συνηθεια απλα το κανω καμια φορα τι ειναι αυτο?να δω τι αλλο θα μ βρω!λολ

    http://www.thisisknit.com/wp-content...ng-balls-2.jpg

    :P
    in my thoughts I have seen rings of smoke through the trees
    And the voices of those who stand looking...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    εχω και εγω κατι παρομοιο αλλα λιγο πιο κουλο.
    γενικα το να παιζεις ετσι με τα δαχτυλα σου η να τα απασχολεις με ενα κομπολοι η να κανεις τους αντιχειρες γυρω-γυρω σε βοηθαει γιατι ειναι ενα μεσο εκτονωσης.διοχετευεις στα ακρα ολη την ενταση και προσπαθεις να την διωξεις μεσα απο αυτα.
    το ιδιο εκανα αλλα με τα δαχτυλα των ποδιων μου τα βραδια που επεφτα για υπνο
    κατα την περιοδο που ειχα κρισαρες.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    εδω και καιρο δηλ απο παλια αλλα οχι συχνα πηραζω κατι τουφες μαλλοων μκαι εχουν κοντυνει λιγο τι ειναι αυτο?αφου μαι μερα το δε η κομμωτρια και με ρβτησε!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •