εξωγηινοι - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 61
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,406
    Γλυκεια μου Βοο Τι ωραια που γραφεις τι δυσκολα που που περασες ....Ομως πρεπει να παραδεχθεις οτι τωρα που εκανες καταθεση της ψυχης σου σταματησαν εστω κ για λιγο οι
    σκεψεις για παρακολουθηση κ εξωγηινους ,δεν ειχαν χωρο για να οργιασουν
    Μακαρι να μπορουσα κ εγω να εκανα το ιδιο Ειμαι πολυ χειροτερη απο εσενα Πολυ εγωιστρια ,δεν προσπαθω για τιποτα, δεν προσφερω σε κανενα .Οχι μονο σταματησα το πανεπιστημιο ,δεν προσπαθω καθολου για τιποτα. Καπνιζω ,ακουω μουσικη ,κανω βολτες μονη μου κ ξοδευω λεφτα Δεν εχω φιλους πια, οχι γιατι μ αφησανε ,αλλα γιατι εγω τη βρισκω να ειμαι στο κοσμο μου με τις φωνες που δεν εχουν ηχο (??? σκεπτομορφες ατομα γνωστα μου) που με υποτιμουν .Κ εγω 3 φορες μπηκα σε κλινικη .....
    Σε καταλαβαινω ,μιλησα ετσι για να γινει αυτο που εγινε Για να μιλησεις λογικα κ πραγματικα Καπως ετσι κανει η μαμα μου κ με επαναφερει στη πραγματικοτητα
    Εγω ειμαι τοσο εγωιστρια που ουτε στον εαυτο μου δεν παραδεχομαι οτι υποφερω
    Μη με παραξηγεις ...Σε νοιωθω ,ομως ειμαι θυμωμενη μ αυτο που μας συμβαινει
    Η αγνοια δεν μπορει να πεισει τη γνωση,οσο κι αν επαναλαμβανει την αμαθεια της.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    την ωρα που εγραψα ειχα πολυ θυμο και στεναχωρια κι ακομα εχω και πηρα ζαναξ μου ανεβηκε η πιεση με αυτα που διαβασα..
    αν εισαι εγωιστρια δε σημαινει οτι ειναι και ο αλλος
    το να με κατηγορεις δεν ειναι τροπος να με επαναφερεις σε μια δικη σου πραγματικοτητα
    τι καταλαβες τωρα.. που πηρα χαπι για να ηρεμησω απο καποιον που δεν γνωριζω καν
    και οχι δεν ηρεμησα.
    ειναι το ιδιο πραγμα με οταν προσπαθω να παρακολουθησω μαθημα
    μπορω για λιγη ωρα να συγκεντωθω μετα χανομαι παλι
    δε με βοηθαει καπου αυτο
    αλλα μαλλον εισαι κι εσυ απο αυτους
    κανετε πειραματα πανω μου
    ουτε εδω μεσα δεν ειμαι πια ασφαλης????
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,406
    οκ Δεν θελω να σου κανω κακο Δεν θα σου ξαναγραψω Εμενα οταν με ταρακουνανε μου κανουν καλο γιατι ξεφευφω απο τον κοσμο της παρανοιας Ειναι βεβαιο οτι δεν ειμαι απο αυτους Για να νοιωθεις ασφαλης δεν θα ξαναμπω στο φορουμ
    Η αγνοια δεν μπορει να πεισει τη γνωση,οσο κι αν επαναλαμβανει την αμαθεια της.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    τωρα δεν εχει σημασια. διαβασες οτι σκεφτομαι και ξερεις τι θα μεταφερεις στους απο πανω. γι αυτο και δε σε νοαζει αν θα ξαναμπεις ή οχι.. τις πληροφοριες σου τις πηρες
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,406
    Έκανα λάθος που σου έγραψα κ ασχολήθηκα μαζί σου Αναρωτιέμαι δεν υπάρχει κανείς σ αυτό το φόρουμ υποστηρηξης που να επιβλέπει τι γράφουμε κ να διαγραφεί μηνύματα που πυροδοτουν παρανοιες?

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by katerinaki View Post
    Έκανα λάθος που σου έγραψα κ ασχολήθηκα μαζί σου Αναρωτιέμαι δεν υπάρχει κανείς σ αυτό το φόρουμ υποστηρηξης που να επιβλέπει τι γράφουμε κ να διαγραφεί μηνύματα που πυροδοτουν παρανοιες?
    δεν εχεις κανει καποιο λαθος, γιατι τετοια σχολια ειναι το συμπτωμα και οχι το αιτιο

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,117
    Quote Originally Posted by boo View Post
    τωρα δεν εχει σημασια. διαβασες οτι σκεφτομαι και ξερεις τι θα μεταφερεις στους απο πανω. γι αυτο και δε σε νοαζει αν θα ξαναμπεις ή οχι.. τις πληροφοριες σου τις πηρες
    Boo, είχες δίκιο που νευρίασες με αυτά που είδες γραμμένα και όντως γενικά έχεις περάσει πολύ δύσκολα και δεν είσαι εγωίστρια, αλλά πρέπει να το πιστέψεις ότι δεν σε κατασκοπεύουν εξωγήινοι. Σκέψου, αν κάποιοι μπορούν να έρθουν από άλλο πλανήτη δισεκατομμύρια χιλιόμετρα μακριά, θα χρειάζονται την χρήστρια katerinaki για να μάθουν τι σκέφτεσαι?

  8. #38
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    380
    boo, μοιράζεσαι εδώ στο φόρουμ όσα σε βασανίζουν και ενδεχομένως αυτό είναι βοηθητικό για εσένα. Ωστόσο, τα θέματα αυτά είναι "δύσκολα" και δεν αρκεί να τα ακουμπήσεις στους ανθρώπους που γράφουν στο φόρουμ. Είναι απόλυτα σημαντικό, να απευθυνθείς στο γιατρό σου και να τα μοιραστείς μαζί του. Μην περιμένεις σε παρακαλώ το προγραμματισμένο ραντεβού που ανέφερες ότι έχεις σε 2 εβδομάδες. Κάλεσε τον, ΤΩΡΑ!
    Η διάθεση όλων εδώ ειναι να σε υποστηρίξουν, όμως χρειάζεται να καταλάβουμε, ΟΛΟΙ, ότι με μερικές βοηθητικές κουβέντες σε ένα διαδικτυακό χώρο, δεν μπορούμε να υποκαταστήσουμε μια θεραπευτική διαδικασία.

    Η boo αυτή τη στιγμή, έχει ανάγκη από σταθερή, συνεχή και ουσιαστική στήριξη, από έναν επαγελματία/ειδικό που εμπιστεύεται και που μπορεί να της σταθεί σε αυτό που περνάει.
    Οι προσωπικές μας σκόρπιες βοηθητικές κουβέντες, δεν είναι αρκετές.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    συγγνωμη για την αναστατωση..
    θα παρω τηλ το γιατρο να με δει εκτακτως
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    boo, μοιράζεσαι εδώ στο φόρουμ όσα σε βασανίζουν και ενδεχομένως αυτό είναι βοηθητικό για εσένα. Ωστόσο, τα θέματα αυτά είναι "δύσκολα" και δεν αρκεί να τα ακουμπήσεις στους ανθρώπους που γράφουν στο φόρουμ. Είναι απόλυτα σημαντικό, να απευθυνθείς στο γιατρό σου και να τα μοιραστείς μαζί του. Μην περιμένεις σε παρακαλώ το προγραμματισμένο ραντεβού που ανέφερες ότι έχεις σε 2 εβδομάδες. Κάλεσε τον, ΤΩΡΑ!
    Η διάθεση όλων εδώ ειναι να σε υποστηρίξουν, όμως χρειάζεται να καταλάβουμε, ΟΛΟΙ, ότι με μερικές βοηθητικές κουβέντες σε ένα διαδικτυακό χώρο, δεν μπορούμε να υποκαταστήσουμε μια θεραπευτική διαδικασια
    Οι προσωπικές μας σκόρπιες βοηθητικές κουβέντες, δεν είναι αρκετές.
    Εχει δικιο boo ο Aeon , δεν αρκει η καλη μας θεληση, ειναι πολυ ειδικο το θεμα .....δεν μας αναστατωνεις .........δεν υπαρχει λογος να απολογεισαι ....

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Δεν μας αναστατώνεις βρε boo. Να μιλάς εδώ όσο θες αν σε ανακουφίζει. Να ενημερώνεις και τον γιατρό σου όμως, αυτός ξέρει καλύτερα από ένα φόρουμ. Απλά αισθανόμαστε κάπως που δεν μπορούμε να βοηθήσουμε περισσότερο, αυτό είναι όλο. Ελπίζω να αισθάνεσαι καλύτερα.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by boo View Post
    συγγνωμη για την αναστατωση..
    θα παρω τηλ το γιατρο να με δει εκτακτως
    Καλημερα

    boo πραγματικα τοσο καιρο διαβαζω τα μηνυματα σου και δεν τολμαω στην κυριολεξια να γραψω λεξη για εσενα .

    Τι να πεις σε εναν ανθρωπο που μεσα σε ολο αυτο που ζει εχει καθαρη σκεψη και στρωτό λογο ,που παλευει για να εξελιχθει αλλα οι συνθηκες και το περιβαλλον του δεν τον βοηθούν ..

    Κοριτσι μου εχεις ολες τις προοπτικες να ζησεις και καλα και ηρεμα ΑΡΚΕΙ να λες την αληθεια στον γιατρο σου .
    Διαβαζω οτι πηγαινεις αλλα αποφευγεις να του λες πραγματα για να μην σου αλλάξει την αγωγη σου .
    Καταλαβαινεις ετσι κοριτσι μου οτι δεν θα γινει καλη και ουσιαστικη δουλεια .
    Δεν φτανει μονο να πηγαινουμε στο γιατρο ,το σημαντικοτερο ειναι να του λεμε ΤΑ ΠΑΝΤΑ.

    Καντω και ευχομαι πραγματικα να μπαινεις και να μας λες πως εισαι και εμεις εδω ειμαστε και σε νοιαζομαστε ακομα και αν δεν λεμε το παραμικρο ..Απλα ειμαστε πολυ αδυναμοι μπροστα στο δικο σου αγωνα .

    Ευχομαι να εισαι καλα κοριτσι μου !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Boo εμας μας εμπιστεύεσαι; Δηλαδή γράφεις συζητάς μαζί μας κτλ αλλά πες μου σου έχει περάσει ποτέ από το μυαλό ότι πχ μπορεί να είμαι πράκτορας να σε παρακολουθώ και τετοια ή το παθαίνεις μόνο στο δρόμο με άτομα που δεν γνωρίζεις καθολου;

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    εδω μεσα νοιωθω καποια ασφαλεια σε πολυ μεγαλο ποσοστο. στο υπολοιπο σπιτι νοιωθω ανασφαλεια και εξω και ειδικα αν ειμαι μονη μου
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by boo View Post
    εδω μεσα νοιωθω καποια ασφαλεια σε πολυ μεγαλο ποσοστο. στο υπολοιπο σπιτι νοιωθω ανασφαλεια και εξω και ειδικα αν ειμαι μονη μου
    Οκ μπου μου θα θεωρήσω πως αντιλαμβάνεσαι πως θέλω το καλό σου, μπορείς να μου κάνεις μία χάρη; Μπορείς να ξεκινήσεις να κάνεις γιογκα; Δεν έχεις να χάσεις κάτι και να το ξεκινήσεις έτσι δεν είναι; Και στην αρχή θα είναι μόλις 30 λεπτά, δεν θα είναι τίποτα ιδιαίτερο και δύσκολο. Θα σου επίσης να μην περιμένεις τιποτα το ιδιαίτερο στη αρχή, αλλά μετά από δυο μήνες θα δούμε τι αποψη θα έχεις.

    Θα κάνεις ότι κανεις στη ζωή σου απλώς κάνε αυτά τα 30 λεπτά γιόγκα.
    Έχεις τη διάθεση να το κάνεις; Αν ναι θα σου βάλω ένα λιμκ που εχω βίντεο εκει για να ξεκινήσεις

    https://forum.psychology.gr/threads/...8D%CE%BB%CE%B1

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Similar Threads

  1. Εξωγήινοι αυτού του κόσμου ενωθείτε!!!
    By serios in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 121
    Last Post: 13-02-2020, 10:56
  2. εξωγηινοι
    By boo in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 141
    Last Post: 20-06-2019, 04:11
  3. αστροναυτες κι εξωγηινοι ......
    By Macgyver in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 19
    Last Post: 16-04-2017, 18:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •