Κιντερ γαλακτοφετες - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 42
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Εχω και εγω ενα γατο. Εχω γατες απο εφηβικη ηλικια. Εχω φτασει μεχρι τρεις, εκτος και εαν γενναγαν και γινοταν πανζουρλισμος.

    Πολυ αγαπαω αυτο το ζωο.

    Τεσπα, σχετικα με το θεμα σου, κανε ενα τεστ αλλεργιας. Δεν ξερω γιατι το καθυστερεις αφου σε απασχολει τοσο πολυ στην καθημερινοτητα σου. Εμενα μου φαινονται υπερβολικοι οι φοβοι σου, ειδικα εαν δεν υπαρχει κατι με το συγκεκριμενο γλυκισμα σαν προηγουμενη εμπειρια, εστω μια δυσπεψια ή μια καουρα.
    Εγώ έχω πολλές, ασχολούμαι γενικά ενεργά με αδεσποτα.


    Δεν είναι ότι το καθυστερω,απλά είχα σοβαρότερα θέματα με τις αιμοπτυσεις και άλλες εξετάσεις και έτσι δεν ασχολήθηκα. Θα πάω σίγουρα άμεσα για να κάνω έναν έλεγχο γιατί βρέθηκε και IgE. σε υψηλά επίπεδα στις εξετάσεις μου.

    Δυσπεψία μου έχει παρουσιαστεί ναι, αλλά με πολλά έχω δυσπεψία, λες να σχετίζεται με αλλεργία αυτό; Κατά τα άλλα δεν έχω παρουσιάσει κάποιο θέμα. Δεν είναι βέβαια μόνο με αυτό. Και τα γιαούρτια φράουλα φοβάμαι να φάω

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post
    Εγώ έχω πολλές, ασχολούμαι γενικά ενεργά με αδεσποτα.


    Δεν είναι ότι το καθυστερω,απλά είχα σοβαρότερα θέματα με τις αιμοπτυσεις και άλλες εξετάσεις και έτσι δεν ασχολήθηκα. Θα πάω σίγουρα άμεσα για να κάνω έναν έλεγχο γιατί βρέθηκε και IgE. σε υψηλά επίπεδα στις εξετάσεις μου.

    Δυσπεψία μου έχει παρουσιαστεί ναι, αλλά με πολλά έχω δυσπεψία, λες να σχετίζεται με αλλεργία αυτό; Κατά τα άλλα δεν έχω παρουσιάσει κάποιο θέμα. Δεν είναι βέβαια μόνο με αυτό. Και τα γιαούρτια φράουλα φοβάμαι να φάω
    Δεν ξερω δεν ειμαι γιατρος, η δυσπεψια ειναι κατι συνηθισμενο . Εγω εαν φαω αργα το βραδυ πριν κοιμηθω ή αν φαω κυμα, κεφτεδακια κλπ εχω ενοχλησεις εντονες. Οποτε ή νικαει η λαιμαργια ή νικαει η προνοια. Δεν νομιζω να σχετιζεται με αλλεργιες.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Έφαγα μολις μια μπουκιά. Ο φίλος μου θα έρθει σε κανένα μισάωρο.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Έφαγα το μισό.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Το έφαγα όλο.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    271
    Πως εισαι????το πηρες αποφαση ετσι???

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Είμαι μια χαρα ως τώρα. Πεινάω βέβαια ακόμα γιατί δεν έφαγα κανονικό πρωινό, ήθελα να μην φάω για να δω αν θα με πειράξει .

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post
    Είμαι μια χαρα ως τώρα. Πεινάω βέβαια ακόμα γιατί δεν έφαγα κανονικό πρωινό, ήθελα να μην φάω για να δω αν θα με πειράξει .
    Αντε ωραια Αντωνη την επομενη να την φας και να την ευχαριστηθεις ομως χωρις αγχος!!!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    271
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post
    Είμαι μια χαρα ως τώρα. Πεινάω βέβαια ακόμα γιατί δεν έφαγα κανονικό πρωινό, ήθελα να μην φάω για να δω αν θα με πειράξει .
    Αφου δεν σε πειραξε μεχρι τωρα καλα πας!!!σε βλεπω να τις τσακιζεις καθημερινως!!!αντε ενα ενα να φευγει απο τη λιστα!!!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Σας ευχαριστώ, όλα οκ τελικά.

    Θα προσπαθήσω να το κάνω σιγά σιγά και με άλλα τρόφιμα που φοβάμαι.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Επαναφέρω το θέμα για να κάνω μια ερώτηση: είχα πάει σούπερ μάρκετ γύρω στις 12.30 σήμερα και τώρα πρόσεξα ότι ξέχασα τη σακούλα με τα κιντερ γαλακτοφετες εξω απο το ψυγείο μέχρι πριν ένα μισαωρο. Ήταν σε δροσερό μέρος αλλά εκτός ψυγείο .

    Υπάρχει περίπτωση να εχουν χαλάσει;;;;

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Δες αν έλιωσαν τελείως ,τότε δεν πρέπει να καταναλωθεί .

    Αλλιώς αν ήταν σε δροσερό μέρος μην φοβάσαι δεν έγινε και κάτι !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Δες αν έλιωσαν τελείως ,τότε δεν πρέπει να καταναλωθεί .

    Αλλιώς αν ήταν σε δροσερό μέρος μην φοβάσαι δεν έγινε και κάτι !
    Να λιώσουν εντελώς τύπου να γίνουν πολτός όχι, αλλά ήταν αρκετά πιο μαλακά. Βλακεία μου που τα ξέχασα είχα πάρει και αρκετές συσκευασίες. Θα δοκιμάσω αύριο ένα να δω. Τώρα τα έχω βάλει κανονικά στη συντήρηση και δείχνουν πάλι συμπαγή.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post
    Να λιώσουν εντελώς τύπου να γίνουν πολτός όχι, αλλά ήταν αρκετά πιο μαλακά. Βλακεία μου που τα ξέχασα είχα πάρει και αρκετές συσκευασίες. Θα δοκιμάσω αύριο ένα να δω. Τώρα τα έχω βάλει κανονικά στη συντήρηση και δείχνουν πάλι συμπαγή.
    Έλα μην αγχώνεσαι τζάμπα ,αυτά γίνονται ..
    Θα δεις τίποτα δεν θα πάθεις !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    271
    Δεν νομιζω να χαλασαν.το πολυ πολυ να σε πειραξει το στομαχι σου λιγακι.τι να πω εγω που μου ειχε πεσει ενα σπορακι απο ωμο κιμα την ωρα που μαγειρευα και το εφαγε το παιδι μου????τιποτα δεν επαθε.χαλαρωσε μην δυσκολευεις την ζωη σου.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •