Κιντερ γαλακτοφετες - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 42 of 42
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Σας ευχαριστω παιδια. Εφαγα ενα πριν κάνα 20λεπτο, μια χαρα είμαι -προς το παρον. Και η γευση ηταν οκ , δεν φαινοταν να εχει ξινισει η κρεμα ή κατι τετοιο. Αρα μαλλον οκ...

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post
    Σας ευχαριστω παιδια. Εφαγα ενα πριν κάνα 20λεπτο, μια χαρα είμαι -προς το παρον. Και η γευση ηταν οκ , δεν φαινοταν να εχει ξινισει η κρεμα ή κατι τετοιο. Αρα μαλλον οκ...
    μπραβο, αντωνακη μου!
    μουατς!!!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post
    Σας ευχαριστω παιδια. Εφαγα ενα πριν κάνα 20λεπτο, μια χαρα είμαι -προς το παρον. Και η γευση ηταν οκ , δεν φαινοταν να εχει ξινισει η κρεμα ή κατι τετοιο. Αρα μαλλον οκ...
    Μια χαρά είδες ?
    Όλα καλά λοιπόν πάει και αυτό !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    271
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post
    Σας ευχαριστω παιδια. Εφαγα ενα πριν κάνα 20λεπτο, μια χαρα είμαι -προς το παρον. Και η γευση ηταν οκ , δεν φαινοταν να εχει ξινισει η κρεμα ή κατι τετοιο. Αρα μαλλον οκ...
    Εχεις παρει τα πανω σου ετσι????μπραβο μπραβο!!!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Quote Originally Posted by trelameni View Post
    Εχεις παρει τα πανω σου ετσι????μπραβο μπραβο!!!
    Χαχα , σε ευχαριστώ.

    Εσυ πως τα πας αυτό το διάστημα;

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    271
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post
    Χαχα , σε ευχαριστώ.

    Εσυ πως τα πας αυτό το διάστημα;
    Μου ειπε η ρευματολογος να ξεκινησω salospir γιατι εχει βγει αυξημενο το αντιπηκτικο του λυκου και ειμαι στην τσιτα .για να δουμε θα βγαλω αλλεργια και θα μς τρεχουνε ή οχι???την παρασκευη θα κανω την αρχη και ο Θεος βοηθος.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    710
    Και το ίδιο για κάτι γιαούρτια φράουλα που δεν έχω φάει εδώ και πολλά χρόνια. Τα έχω στο ψυγείο και θέλω να τα φάω αλλά φοβάμαι.

    Αυτά να τα φας άφοβα εκτός και αν τα έχεις πολλά χρόνια στο ψυγείο.

    Λατρεύω τις γκοφρετες kinder!

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Quote Originally Posted by trelameni View Post
    Μου ειπε η ρευματολογος να ξεκινησω salospir γιατι εχει βγει αυξημενο το αντιπηκτικο του λυκου και ειμαι στην τσιτα .για να δουμε θα βγαλω αλλεργια και θα μς τρεχουνε ή οχι???την παρασκευη θα κανω την αρχη και ο Θεος βοηθος.
    Οποτε τι διάγνωση σου έκαναν τελικά;

    Καλή αρχή!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Quote Originally Posted by Nikolas73 View Post
    Και το ίδιο για κάτι γιαούρτια φράουλα που δεν έχω φάει εδώ και πολλά χρόνια. Τα έχω στο ψυγείο και θέλω να τα φάω αλλά φοβάμαι.

    Αυτά να τα φας άφοβα εκτός και αν τα έχεις πολλά χρόνια στο ψυγείο.

    Λατρεύω τις γκοφρετες kinder!
    Χαχα ναι δεν εννοούσα τα ιδια γιαούρτια εδώ και χρόνια xD

    Θα πάρω κάποια στιγμή ξανά να δοκιμάσω τα φράουλα.

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    271
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post
    Οποτε τι διάγνωση σου έκαναν τελικά;

    Καλή αρχή!
    Η διαγνωση ειναι οτι το αντιπηκτικο του λυκου ειναι οριακο αυξημενο και εχει την ταση να δημιουργει θροβωσεις.γιαυτο και μου ξεκιναει αγωγη εφορου ζωης με salospir.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Quote Originally Posted by trelameni View Post
    Η διαγνωση ειναι οτι το αντιπηκτικο του λυκου ειναι οριακο αυξημενο και εχει την ταση να δημιουργει θροβωσεις.γιαυτο και μου ξεκιναει αγωγη εφορου ζωης με salospir.
    Ειναι δηλαδή προτιμότερο να παίρνεις εφόρου ζωής το συγκεκριμένο φάρμακο γιατι υπάρχει τόσο μεγάλη πιθανότητα να υπάρξει θρόμβωση ακόμα κι αν δεν έχεις παράγοντες κινδύνου; Καλή αρχή όπως και να 'χει.
    Ποιος στις έγραψε αυτές τις εξετάσεις και πόσο κόστισαν πανω κάτω αν επιτρέπεται; Κι εμένα μου το είχε πει η ενδοκρινολογος μου κάποια στιγμή, όπως σου είχα πει , να το δω, αλλά δεν τις έκανα ακόμα.

    Για το εμβόλιο σου έδωσαν κάποια οδηγία;

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    271
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post
    Ειναι δηλαδή προτιμότερο να παίρνεις εφόρου ζωής το συγκεκριμένο φάρμακο γιατι υπάρχει τόσο μεγάλη πιθανότητα να υπάρξει θρόμβωση ακόμα κι αν δεν έχεις παράγοντες κινδύνου; Καλή αρχή όπως και να 'χει.
    Ποιος στις έγραψε αυτές τις εξετάσεις και πόσο κόστισαν πανω κάτω αν επιτρέπεται; Κι εμένα μου το είχε πει η ενδοκρινολογος μου κάποια στιγμή, όπως σου είχα πει , να το δω, αλλά δεν τις έκανα ακόμα.

    Για το εμβόλιο σου έδωσαν κάποια οδηγία;
    Προφανως υπαρχει κινδυνος θρομβωσης και επειδη εγω ειχα δυο παλλινδρομες κυησεις και θελω να κανω δευτερο πρεπει να ξεκινησω αγωγη και μετα απο οτι καταλαβα δεν πρεπει να την κοψω.το πακετο της θρομβοφιλιας μου κοστισε 440ευρω σε ιδιωτικο εργαστηριο γιατι στο δημοσιο νοσκομειο δεν κανουνε τετοιες εξειδικευμενες εξετασεις.τις εξετασεις μου τις εγραψε ο γυναικολογος μου αρχικα και καποιες επανεξετασεις η ρευματολογος.σημερα ξεκιναω την αγωγη και εχω τρομο πραγαματικα γιατι εκτος το αλλεργικο σοκ που φοβαμαι μην παθω εχω και δυσκολια στην καταποση χαπιων.παντως για το εμβολιο μου εδωσε το οκ μετα απο ενα μηνα θεραπειας με το salospir και μονο pfizer μου ειπε να κανω.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •