Αντιδραστικοι λεμφαδένες - άγχος - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 34
  1. #16
    Quote Originally Posted by Vendettas77 View Post
    Σε ευχαριστώ ακόμη μια φορά για την απάντηση.. Θεωρω πολύ ψυχραιμα και σωστά όσα λες και ελπίζω όταν κάνω την εξεταση να ναι όλα καλά...

    Μη νομίζεις...Τα λέω σε σένα για να τα ακούω κι εγώ....Όλα καλά θα πάνε, θα το δεις, μην αγχώνεσαι...Καλό βράδυ και ψυχραιμία...

  2. #17
    Vendettas77
    Guest
    Έχεις κάποιο mail να σου στείλω;

  3. #18
    Quote Originally Posted by Vendettas77 View Post
    Έχεις κάποιο mail να σου στείλω;
    Έχω αλλά σπάνια το ανοίγω... Τι θέλεις να με ρωτήσεις; Δεν ξέρω αν μπορείς να μου στείλεις προσωπικό μήνυμα εδώ μέσω του φόρουμ...

  4. #19
    Vendettas77
    Guest
    Πώς γίνεται στείλε μου εσύ εάν μπορείς γιατι δεν ξέρω το πως.

  5. #20
    Quote Originally Posted by Vendettas77 View Post
    Πώς γίνεται στείλε μου εσύ εάν μπορείς γιατι δεν ξέρω το πως.
    Κάτσε να ψάξω γιατί κι εγώ δεν έχω ξαναστείλει μη νομίζεις, χεχε...

  6. #21
    Vendettas77
    Guest
    Ναι αμέ.. Αν θες πες μου πως σε λένε στο fb και σου στέλνω εκει

  7. #22
    Βρήκα πως γίνεται, αλλά νομίζω ότι εσύ δεν μπορείς να στείλεις ή να λάβεις προσωπικό μήνυμα γιατί δεν έχεις συμπληρώσει 50 posts στο φόρουμ....Στη desktop έκδοση του site κάνεις κλικ πάνω στο όνομα του μέλους και σου βγάζει μια λίστα που λεει view profile, view posts και private message. Το τελευταιο πατάς για να στείλεις μήνυμα. Στο δικό σου ονομα δεν εμφανίζει την επιλογή private message και δεν μπορώ να σου στείλω .

  8. #23
    Vendettas77
    Guest
    Ναι επειδή έχω λίγα....τωρα;

  9. #24
    Χαχαχα, έπεσες στην περίπτωση φίλε μου. Απεχθάνομαι τα social media, και ειδικά το facebook, γι' αυτό και δεν τα χρησιμοποιώ.

  10. #25
    Quote Originally Posted by Vendettas77 View Post
    Ναι επειδή έχω λίγα....τωρα;
    Ναι τώρα νομίζω εχεις 18 posts και πρέπει να έχεις πάνω από 50.εγω έχω 62 μαζί με αυτο

  11. #26
    Στο περίπου τι θέμα σε απασχολεί και δεν μπορείς να γράψεις εδώ; Περα του γεγονότος ότι δεν κάνω πολλη χρήση του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και δεν χρησιμοποιώ σοσιαλ, δεν το θεωρώ και πολύ καλή ιδέα οποιοδήποτε μέλος να ποσταρει στο δημόσιο φορουμ προσωπική διεύθυνση email...για λόγους ασφαλείας αν με καταλαβαίνεις....

  12. #27
    Vendettas77
    Guest
    Παρανοησες τελειως τα λεγόμενα μου και είσαι υπερβολική. Επίσης δεν θεωρώ ότι ένα e mail μπορεί να κάνει κακό ούτε ψάχνομαι.. Είμαστε σε ένα forum αλληλοβοηθειας και τίποτα παραπάνω. Σε ευχαριστώ για τις προτροπες σου και καλή συνέχεια

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Quote Originally Posted by Vendettas77 View Post
    Παρανοησες τελειως τα λεγόμενα μου και είσαι υπερβολική. Επίσης δεν θεωρώ ότι ένα e mail μπορεί να κάνει κακό ούτε ψάχνομαι.. Είμαστε σε ένα forum αλληλοβοηθειας και τίποτα παραπάνω. Σε ευχαριστώ για τις προτροπες σου και καλή συνέχεια
    Δεν ειναι υπερβολικη. Προφανώς το να της ζητάει προσωπικές πληροφορίες ένας άγνωστος, εφόσον μάλιστα ξεκαθαρίζει ότι δεν θέλει να τις δώσει, μπορεί να είναι κάτι επικίνδυνο, ποτέ δεν ξέρεις.

    Από κει και πέρα, κουλαρε, πρώτη φορά έχεις φουσκωμενους λεμφαδενες ή δεν καταλαβαίνεις ότι αυτη ειναι η δουλεια τους στο σωμα σου οταν περνας ενα κρυωμα ή ακόμα και από κάτι εντελώς ασήμαντο, όπως πχ μια ουλιτιδα ή μία ωτίτιδα;

    Επιπλέον, φαντάζομαι ότι σε έχει ψηλαφισει ο γιατρός σου στους υπόλοιπους λεμφαδένες για να δει αν υπαρχει διόγκωση και εκεί, κάτι που θα έκανε πιο πιθανή την κακοήθεια (αν ήταν διογκωμένοι και στις μασχάλες, στη βουβωνικη χώρα κ.ο.κ)

    Ακολούθα αυτο που σου είπε ο γιατρός σου και βλέπεις.

  14. #29
    Vendettas77
    Guest
    Μάλλον έχεις σπουδάσει νομική για να προσπαθείς να το παίξεις δικηγόρος. Επίσης το πολύ Google σε έχει κάνει να μιλάς για κακοηθειες με το παραμικρό.. Είναι δυνατόν να λες ότι αν κάποιος έχει πρησμένους λεμφαδένες εχει αυτόματα και κακοηθεια με τις αιματολογικες εξετάσεις που είχα που ήταν οπως είπε και ο γιατρός μου πολύ καλές; είσαι τελικά γιατρός ή δικηγόρος φίλε;

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Πρώτον, δεν θα δωσω ουτε εγω προσωπικες μου πληροφορίες και αν εχω σχεση με το νομικο κλαδο. Εκτος του οτι το παρον περιστατικο παραβιαζει καταρχας τους κανονες του Φόρουμ, εσύ σίγουρα δεν είσαι δικηγόρος αφού δείχνεις να μην ξέρεις ούτε τα βασικά.

    Δεύτερον, κατεχεις και κατανοεις έστω την ελληνική γλωσσα; Γιατί στο μήνυμα μου λέω τα ακριβώς τα ΑΝΤΙΘΕΤΑ από όσα λες. Εσύ είσαι αυτός που λες ότι φοβάσαι για καρκίνο. Μάθε λοιπόν πρώτα να διαβάζεις σωστά και εφόσον είσαι τόσο επιθετικός, καλό θα ήταν να αλλάξεις γιατί το φόρουμ δεν το επιτρέπει.

    Και ούτε ιατρικές συμβουλές επιτρέπονται, να μιλήσεις με το γιατρό σου και να μην ζητάς προσωπικα στοιχεία μελων.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Πρησμενοι λεμφαδένες
    By Ellll1 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 01-08-2020, 11:16
  2. Πόνοι ψυχοσωματική? +Λεμφαδένες
    By Γιάννης Βάγιας in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 28
    Last Post: 10-03-2020, 13:14
  3. Αγχος,κριση πανικου,αγχος προσμονης
    By manolis23 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 19-02-2019, 00:39
  4. Πρησμενοι λεμφαδενες
    By konsav92 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 16-10-2018, 21:12
  5. Αρρωστοφοβία-πρησμένοι λεμφαδένες
    By kunteo in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 5
    Last Post: 01-11-2013, 02:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •