Δεν ξέρω τι να κάνω - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 77
  1. #31
    Δεν είναι φοβίες. Δεν είσαι έτοιμη ακόμα και είναι απόλυτα φυσικό και λογικό να θέλεις να νιώσεις ασφάλεια και να τον γνωρίσεις καλύτερα. Αυτός έδειξε ότι δεν το σέβεται αυτό γιατί πολύ απλά δε νιώθει το ίδιο για σένα. Το να πιέσεις τον εαυτό σου σε αυτή τη φάση μόνο καλό δεν κάνει.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by Vass View Post
    Το ξέρω ότι κάποια στιγμή θα φύγει πάλι αλλά προτιμώ να το ζήσω μαζί του έστω και λίγο πάρα καθόλου . Δεν ξέρω εγώ πάντως νομίζω πως δεν θέλει να με εκμεταλλευτεί . Απλά έχει την ζωή του και δεν θα κάτσει να την αλλάξει για να περιμένει εμένα και αυτό είναι το λογικό . Εγώ πρέπει να κάνω κάτι να ξεπεράσω τις φοβίες μου αλλιώς θα τον χάσω και δεν θέλω . Και νομίζω πλέον ότι θέλω να προχωρήσω μαζί του .
    ε τοτε προχωρα αλλα κανε και καμια προεργασια στο σπιτι,επισης να βαλετε προφυλακτικο εννοειται,και να μην τελειωσει στο στομα σου.

  3. #33
    Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    71
    Και πως μπορώ να του πω ότι δεν είμαι ακόμα έτοιμη αλλά θέλω λίγο χρόνο να νιώσω πιο οικία μαζί του χωρίς να με παρεξηγήσει και φυσικά να μην ξενερώσει ;; Δεν θέλω να ρισκάρω να τον χάσω είναι είδη αρκετά θυμωμένος μαζί μου γιατί δεν του απαντάω ξεκάθαρα δεν θέλω να τον θυμώσω περισσότερο και να μην μου ξανά μιλήσει

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by Vass View Post
    Και πως μπορώ να του πω ότι δεν είμαι ακόμα έτοιμη αλλά θέλω λίγο χρόνο να νιώσω πιο οικία μαζί του χωρίς να με παρεξηγήσει και φυσικά να μην ξενερώσει ;; Δεν θέλω να ρισκάρω να τον χάσω είναι είδη αρκετά θυμωμένος μαζί μου γιατί δεν του απαντάω ξεκάθαρα δεν θέλω να τον θυμώσω περισσότερο και να μην μου ξανά μιλήσει
    χμμ μπορεις να του πεις οτι εχεις περιοδο,ωστε να περιμενει μερικες μερες και απλα να κανετε καποια προκαταρκτικα,ετσι θα κερδισεις λιγο χρονο και θα νοιωσεις πιο ανετα με τον καιρο για να ολοκληρωσεις

  5. #35
    Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    71
    Ωραία ιδέα . Σε ευχαριστώ πολύ . Θα του το πω . Μακάρι όμως να μην θυμώσει γιατί είναι είδη αρκετά θυμωμένος μαζί και μου στέλνει και κάτι ακραία φωνητικά αλλά ίσως τον ηρεμήσω έτσι λίγο . Και μπορώ να του ζητήσω να βρεθούμε χωρίς να κάνουμε σεξ αλλά μόνο προκαταρκτικά

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    459
    Έτσι όπως το πας για σεξ μου φαίνεται ότι θα κάνετε... Και θες και δεν θες
    Quote Originally Posted by Vass View Post
    Ωραία ιδέα . Σε ευχαριστώ πολύ . Θα του το πω . Μακάρι όμως να μην θυμώσει γιατί είναι είδη αρκετά θυμωμένος μαζί και μου στέλνει και κάτι ακραία φωνητικά αλλά ίσως τον ηρεμήσω έτσι λίγο . Και μπορώ να του ζητήσω να βρεθούμε χωρίς να κάνουμε σεξ αλλά μόνο προκαταρκτικά

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by Vass View Post
    Ωραία ιδέα . Σε ευχαριστώ πολύ . Θα του το πω . Μακάρι όμως να μην θυμώσει γιατί είναι είδη αρκετά θυμωμένος μαζί και μου στέλνει και κάτι ακραία φωνητικά αλλά ίσως τον ηρεμήσω έτσι λίγο . Και μπορώ να του ζητήσω να βρεθούμε χωρίς να κάνουμε σεξ αλλά μόνο προκαταρκτικά
    ναι καντε προκαταρκτικα,φασωματα,χου φτωματα,μπορεις να του κανεις στοματικο αν θες,η μπορεις να του πεις να σε γλυψει αυτος χωρις να διεισδυσει,στα φωνητικα τι σου ελεγε ακριβως?

  8. #38
    Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    71
    Quote Originally Posted by menis_644 View Post
    Έτσι όπως το πας για σεξ μου φαίνεται ότι θα κάνετε... Και θες και δεν θες
    Θέλω να προχωρήσω μαζί του απλά όχι αύριο μεθαύριο όπως θέλει εκείνος . Θέλω να κάνουμε πρώτα κάποια πράγματα προκαταρκτικά για καμιά εβδομάδα και μετά να κάνουμε σεξ

  9. #39
    Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    71
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    ναι καντε προκαταρκτικα,φασωματα,χου φτωματα,μπορεις να του κανεις στοματικο αν θες,η μπορεις να του πεις να σε γλυψει αυτος χωρις να διεισδυσει,στα φωνητικα τι σου ελεγε ακριβως?
    Με το φασωμα ναι συμφωνώ τώρα με τα αλλά δεν ξέρω δεν είμαι πάρα πολύ έτοιμη και είμαι και τελείως άπειρη . Στα φωνητικά μου έλεγε ότι με θέλει με σκέφτεται . Μου είπε να μην τον προκαλώ γιατί δεν ξέρω τι είναι ικανός να κάνει . Γενικά τέτοια .

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by Vass View Post
    Με το φασωμα ναι συμφωνώ τώρα με τα αλλά δεν ξέρω δεν είμαι πάρα πολύ έτοιμη και είμαι και τελείως άπειρη . Στα φωνητικά μου έλεγε ότι με θέλει με σκέφτεται . Μου είπε να μην τον προκαλώ γιατί δεν ξέρω τι είναι ικανός να κάνει . Γενικά τέτοια .
    Ε νταξει μπορεις να κανεις καποια προεργασια στο σπιτι(με μια μπανανα πχ η ενα ντιλντο)τι εννοεις να μην τον προκαλεις? σε απειλησε για την σωματικη σου ακεραιοτητα?

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,357
    Quote Originally Posted by Vass View Post
    Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις αλλά νιώθω ακόμα πολύ μπερδεμένη . Επειδή έχω περάσει μεγάλες περιόδους μοναξιάς βασικά όλη μου την ζωή δεν έχω πολλούς φίλους και ποτέ δεν είχα αγόρι ούτε ενδιαφέρθηκε ποτέ κανένας όπως είπα δεν θέλω να μείνω πάλι μόνη . Δεν θέλω άλλη μοναξιά . Θέλω ανθρώπους γύρω μου να με νοιάζονται . Οι γονείς μου και οι φίλοι μου με έχουν γραμμένη . Από την άλλη καταλαβαίνω ότι ίσως δεν είναι ο κατάλληλος άνθρωπος για εμένα αλλά θέλω να προσπαθήσω μαζί του και όπου βγει . Θέλω όμως πρώτα να του μιλήσω από κοντά . Για αυτό λέω να πάω σπίτι του αλλά θα του ξεκαθαρίσω ότι θέλω να μιλήσουμε . Από την άλλη φοβάμαι και λίγο γιατί έχω μια κακή εμπειρία και δεν θέλω να μου ξανά συμβεί κάτι παρόμοιο. Αλλά δεν μπορώ να μείνω με τον φόβο μια ζωή πρέπει να προχωρήσω . Δεν ξέρω πως μπορώ να ξεπεράσω τους φόβους και τις ανασφάλειες μου και να νιώσω πιο άνετα μαζί του ;;;;
    Καλό μου κορίτσι είσαι μόλις 16 χρόνων και προσπαθείς να πείσεις τον εαυτό σου ότι θες να ζήσεις μια εμπειρία που μπορεί ακόμα το ίδιο σου το σώμα να μην είναι έτοιμο να το δεχθεί?

    Ωραία θες να το ζήσεις και μπορώ να καταλάβω ότι σε όλο αυτό που σκέφτεσαι υπερτερεί ο εφηβικός ενθουσιασμός και όχι κάτι παραπάνω .

    Βρέθηκε ένας άνθρωπος να σου δωσει σημασία και τι σημαίνει αυτό?
    Θα θυσιασεις ότι πιο όμορφο έχεις μόνο και μόνο για αυτό?
    Γιατί υποτιμάς έτσι τον ευατο σου?
    Αν σε ήθελε ή σε αγαπούσε όπως λες θα σεβόταν πρώτα την ηλικία σου και μετά το γεγονός ότι δεν θέλεις να προχωρήσεις σε κάτι τέτοιο από τώρα ..

    Αν ειναι να τον χάσεις γιατί δεν αντέχει να του πεις να πάει να βρει μια τρύπα να τον βάλει να ηρεμήσει ...
    Πραγματικά εξοργίζομαι με όλους αυτούς που δεν σέβονται τίποτα και το μυαλό τους λειτουργεί μόνο με βάση το πουλί τους ...

    Κορίτσι μου μην επιτρέπεις σε κανέναν στην ζωή σου να σε πιέζει εκβιαστικά για το οτιδήποτε και ειδικά σε αυτό το κομμάτι .
    Δικό σου είναι το σώμα και μόνο όταν το θες εσύ πραγματικά θα το δώσεις κάπου.
    Θα κάνεις μόνο ότι θέλεις εσύ και μόνο όταν πραγματικά το αισθάνεσαι .

    Δεν θα βρίσκεις δικαιολογίες όπως σου ανέφεραν πιο πάνω για να μην προβείς σε μια πράξη που δεν θες .
    Θα έχεις το θάρρος της γνώμης και θα λες απευθείας στον άλλον τι θέλεις και τι όχι χωρίς δικαιολογίες και πλάγιους τρόπους ...

    Αν προσπαθήσεις να κάνεις το οτιδήποτε κάτω από πίεση σε προειδοποιω πως η εμπειρία σου θα είναι πολύ δύσκολη και άκρως τραυματική ...

    Άκου μια γυναίκα σε αυτά τα θέματα και όχι τους άντρες ...λειτουργούν τελείως διαφορετικά σε αυτό το κομμάτι ..
    Μια φίλη ,ένα συγγενή δεν έχεις να συζητήσεις αυτό το θέμα?Στην ηλικία σας πρεπει να έχετε άτομα που να σας κατευθύνουν σε τέτοια ζητήματα .
    Εχεις σκεφτεί το γεγονός ο τύπος μετά από αυτό να σε αφήσει?
    Εχεις σκεφτεί πόσο δύσκολο για εσένα θα είναι μετά ?

    Αναφέρεις ότι ας γίνει και ας χωρίσω ,αρκεί να το ζήσω ..
    Δεν είναι έτσι καλό μου και αυτό δείχνει πόσο παρορμητικα σκέφτεσαι .
    Αυτά τα πράγματα ειδικά στην ηλικία σου είναι τόσο λεπτά και ευαίσθητα και χρειάζονται ιδιαίτερους χειρισμούς .
    Πρόσεχε μην κάνεις το οτιδήποτε μόνο και μόνο για να μην χάσεις ένα άκρως χειριστικο και εκβιαστικό τύπο που δεν σέβεται τα θέλω σου και γενικά το μόνο που έχει στο μυαλό του είναι μόνο αυτό ....

    Και γενικά κορίτσι μου είσαι σε να χώρο που μπορεί ο καθένας να σου γράφει το μακρύ του και το κοντό του .
    Μην επηρεάζεσαι από τον οποιοδήποτε που δεν έχει συναίσθηση ότι απευθύνεται σε ένα ανήλικο παιδί ...

    Μην βάζεις μπροστά το κενό που έχεις στο κομμάτι της συντροφικότητας ,της παρέας και γενικά των ανθρώπων που δείχνουν να νοιάζονται για εσένα για να καλύψεις μια ανάγκη ενός άλλου και όχι καθαρά δική σου .

    Σε παρακαλώ πολύ πρόσεχε ,στο λέω καθαρά σαν μητέρα που έχει παιδί στην ηλικία σου και θα του έλεγα ακριβώς τα ίδια .
    Πρώτα θα σέβεσαι εσύ η ίδια το σώμα σου και θα υποστηρίζεις τις επιλογές σου με όλο σου το είναι και μετά θα απαιτεις και από τους άλλους να κάνουν το ίδιο .
    Αν δεν το κάνουν καλύτερα να φύγουν από κοντά σου γιατί είναι η νούμερα ένα απόδειξη ότι ούτε σε νοιάζονται ,ούτε σε αγαπούν πραγματικά .
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  12. #42
    Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    71
    Ε ναι κατά κάποιον τρόπο μπορείς να πεις ότι με απείλησε . Μου έχει πει και κάτι του στυλ εμένα δεν θα με παίζεις έτσι , γιατί δεν ξέρω και εγώ τι είμαι ικανός να κάνω . Είσαι πολύ μικρή για να με δουλεύεις έτσι . Θα τα κάνω όλα π@τανα αν δεν βρεθούμε . Αλλά εντάξει δεν νομίζω να τα εννοεί πάνω στην τρέλα του τα λέει αυτά .

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by Vass View Post
    Ε ναι κατά κάποιον τρόπο μπορείς να πεις ότι με απείλησε . Μου έχει πει και κάτι του στυλ εμένα δεν θα με παίζεις έτσι , γιατί δεν ξέρω και εγώ τι είμαι ικανός να κάνω . Είσαι πολύ μικρή για να με δουλεύεις έτσι . Θα τα κάνω όλα π@τανα αν δεν βρεθούμε . Αλλά εντάξει δεν νομίζω να τα εννοεί πάνω στην τρέλα του τα λέει αυτά .
    ενταξει.ειναι λιγο τραβηγμενα αυτα που σου λεει.Μαλλον τον εχουν χτυπησει οι καυλες στο κεφαλι και εχει το ακταλογιστο.Θα σου προτεινω κατι και θελω να το παρεις στα σοβαρα.Επειδη προφανως και βρισκεται υπο τον επηρροια της καυλοσυνης και λεει ασχημα πραγματα,θα μπορουσες να του κανεις δωρο απο ενα sex shop ενα ομοιωμα αιδοιου για να ξεσπασει,και να χαλαρωσει λιγο με το θεμα σεξ που θελει μεταξυ σας.Ετσι λοιπον αν του το δωσεις και βαζει καπου το πουλι του,και ταυτοχρονα κανετε καποια προκαταρκτικα νομιζω,πως θα ηρεμησει και θα σου δωσει ανεση χρονου,για οσο καιρο ξεσπαει στο ομοιωμα αιδοιου

  14. #44
    Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    71
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Καλό μου κορίτσι είσαι μόλις 16 χρόνων και προσπαθείς να πείσεις τον εαυτό σου ότι θες να ζήσεις μια εμπειρία που μπορεί ακόμα το ίδιο σου το σώμα να μην είναι έτοιμο να το δεχθεί?

    Ωραία θες να το ζήσεις και μπορώ να καταλάβω ότι σε όλο αυτό που σκέφτεσαι υπερτερεί ο εφηβικός ενθουσιασμός και όχι κάτι παραπάνω .

    Βρέθηκε ένας άνθρωπος να σου δωσει σημασία και τι σημαίνει αυτό?
    Θα θυσιασεις ότι πιο όμορφο έχεις μόνο και μόνο για αυτό?
    Γιατί υποτιμάς έτσι τον ευατο σου?
    Αν σε ήθελε ή σε αγαπούσε όπως λες θα σεβόταν πρώτα την ηλικία σου και μετά το γεγονός ότι δεν θέλεις να προχωρήσεις σε κάτι τέτοιο από τώρα ..

    Αν ειναι να τον χάσεις γιατί δεν αντέχει να του πεις να πάει να βρει μια τρύπα να τον βάλει να ηρεμήσει ...
    Πραγματικά εξοργίζομαι με όλους αυτούς που δεν σέβονται τίποτα και το μυαλό τους λειτουργεί μόνο με βάση το πουλί τους ...

    Κορίτσι μου μην επιτρέπεις σε κανέναν στην ζωή σου να σε πιέζει εκβιαστικά για το οτιδήποτε και ειδικά σε αυτό το κομμάτι .
    Δικό σου είναι το σώμα και μόνο όταν το θες εσύ πραγματικά θα το δώσεις κάπου.
    Θα κάνεις μόνο ότι θέλεις εσύ και μόνο όταν πραγματικά το αισθάνεσαι .

    Δεν θα βρίσκεις δικαιολογίες όπως σου ανέφεραν πιο πάνω για να μην προβείς σε μια πράξη που δεν θες .
    Θα έχεις το θάρρος της γνώμης και θα λες απευθείας στον άλλον τι θέλεις και τι όχι χωρίς δικαιολογίες και πλάγιους τρόπους ...

    Αν προσπαθήσεις να κάνεις το οτιδήποτε κάτω από πίεση σε προειδοποιω πως η εμπειρία σου θα είναι πολύ δύσκολη και άκρως τραυματική ...

    Άκου μια γυναίκα σε αυτά τα θέματα και όχι τους άντρες ...λειτουργούν τελείως διαφορετικά σε αυτό το κομμάτι ..
    Μια φίλη ,ένα συγγενή δεν έχεις να συζητήσεις αυτό το θέμα?Στην ηλικία σας πρεπει να έχετε άτομα που να σας κατευθύνουν σε τέτοια ζητήματα .
    Εχεις σκεφτεί το γεγονός ο τύπος μετά από αυτό να σε αφήσει?
    Εχεις σκεφτεί πόσο δύσκολο για εσένα θα είναι μετά ?

    Αναφέρεις ότι ας γίνει και ας χωρίσω ,αρκεί να το ζήσω ..
    Δεν είναι έτσι καλό μου και αυτό δείχνει πόσο παρορμητικα σκέφτεσαι .
    Αυτά τα πράγματα ειδικά στην ηλικία σου είναι τόσο λεπτά και ευαίσθητα και χρειάζονται ιδιαίτερους χειρισμούς .
    Πρόσεχε μην κάνεις το οτιδήποτε μόνο και μόνο για να μην χάσεις ένα άκρως χειριστικο και εκβιαστικό τύπο που δεν σέβεται τα θέλω σου και γενικά το μόνο που έχει στο μυαλό του είναι μόνο αυτό ....

    Και γενικά κορίτσι μου είσαι σε να χώρο που μπορεί ο καθένας να σου γράφει το μακρύ του και το κοντό του .
    Μην επηρεάζεσαι από τον οποιοδήποτε που δεν έχει συναίσθηση ότι απευθύνεται σε ένα ανήλικο παιδί ...

    Μην βάζεις μπροστά το κενό που έχεις στο κομμάτι της συντροφικότητας ,της παρέας και γενικά των ανθρώπων που δείχνουν να νοιάζονται για εσένα για να καλύψεις μια ανάγκη ενός άλλου και όχι καθαρά δική σου .

    Σε παρακαλώ πολύ πρόσεχε ,στο λέω καθαρά σαν μητέρα που έχει παιδί στην ηλικία σου και θα του έλεγα ακριβώς τα ίδια .
    Πρώτα θα σέβεσαι εσύ η ίδια το σώμα σου και θα υποστηρίζεις τις επιλογές σου με όλο σου το είναι και μετά θα απαιτεις και από τους άλλους να κάνουν το ίδιο .
    Αν δεν το κάνουν καλύτερα να φύγουν από κοντά σου γιατί είναι η νούμερα ένα απόδειξη ότι ούτε σε νοιάζονται ,ούτε σε αγαπούν πραγματικά .
    Έχεις δίκιο σε αυτά που λες και σε καταλαβαίνω απόλυτα απλά θέλω και εγώ να προχωρήσουμε και ας με πιέζει και αυτός λίγο . Επίσης τον θέλω τόσα χρόνια δεν θα είναι βλακεία να τον αφήσω τώρα που τον βρήκα ; Τώρα για τον σεβασμό της ηλικία δεν το θεωρώ κάτι τόσο τραγικό γιατί δεν είμαι και 13 και ούτε έχουμε και 20 χρόνια διαφορά . Για εμένα είναι οκ το θέμα ηλικίας. Σίγουρα θα προτιμούσα η πρώτη μου φορά να είναι πιο ρομαντική αλλά δεν αποφασίζω μόνο εγώ σε όλο αυτό είναι και ο άλλος και από την στιγμή που ο χαρακτήρας του άλλου είναι κάπως έτσι δεν πρέπει να υποχωρήσω και εγώ σε κάποια θέματα ;Το ξέρω ότι κάποια στιγμή θα χωρίσουμε και δεν θα είμαστε για πάντα μαζί αλλά δεν νομίζω να με παρατήσει αμέσως τι στο καλό τόσους μήνες μιλάμε θα με παρατήσει έτσι ; Επίσης έχω μιλήσει με μια φίλη μου για το θέμα και μου είπε να μείνω μακριά του και ότι το παιδί είναι τρελό . Αλλά αυτή δεν με καταλαβαίνει . Έχει κάνει κάποιες σχέσεις στο παρελθόν με αγόρια και τώρα έχει αγόρι . Δεν ξέρει πως είναι τόσα χρόνια να μην νοιάζεται κανένας για εσένα . Προσπαθώ να προσέχω γενικά όχι μόνο μαζί του γιατί όπως είπα έχω μια κακή εμπειρία στο θέμα αλλά θέλω να το ζήσω και είναι κρίμα να τα χαλάσω όλα εξαιτίας των ανασφαλειών μου .

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Αγάπη μου γλυκιά αλήθεια στεναχωριέμαι που δεν μπορείς να δεις καθαρά. Τι πάει να πει θα προσπαθήσεις να τον ηρεμήσεις κάνοντάς του την χάρη και να δεχτείς το σεξ; Δεν είναι έτσι η αγάπη, να έχει νεύρα ο άλλος και να σε απειλεί. Δηλαδή στο σεξ πιστεύεις θα είναι πιο ήρεμος όταν πριν κάνει σαν τρελός; Γλυκό μου κορίτσι ειλικρινά εμπιστεύσου τι σου λέμε, παράτα τον, αν γίνεται μην του στείλεις καμία φωτογραφία πιο προσωπική γιατί αυτός όπως κάνει στο τέλος αν θέλει να σε εκδικηθεί μπορεί να το στρέψει εναντίον σου. Μην κάνεις αυτό το λάθος. Δεν ακούγεται καλή επιλογή εκείνος. Καλά σου είπε η φίλη σου.

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ξερω γιατι μου το κανω..αλλα το κανω και ειναι κουραστικο!
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2020, 18:20
  2. Δεν ξέρω τι να κάνω
    By ariana in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 05-09-2019, 06:07
  3. Ξέρω τί έχω, δεν ξέρω τι να κάνω!
    By lamda in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 14-06-2016, 23:21
  4. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ
    By dameva in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 20
    Last Post: 19-09-2013, 20:03
  5. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...
    By Loui in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 11-01-2010, 16:44

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •