Δεν ξέρω τι να κάνω
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 77
  1. #1
    Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    71

    Δεν ξέρω τι να κάνω

    Καλησπέρα σε όλους
    Λοιπόν η ιστορία μου ξεκινάει όταν ήμουν Τετάρτη Δημοτικού. Ο αδελφός μου πήγαινε σε μια ομάδα μπάσκετ τότε .Εγώ μαζί με μια φίλη μου της οποίας ο αδελφός ήταν επίσης στην ομάδα πηγαίναμε συχνά στις προπονήσεις και στους αγώνες τους μαζί πάντα και με τους γονείς μας . Ήταν ένα παιδί στην ομάδα που μου άρεσε αρκετά τότε . Αλλά όπως ήταν φυσικό δεν έγινε κάτι απλά μετά από μικρό χρονικό διάστημα τον ξέχασα και άρχισε να μου αρέσει αλλος . Να πω εδώ ότι με το παιδί έχουμε 4 χρόνια διαφορά και τώρα αυτός είναι 20 . Με αυτόν δεν είχαμε ιδιαίτερες επαφές . Ερχόταν που και που σπίτι μας γιατί έκανε παρέα με τον αδελφό μου και μιλούσαμε και εμείς λίγο . Τον είχα ξεχάσει τελείως μέχρι που όταν ήμουν 3η γυμνασίου έμαθα ότι πήγε για σπουδές στο εξωτερικό . Δεν ξέρω ένιωσα πολύ άσχημα όταν το άκουσα . Άρχισα ξανά να τον θέλω . Τον βρήκα στα social media αλλά δεν βρήκα το κουράγιο να του στείλω μήνυμα . Μετά από κάποιο διάστημα μου έστειλε εντελώς ξαφνικά αυτός μήνυμα . Μιλήσαμε λίγο εκείνη την ημέρα . Δεν είπαμε κάτι σπουδαίο τα κλασικά για το σχολείο κτλ. Μιλούσαμε για 5-6 μήνες όχι πολύ συχνά αλλά κρατούσαμε επαφή. Το καλοκαίρι που ήρθε για διακοπές κανονίσαμε να βρεθούμε . Δεν έγινε κάτι μεταξύ μας . Απλά μιλούσαμε φιλικά . Συνεχίσαμε να μιλάμε στα social media. Πριν λίγες μέρες μου έστειλε ένα τεράστιο κείμενο και μου έλεγε πως με αγαπάει και θέλει να είμαστε μαζί . Εγώ ενθουσιασμένη αφού ποτέ δεν έπαψα να τον αγαπώ του λέω ναι . Όμως εκείνος μου είπε κάτι που λίγο με τρόμαξε . Μου ζήτησε να πάω σπίτι του για να κάνουμε σεξ . Του είπα πως δεν είμαι έτοιμη και θέλω πρώτα λίγο να μιλήσουμε από κοντά .( Επίσης να αναφέρω πως αυτός τώρα βρίσκεται Ελλάδα λόγο lockdown. )Μου είπε τότε ότι δεν είναι κάνα παιδάκι να κάνει πλατωνικές σχέσεις και θέλει να το κάνουμε . Εγώ από τότε δεν ξανά μίλησα μαζί του . Μου στέλνει αλλά δεν απαντώ ξεκάθαρα . Τι κάνω ;; Τον θέλω πολύ αλλά δεν νιώθω έτοιμη . Φοβάμαι μήπως τον χάσω αλλά δεν θέλω τον αγαπώ ....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Ενταξει 16 χρονων εισαι,ειναι σχετικα φυσιολογικο να μη θες ακομη να κανεις σεξ.Οπως ειναι και απολυτα φυσιολογικο να θελει να κανει εκεινος σεξ μιας και εχετε μια διαφορα ηλικιας.Εισαι αρκετα μικρη ακομα για να χρησιμοποιεις τις λεξεις του τυπου τον αγαπω,προφανως και δεν τον αγαπας ενας εφηβικος ενθουσιασμος ειναι και τον περνανε πολλα παιδια στην ηλικια σου που ειναι και λιγο ανωριμα.Εφοσον δε σε ενδιαφερει το σεξ καλυτερα να ασχοληθεις με καποιο αγορι στην ηλικια σου,που σιγουρα και εκεινον θα τον ενδιαφερει το σεξ αλλα οχι τοσο εντονα οσο το τωρινο αγορι σου.Οπως και να το κανουμε ενας 16 χρονος πιθανον να ειναι πιο δεκτικος στο να περιμενει απο οτι ενας 20χρονος.Γιαυτο ασχολησου με καποιο αλλο αγορι η με τα μαθηματα σου.

  3. #3
    Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    71
    Αυτό που θέλω είναι απλά να βρεθούμε λίγο από κοντά γιατί και λόγο της καραντίνας δεν είχαμε πολλές φορές την δυνατότητα να βγαίνουμε . Θέλω λίγο να τον γνωρίσω . Μου φαίνεται κάπως να πάω στο σπίτι του και μάλιστα με μοναδικό σκοπό να το κάνουμε . Δεν ξέρω νιώθω άβολα . Θέλω να νιώσω πιο άνετα μαζί του . Δεν ζητάω πολύ χρόνο . Τον αγαπώ πολυ αλήθεια είναι ο μοναδικός που έχω νιώσει έτσι τόσο έντονα συναισθήματα και φοβάμαι ότι θα τον χάσω

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Σαν μεγαλύτερη σου προτείνω να μην πας σπίτι του για να κάνετε σεξ, αφού δεν νιώθεις έτοιμη. Περίμενε να μεγαλώσεις, να έχεις ανακαλύψει τον εαυτό σου και τις ανάγκες σου περισσότερο και να ολοκληρώσεις με κάποιον που θα το θες, θα σου το βγάλει. Οι άντρες μπορούν να γίνουν χειριστικοί για να πάρουν αυτό που θέλουν και νομίζω αυτός εκμεταλλεύεται την ηλικία σου. Είστε σε διαφορετικές φάσεις, αυτός εικοσάρης φοιτητής και εσύ απλά μαθήτρια λυκείου στην εφηβεία. Μην το κάνεις. Αν σε αγαπούσε τόσο, θα σε περίμενε.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Αν αυτά που περιγράφεις είναι αληθινά, λυπάμαι που στο λέω, αλλά ο τύπος σε παίζει. Δεν είναι κακό να θέλει σεξ από εσένα, αλλά να το πει στα ίσα, όχι να σου λέει μπούρδες και ειδικά αφού έχει καταλάβει τόσα χρόνια ότι έχει να κάνει με μία κοπέλα ευαίσθητη όπως είσαι εσύ. Δηλαδή μετά από τόσο καιρό που και καλά είστε φίλοι σου γράφει ένα κατεβατό ότι σε αγαπάει, του λες τον αγαπάς κι εσύ και σου λέει ωραία τότε έλα σπίτι να πηδηχτούμε; Κι ενώ εσύ του λες ότι δεν θέλεις αυτός κοιτάει τι θέλει αυτός και γράφει στα @@ του το πως αισθάνεσαι; Ωραία αγάπη, τι να σου πω. Σε έχει σπάσει στο δούλεμα. Συγγνώμη που τα λέω χύμα, αλλά ένας 20αρης άνετα γίνεται πολύ χειριστικός με μία 16αρα και όπου ακούς αγάπες και λουλούδια σε αυτές της ηλικίες κράτα πολύ μικρό καλάθι. Να μην δίνεις σημασία στα λόγια αλλάστις πράξεις και στην ουσία. Επειδή είσαι πολύ ευαίσθητο κορίτσι και θυμάμαι και τα άλλα που έχεις γράψει, πρόσεχε να μην πληγωθείς από τον τριμάλακα σε βαθμό να κάνεις μεγάλη ζημιά στον ψυχισμό και στο σώμα σου. Να του πεις σε τελική ανάλυση ότι διάθεση για σεξ δεν έρχεται κατά παραγγελία κι ότι θα έπρεπε σαν μεγαλύτερος να μην σε ξενερώνει. Κι άντε γειά πες του και μην ξανασχοληθείς!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by Vass View Post
    Αυτό που θέλω είναι απλά να βρεθούμε λίγο από κοντά γιατί και λόγο της καραντίνας δεν είχαμε πολλές φορές την δυνατότητα να βγαίνουμε . Θέλω λίγο να τον γνωρίσω . Μου φαίνεται κάπως να πάω στο σπίτι του και μάλιστα με μοναδικό σκοπό να το κάνουμε . Δεν ξέρω νιώθω άβολα . Θέλω να νιώσω πιο άνετα μαζί του . Δεν ζητάω πολύ χρόνο . Τον αγαπώ πολυ αλήθεια είναι ο μοναδικός που έχω νιώσει έτσι τόσο έντονα συναισθήματα και φοβάμαι ότι θα τον χάσω
    Μπορεις να του πεις οτι εισαι θετικη στο να κανεις σεξ αλλα οχι αυτη τη δεδομενη χρονικη στιγμη,και αν σου πει οκ,ολα καλα,αν σου πει οχι υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια,ξερεις ποσους ακομα θα αγαπησεις?η καλυτερα θα εχεις την ψευδαισθηση οτι τους αγαπας?Παρα πολλους κατα τη διαρκεια της ζωης σου,αν και οταν ωριμασεις θα μαθεις να διαχωριζεις την λεπτη γραμμη μεταξυ αγαπης και ενθουσιασμου.
    Γιαυτο χαλαρωσε και πες του οτι θες λιγο χρονο ακομα και μετα κοψε αντιδρασεις,και προχωρα αναλογως

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    458
    οι προθεσεις του δεν ειναι και πολυ αγνες, σχεδον εσυ απο φοβο για να μην τον χασεις θα κανεις οτι περναει απο το χερι σου αρκει να τον ευχαριστησεις...κατι το οποιο τελικα θα μετανιωσεις αλλα μετα θα ειναι καπως αργα.. αυτος εκμεταλλευομενος αυτο το πραγμα, σου ζηταει καθαρα αυτο που θελει.... τι παει να πει δεν το ξερεις και πολυ καλα? ηδη τον ξερεις πολυ και απο τον αδερφο σου που εκανε παρεα και απο οταν βγηκατε ...ο χρονος χρειαζετσαι για σενα, οχι για αυτον, αυτος ηδη ειναι στα 20 και θελει αμεσα σεξ, εσυ οχι γιατι εισαι μικροτερη... αν σε αγαπουσε πραγματικα θα σε εδινε και εσενα χρονο ωστε να το προχωρησετε οταν θα ενιωθες ετοιμη, ο τυπος δεν φαινεται να θελει να το σεβαστει αυτο... για μενα ασε τις αγαπες και απλα κοιτα και κανεναν που θα ειναι ευχαριστημενος που εισαι απλα διπλα του... και ας μην περιλαμβανει και σεξ η σχεση σας

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by menis_644 View Post
    οι προθεσεις του δεν ειναι και πολυ αγνες, σχεδον εσυ απο φοβο για να μην τον χασεις θα κανεις οτι περναει απο το χερι σου αρκει να τον ευχαριστησεις...κατι το οποιο τελικα θα μετανιωσεις αλλα μετα θα ειναι καπως αργα.. αυτος εκμεταλλευομενος αυτο το πραγμα, σου ζηταει καθαρα αυτο που θελει.... τι παει να πει δεν το ξερεις και πολυ καλα? ηδη τον ξερεις πολυ και απο τον αδερφο σου που εκανε παρεα και απο οταν βγηκατε ...ο χρονος χρειαζετσαι για σενα, οχι για αυτον, αυτος ηδη ειναι στα 20 και θελει αμεσα σεξ, εσυ οχι γιατι εισαι μικροτερη... αν σε αγαπουσε πραγματικα θα σε εδινε και εσενα χρονο ωστε να το προχωρησετε οταν θα ενιωθες ετοιμη, ο τυπος δεν φαινεται να θελει να το σεβαστει αυτο... για μενα ασε τις αγαπες και απλα κοιτα και κανεναν που θα ειναι ευχαριστημενος που εισαι απλα διπλα του... και ας μην περιλαμβανει και σεξ η σχεση σας
    Ακριβώς. Χειρισμοί είναι όλο αυτό εκ μέρους του.

    Μα δεν έχει πέσει ούτε γλωσσόφιλο ως τώρα, έχουν βρεθεί ελάχιστες φορές κι απλά καβλαντίζουνε στα social, από που κι ως που από τη μία και καλά κάνει ερωτική εξομολόγηση κι από την άλλη την καλεί σπίτι του για σεξ και το παίζει και πολλά βαρύς; Ρίχνει άδεια να πιάσει γεμάτα, αυτό κάνει.

  9. #9
    Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    71
    Ναι αλλά αν ισχύουν αυτά που λέτε ότι δεν με θέλει για κάτι παραπάνω γιατί να μπαίνει στην διαδικασία τόσους μήνες να μιλάει μαζί μου ;;; Δεν ξέρω δεν νομίζω να αδιαφορεί τόσο πια για εμένα . Δεν μου έχει δείξει κάτι τέτοιο τόσο καιρό που μιλάμε . Αλλά από την άλλη έχουν βάση αυτά που λέτε και δεν είναι απίθανο να ισχύουν . Δεν ξέρω μου φαίνεται καλό παιδί . Καταλαβαίνω και την πλευρά του απλά και εμένα δεν μου είναι εύκολο να προχωρήσω . Ούτε καν έχουμε φιληθεί πως θα πάω σπίτι του ; Όμως θα πληγωθώ πάρα πολύ άμα τον χάσω από την ζωή και δεν ξέρω αν θα το αντέξω . Δεν είχα ποτέ παρόμοια εμπειρία . Νιώθω μαζί του ότι αξίζω .

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Ακριβώς. Χειρισμοί είναι όλο αυτό εκ μέρους του.

    Μα δεν έχει πέσει ούτε γλωσσόφιλο ως τώρα, έχουν βρεθεί ελάχιστες φορές κι απλά καβλαντίζουνε στα social, από που κι ως από τη μία και καλά κάνει ερωτική εξομολόγηση κι από την άλλη την καλεί σπίτι του για σεξ και το παίζει και πολλά βαρύς; Ρίχνει άδεια να πιάσει γεμάτα, αυτό κάνει.
    ε οτι και να κανει με το πουλι στο χερι θα μεινει,καμια δε προκειται να του κατσει ετσι,εκτος αν ειναι κανα μοντελο,αλλα αν ηταν μοντελο σιγα μην τα εριχνε σε ενα 16χρονο κοριτσακι.Απλα πονταρει στο οτι ειναι μικροτερη και θελει να την εχει του χεριου του για να του παιρνεις τις καυλες.Αν και ειναι τοσο αγαρμπος ο τροπος που την προσεγγισε που και αυτος παρθενος παιζει να ειναι και η μ@λ@κια τον εχει τυφλωσει

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Quote Originally Posted by Vass View Post
    Ναι αλλά αν ισχύουν αυτά που λέτε ότι δεν με θέλει για κάτι παραπάνω γιατί να μπαίνει στην διαδικασία τόσους μήνες να μιλάει μαζί μου ;;; Δεν ξέρω δεν νομίζω να αδιαφορεί τόσο πια για εμένα . Δεν μου έχει δείξει κάτι τέτοιο τόσο καιρό που μιλάμε . Αλλά από την άλλη έχουν βάση αυτά που λέτε και δεν είναι απίθανο να ισχύουν . Δεν ξέρω μου φαίνεται καλό παιδί . Καταλαβαίνω και την πλευρά του απλά και εμένα δεν μου είναι εύκολο να προχωρήσω . Ούτε καν έχουμε φιληθεί πως θα πάω σπίτι του ; Όμως θα πληγωθώ πάρα πολύ άμα τον χάσω από την ζωή και δεν ξέρω αν θα το αντέξω . Δεν είχα ποτέ παρόμοια εμπειρία . Νιώθω μαζί του ότι αξίζω .
    Αχ, αγάπη μου γλυκιά, είσαι μικρή και σκέφτεσαι αθώα. Άλλοι χαλάνε ολόκληρους μήνες επειδή δεν έχουν κάνει να κάνουν, βλ. εγκλεισμός και λοκνταουν, και στο τέλος λένε γεια σου, δεν μπορώ κτλπ. Άκου με και στο μέλλον θα με θυμηθείς, κάνε υπομονή να περάσουν τα χρόνια να μάθεις τον εαυτό σου και την αξία σου, να μην θες άλλους για να επιβεβαιώσεις την αξία σου και τότε το σεξ θα είναι όμορφο με τον σωστό άνθρωπο.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by Vass View Post
    Ναι αλλά αν ισχύουν αυτά που λέτε ότι δεν με θέλει για κάτι παραπάνω γιατί να μπαίνει στην διαδικασία τόσους μήνες να μιλάει μαζί μου ;;; Δεν ξέρω δεν νομίζω να αδιαφορεί τόσο πια για εμένα . Δεν μου έχει δείξει κάτι τέτοιο τόσο καιρό που μιλάμε . Αλλά από την άλλη έχουν βάση αυτά που λέτε και δεν είναι απίθανο να ισχύουν . Δεν ξέρω μου φαίνεται καλό παιδί . Καταλαβαίνω και την πλευρά του απλά και εμένα δεν μου είναι εύκολο να προχωρήσω . Ούτε καν έχουμε φιληθεί πως θα πάω σπίτι του ; Όμως θα πληγωθώ πάρα πολύ άμα τον χάσω από την ζωή και δεν ξέρω αν θα το αντέξω . Δεν είχα ποτέ παρόμοια εμπειρία . Νιώθω μαζί του ότι αξίζω .
    Ναι κοιτα ειναι εντελως ακυρη η ολη φαση.Δηλαδη βγηκατε κανα δυο φορες,δε φιληθηκατε καν και τωρα σου ζηταει να κανετε σεξ?Μηπως ειναι και αυτος παρθενος και απλα ψαχνει καποια για να ξεφορτωθει την παρθενια του?Φωναζει απειρια η ολη φαση.θα ηταν νορμαλ να σου ζητουσε απευθειας σεξ αν ειχατε γνωριστει στο tinder και σου ελεγε οτι ψαχνει για ξεπετα.Δε γινεται να βγαινεις ραντεβου να μη κανεις καποια κινηση για ενα φιλι και μετα απο μηνες ενω ταυτοχρονα μιλατε μονο διαδικτυακα να σου λεει στο ακυρο οτι ψαχνει για σεξ.Η ειναι ψυχακι η ειναι παρθενος

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Πρώτον γιατί μπορεί να γουστάρει (αυτό δεν σημαίνει ρομαντικός έρωτας) και δεύτερον γιατί αυτός που εσύ τον βλέπεις θεό μπορεί να μην καταφέρνει να σταυρώσει γκόμενα στον κύκλο του.
    Είχα ένα συμφοιτητή κάποτε τέτοιον, εμφανίσιμο παιδί και σε γενικές γραμμές συμπαθητικό, αλλά ωριμότις μηδέν,, πέφτουλας και χαζός. Οι συνομήλικες τον αντιμετωπίζαμε λίγο σαν παιδί ή σαν τον χαζούλιακα της σχολής που δεν ήταν να τον παίρνεις και πολύ στα σοβαρά, αλλά στα 15χρονα και τα 16χρονα έκανε θραύση. Αφού 20τοσο χρονών μαντράχαλος το ίδιο και λιγότερο μυαλό είχε από αυτές, τον είχανε για θεό κι αγαπουλίτσα. Στο μεταξύ αυτός συχνά είχε και 2-3 ταυτόχρονα. Και τους έλεγε ότι μπούρδα ήθελαν να ακούσουν και απο πίσω τους το έπαιζε μέγας γκόμενος. Μία φορά μας είχε φέρει μία κοπελίτσα εκεί στην καφετέρια κι αυτή ντροπαλή ντροπαλή είχε ενθουσιαστεί που το αγόρι της της γνώριζε μεγαλύτερους και τι καλός που είναι και τον κοιτούσε στα μάτια και όταν έφυγε αυτή και τον κράζαμε βρε μαλάκα τι θες με το νιάνιαρό, δεν ντρέπεσαι να δουλεύεις το κοριτσάκι, αυτή είναι ίσα με την αδερφή σου και μικρή και απονήρευτη "Ε, πως, αφού αυτά θέλουν να ακούνε οι γυναίκες, καλά καλά δεν γνωριστήκαμε, με ρωτάει με αγαπάς, σε αγαπώ μωράκι μου και σε λατρεύω κι ότι θες θα της πω αφού αυτό θέλει να ακούσει" μας έλεγε σαν δικαιολογία. Ευτυχώς τα περισσότερα αγόρια της παρέας δεν ήταν έτσι, τον κράξαν από μόνοι τους ότι είναι μαλάκας..

    Για το τελευταίο που λες, την αξία σου δεν θα την συγχέεις με το ενδιαφέρον ενός άντρα. ΠΟΤΕ. Αξίζεις από μόνη σου! Σε παρακαλώ, μην σκέφτεσαι έτσι.

    Έχεις σκεφτεί ότι μπορεί το καλοκαίρι να διέκρινε το πως αισθάνεσαι (ο έρωτας και ο βήχας δεν κρύβονται) και να είδε επίσης και τα ευαίσθητα σημεία σου, το σκεπτικό σου, τι τύπος είσαι και αναλόγως να πράττει;

  14. #14
    Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    71
    Ναι και αν δεν βρω κανέναν ;; Είναι το πρώτο άτομο που μου λέει να κάνουμε σχέση . Κανένας άλλος στο παρελθόν δεν είχε αισθήματα για εμένα . Όλα τα αγόρια με είχαν γραμμένη . Και τώρα που βρέθηκε ένα παιδί να με θέλει και να τον θέλω θα του πω όχι ...

  15. #15
    Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    71
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    Ναι κοιτα ειναι εντελως ακυρη η ολη φαση.Δηλαδη βγηκατε κανα δυο φορες,δε φιληθηκατε καν και τωρα σου ζηταει να κανετε σεξ?Μηπως ειναι και αυτος παρθενος και απλα ψαχνει καποια για να ξεφορτωθει την παρθενια του?Φωναζει απειρια η ολη φαση.θα ηταν νορμαλ να σου ζητουσε απευθειας σεξ αν ειχατε γνωριστει στο tinder και σου ελεγε οτι ψαχνει για ξεπετα.Δε γινεται να βγαινεις ραντεβου να μη κανεις καποια κινηση για ενα φιλι και μετα απο μηνες ενω ταυτοχρονα μιλατε μονο διαδικτυακα να σου λεει στο ακυρο οτι ψαχνει για σεξ.Η ειναι ψυχακι η ειναι παρθενος
    Δεν είχε κάνει κίνηση προφανώς γιατί είχε κοπέλα όταν βγήκαμε . Και εμείς δεν μιλούσε ποτέ ερωτικά μόνο φιλικά άσχετα αν εγώ τον γουσταρα

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ξερω γιατι μου το κανω..αλλα το κανω και ειναι κουραστικο!
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2020, 19:20
  2. Δεν ξέρω τι να κάνω
    By ariana in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 05-09-2019, 07:07
  3. Ξέρω τί έχω, δεν ξέρω τι να κάνω!
    By lamda in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 15-06-2016, 00:21
  4. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ
    By dameva in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 20
    Last Post: 19-09-2013, 21:03
  5. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...
    By Loui in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 11-01-2010, 17:44

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •