Friends with benefits με την γειτόνισσα...διπλανοι τοίχοι - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 33
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    E, όπως ειχες εσύ σπυρί στο παπάρι μπορεί να είχε αυτή σπυρί στο μ*νί ρε αδερφέ. Γιατί κάνεις τόσα σενάρια; Ότι είναι να 'ρθει θε να 'ρθει, αλλιώς θα προσπεράσει.
    Σονια , εχεις πλακα , ετσι ωραια που τα γραφεις .......αληθεια λεω , ποτέ δεν ειρωνευωμαι.....

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Μα από ότι λέει του είπε "Σήμερα δεν μπορώ" δεν του είπε "Δεν γουστάρω, δεν θέλω". Μπορεί εκείνη τη στιγμή όντως να μην ήθελε κάτι παραπάνω ή να μη μπορούσε.
    Μπορεί να παίζει κι αυτό που λέει ο fuego απο πάνω, να είναι ανάφτρα και να θέλει απλά επιβεβαίωση αφού είναι φεσκοχωρισμένη κιόλας και κάθεται και αναλύει όλο το κάμα σούτρα με κάποιον που γνώρισε χθες (γιατί να σου πω την αλήθεια κάθε άνθρωπος είναι ξεχωριστός και σκέφτεται αλλιώς, αλλά αν θες να κάνεις σεξ με κάποιον δεν κάθεσαι να μιλάς για σεξ 2 ώρες, κόβεις κίνηση αν γουστάρει, φιάχνεις ατμόσφαιρα, αφήνεις και κάποιο μυστήριο στην τελική και το κάνεις.).

    Και στις δύο περιπτώσεις είναι η μπάλα στο γήπεδο της κοπέλας. Μπορεί εκείνη τη στιγμή όντως να ήθελε και να μη μπορούσε και να μη μπορεί ακόμα ή να το ξανασκέφτηκε και τώρα να μη θέλει ή μπορεί να το έκανε για επιβεβαίωση, οπότε σε όλες αυτές τις περιπτώσεις ο θεματοθέτης δεν έχει κάτι να κάνει. Θα τον βρει αυτή αν θέλει. Αφού μένουν δίπλα δίπλα ευκαιρίες να συναντηθούν θα έχουν πολλές. Ας δει τότε το κλίμα.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Η τύπισσα αυτό που ήθελε το κατάφερε ..
    Σε άναψε και σε άφησε στον πάγο ..Μάλλον αρέσκεται σε όλο αυτό .
    Αλλιώς δεν είχε λόγο να μην προχωρήσει παραπάνω .

    Το όλο σκηνικό από την αρχή εκεί παραπέμπει .
    Για ποτάκι συναντηθήκατε ,η συζήτηση πήγε εκεί από την πρώτη κιόλας φορά και μάλιστα σου ανέλυσε μέχρι και τα γούστα που βγάζει στο κρεβάτι ...

    Τυχαίο βρε καλό μου όλο αυτό λες να είναι ?
    Εσύ τσιμπισες ,σε έκανε τούρμπο και σε άφησε να λιώνεις για εκείνη ...

    ειλικρινά πάντως το ότι τσίμπατε τόσο εύκολα και πεφτεται σε τέτοιες παγίδες μόνο βήμα σε όλες αυτές να μαζεύουν ακόμα περισσότερα θύματα τριγύρω τους καταφερνεται .
    Αν γουσταρε πραγματικά την επόμενη μέρα θα σου χτυπούσε εκείνη την πόρτα και θα γινόταν Φασούλα .

    Άσε τα παρακάλια και παιξτω λιγάκι αδιάφορος και θα δεις κάποια στιγμή θα επιστρέψει για να επιβεβαιώσει ότι σε έχει ακόμα εκεί να περιμένεις .

    Απλή λογική όλα αυτά,γιατί το αναλύεις τόσο ?
    Αν θες και καίγεσαι εκείνη την ώρα ούτε το θέμα σου ούτε τίποτα δεν σε σταματάει ...
    Άλλο ήθελε και όπως βλέπω το πήρε και το απολαμβάνει μάλιστα με την όλη σου μετέπειτα αντίδραση ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  4. #19
    Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    49
    Αρχικά χρόνια μας πολλά σε όλους και στην Ελλάδα μας.
    Το ανέλυσα για να μου πείτε την γνώμη σας όπως και είπατε γιατί εντάξει δν μου έχει ξανα τύχει με κάποια που μένει δίπλα και σκέφτηκα πολλά πχ...γιατι παρόμοια περίπτωση μου είχε τύχει αλλά μέναμε αλλού τώρα δίπλα δίπλα είναι μήπως λίγο άβολο για αυτήν ίσως γιατί κάποια στιγμή μπορεί να κάνει όντως σχέση θα έχει κάνε σεξ με τον δίπλα ίσως της φάνηκε κάπως μετά.
    Γιατί για εμένα θα είναι οκ της το είπα κιόλας όταν μου είπε ότι μιλάει και με κάποιον έτσι χαλαρά της είπα προφανώς δν με πειράζει.
    Γενικά είμαι της άποψης αν είμαστε εξηγημενοι και ξεκάθαροι δν θα με πείραζε το οτιδήποτε γιατί όπως είπα πιο πριν (εκτός αν το παρέλειψα) και αυτή με έχει ακούσει και εγώ την έχω ακούσει και μάλιστα το ξεκίνησε αυτή όταν βρεθήκαμε
    Μπορεί σαν γυναίκα να κομπλαρε όταν το ξανά σκέφτηκε anyway το αναλύω κυρίως να μου πείτε την δική σας γνώμη όμως κάνατε αν τύχαινε κάτι τέτοιο με τον δίπλα μου μπορείς να τον ακούς συνέχεια όχι μόνο όταν κάνει σεξ γενικά κάποιες φορές ακόμα και όταν μιλάει χαχα

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Εντάξει, αυτά είναι πιο πολύ χημεία και όπως έρθουν. Από τον τίτλο είναι σαν να τα μιλήσατε τα συμφωνήσατε και έχει γίνει κάτι, ενώ το θέμα σου είναι κάτι άλλο, ότι κάτι πήγε να γίνει και δεν έγινε. Δεν ξέρεις και σεξ να κάνατε πως θα εξελισσόταν μετά. Δηλαδή και τις πόρτες που της χτυπάς τι θα γίνει, θα την πεις "Γειά σας, είμαι ο γαμιάς της γειτονίας σας" ή "Ήρθα να σας γαμήσω" και αμέσως θα γίνει ανάσταση; Είναι και θέμα timing όλα αυτά.
    Κατά τη γνώμη μου όσο τα ψειρίζεις τόσο χειρότερα εξελίσσονται. Το σεξ είναι χημεία και ένστικτο. Αν είναι να γίνει κάτι θα έρθει φυσικά χωρίς τακτικισμούς και πολλές σκέψεις.

  6. #21
    Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    49
    Καλα ναι για το όνομα οκ δν ήξερα και τι να γράψω αλλά και έτσι όπως τα είπαμε όμως αυτό κατάλαβα ότι θα γίνει απλά άλλη στιγμή.
    Ίσως εγώ βιάζομαι στο γεγονός ότι δν έγινε την επόμενη μέρα πχ anyway εντάξει όχι δν θα χτυπήσω με την λογική κατεβασμένα τα παντελόνια...μπορει όπως την πρώτη φορά μπορεί για να κανονίσουμε κανένα ναργιλέ που ειχε πει ότι γούσταρε πολύ κάτι τέτοιο.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Stuck1424 View Post
    Αρχικά χρόνια μας πολλά σε όλους και στην Ελλάδα μας.
    Το ανέλυσα για να μου πείτε την γνώμη σας όπως και είπατε γιατί εντάξει δν μου έχει ξανα τύχει με κάποια που μένει δίπλα και σκέφτηκα πολλά πχ...γιατι παρόμοια περίπτωση μου είχε τύχει αλλά μέναμε αλλού τώρα δίπλα δίπλα είναι μήπως λίγο άβολο για αυτήν ίσως γιατί κάποια στιγμή μπορεί να κάνει όντως σχέση θα έχει κάνε σεξ με τον δίπλα ίσως της φάνηκε κάπως μετά.
    Γιατί για εμένα θα είναι οκ της το είπα κιόλας όταν μου είπε ότι μιλάει και με κάποιον έτσι χαλαρά της είπα προφανώς δν με πειράζει.
    Γενικά είμαι της άποψης αν είμαστε εξηγημενοι και ξεκάθαροι δν θα με πείραζε το οτιδήποτε γιατί όπως είπα πιο πριν (εκτός αν το παρέλειψα) και αυτή με έχει ακούσει και εγώ την έχω ακούσει και μάλιστα το ξεκίνησε αυτή όταν βρεθήκαμε
    Μπορεί σαν γυναίκα να κομπλαρε όταν το ξανά σκέφτηκε anyway το αναλύω κυρίως να μου πείτε την δική σας γνώμη όμως κάνατε αν τύχαινε κάτι τέτοιο με τον δίπλα μου μπορείς να τον ακούς συνέχεια όχι μόνο όταν κάνει σεξ γενικά κάποιες φορές ακόμα και όταν μιλάει χαχα
    Κάτσε τώρα γιατί πραγματικά νομίζω ότι κάτι δεν καταλαβαίνεις έτσι?

    Εσύ θεωρείς ότι μια κοπέλα που με το καλημέρα σας σου αραδιαζει τα πάντα για την σεξουαλική της ζωή ,τι της αρέσει στο κρεβάτι και τι κάνει στο κρεβάτι της και επίσης κάνει κινήσεις αυτή πρώτα , να έχει θέμα αν πηδηχτει με τον γείτονα και κάνει μετά σχέση και το φέρνει σπίτι της ?

    Εδώ με το γεια σας σου είπε για το πότε έκανες σεξ εσύ και ακουγοσουν ..
    Όταν έχεις τέτοιους ενδιασμους δεν ενεργεις έτσι ..Κάπως αλλιώς χειρίζεσαι την πρώτη επαφή με έναν ανθρωπο και πολύ περισσότερο αν αυτός είναι ο άνθρωπος της διπλανής πόρτας που από ότι μου έχουν πει στις πολυκατοικίες κιχ να κάνει ο διπλανός ακούγεται ...
    Κρατάς μια τυπική σχέση και δεν περνάς κατευθείαν σε όλο αυτό ...
    Ένα περισσότερο αν παίζει και παιχνίδι και με άλλον ..

    Γι αυτό σου είπα πως από την αρχή η κοπέλα είχε δηλώσει τις προθέσεις της ...
    Ήταν ξεκάθαρη και το τι είναι και το τι ψάχνει .
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  8. #23
    Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    49
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Κάτσε τώρα γιατί πραγματικά νομίζω ότι κάτι δεν καταλαβαίνεις έτσι?

    Εσύ θεωρείς ότι μια κοπέλα που με το καλημέρα σας σου αραδιαζει τα πάντα για την σεξουαλική της ζωή ,τι της αρέσει στο κρεβάτι και τι κάνει στο κρεβάτι της και επίσης κάνει κινήσεις αυτή πρώτα , να έχει θέμα αν πηδηχτει με τον γείτονα και κάνει μετά σχέση και το φέρνει σπίτι της ?

    Εδώ με το γεια σας σου είπε για το πότε έκανες σεξ εσύ και ακουγοσουν ..
    Όταν έχεις τέτοιους ενδιασμους δεν ενεργεις έτσι ..Κάπως αλλιώς χειρίζεσαι την πρώτη επαφή με έναν ανθρωπο και πολύ περισσότερο αν αυτός είναι ο άνθρωπος της διπλανής πόρτας που από ότι μου έχουν πει στις πολυκατοικίες κιχ να κάνει ο διπλανός ακούγεται ...
    Κρατάς μια τυπική σχέση και δεν περνάς κατευθείαν σε όλο αυτό ...
    Ένα περισσότερο αν παίζει και παιχνίδι και με άλλον ..

    Γι αυτό σου είπα πως από την αρχή η κοπέλα είχε δηλώσει τις προθέσεις της ...
    Ήταν ξεκάθαρη και το τι είναι και το τι ψάχνει .
    Μαζί σου και εγώ αυτό που λες πιστεύω απλά δν ξέρω γιατί να μην έγινε εκείνη την μέρα πχ αν ειχε περίοδο ας το έλεγε τόσα είπε χαχα
    Εφόσον έψαχνε σεξ μόνο τι την εμπόδισε εκείνη την μέρα και άντε εκείνη οκ μπορεί να είχε κάτι όπως είπαμε τις επόμενες;
    Για αυτό είπα αν με τις κινήσεις μου φαίνεται ότι θέλω εγώ κάτι άλλο για αυτό ρωτάω εδώ γιατί για εμένα δν έκανα κάτι που δηλώνει θέλω κάτι παρακάτω σε φάση να μιλάμε ή να κάνουμε και αλλά πράγματα

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Stuck1424 View Post
    Μαζί σου και εγώ αυτό που λες πιστεύω απλά δν ξέρω γιατί να μην έγινε εκείνη την μέρα πχ αν ειχε περίοδο ας το έλεγε τόσα είπε χαχα
    Εφόσον έψαχνε σεξ μόνο τι την εμπόδισε εκείνη την μέρα και άντε εκείνη οκ μπορεί να είχε κάτι όπως είπαμε τις επόμενες;
    Για αυτό είπα αν με τις κινήσεις μου φαίνεται ότι θέλω εγώ κάτι άλλο για αυτό ρωτάω εδώ γιατί για εμένα δν έκανα κάτι που δηλώνει θέλω κάτι παρακάτω σε φάση να μιλάμε ή να κάνουμε και αλλά πράγματα
    Μα γιατί αυτός ήταν ο σκοπός της μάλλον?
    Τι περίοδο και ιστορίες φτιάχνεις στο μυαλό σου .
    Σίγουρα δεν φταις εσύ κάπου ή εκανες κάπου λάθος .
    Αν είχε περίοδο καλό μου ποιος ο λόγος να σε καλέσει εκείνη την συγκεκριμένη μέρα αφού ήξερε αυτή και που να πάει την συζήτηση και πως θα εξελιχθεί .

    Αυτό που ήθελε το πήρε μάλλον .
    Εγώ έτσι το βλέπω ......
    Ήθελε να σε κάνει τούρμπο, να την κυνηγάς στην ουσία για να τελειώσετε αυτό που αρχίσατε .

    Άντε και αν είχε περίοδο και να σε γουσταρε τρελλα μετά την συζήτηση και δεν μπορούσε να προχωρήσει ..να το δεχτώ ..
    Τόσες μέρες τι στο καλό ,ακόμα περίοδο έχει?
    Δεν θα σου χτυπούσε εκείνη την πόρτα και θα γινόταν Φασούλα ?

    Όταν ένα άνθρωπο τον γουστάρεις και παίζεται τέτοιο σκηνικό το ολοκληρώνεις και δεν σε σταματά τίποτα .

    Δεν διαιωνίζεις μια κατάσταση ..αυτό από μόνο του έχει άλλο σκοπό .

    Εσύ γιατί κάνεις κινήσεις συνέχεια ?
    Γιατί γουστάρεις να ολοκληρωθεί η φάση ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    375
    Σούπερ κακή κίνηση για μένα είναι να ξαναχτυπήσεις την πόρτα της. Ήδη έχεις χτυπήσει δύο φορες, και εφόσον ήταν η αδερφή της την πρώτη φορά ξέρει ήδη ότι την αναζήτησεις.
    Είναι σημαντικό να καταλάβεις ότι η εξέλιξη της γνωριμίας δεν εξαρτάται μόνο από εσένα.
    Αναρωτιέσαι τι έκανες λάθος, ενώ στην πραγματικότητα η κοπέλα όπως κάθε άνθρωπος, έχει τα δικά της θέλω, που δεν εξαρτώνται μόνο στο αν εσύ έκανες τις σωστές κινήσεις και το έπαιξες σωστά.
    Για παράδειγμα, εάν εξαρχής η κοπέλα ήθελε μόνο προσοχή και όχι να γίνει κάτι μεταξύ σας, τότε όσο σωστά και να το παίξεις, το πιο πιθανό να μην γινόταν κάτι παραπάνω, εκείνη τη μέρα τουλάχιστον η τις επόμενες.

    Ωστόσο, το τι θα κάνεις εσύ μπορεί μόνο να επηρεάσει την εξέλιξη της γνωριμίας.
    Δηλαδή, το να της ξαναχτυπήσεις την πόρτα είναι λίγο creepy. Στο λέω σαν γυναίκα κιόλας.
    Άσε κάποιο διάστημα να περάσει, άφαντος. Να δεις αν θα κάνει κίνηση.

  11. #26
    Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    49
    Quote Originally Posted by Art_Phil View Post
    Σούπερ κακή κίνηση για μένα είναι να ξαναχτυπήσεις την πόρτα της. Ήδη έχεις χτυπήσει δύο φορες, και εφόσον ήταν η αδερφή της την πρώτη φορά ξέρει ήδη ότι την αναζήτησεις.
    Είναι σημαντικό να καταλάβεις ότι η εξέλιξη της γνωριμίας δεν εξαρτάται μόνο από εσένα.
    Αναρωτιέσαι τι έκανες λάθος, ενώ στην πραγματικότητα η κοπέλα όπως κάθε άνθρωπος, έχει τα δικά της θέλω, που δεν εξαρτώνται μόνο στο αν εσύ έκανες τις σωστές κινήσεις και το έπαιξες σωστά.
    Για παράδειγμα, εάν εξαρχής η κοπέλα ήθελε μόνο προσοχή και όχι να γίνει κάτι μεταξύ σας, τότε όσο σωστά και να το παίξεις, το πιο πιθανό να μην γινόταν κάτι παραπάνω, εκείνη τη μέρα τουλάχιστον η τις επόμενες.

    Ωστόσο, το τι θα κάνεις εσύ μπορεί μόνο να επηρεάσει την εξέλιξη της γνωριμίας.
    Δηλαδή, το να της ξαναχτυπήσεις την πόρτα είναι λίγο creepy. Στο λέω σαν γυναίκα κιόλας.
    Άσε κάποιο διάστημα να περάσει, άφαντος. Να δεις αν θα κάνει κίνηση.
    Ωραία ναι δίκιο έχεις θα περιμένω ίσως καμία εβδομάδα να δω αν ερθει αν δν έρθει βλέπουμε

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Μα από ότι λέει του είπε "Σήμερα δεν μπορώ" δεν του είπε "Δεν γουστάρω, δεν θέλω". Μπορεί εκείνη τη στιγμή όντως να μην ήθελε κάτι παραπάνω ή να μη μπορούσε.
    Μπορεί να παίζει κι αυτό που λέει ο fuego απο πάνω, να είναι ανάφτρα και να θέλει απλά επιβεβαίωση αφού είναι φεσκοχωρισμένη κιόλας και κάθεται και αναλύει όλο το κάμα σούτρα με κάποιον που γνώρισε χθες
    Και στις δύο περιπτώσεις είναι η μπάλα στο γήπεδο της κοπέλας. Μπορεί εκείνη τη στιγμή όντως να ήθελε και να μη μπορούσε και να μη μπορεί ακόμα ή να το ξανασκέφτηκε και τώρα να μη θέλει ή μπορεί να το έκανε για επιβεβαίωση, οπότε σε όλες αυτές τις περιπτώσεις ο θεματοθέτης δεν έχει κάτι να κάνει. Θα τον βρει αυτή αν θέλει. Αφού μένουν δίπλα δίπλα ευκαιρίες να συναντηθούν θα έχουν πολλές. Ας δει τότε το κλίμα.
    εχεις απολυτο δικιο,.............................

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    . Δηλαδή και τις πόρτες που της χτυπάς τι θα γίνει, θα την πεις "Γειά σας, είμαι ο γαμιάς της γειτονίας σας" ή "Ήρθα να σας γαμήσω" και αμέσως θα γίνει ανάσταση; Είναι και θέμα timing όλα αυτά.
    .
    βλεπω συνεχιζεις Σονια , χωρις σεμνοτυφιες , μαρεσει αυτο......... ειχε σημερα το ' γουρι ' της Ελλην. επαναστασης , στο ηλεκτρονικο καταστημα του μουσειου Μπενακη ......υγεια , ΚΑΥΛΑ , επανασταση , δεν κανω πλακα , αυτο ειναι , μηπως ηρθε η ωρα να σταματησουμε τις ' σεμνοτυφιες ' ? ναι, στην δεκαετια του 80, λεγαν οι αλλοι το ' ρε μαλακα ' , ποτε δεν το ειπα , ουτε μαρεσει να το λεω , ουτε ειπα σε μια κοπελα φαρμακοποιο πριν 4 χρονια , που μαρεσε , οτι εισαι γυναικα καυλα , η θελω να σε γαμησω , η να σε πηδηξω , αν και φυσικα αυτο ηθελα , και οχι μονον φυσικα , της ειπα οτι ' εισαι ωραιο κοριτσι, μαρεσεις πολυ , τι θαλεγες να βγουμε για ενα καφεδακι ' απαντ. ειμαι σε δεσμο..... οκ. αρα μια προταση γαμου ειναι out of question , ε ( για να το ριξω και λιγο στο αστειο) ? απαντ. ε , ναι..... ομως καθε φορα που περναω , με χαιρεταει εγκαρδια , χαμογελωντας .....μουχε κανει εντυπωση μια κοπελα , στα mid 20s , πουχε ανοιξει παλια θεμα με τιτλο, ' θελει να τον πιπωσω ' η καπως ετσι .....και ειχε ανοιξει κουβεντα με διαφορα μελη για το θεμα αυτο .....ανταλλαξαμε πμ. , της εστειλα φωτο μου , οχι για καναν σκοπο, μουπε οτι εισαι γοητευτικος , μου ειπε πως ειναι το μικρο της ονομα , την περιοχη που μενει , μουστειλε και φωτο της , ηταν οντως ωραιο κοριτσι, και της τοπα , αλλα δεν ειχε κανεις περαιτερω προθεση εκ των δυο .....μιλησαμε για τις προτιμησεις της , σε διαφορους τομεις .....και αυτο ηταν .....

    περιττον να προσθεσω οτι διαφυλαττω ως κορην οφθαλμου τα προσωπικα δεδομενα καθε μελους ......

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Εντάξει, αν ενοχλείται ο φίλος να μας το πει. Γενικά βαριέμαι τα πολλά γυρω γύρω και προτιμώ την ευθύτητα. Δεν μου έχει δώσει την εντύπωση ότι παρεξηγείται. Σίγουρα όπως στην πραγματική ζωή έτσι κι εδώ δεν είναι όλα τα θέματα ίδια ούτε όλοι οι άνθρωποι ίδιοι. Άλλος ακούει ένα γαμώτο και φρικάρει, άλλος μιλάει χύμα.
    Αλλιώς μιλάς σε κάποιον που είναι σεμνότυφος ή/και σε ευαίσθητη φάση, αλλιώς σε κάποιον που προσπαθεί να κάνει κατάσταση με γκόμενα. Προβλήματα ή προβληματισμοί είναι όλα για τον θεματοθέτη, αλλά δεν έχουν όλα την ίδια βαρύτητα.

    Προσωπικά τα PM τα ψιλοβαριέμαι, μπαίνω σε φόρουμ για να ασχοληθώ με το φόρουμ, δεν το χρησιμοποιώ όπως site γνωριμιών ή άλλους χώρους κοινωνικής δικτύωσης. Μου αρέσει η ανώνυμη κουβέντα στα διάφορα θέματα. Κάτι δίνεις και κάτι παίρνεις από όλο αυτό.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Προσωπικά τα PM τα ψιλοβαριέμαι, μπαίνω σε φόρουμ για να ασχοληθώ με το φόρουμ, δεν το χρησιμοποιώ όπως site γνωριμιών ή άλλους χώρους κοινωνικής δικτύωσης. Μου αρέσει η ανώνυμη κουβέντα στα διάφορα θέματα. Κάτι δίνεις και κάτι παίρνεις από όλο αυτό.
    αυτο τοχω ηδη καταλαβει ........

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. New friends
    By Nikaki_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 0
    Last Post: 02-01-2016, 22:56
  2. Friends with benefits...
    By indifferent in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 17-10-2014, 16:29
  3. Looking For Friends...
    By donald_girl in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 11-06-2008, 15:13

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •