Friends with benefits με την γειτόνισσα...διπλανοι τοίχοι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 33
  1. #1
    Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    49

    Friends with benefits με την γειτόνισσα...διπλανοι τοίχοι

    Καλησπέρα μου συμβαίνει κάτι τέτοιο πρώτη φορά δν ξέρω αν έκανα εγώ λάθος ή αυτή ή κανείς μας και θα γίνει το πράγμα.Ακοκουθει ανάλυση

  2. #2
    Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    49
    Καλησπέρα μου συμβαίνει κάτι τέτοιο πρώτη φορά δν ξέρω αν έκανα εγώ λάθος ή αυτή ή κανείς μας και θα γίνει το πράγμα.Ακοκουθει ανάλυση

  3. #3
    Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    49
    Ας ξεκινήσω λοιπόν είχα γνωρίσει τους γείτονες τυχαία(διπλανοί πόρτα) είπαμε να γνωριστούμε δν έτυχε όμως.Ελειπα μήνες και εγώ από το σπίτι γυρνάω όμως και λέω ας τους γνωρίσω χτυπάω λοιπόν και τελικά έχει μείνει μόνη η κοπέλα χώρισε.

    Την γνωρίσω ίσα ίσα 5 λεπτά λέμε ονόματα της πρόσφερα γλυκό που είχα ετοιμάσει και για τους 2 αυτους νομίζοντας ότι είναι ακόμα μαζί το δέχεται.Την άλλη μερα χτυπάει αυτή μου δίνει πίσω το πιάτο ας πω και προφέρει αυτή γλυκό.γνωριζομαστε λίγο παραπάνω και της προτείνω να πιούμε καφέ λέει αυτή καλύτερα ποτό το αφήνουμε φλου...χτυπαω την επόμενη μέρα λέω ψηνεσαι για το ποτό μου λέει ναι φυσικά απλά αύριο αν θες κομπλέ.

    Έρχεται την επόμενη μέρα αρχίζουμε το ποτό μας περίπου μια ώρα μιλούσαμε γενικά.Ξεκιναει όμως κουβέντα για το σεξ αρχικά την ρώτησα πως και χώρισε ότι δν με χάλασε ιδιαίτερα τις είπα 1 2 κοπλιμέντα ρώτησε τα ίδια και αυτή έκανε τα αντίστοιχα σε κάποια φάση μου λέει σε άκουγα να κάνεις σεξ δίπλα με την δικιά σου

  4. #4
    Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    49
    Και άρχισε να γίνεται τέτοια κουβέντα για το σεξ μου είπε τα πάντα τι έχει κάνει τι θέλει τι της αρέσει τι αποθημενα έχει πόσο καιρό έχει να κάνει για τα φετίχ της πχ ακόμα ότι έχει 3 δονητες σπίτι ότι μπορείτε να φανταστείτε που έχει να κάνει με το σεξ,όπως έλεγα και εγώ φυσικά θεωρώ ότι το έκανε να με ανάψει αλλά εγώ είχα ενα θέμα υγείας στο σημείο μου ας πω και δν είχα την τόλμη αρχικά να κάνω πιο νωρίς κίνηση μήπως ξενέρωνε αν έβλεπε αυτό που έχω τέλος πάντων εκεί πέρα που θα φύγει σε κάποιες μέρες.

    Εφόσον όμως άναψα φουλ γιατί συνεχίσαμε να λέμε τέτοια ίσως και 2 ώρες άρχισε να λέει οι άντρες δν λέτε αυτά που θέλετε και τα σχετικά...ισως το χειρίστηκα λάθος εκεί δν ξέρω αλλά επειδή είδα ότι με έναν άγνωστο αυτή έλεγε τόσο εύκολα τα πάντα της είπα κοιτα είμαστε και γείτονες μπορεί να σου φανεί κάπως αλλά εγώ πάντα λέω αυτό που θέλω μπορεί να παρεξηγηθεις θέλω να κάνω σεξ μαζί σου και είπε σήμερα δν μπορώ κάτι τέτοιο και κάνω κίνηση και αρχίζουμε να φασωνομαστε ανεβαίνει επάνω μου τρίβεται και αρχίζει παίρνει τον δρόμο του

    Με πιάνει παντού αυτή όταν όμως πάω εγώ να βάλω αλλού το χέρι μου λέει όχι σήμερα...το κάνω 2η φορά μου παίρνει το χέρι ενώ αυτή συνεχιζε μου λέει μετά από λίγο πρέπει να φύγω πάμε στην πόρτα ξανά τα ιδια τα άλλα τα εκανε πάλι αυτή σε εμένα με έπιανε παντού και με φιλούσε πολύ σεξουαλικά βάζω το χέρι μου εκεί πάλι όχι μου λέει άλλη φορά άλλη μέρα και τέτοια.

  5. #5
    Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    49
    Την αφήνω στην πόρτα της μετά από 5 λεπτά της χτυπάω λέω θέλεις να μου δώσεις το ινστα να τα λέμε μου λέει τι να πούμε δν είπαμε μόνο για σεξ λέω εγώ ναι να κανονίσουμε μου λέει ναι ρε θα στο δώσω (λέω δν πειράζει άστο άλλη καλύτερα έτσι το έκανα για να μην νομίζει ότι θέλω να μιλάμε συνέχεια και κάτι τέτοιο ισως λάθος αν και το έχω βρει αλλα δν το εχω πάρει επίσημα)χτυπάω την επόμενη μέρα ήτανε η αδερφή της μεσα μου ανοίγει μου λέει η κοπελα είναι στο μπάνιο θα της πω ότι χτύπησες την επόμενη μέρα δν χτύπησα και ξανά χτύπησα την μεθεπόμενη δν άνοιξε δν ήτανε μέσα δν ήθελε να ανοίξει δν ξέρω.

    Παίζει να ξενέρωσε ;επειδή άργησα να κάνω κίνηση ; Γιατί δν νομίζω να μην ήθελε μετά από τέτοια κουβέντα με έναν αγνωστο Θεωρώ το έκανε ξεκάθαρα για να ανάψω
    Παίζει να ξενέρωσε επειδή χτύπησα την επόμενη μέρα ή επειδή ζήτησα ινστα μήπως το πάω πιο σχεσιακα;
    Παίζει να το μετάνιωσε ;ή δν παίζει τίποτα και τι πιστεύεται πρέπει να κάνω εφόσον θέλω να συνεχιστεί αυτό που πήγαμε να κάνουμε ;

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by Stuck1424 View Post
    Την αφήνω στην πόρτα της μετά από 5 λεπτά της χτυπάω λέω θέλεις να μου δώσεις το ινστα να τα λέμε μου λέει τι να πούμε δν είπαμε μόνο για σεξ λέω εγώ ναι να κανονίσουμε μου λέει ναι ρε θα στο δώσω (λέω δν πειράζει άστο άλλη καλύτερα έτσι το έκανα για να μην νομίζει ότι θέλω να μιλάμε συνέχεια και κάτι τέτοιο ισως λάθος αν και το έχω βρει αλλα δν το εχω πάρει επίσημα)χτυπάω την επόμενη μέρα ήτανε η αδερφή της μεσα μου ανοίγει μου λέει η κοπελα είναι στο μπάνιο θα της πω ότι χτύπησες την επόμενη μέρα δν χτύπησα και ξανά χτύπησα την μεθεπόμενη δν άνοιξε δν ήτανε μέσα δν ήθελε να ανοίξει δν ξέρω.

    Παίζει να ξενέρωσε ;επειδή άργησα να κάνω κίνηση ; Γιατί δν νομίζω να μην ήθελε μετά από τέτοια κουβέντα με έναν αγνωστο Θεωρώ το έκανε ξεκάθαρα για να ανάψω
    Παίζει να ξενέρωσε επειδή χτύπησα την επόμενη μέρα ή επειδή ζήτησα ινστα μήπως το πάω πιο σχεσιακα;
    Παίζει να το μετάνιωσε ;ή δν παίζει τίποτα και τι πιστεύεται πρέπει να κάνω εφόσον θέλω να συνεχιστεί αυτό που πήγαμε να κάνουμε ;
    καλα αφου εκανες κινηση για χουφτωμα,γιατι θεωρεις οτι δεν εκανες?απλα σε παιζει και στο τελος δεν στο δινει.Κατι τετοιες παιρνουν ικανοποιηση με το να προκαλουν και στο τελος να μη στο δινουν.Και τι ακριβως προβλημα ειχες στο ματζαφλαρι σου και φοβοσουνα?

  7. #7
    Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    49
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    καλα αφου εκανες κινηση για χουφτωμα,γιατι θεωρεις οτι δεν εκανες?απλα σε παιζει και στο τελος δεν στο δινει.Κατι τετοιες παιρνουν ικανοποιηση με το να προκαλουν και στο τελος να μη στο δινουν.Και τι ακριβως προβλημα ειχες στο ματζαφλαρι σου και φοβοσουνα?
    Δν λεω ότι δν έκανα απλά μήπως ξενέρωσε επειδή άργησα γιατί μιλούσαμε για αυτά 2 ώρες πχ.Ε πως να το εξηγήσω μην φάμε και κανένα μπαν

  8. #8
    Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    49
    Έχω σε έναν από τους 2 όρχεις ένα μεγάλο σαν σπυρί ας πω ακίνδυνο για την υγεία αλλά εμφανισιακά περίεργο και πήγα στο γιατρό μου το εκανε κάτι σαν καυτηριαση με άζωτο και είναι κάπως άσχημο γιατί δν έχει επουλωθεί πλήρως ακόμα σχηματικά ας πω και εμφανισιακά αλλά μετά δν άντεξα και έκανα κίνηση.Απλα επειδή γούσταρα την φάση και εφόσον από τι κατάλαβα γούσταρε και αυτή σαν ιδέα αλλιώς δν νομίζω να γινόταν όλο αυτό δν ξέρω τι μπορεί να ξενέρωσε ίσως να το ξανά σκέφτηκε επειδή είμαστε δίπλα δίπλα;Όπως και να έχει πως να κινηθώ πχ αν ειχε κάνεις καμία ιδέα ανάλογη εμπειρία πχ γιατί με γειτόνισσα στον δίπλα τοίχο δν μου έχει συμβεί αυτό και στην τελική αφού είμασταν τόσο ανοιχτοί και στην κουβέντα νομίζω μπορεί να μου το πει αν δν θέλει ξέρω γω αλλιώς να χτυπάω πόρτες μέχρι να ανοίξει ; γιατί δν ξέρω και πότε είναι μέσα και αν είναι μόνη ή όχι εκτός αν της στείλω στο ινστα αλλά μην φρικάρει γιατί εγώ ναι μεν το βρήκα αλλά όχι επίσημα

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by Stuck1424 View Post
    Έχω σε έναν από τους 2 όρχεις ένα μεγάλο σαν σπυρί ας πω ακίνδυνο για την υγεία αλλά εμφανισιακά περίεργο και πήγα στο γιατρό μου το εκανε κάτι σαν καυτηριαση με άζωτο και είναι κάπως άσχημο γιατί δν έχει επουλωθεί πλήρως ακόμα σχηματικά ας πω και εμφανισιακά αλλά μετά δν άντεξα και έκανα κίνηση.Απλα επειδή γούσταρα την φάση και εφόσον από τι κατάλαβα γούσταρε και αυτή σαν ιδέα αλλιώς δν νομίζω να γινόταν όλο αυτό δν ξέρω τι μπορεί να ξενέρωσε ίσως να το ξανά σκέφτηκε επειδή είμαστε δίπλα δίπλα;Όπως και να έχει πως να κινηθώ πχ αν ειχε κάνεις καμία ιδέα ανάλογη εμπειρία πχ γιατί με γειτόνισσα στον δίπλα τοίχο δν μου έχει συμβεί αυτό και στην τελική αφού είμασταν τόσο ανοιχτοί και στην κουβέντα νομίζω μπορεί να μου το πει αν δν θέλει ξέρω γω αλλιώς να χτυπάω πόρτες μέχρι να ανοίξει ; γιατί δν ξέρω και πότε είναι μέσα και αν είναι μόνη ή όχι εκτός αν της στείλω στο ινστα αλλά μην φρικάρει γιατί εγώ ναι μεν το βρήκα αλλά όχι επίσημα
    οκ ενα σπυρι στο π@π@αρι δε πρεπει να σε ανησυχει.Απλα ηθελε να παιξει μαζι σου,ηθελε να σε αναψει και μετα να σε παρατησει αυτο ειναι ολο,δε χρειαζεται να το υπεραναλυεις,δεν εκανες εσυ κατι λαθος αυτη ειναι κα....ολα

  10. #10
    Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    49
    Ναι εντάξει γενικά μαζί σου σε αυτό αλλά ξέρεις όταν εχεις εκεί κάτι άσχημο ξέρεις λίγο σε πάει πίσω ασε που αν το πιέσεις πονάει ακόμα λίγο anyway με αυτό.Ναι εντάξει όχι πιο πολύ να το αναλύσουμε δίκιο έχεις απλά πως θα μπορέσω να την ας το πω ευγενικά την προσεγγίσω για τον ίδιο σκοπό πχ να χτυπήσω ξανά ή αν την βρω πχ στο ινστα να της στείλω κανένα μνμ να δω πως θα πάει ή τίποτα ;

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    E, όπως ειχες εσύ σπυρί στο παπάρι μπορεί να είχε αυτή σπυρί στο μ*νί ρε αδερφέ. Γιατί κάνεις τόσα σενάρια; Ότι είναι να 'ρθει θε να 'ρθει, αλλιώς θα προσπεράσει.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by Stuck1424 View Post
    Ναι εντάξει γενικά μαζί σου σε αυτό αλλά ξέρεις όταν εχεις εκεί κάτι άσχημο ξέρεις λίγο σε πάει πίσω ασε που αν το πιέσεις πονάει ακόμα λίγο anyway με αυτό.Ναι εντάξει όχι πιο πολύ να το αναλύσουμε δίκιο έχεις απλά πως θα μπορέσω να την ας το πω ευγενικά την προσεγγίσω για τον ίδιο σκοπό πχ να χτυπήσω ξανά ή αν την βρω πχ στο ινστα να της στείλω κανένα μνμ να δω πως θα πάει ή τίποτα ;
    και απο τον 6ο να πεσεις με το κεφαλι,παλι δε προκειται να σου κατσει.Ειναι αναφτρα,θελει απλα να σε αναβει και μετα να παραταει,θελει την επιβεβαιωση,στη θεση σου θα την ειχα στο φτυσιμο και ουτε καλημερα δε θα της ελεγα

  13. #13
    Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    49
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    E, όπως ειχες εσύ σπυρί στο παπάρι μπορεί να είχε αυτή σπυρί στο μ*νί ρε αδερφέ. Γιατί κάνεις τόσα σενάρια; Ότι είναι να 'ρθει θε να 'ρθει, αλλιώς θα προσπεράσει.
    Ναι μπορεί να είχε περίοδο χίλια 2 οκ απλά λέω μήπως πχ εγώ κατάλαβα λάθος με βάση αυτά που σας είπα έπρεπε να καταλάβω κάτι άλλο ;
    μήπως άργησα να κάνω κίνηση;
    μήπως επειδή μετά χτύπησα την επόμενη μέρα ήτανε "κακη" κίνηση γιατί ήτανε πιεστικό;
    Εσάς πως σαν φαίνεται η φάση όπως πχ είπε ο φίλος από πάνω
    Γτ έτσι και αλλιώς δν είναι καμία που θα με νοιάζει πχ αν χειριστώ λάθος αλλα αν χειριστώ σωστά μήπως γίνει η φάση αλλά anyway κομπλέ

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Σε ενδιαφέρει αυτή για κάτι παραπάνω;
    Αν όχι γιατί σκας; αν είναι να μαμησεις θα μαμησεις. Αστην λίγες μέρες αν της αρέσεις και θέλει να παιχτεί φάση θα εμφανιστεί...δεν μπορεί να κανει αλλιώς. Αν όχι. Δεν πρζ

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Stuck1424 View Post
    Δν λεω ότι δν έκανα απλά μήπως ξενέρωσε επειδή άργησα γιατί μιλούσαμε για αυτά 2 ώρες πχ.Ε πως να το εξηγήσω μην φάμε και κανένα μπαν
    Βρε συ, δεν τρως μπαν αν αναλυσεις το προβλημα σου, ουτε ποινη θα φας ........τωρα καταλαβαινω γιατι σκεφτοσουν τοσο πολυ τι να πεις/κάνεις στην κοπελα ..........και τοριξες στην πάρλα ....

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. New friends
    By Nikaki_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 0
    Last Post: 02-01-2016, 22:56
  2. Friends with benefits...
    By indifferent in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 17-10-2014, 16:29
  3. Looking For Friends...
    By donald_girl in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 11-06-2008, 15:13

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •