Quote Originally Posted by nikos2 View Post
εχουμε και λεμε...........
https://www.endynamei.gr/2018/02/%CE...F%CF%85%CF%82/

Λοιπόν, καταρχήν οι άνδρες και οι γυναίκες δεν αγαπούν με τον ίδιο τρόπο. Χονδρικά, αυτό που αρέσει σε μια γυναίκα είναι να αγαπιέται από έναν άνδρα. Ενώ αυτό που αρέσει στον άνδρα είναι να αγαπά μια γυναίκα. Και μερικές υστερικές γυναίκες σχεδόν αρρωσταίνουν από αυτό, γιατί αυτό που πράγματι μετράει γι’ αυτές είναι να αποπλανούν τους άνδρες, αλλά πέρα από αυτό αδιαφορούν τελείως, δεν τις ενδιαφέρει τίποτα άλλο. Ο κινηματογράφος έχει στρέψει τους προβολείς σε αυτό, υπάρχουν πολλές – οι αποκαλούμενες «Ωραίες αδιάφορες»- οι γυναίκες οι οποίες προφανώς δεν αγαπούν παρά τον εαυτό τους.
διαβασα το αρθρο προσεχτικα , εχω κανει σχεση με πολυ ωραια αδιαφορη , οντως αγαπουσε τον εαυτο της μονο, ηταν παρτακιας οπως απεδειχθη εκ των υστερων ............εχω κανει σχεση ομως με πολυ ωραια οχι αδιαφορη , δεν αγαπουσε μονον τον εαυτο της ........................ αβυσσος η ψυχη της γυναικας , οχι τοσο οσο του αντρα ..... διοτι υπαρχουν και αντρες παρτακηδες , που αγαπανε μονον τον εαυτο τους .....οχι αναγκαστικα ωραιοι , διοτι εχω γνωρισει 2 αντρες πολυ ωραιους , και δεν ηταν παρτακηδες , ουτε ναρκισσοι .......