Friends with benefits με την γειτόνισσα...διπλανοι τοίχοι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16
  1. #1
    Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    49

    Friends with benefits με την γειτόνισσα...διπλανοι τοίχοι

    Καλησπέρα μου συμβαίνει κάτι τέτοιο πρώτη φορά δν ξέρω αν έκανα εγώ λάθος ή αυτή ή κανείς μας και θα γίνει το πράγμα.Ακοκουθει ανάλυση

  2. #2
    Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    49
    Ας ξεκινήσω λοιπόν είχα γνωρίσει τους γείτονες τυχαία(διπλανη πόρτα) είπαμε να γνωριστούμε δν έτυχε όμως.Ελειπα μήνες και εγώ από το σπίτι γυρνάω όμως και λέω ας τους γνωρίσω χτυπάω λοιπόν και τελικά έχει μείνει μόνη η κοπέλα χώρισε.

    Την γνωρίσω ίσα ίσα 5 λεπτά λέμε ονόματα της πρόσφερα γλυκό που είχα ετοιμάσει και για τους 2 αυτους νομίζοντας ότι είναι ακόμα μαζί το δέχεται.Την άλλη μερα χτυπάει αυτή μου δίνει πίσω το πιάτο ας πω και προφέρει αυτή γλυκό.γνωριζομαστε λίγο παραπάνω και της προτείνω να πιούμε καφέ λέει αυτή καλύτερα ποτό το αφήνουμε φλου...χτυπαω την επόμενη μέρα λέω ψηνεσαι για το ποτό μου λέει ναι φυσικά απλά αύριο αν θες κομπλέ.

    Έρχεται την επόμενη μέρα αρχίζουμε το ποτό μας περίπου μια ώρα μιλούσαμε γενικά.Ξεκιναει όμως κουβέντα για το σεξ αρχικά την ρώτησα πως και χώρισε ότι δν με χάλασε ιδιαίτερα τις είπα 1 2 κοπλιμέντα ρώτησε τα ίδια και αυτή έκανε τα αντίστοιχα σε κάποια φάση μου λέει σε άκουγα να κάνεις σεξ δίπλα με την δικιά σου (είχα σχέση πριν κάτι μήνες το είχα αναφέρει στο φορουμ

  3. #3
    Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    49
    Και άρχισε να γίνεται τέτοια κουβέντα για το σεξ μου είπε τα πάντα τι έχει κάνει τι θέλει τι της αρέσει τι αποθημενα έχει πόσο καιρό έχει να κάνει για τα φετίχ της πχ ακόμα ότι έχει 3 δονητες σπίτι ότι μπορείτε να φανταστείτε που έχει να κάνει με το σεξ,όπως έλεγα και εγώ φυσικά θεωρώ ότι το έκανε να με ανάψει αλλά εγώ είχα ενα θέμα υγείας στο σημείο μου ας πω και δν είχα την τόλμη αρχικά να κάνω πιο νωρίς κίνηση μήπως ξενέρωνε αν έβλεπε αυτό που έχω τέλος πάντων εκεί πέρα που θα φύγει σε κάποιες μέρες.

    Εφόσον όμως άναψα φουλ γιατί συνεχίσαμε να λέμε τέτοια ίσως και 2 ώρες άρχισε να λέει οι άντρες δν λέτε αυτά που θέλετε και τα σχετικά...ισως το χειρίστηκα λάθος εκεί δν ξέρω αλλά επειδή είδα ότι με έναν άγνωστο αυτή έλεγε τόσο εύκολα τα πάντα της είπα κοιτα είμαστε και γείτονες μπορεί να σου φανεί κάπως αλλά εγώ πάντα λέω αυτό που θέλω μπορεί να παρεξηγηθεις θέλω να κάνω σεξ μαζί σου και είπε σήμερα δν μπορώ κάτι τέτοιο και κάνω κίνηση και αρχίζουμε να φασωνομαστε ανεβαίνει επάνω μου τρίβεται και αρχίζει παίρνει τον δρόμο του

    Με πιάνει παντού αυτή όταν όμως πάω εγώ να βάλω αλλού το χέρι μου λέει όχι σήμερα...το κάνω 2η φορά μου παίρνει το χέρι ενώ αυτή συνεχιζε μου λέει μετά από λίγο πρέπει να φύγω πάμε στην πόρτα ξανά τα ιδια τα άλλα τα εκανε πάλι αυτή σε εμένα με έπιανε παντού και με φιλούσε πολύ σεξουαλικά βάζω το χέρι μου εκεί πάλι όχι μου λέει άλλη φορά άλλη μέρα και τέτοια.

  4. #4
    Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    49
    Την αφήνω στην πόρτα της μετά από 5 λεπτά της χτυπάω λέω θέλεις να μου δώσεις το ινστα να τα λέμε μου λέει τι να πούμε δν είπαμε μόνο για σεξ λέω εγώ ναι να κανονίσουμε μου λέει ναι ρε θα στο δώσω (λέω "δν πειράζει άστο άλλη μέρα καλύτερα έτσι" το έκανα για να μην νομίζει ότι θέλω να μιλάμε συνέχεια και κάτι τέτοιο ισως λάθος αν και το έχω βρει αλλα δν το εχω πάρει επίσημα)χτυπάω την επόμενη μέρα ήτανε η αδερφή της μεσα μου ανοίγει μου λέει η κοπελα είναι στο μπάνιο θα της πω ότι χτύπησες την επόμενη μέρα δν χτύπησα και ξανά χτύπησα την μεθεπόμενη δν άνοιξε δν ήτανε μέσα δν ήθελε να ανοίξει δν ξέρω.

    Παίζει να ξενέρωσε ;επειδή άργησα να κάνω κίνηση ; Γιατί δν νομίζω να μην ήθελε μετά από τέτοια κουβέντα με έναν αγνωστο Θεωρώ το έκανε ξεκάθαρα για να ανάψω
    Παίζει να ξενέρωσε επειδή χτύπησα την επόμενη μέρα ή επειδή ζήτησα ινστα μήπως το πάω πιο σχεσιακα;
    Παίζει να το μετάνιωσε ;ή δν παίζει τίποτα και τι πιστεύεται πρέπει να κάνω εφόσον θέλω να συνεχιστεί αυτό που πήγαμε να κάνουμε ;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,745
    Quote Originally Posted by Stuck1424 View Post
    Παίζει να ξενέρωσε ;επειδή άργησα να κάνω κίνηση ; Γιατί δν νομίζω να μην ήθελε μετά από τέτοια κουβέντα με έναν αγνωστο Θεωρώ το έκανε ξεκάθαρα για να ανάψω
    Παίζει να ξενέρωσε επειδή χτύπησα την επόμενη μέρα ή επειδή ζήτησα ινστα μήπως το πάω πιο σχεσιακα;
    Παίζει να το μετάνιωσε ;ή δν παίζει τίποτα και τι πιστεύεται πρέπει να κάνω εφόσον θέλω να συνεχιστεί αυτό που πήγαμε να κάνουμε ;
    ειναι υστερικη δεν υπαρχει περιπτωση να κανετε κατι περισσοτερο
    καλυτερα δηλαδη....

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    αν σου αρεσει η κοπελα , πρεπει να κανεις αμεσως σεξ. κινηση , εστω ηπια , ενα γερό φιλι , ειδαλλως μπορει και να ξενερωσει, μουχει τυχει να καθυστερησω , και να ξενερωσει η κοπελα , ηθελε εμφανως σεξ , γιατι απλα δεν μου πολυαρεσε , πολλες σχεσεις ετσι αρχιζουν , οχι οι δικες μου ομως .........ασε τα ινστα , και τα συναφη, θελει αμεσα κινηση , δεν ξερω τωρα αν παιζει ακομη σεξ ........και παρεπομενη σχεση .....δοκιμασε .....αποφασιστικα ομως , με επιμονη , μπας και ' διασκεδασεις ' τις εντυπωσεις που προκαλεσες .......αλλιως θα σου γινει μαθημα για την επομενη φορα ......

  7. #7
    Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    49
    Πως να κάνω κίνηση ; να χτυπάω κάθε μέρα την πόρτα δλδ και αν δν την πετυχαίνω μέσα(γιατί μένουν κοντά οι δικοί της και λείπει αρκετές ώρες) ή δν ανοίγει;Μου αρέσει για σεξ σίγουρα ναι αλλά όχι για κάτι παραπάνω για πολλούς λόγους.Το θέμα είναι ότι και αυτή έδειξε ότι θέλει μόνο σεξ αλλά τώρα πως θα την πετύχω ;

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    απ οτι περιγραφεις , τωρα ισως δυσκολα τα πραματα , ξαναδοκιμασε παντως , τι εχεις να χασεις ? καντο για εξασκηση, δεν ριχνεις τα μουτρα σου παντως .....οχι καθε μερα την πορτα , μην δειξες λιγουρης , δειξε ενδιαφερον .....πες οτι περασα να δω πως εισαι ....η κανε το κολπο που εκανα μικρος για να φιλησω καποια , ρωτα , ' εισαι καλα ? ' αν σου πει ναι, πες , ' φιλα σταυρο ' και κανε τα δαχτυλα σου ( των δυο χεριων , δεικτη με δεικτη ) , σε σχημα σταυρου για να τα φιλησει , τελευταια στιγμη, οταν παει να τα φιλησει, τραβα τα δαχτυλα σου,και τραβα της ενα γερο φιλι στο στομα !

  9. #9
    Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    49
    Το θέμα είναι θα ανοίξει πχ ; γιατί είχαμε πει να βγάλουμε γούστα στα λόγια πάντα αλλά εφόσον μετά κάναμε φάση σκεφτηκα ότι οκ ήθελε γιατί ήτανε και αυτή επιθετική!Αλλά δν με άφηνε να κατέβω κάτω ουτε με στόμα ούτε με χέρια τίποτα ενώ αυτή έπιανε και λέω τι φαση εκτός αν είχε περίοδο...αν όχι όμως τότε τι διάολο πήγε στραβά εκείνη την στιγμή ;Και αν πήγε εκείνη την στιγμή γιατί μετά δν ξανά χτύπησε αυτή ;Τώρα λέω να περιμένω 3 4 μέρες γιατί αυτό μεταξύ μας έγινε Σάββατο.
    Χτύπησα Κυριακή
    Δευτέρα όχι
    Τρίτη χτύπησα να περιμένω μήπως χτυπήσει αυτή λίγες μέρες γιατί δν θέλω να χτυπάω κάθε μερα μην φανεί αυτό που λες

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    εστω , περιμενε λιγακι .......

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,745
    εχουμε και λεμε...........
    https://www.endynamei.gr/2018/02/%CE...F%CF%85%CF%82/

    Λοιπόν, καταρχήν οι άνδρες και οι γυναίκες δεν αγαπούν με τον ίδιο τρόπο. Χονδρικά, αυτό που αρέσει σε μια γυναίκα είναι να αγαπιέται από έναν άνδρα. Ενώ αυτό που αρέσει στον άνδρα είναι να αγαπά μια γυναίκα. Και μερικές υστερικές γυναίκες σχεδόν αρρωσταίνουν από αυτό, γιατί αυτό που πράγματι μετράει γι’ αυτές είναι να αποπλανούν τους άνδρες, αλλά πέρα από αυτό αδιαφορούν τελείως, δεν τις ενδιαφέρει τίποτα άλλο. Ο κινηματογράφος έχει στρέψει τους προβολείς σε αυτό, υπάρχουν πολλές – οι αποκαλούμενες «Ωραίες αδιάφορες»- οι γυναίκες οι οποίες προφανώς δεν αγαπούν παρά τον εαυτό τους. Δεν μπορούν να αγαπήσουν πραγματικά έναν άνδρα, γιατί εκείνο που τις ενδιαφέρει είναι οι άνδρες να τις κοιτάζουν, να τους λένε ότι είναι όμορφες, έξυπνες και να τις βρίσκουν αξιοθαύμαστες. Αποτελούν έναν τύπο γυναικών που δείχνει σε υπερβολικό βαθμό αυτό που αρέσει στις γυναίκες – να αγαπιούνται.

    ειναι η συνηθησμενη γυναικεια υστερια και σιγουρα ναρκισσισμος απο τον οποιο η φυση τους εδωσε απλοχερα

  12. #12
    Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    49
    Ωραία ναι κατάλαβα αλλά το θέμα είναι ότι όπως όλοι μας θέλουμε κάποια στιγμή μόνο σεξ εγώ είμαι σε αυτήν την φάση και δν ξέρω πως να το διαχειριστώ.Γιατι εγώ θέλω να κάνω σεξ μαζί της αλλά μόνο αυτό και κατάλαβα αρχικά Τουλάχιστον ότι και αυτή μόνο αυτό θέλει έτσι όπως φερόταν.Να μην ασχοληθώ καθόλου;να συνεχίσω να χτυπάω ανα 3 4 μέρες να στείλω στο ινστα που δν μου έδωσε αλλά εγώ την βρήκα;Να μην κάνω τίποτα από όλα αυτά ;

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by Stuck1424 View Post
    Ωραία ναι κατάλαβα αλλά το θέμα είναι ότι όπως όλοι μας θέλουμε κάποια στιγμή μόνο σεξ εγώ είμαι σε αυτήν την φάση και δν ξέρω πως να το διαχειριστώ.Γιατι εγώ θέλω να κάνω σεξ μαζί της αλλά μόνο αυτό και κατάλαβα αρχικά Τουλάχιστον ότι και αυτή μόνο αυτό θέλει έτσι όπως φερόταν.Να μην ασχοληθώ καθόλου;να συνεχίσω να χτυπάω ανα 3 4 μέρες να στείλω στο ινστα που δν μου έδωσε αλλά εγώ την βρήκα;Να μην κάνω τίποτα από όλα αυτά ;
    Να μη κανεις τιποτα απο ολα αυτα,και να ψαξεις για καμια αλλη.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    εχουμε και λεμε...........
    https://www.endynamei.gr/2018/02/%CE...F%CF%85%CF%82/

    Λοιπόν, καταρχήν οι άνδρες και οι γυναίκες δεν αγαπούν με τον ίδιο τρόπο. Χονδρικά, αυτό που αρέσει σε μια γυναίκα είναι να αγαπιέται από έναν άνδρα. [B]
    Απο την εμπειρια μου, νεωτερος , αυτο που τους αρεσε , ηταν η αποφασιστικοτητα ενος αντρα , τις επαιρνα και τις πηγαινα στο διαμερισμα μου, και χωρις να κρατω καν τα προσχηματα , εμπαινα κατευθειαν στο ψητο ( σεξ ) , καμμια ( σχεδον ) δεν ελεγε οχι.......οταν μεγαλωσα , κρατουσα στοχειωδως τα προσχηματα , για λογους ευγενειας , και παλι επιανε ομως , ειχα παντα αυτοπεποιθηση ......οταν αρχιζα και ερωτευομουν αρχισαν τα προβληματα .....

    θα πω οτι , οταν θελεις κατι παρα πολυ , το πιθανοτερο ειναι να τα κανεις θαλασσα ...........

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,118
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    εχουμε και λεμε...........
    https://www.endynamei.gr/2018/02/%CE...F%CF%85%CF%82/

    Λοιπόν, καταρχήν οι άνδρες και οι γυναίκες δεν αγαπούν με τον ίδιο τρόπο. Χονδρικά, αυτό που αρέσει σε μια γυναίκα είναι να αγαπιέται από έναν άνδρα. Ενώ αυτό που αρέσει στον άνδρα είναι να αγαπά μια γυναίκα. Και μερικές υστερικές γυναίκες σχεδόν αρρωσταίνουν από αυτό, γιατί αυτό που πράγματι μετράει γι’ αυτές είναι να αποπλανούν τους άνδρες, αλλά πέρα από αυτό αδιαφορούν τελείως, δεν τις ενδιαφέρει τίποτα άλλο. Ο κινηματογράφος έχει στρέψει τους προβολείς σε αυτό, υπάρχουν πολλές – οι αποκαλούμενες «Ωραίες αδιάφορες»- οι γυναίκες οι οποίες προφανώς δεν αγαπούν παρά τον εαυτό τους. Δεν μπορούν να αγαπήσουν πραγματικά έναν άνδρα, γιατί εκείνο που τις ενδιαφέρει είναι οι άνδρες να τις κοιτάζουν, να τους λένε ότι είναι όμορφες, έξυπνες και να τις βρίσκουν αξιοθαύμαστες. Αποτελούν έναν τύπο γυναικών που δείχνει σε υπερβολικό βαθμό αυτό που αρέσει στις γυναίκες – να αγαπιούνται.

    ειναι η συνηθησμενη γυναικεια υστερια και σιγουρα ναρκισσισμος απο τον οποιο η φυση τους εδωσε απλοχερα
    Και οι άντρες έχουν πολύ ναρκισσισμό. Αυτό που λες, πάντως, ισχύει κατά κάποιο τρόπου και βιολογικά, δηλαδή το αρσενικό αγαπάει, προστατεύει και τρέφει το θηλυκό και το θηλυκό αγαπάει, προστατεύει και τρέφει τα παιδιά του

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Friends with benefits με την γειτόνισσα...διπλανοι τοίχοι
    By Stuck1424 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 32
    Last Post: 05-06-2021, 03:23
  2. New friends
    By Nikaki_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 0
    Last Post: 02-01-2016, 22:56
  3. Friends with benefits...
    By indifferent in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 17-10-2014, 16:29
  4. Looking For Friends...
    By donald_girl in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 11-06-2008, 15:13

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •