εισβολεις στις συνδεση οφθαλμοφανης κατασκοπεια - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 17 of 17
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αν καποιος με γνωριζει καλυτερα θα ξερει σιγουρα οτι δεν ειμαι απ τους ανθρωπους που προκαλω φασαριες ομως αυτο το εξωφρενικο πραγμα που ειχε συμβει να θεωρουν καπιοι δεδομενο οτι θα με παντρεψουν με ατομο της επιλογης τους χωρις καν να ρωτησουν τι αποψη εχω γι αυτο με εκανε αγριο θηριο γιατι ειμαι σιγουρος οτι ολο αυτο το κανεις επιτηδες γιατι ξερεις οτι εχω δικιο σε οσα λεω και πιστευεις οτι σου αξιζει να σε ........... οπου σταθω και οπου βρεθω αλλιως δε μπορω να εξηγισω τη μανια που σε επιασε να το κανεις ολο αυτο και τι θα πετυχεις με ολο αυτο αρα το κανεις για να στη λεω 24 ωρες γιατι πιστευεις οτι αυτο σου αξιζει αρα αν πιστευεις οτι αυτο σου αξιζει δε φταιω εγω φταινε τα ............. σου να εχεις χιλιαδες ατομα που σε διξαζουν να μη σε ενδιαφερει αυτο και να πιστευεις οτι εχει δικιο ο ενας να σου λεει ............... και συ το χαβα σου βαρεθηκα να ακουω τα χιλιαδες ψεματα οτι ταχα με ερωτευτικες και αλλες τετοιες .............. ειμαι σιγουρος οτι ολα αυτα τα κανεις επειδη ειμαι διασημος στην αλλη ζωη και κυκλοφορησαν κουτσομπολια οτι διαλεξα αλλα και οχι εσενα και θεωρεις οτι ετσι φταιω εγω για τη καταντια σου επειδη συμφωνα με τη λογικη σου ειμουν υποχρεωμενος να διαλεξω κατι που δε μου αρεσε για τα ματια του κοσμου σ αρεσει η οχι εγω θα σκεφτομαι τους φιλους μου και ΕΣΥ το αποφασισες να τραβηξεις αλλη πορεια οσο και αν προσπαθεις να με παρουσιασεις ως δηθεν κακο αυτο δε με ενδιαφερει γιατι πρωτα μου εκανες σπασιμο και τωρα το παιζεις θυμα γιατι προτιμησες να καταντησεις ετσι απο το να ειναι ολα δικα μου και αν νομιζεις οτι εγω θα στεναχωρηθω τοσο λιγο με ξερεις εγω αυτος θα ειμαι και το τι θα πει ο κοσμος δε με νιαζει καν εγω θα κανω το κεφι μου

  2. #17
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    382
    Αλέξανδρε, σε γνωρίζω χρόνια από την παρουσία και συμμετοχή σου, εδώ στο φόρουμ. Γνωρίζω την πορεία σου, την προσπάθεια σου, τη διαδρομή που έχει κάνει.
    Τελευταία όμως, παρακολουθώντας τα μηνύματα σου, έχω την βεβαιότητα πως είσαι σε μεγάλη ένταση, σε μεγάλη αναστάτωση και είναι επιβεβλημένο να απευθυνθείς στον γιατρό σου.
    Να είσαι σίγουρος πως οι δημοσιεύσεις στο φόρουμ και οι συζητήσεις με άλλα μέλη, σε μια τέτοια περίπτωση, δεν αποτελούν βοηθητική ιδέα.

    Με πολύ αγάπη... κλειδώνω το παρόν θέμα και αναμένω να μας μεταφέρεις νέα σου από την επίσκεψη στον γιατρό σου.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. σε απευθείας σύνδεση ψυχίατρος σας
    By guangozhou in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 14-02-2013, 12:56
  2. Ωδή στις παχουλές!
    By filipparas in forum Παχυσαρκία
    Replies: 18
    Last Post: 28-07-2012, 13:38
  3. ΟΧΙ στις ταμπέλες!!!
    By panosjohnson in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 35
    Last Post: 27-12-2011, 19:17
  4. σύνδεση
    By νοσταλγία in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 28-08-2011, 03:10
  5. Γενετική σύνδεση μεταξύ στρες και κατάθλιψης
    By xara!!! in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 10-09-2009, 23:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •