εισβολεις στις συνδεση οφθαλμοφανης κατασκοπεια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    εισβολεις στις συνδεση οφθαλμοφανης κατασκοπεια

    αν καποιος επειχηρησει να μου πει οτι αυτο που λεω ειναι της φαντασιας μου εχω τις φωτογραφιες που με ειδοποιησαν οτι υπαρχουν εισβολεις στη συνδεση που χρησιμοποιω στο ρουτερ οπως και φωτογραφιες απο μυνηματα που λενε οτι παρακολουθουν τη θεση μου στο ιντερνετ και ψαχνοντας ανακαλυψα οτι συνενοουνται με συνθηματα οπως και με αντικειμενα που καθε φορα που τα κατονομαζουν σημαινουν και ενα συνθημα πχ αν ψαξει καπιος πληροφορειες θα καταλαβει τι ενοω και αν θελουν να πω και αλλα ας με σηκωνουν απο κει που καθομαι αφου εδω και πολυ καιρο καθε φορα που βλεπω σε μια διαφημιση το ιδιο αντικειμενο συνθημα ξαφνικα οι μπαταριες απο 2 ωρες φορτιζουν σε 4 σα να τις συντονισε ενα μαγικο χερι και εγω δε προκειται να ανεχτω τιποτα αν αυτο νομιζουν θα τους κανω ρεζιλι με οτι τροπο βρω μεχρι να με αφησουν ησυχο ειναι πολυ ευκολο καποιος να βρει πληροφορειες για κατασκοπους αφου περνανε τους αλλους για ......... νομιζοντας οτι μονο αυτοι καταλαβαινουν τι λενε χρησιμοποιοντας ΜΟΝΙΜΟΣ τα ιδια αντικειμενα σα να λεμε το ταδε σημαινει αυτο το αλλο σημαινει αυτο κλπκλπ ας ψαξει καποιος λιγο και θα καταλαβει τι ενοω ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΗΣΥΧΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ και δε προκειται να σταματησω οσο και να με επειλειτε καταλαβατε με το οτι θελω οτι συσκευη χρησιμοποιω και σε καποιες περιπτωσεις βλεπως στις συσκευες να αλαζουν τα φοντα μονα τους και οταν τις ανοιγω βλεπω στη τραπετσαρια αλλο φοντο σα να το εβαλε καποιος αλλος ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΖΗΤΑΤΕ ΔΕ ΜΠΑ ΝΑ ΚΟΠΑΝΗΘΗΤΕ ΚΑΤΩ ΤΕΡΜΑ ΟΙ ΕΚΒΙΑΣΜΟΙ ΔΕ ΣΗΚΩΝΩ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΑΙΤΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΤΕ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΣΩ ΟΤΙ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΕ ΠΟΙΟΝ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Είναι της φαντασίας σου ανεβασε print screen του ρουτερ και πες ποιες από τις συσκευές που δείχνει δεν ανήκουν στην οικογένεια ή σε φίλους ή σε άτομα που εσύ ή δικά σου άτομα δεν τους έδωσαν τους κωδικους

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τοτε αν ειναι τις φαντασιες μου σε προκαλω να εξηγισεις αν μπορεις το πως γινετε σε ολα τα σημεια που περναγα στο παρελθον να βρηκα σπιτια που σε μερικα υπαρχουν και πινακιδες απ εξω που αν τις διαβασει καπιος θα σκεφτει σιγουρα οτι προκειτε για αιρεση και εκτος αυτου σρτα σημεια αυτα υπηρχε παντα ασυνηθιστη πολυκοσμια απο τυπους που κυκλοφορουσαν εκει παιρνοντας το ως δεδομενο οτι θα γινω αδεκφος τους χωρις να με ρωτησουν καν και οταν τους εγραψα κανονικα μετα τα εβαλαν με τη συσκευη που χρησιμοποιουσα που ξαφνικα εκανε ωρες να φορτισει ενω πριν φορτιζε κανονικα και μετα απ τη διαφημιση αυτη εγινε αγνωριστη αφου αν καποιος την εχει χρησιμοποιησει θα καταλαβει αμεσως τι ενοω αφου ειναι πανομοιοτυπη και δε φτανει που με εκμεταλευτηκαν με το χειροτερο τροπο για να βγαλουν λεφτα αφου τα κονομησαν απ τη διαφημιση αυτη που πουλα σαν τρελη βασισμενη οπως παντα στις ιδεες μου ο δημιουργος της αφου εβγαλε τα ............ του μετα μου το επαιξε αδυναμος ενω ειναι ο πιο ζαμπλουτος ανθρωπος που υπαρχει συνεχιζοντας την αισχροκερδεια που αρχισε και μιλω σε αυτους που χρησιμοποιησαν τη συσκευη αυτη που θα καταλαβουν σιγουρα τι ενοω αφου ξαφνικα εγινε αγνωριστη και η αισχρικερδεια τους κατεριψε καθε ρεκορ αφου συνεχιζουν να εκμεταλευονται τις ιδεες μου παριστανοντας τους ιδεολογους που το χρημα και το να κανουν εντυπωση ειναι το μονο που τους ενδιαφερει αφου ζουν για να βγαζουν λεφτα παριστανοντας οτι τους ενδιαφερει η κοινωνια και νομιζουν οτι δικαιο ειναι να προσπαθει καποιος με δολο να παρουσιασει καπιον ως δηθεν επικινδυνο για να παρουσιασει τη χωρα του ως τη καλυτερη απο αυτη αφου λυσαξαν που εβγαλα τη χωρα αυτη ως καλυτερη αφου ειναι εμφανες πλεον οτι ειμαι εξυπνοτερος απ αυτους και δε προκειτε να με φτασουν ποτε

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Είναι της φαντασίας σου ανεβασε print screen του ρουτερ και πες ποιες από τις συσκευές που δείχνει δεν ανήκουν στην οικογένεια ή σε φίλους ή σε άτομα που εσύ ή δικά σου άτομα δεν τους έδωσαν τους κωδικους
    ποια οικογενεια μου ρε με δουλευεις το μυνημα ηταν σαφεστατο ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΣΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ που ολο αυτο το αφησαν επητηδες να φανει γιατι νομιζαν οτι ετσι θα με τρομοκρατησουν

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εδω και κατι μερες ενας ............... που βρισκεται εδω κοντα στο σημειο που γραφω και εχει κατασκηνωσει στο σημειο αυτο αφου το μονο που δεν εκανε ως τωρα ειναι να παρει μια σκηνη και να κατασκηνωσει εκει χακαρε τον υπολογιστη οπως συνηθως αφου τα αντιβαιρους παιζουν τη κολοκυθια αντι να μας προστατευουν και αλαζει συνεχως τα χροματα της οθονης για να συνενοηθει με τους υπολοιπους καθε φορα που βλεπει μια συγκεκριμενη εικονα που μεσα απ αυτη εγινε η αρχη της συνομωσιας και προσπαθει να τους πει οτι οι ............ που εκαναν τοσο καιρο απετυχαν γιατι κατα την αποψη τους ειμουν υποχρεωμενος να αποδεχτω το πεσκεσι που μου ετοιμαζαν και λυσαξαν να το αποδεχτω για να μπορεσουν μετα να αποδειξουν οτι ειμαι επικινδυνος αφου εστησαν ολοκληρη συνομωσια παριστανοντας τους δικαιους που τοσο καιρο δεν ηξεραν τι προπαγανδα να στησουν για να εξαπατησουν το κοσμο γιατι το ζορι που τραβαγαν ηταν οτι απεδειξα οτι η χωρα αυτη ειναι καλυτερη απ τη δικη τους

    το θεμα ειναι οι ............. να πληρωνουν συνδρομη σε αντιβαιρους και αυτοι αντι να μας προστατευουν να παιζουν τη κολοκυθια με ενημερωσεις και ειδοποιησεις μονο και μονο για να αποδειξουν οτι ειχαν καποιο νοημα τα λεφτα που τους εδωσαν αφου μεχρι να παρουν χαμπαρι καλο ξημερωμα

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    πριν κατι μερες βρηκα ενα ........ στο ιντερνετ που αφηνε υπονοουμενα και εδειχνε εμενα πλαγια προσπαθοντας να μου υποδειξει σε ποιον θα μιλησω λες και τους εξουσιοδοτησα γι αυτο αφου δε φτανει που ανακαλυψα ενα σωρο συστηματα κατασκοπειας στη χωρα τους που εχω ακομα τις φωτογραφιες που βρηκα με ενα απιστευτο θρασος και σα να μη συμβαινει τιποτα το παιζουν και αδικημενοι και απο πανω που κατελαβαν τη συνδεση μου και διαμαρτυρονται και ολας που τους εδειξα την απαξιωση μου αφου ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΕΚΑΝΑΝ ΕΤΣΙ αφου φαινονται απο χιλιομετρα οτι ειναι χουντικοι τοσο στις αντιληψεις τους οσο και στη συμπεριφορα τους αφου χωρις να εχω δωσει καν δικαιομα αποφασισαν με το ετσι θελω οτι χρηζω ψυχολογικης βοηθειας ΓΙΑΤΙ ΕΧΑΣΑΝ τους ψυχολογους πολυτελειας που μισθωναν επειδη επειρεαστηκαν απο μενα και ολα αυτα δε τα εκαναν για μενα οπως υποστηριζουν αλλα ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΤΟΥΣ και τη παρτη τους που τοσο καιρο νομιζαν οτι θα με τρελανουν για να με εξαναγκασουν να παω σε ψυχολογους ενω στη τρελα δε με φτανει κανενας και εγω τους το ξεκαθαριζω αν αυτοι ειναι χουντικοι ας κατσουν στη χωρα τους την υπεροχη με τις τοσο δημοκρατικες αποψεις της και ας παρουν χαμπαρι οτι ο υπολογιστης μου ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ ΤΟΥΣ αν αυτο νομιζουν τοσο καιρο που εγκατασταθηκαν εκει περα αν λοιπον τραβατε ζορι με το χαρακτηρα μου ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΕΤΣΙ γιατι εγω ειμουν μια χαρα ενω τοσο καιρο καταριψατε καθε ρεκορ πρποπαγανδας για να εξαπατησετε το κοσμο πληρονοντας βαλτους και σα να μην εφτανε αυτο ειστε και διαμαρτυρομενοι επειδη σας ............ οπως λετε ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΑΞΙΖΕΙ η θα μαζεψετε αυτον που μου κουβαλησατε και ειναι εδω λιγο πιο περα που τοσο καιρο ................. αλαζοντας τα χροματα στον υπολογιστη η θα δουμε ποιος θα τρελανει πιον

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    και ας εξηγισει καπιον αν μπορει το πως γινετε τοσες μερες καθε φορα που βλεπω μια συγκεκριμενη εικονα στο ιντερνετ η οθονη να μπλεδιζει συνεχως αφου τοσες μερες αυτο κανει συνεχεια οταν τον ανοιγω

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Είναι της φαντασίας σου ανεβασε print screen του ρουτερ και πες ποιες από τις συσκευές που δείχνει δεν ανήκουν στην οικογένεια ή σε φίλους ή σε άτομα που εσύ ή δικά σου άτομα δεν τους έδωσαν τους κωδικους
    αυτα που λες ειναι ανεκδοτα η ειδοποιηση εγραφε ξεκαθαρα ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ ΒΡΗΘΗΚΑΝ ΣΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΚΑΙ ΕΝΔΕΧΕΤΕ ΝΑ ΕΚΛΕΨΑΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    ρε συ Αλεξανδρε , αν τετοια ωρα δεν κοιμασαι , το μυαλο δεν ειναι καθαρο........

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    366
    Τι μπορεί να προσφέρουν τα θέματα με αυτή την ανακύκλωση των ίδιων και των ίδιων με ελαφρές έως απειροελάχιστες αλλαγές; Ανθρώπους έχεις στη ζωή σου που να βλέπουν και να παρατηρούν και να μπορούν να βοηθήσουν; Είσαι μόνος στη ζωή; Αναρωτιέμαι διαβάζοντας τα θέματα αν έχεις εικόνα για την πορεία. Συγγενείς, φίλοι, κάτι;

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    366
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    ρε συ Αλεξανδρε , αν τετοια ωρα δεν κοιμασαι , το μυαλο δεν ειναι καθαρο........
    Θαρρώ πως έχει ξεφύγει το ζήτημα από την εξέταση της ώρας στο αν το μυαλό είναι καθαρό. Αν τα έλεγε το πρωί θα ήταν καλύτερα; Υπάρχουν εκατοντάδες ποστ ανακυκλώνοντας τα ίδια και απορώ πως τα μέλη θα μπορούσαν να βοηθήσουν ή να τον βοηθά τον ίδιο η αναμάσηση αυτή χωρίς σχεδόν καμία παρέμβαση ή αλληλεπίδραση με τα μέλη.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Merlot View Post
    Θαρρώ πως έχει ξεφύγει το ζήτημα από την εξέταση της ώρας στο αν το μυαλό είναι καθαρό. Αν τα έλεγε το πρωί θα ήταν καλύτερα; Υπάρχουν εκατοντάδες ποστ ανακυκλώνοντας τα ίδια και απορώ πως τα μέλη θα μπορούσαν να βοηθήσουν ή να τον βοηθά τον ίδιο η αναμάσηση αυτή χωρίς σχεδόν καμία παρέμβαση ή αλληλεπίδραση με τα μέλη.
    εννοειται βρε μερλό, εννοειται, αλλα τι αλλο να γραψεις ? η διαχειρηση εχει επεμβει και εχει πει να μην του γραφουμε , και θα συμφωνησω απολυτως , μια ισχυροτερη παρεμβαση εκ μερους της διαχειρησης θαταν επιθυμητη ........δεν υπαρχει ιχνος αλληλεπιδρασης με ταλλα μελη, οσο καλη διαθεση και ναχουν.....

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    kaθε λιγο και λιγακι δε κανεις αλλη δουλεια απ το να χακαρεις οτι χρησιμοποιω να με ενοχλεις οπου σταθω και οπου βρεθω με ολους αυτους που κουβαλας επειδες μπροστα στα ματια μου για να διαμαρτυρεσε μετα γι αυτο για να με εξαναγκαζεις να διαμαρτυρωμαι και μετα να παριστανεις το θυμα που εσυ εισαι ο καλος ανθρωπος με το καλο χαρακτηρα και το επιπεδο που τοσο καιρο με εκβιαζεις συνεχως κανοντας καταλειψη στις συσκευες που χρησιμοποιω ενω εσυ με εξαναγκαζεις να το κανω αυτο να διαμαρτυρομαι ενω εγω δεν εχω καμια ορεξη ουτε να μιλω για σενα ουτε να ασχολουμε μαζι δεν εχω καταλαβει λοιπον τι προσπαθεις να κανεις με ολα αυτα και ολο αυτο το ψηστηρι που εχεις βαλει τους συνεργατες σου να μου κανουν να να αποδειξεις μηπως στο κοσμο οτι ασχολουμαι μαζι σου χωρις να ξερουν οτι με εξαναγκαζεις να το κανω οταν με σηκωνεις απο κει που καθομαι οταν αυτοι που μου κουβαλησες στις συνδεση προσπαθουν να με καθοδηγησουν προς εσενα οταν μπροστα στα ματια μου μιλουσες για συνομωσια και στη τελικη αν δεν αποσυρεις τη συνομωσια που μπροστα στα ματια μου τους εβαλες να κανουν εγω δε προκειται να ακουσω κουβεντα και οσο και αν βαζεις συνεχως τυπους να με επειρεασουν εμενα το ιδιο μου κανει
    και ξερω καλα ποιος εισαι αφου οπου και να παω ερχεσε και εσυ εκει και ξερω γιατι τα κανεις ολα αυτα ΓΙΑΤΙ ΛΥΣΑΞΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΦΑΝΙΣΤΙΚΑΝ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΗ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΟΤΙ ΣΕ ΑΠΑΞΙΟΣΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΟΥΝ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΩ ΣΕ ΕΝΑ ΘΡΟΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΚΥΝΩ ΣΑ ΝΑ ΕΙΣΑ ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ ΕΣΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΣ ΤΑ ΒΑΣΑΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΓΙΑ ΣΠΑΣΙΜΟ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ κανεις οτι ταχα δε με χρειαζεσε την εκανες απο κει που βρισκομασταν και τωρα παριστανεις το θυμα που ταχα το εφτυσα ενω εσυ με εξαναγκασες να το κανω αυτο οταν εμφανιστηκες στη ζωη αυτη με σκοπους δολιους για να αποδειξεις οτι εισαι καλυτερος και εξυπνοτερος απο μενα και οχι επειδη εχεις καψουρα μαζι μου οπως λες στο κοσμο και ολα αυτα τα κανεις επειδη θιχτηκες επειδη εμφανιστικαν κουτσομπολια οτι σε απαξιωσα και πιστευεις οτι επεσε το γοιτρο σου στο κοσμο
    ΔΕ ΜΕ ΕΝΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΝ ΑΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ Η ΟΧΙ ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΞΑΠΟΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ ΤΗΣ ΧΟΥΝΤΟΧΩΡΑΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΙΠΕΣ ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΥΝΟΜΩΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΜΥΗΣΟΥΝ ΠΑΡΑ ΤΗ ΘΕΛΗΣΗ ΜΟΥ .......................
    ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ........... και να λες στους αλλους οτι ταχα ασχολουμαι μαζι σου και να διαδηδεις φημες οτι ταχα το μετανιωσα δε μετανιωσα τιποτα το καταλαβες ΠΑΡΑΤΑ ΜΕ ΗΣΥΧΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ Η ΧΟΥΝΤΟΧΩΡΑ ΣΟΥ τοσο καιρο δεν κανεις αλλη δουλεια απ το να προσπαθεις να με εξαπατησεις και με κανεις να νομιζω οτι για ολα αυτα εχουν σχεση οι φιλοι μου οταν τους εδωσες εντολες μπροστα στα ματια μου νομιζοντας οτι ειμαι κανενας ηλιθιος για να μιλας μπροστα μου και μετα σα να μη συμβαινει τιποτα να εμφανιζεσε σαν θυμα που ταχα το αδικησανε γιατι συμφωνα με τη λογικη σου με θεωρουσες υποχρεωμενο να διαλεξω εσενα λες και ειμουν υποχρεωμενος να το κανω

    ΔΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΝ ΑΝ ΟΛΟΣ Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΣΕ ΠΡΟΣΚΥΝΑ ΕΓΩ ΔΕ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΓΙΑΤΙ δε βλεπω τιποτα καλο σε σενα αφου το μονο που σε ενδιαφερει ειναι τι θα πει ο κοσμος κατι που ειναι εντελως αντιθετο απο μενα το μονο που σε νιαζει ειναι να σου λεει μπραβο ο κοσμος και διαδιδεις παντα οτι ταχα εγω σε κατεστρεψα επειδη ειμουν υποχρεωμενος να σε βαλω σε ενα θρονο και να σε προσκυνω συμφωνα με τη λογικη σου και τη λογικη της χουντοχαρας σου οταν σηκωνομαι απο κει που καθομαι επειδη οι συνεργατες σου με σηκωνουν απο κει οταν οι συσκευες που χρησιμοποιω κανουν αλανταλον γιατι απαιτουν να ασχοληθω μαζι σου και με το σπουδαιο χουντοκρατος σου που ψαχνοντας ειναι γεμετο με συστηματα κατασκοπειας και συσκευες υποκλοπων

    καταλαβες? ........... τι θα πει ο κοσμος αν αυτο σε ενδιαφερει τοσο πολυ ΑΠΑΙΤΩ να με αφησεις ησυχο και αν δεν ειναι του επιπεδου σου η χωρα αυτη πηγενε στη δικη σου να πας εκει να κλαφτεις στους ομοιους σου τους διχτατορες γιατι δε σε προσκυνησαν ολοι λες και ηταν υποχρεωμενοι Σ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΟΧΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΩ ΑΝ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΕΙΣ οτι θα το πετυχεις με εκβιασμους δεν υπαρχει τιποτα που να ......... παραπανω απο αυτο που κανεις να σκιζεσαι για το τι θα πει ο κοσμος και να μη σε ενδιαφερει τιποτα παραπανω παρα μονο ολοι να σε χειροκροτουν για να λενε ολοι ωωωω τι σπουδαιο προσωπο και απο ολα φαινετε οτι εισαι πολυ τυχερος γιατι ολοι αυτο συζητουν μεταξυ τους αν δε το εχεις καταλαβει

    δυο πραγματα θα συμβουν Η ΘΑ ΑΠΟΣΥΡΕΙς ΤΗ ΣΥΝΟΜΩΣΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥς ΔΙΕΤΑΞΕς ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ μπροστα στα ματια μου Η ΘΑ ΣΕ ........... ΟΠΟΥ ΣΤΑΘΩ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΒΡΕΘΩ και μη διανοηθεις να μου ξαναπεις για το .......... και αλλες τετειες ............ νομιζοντας οτι ετσι θα με εξουσιασεις γιατι εσυ με εκανες ετσι γιατι νομιζες οτι με εκβιασμους θα με αναγκασεις να κανω οτι κανουν ολοι κ αποδιξεις σε ολους οτι ολος ο πλανητης σε προσκυνα αφου αυτο ειναι το μονο που σε ενδιαφερει

    εγω δεν ειμαι απ αυτους που νομιζεις αν ετσι την εχεις δει καταλαβες? αν δε σ αρεσω .............. ουτε καν με ενδιαφερει αν δε στο εμαθε το χουντοκρατος σου ο καθενας ειναι ελευθερος να αποφασιζει με ποιον θα ζησει με τους εκβιασμους το μονο που πετυχαινεις ειναι να με εξαγριωνεις αν δε το καταλαβες ακομα

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Merlot View Post
    Θαρρώ πως έχει ξεφύγει το ζήτημα από την εξέταση της ώρας στο αν το μυαλό είναι καθαρό. Αν τα έλεγε το πρωί θα ήταν καλύτερα; Υπάρχουν εκατοντάδες ποστ ανακυκλώνοντας τα ίδια και απορώ πως τα μέλη θα μπορούσαν να βοηθήσουν ή να τον βοηθά τον ίδιο η αναμάσηση αυτή χωρίς σχεδόν καμία παρέμβαση ή αλληλεπίδραση με τα μέλη.
    δε καταλαβα μηπως ειμαι υποχρεωμενος να εχω τους αρχιφασιστες φαντασμα που δεν φαινονται πουθενα ενω ειναι παντου σε καθε συσκευη που χρησιμοποιω ΠΟΥ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΠΑΛΕΥΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΤΗΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑΧΑ ΤΟΥΣ ΣΩΤΗΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΥΤΗΣ? και να τις προγραματιζουν να κανουν αλανταλον επειδη εφτυσα την αυτου εξοχοτης το σουπερ σπουδαιο προσωπο που με θεωρουσαν υποχρεωμενο να την αποδεχτω οταν εδω και τοσο καιρο ενω ταχα δε με ενοχλει κανενας οτι συσκευη χρησιμοποιω κανει αλανταλον συνδεω ποντικια λειτουργουν με τη δευτερη στο .......... τοσο καιρο προσπαθουσα να βρω ακρη ελεγα στους υπαληλους τι θελω και αυτοι για να μου φανε λεφτα εκαναν αλανταλον και δε καταλαβα ποιος με υποχρεωνει να τα δεχομαι ολα αυτα? και εγω δε προκειται να σταματησω να ειμαι στο ιντερνετ επειδη ενα χουντοκρατος ετσι αποφασισε ουτε με ενδιαφερει αν με πιστευουν ολοι αλλα μηπως αυτος που εχει ξεφυγει εισαι εσυ? γιατι ποιος σε υποχρεωσε να ασχολεισαι μαζι μου βαλε με στη λιστα αγνωησης και ασχολησου με κανενα αλλο αν δε σου κανω
    ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΖΟΥΝ ΝΑ ΑΝΑΚΥΚΛΟΝΩ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΖΟΥΝ ΤΙΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΑΝΤΑΛΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΔΙΚΙΟ ΜΙΑ ΧΩΡΑ ΞΕΦΡΑΓΟ ΑΜΠΕΛΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΦΗΣΕΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑΚΡΑΤΟΣ ΟΛΟΚΛΗΡΟ απο αλλη χωρα ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΛΛΩΝ ΕΧΟΝΤΑΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΣΤΙΣ 4 ΓΩΝΙΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ? ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΕΞΑΝΑΓΚΑΖΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΚΟΥΚΙΣ ΤΑΧΑ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ενω Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΣΧΕΤΟΣ ΝΑ ΧΑΚΑΡΕΙ ΟΠΟΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ ΘΕΛΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΣΟ ΟΙ .......... ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΑΝΤΙΒΑΙΡΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΠΛΟΥΣΙΟΥΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΑΣ ΑΦΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ
    αν λοιπον ολοι σκυβουν το κεφαλι στο παρακρατος χουντα που τοσα χρονια παριστανε τη κυβερνηση φαντασμα σε ενα πλανητη δημοκρατιας που τον διαχειρηζονται χακερς φαντασμα που ειναι παντου χωρις να τη ξερει κανενας εγω δε προκειται να κανω ......... τιποτα και η θα με αφησουν ησυχο η θα τους βγαλω στη φορα με οτι τροπο βρω γιατι οσο χακαρουν τις συσκευες αυτο φαινετε αφου ειναι ορατοι στο διαδυκτιο και οσο γκρινιαζω θα τους παρουν χαμπαρι καπια στιγμη αφου το κανω παντα ταυτοχρονα ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΑΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ

    οσο αυτοι κανουν αλανταλον εγω θα γκρινιαζω συνεχως για να τους παρουν χαμπαρι γιατι βρηκαν λαθος προσωπο να του φανε λεφτα επειδη δε μιλησε στην αυτου εξοχοτης
    θελουν δε θελουν θα βρω το δικιο μου με το ζορι αφου ο ενας θα κανει αλανταλον και ο αλλος θα γκρινιαζει για να τους παρουν χαμπαρι

    σας αρεσει η οχι ψυχαναλυση εγω δε κανω θα τη χρειαστειτε ΕΣΕΙΣ ΟΣΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΑΛΑΞΕΤΕ ΜΥΑΛΑ ΟΠΩΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ΣΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΙΣ ΦΑΣΙΣΤΟΧΩΡΑΣ ΣΑΣ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΠΙΟΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΨΥΧΑΝΑΛΥΣΗ ΚΑΙ ΠΙΟΣ ΟΧΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΗ ΧΟΥΝΤΟΧΩΡΑ ΣΑΣ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ .......... ΑΝ ΔΕ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΤΕ ΣΕ ΠΟΙΑ ΧΩΡΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΜΑΓΚΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΠΙΟΣ ΘΑ ............... ΚΑΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΨΥΧΑΝΑΛΥΣΗ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΑΛΑΞΕΤΕ ΜΥΑΛΑ ΑΦΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΨΥΧΑΝΑΛΥΣΗ ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΤΕ ΣΤΟ ............... ΠΡΟΣΠΑΘΟΝΤΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΛΑΞΕΤΕ ΜΥΑΛΑ ΚΑΙ ΜΗ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΕ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΑΣ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΔΙΝΑΤΕ ΚΑΝ ΣΗΜΑΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΓΑΤΕ ΤΟΥΣ ΕΙΔΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΙΚΟΙ ΣΤΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ
    Last edited by αλεξανδρος_77; 26-07-2021 at 09:15.

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω ειμουν μια χαρα ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΕΤΣΙ ............. και τωρα παριστανατε τα θυματα γιατι οταν ειμουν μια χαρα και περναγαμε καλα ολοι δε σας αρεσα γιατι εθιξα την υπολυψη σας οταν .......... τον αυτου εξοχοτης γιατι δε τον εβαλα σε ενα θρονο να τον προσκυνω αν θελετε να επιβαλετε διαδυκτιακη ............ να πατε στο χουντοκρατος σας στους ομοιους σας και να με αφησετε ησυχο και οσο με εκβιαζετε τοσο περισσοτερα θα λεω

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. σε απευθείας σύνδεση ψυχίατρος σας
    By guangozhou in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 14-02-2013, 13:56
  2. Ωδή στις παχουλές!
    By filipparas in forum Παχυσαρκία
    Replies: 18
    Last Post: 28-07-2012, 14:38
  3. ΟΧΙ στις ταμπέλες!!!
    By panosjohnson in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 35
    Last Post: 27-12-2011, 20:17
  4. σύνδεση
    By νοσταλγία in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 28-08-2011, 04:10
  5. Γενετική σύνδεση μεταξύ στρες και κατάθλιψης
    By xara!!! in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 11-09-2009, 00:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •