Νευρολόγος. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 35 of 35
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    εμενα ομως μου εριξαν ποντους για ενα ποστ που δεν εθιξα καεναν ..
    ...
    Αν σε παρηγορει αυτο μαριλου, εχω φαει 20 ποντους για διαπληκτισμους , 20 για συσταση φαρμακων και αλλους 9 για συσταση συμμοριας .....

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Αν σε παρηγορει αυτο μαριλου, εχω φαει 20 ποντους για διαπληκτισμους , 20 για συσταση φαρμακων και αλλους 9 για συσταση συμμοριας .....
    Δεν ειναι θεμα παρηγοριας ...
    Αν ειναι δυνατον να στεναχωρηθω για κατι τετοιο ,που ζουμε ?

    Ειναι θεμα αντιληψης και αντικειμενικοτητας ...
    Ουτε παροτρύνω κοσμο να μην ακολουθει την ιατρικη του αγωγη ,ουτε συστηνω φαρμακα και γενικα πιο πολλες φορες εδω μεσα με εχουν προσβάλει παρα εχω επιτεθει χωρις λογο ..

    Το να χαρακτηριζεις τον αλλον αμόρφωτο ,χωρις επιπεδο και πολλα ομορφα που εχουν γραφτει ,μονο απο ατομα που δεν μπορουν να αντιμετωπισουν στα ισια αυτον που εχουν απεναντι τους λεγονται ..Τα θεωρω πολυ μικρα και όντως χαμηλου νοητικου εππεδου για να στεναχωρηθω για κατι τετοιους ανθρωπους που στην ουσια τα αποθημενα τους τα βγαζουν εδω μεσα γιατι εκει εξω δεν εχουν ουτε τα μισα απο οτι θα ηθελαν ..

    Σου ειπα, αστο μην ασχολεισαι αλλο με αυτο το θεμα ,για εμενα ουτε καν με αγγιζει πλεον γιατι οχι εκθεση μπορω να σου γραψω ,ολοκληρο βιβλιο με αυτα που εχω αντιμετωπισει και τα εχω δει μονο εδω μεσα ..
    Πραγματικα ωρες ωρες σκεφτομαι ποσο ευλογημενοι ειμαστε καποιο ανθρωποι που δεν εχουμε τετοιους ανθρωπους στην ζωη μας ..

    Ειναι η αιτια αν δεν εισαι θωρακισμενος ψυχολογικα να σου προκαλεσουν μεγαλύτερα θεματα απο οτι εχουν αυτοι ..

    Ολα καλα Μακ ,αυτο σου φτανει ?
    Κακια δεν κραταω για κανεναν και καμια ..Οποιος θελει να με μαθει αν ειμαι αυτη που εχετε ισχυριστεί καποιο εδω ειμαι ,δεν κρυφτηκα ουτε θα κρυφτω ποτε ..

    Αντε καλημερα μας !Το λύσαμε νομιζω ...
    Last edited by Marilou; 30-03-2021 at 11:27.
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Βρε μαριλου, ειναι δυνατον ναχω φαει ποινη για συσταση συμμοριας εδω μεσα ? πλακα κανω ..................................

    οπως προειπα στο ποστ μου #28 ειμαστε δυο εντελως διαφορετικοι ανθρωποι, με εντελως διαφορετικη ψυχοσυνθεση , αντιληψη , ψυχισμο, και ποτέ δεν θα γινομασταν καν φιλοι, τι να κανουμε .........μερικοι ανθρωποι δεν κολλανε καθολου......... να κυκλωνω την καθε παραγραφο σου, για να κανω απαντηση με παραθεση , ωστε να σε αντικρουσω ? θα μπορουσα βεβαιως , δεν το κανω διοτι 1) βαριεμαι πλεον και 2) θα πυροδοτησω νεο λεκτικο διαπληκτισμο, πραμα ανεπιθυμητο .......και στους δυο μας .....
    και τα μελη που μπαινουν εδω , δεν μπαινουν για να τους πουμε , αντε πηγαινε σεναν γιατρο, αυτο το ξερουν και μονοι τους , να βοηθηθουν θελουν , απο μελη που εχουν την ιδια εμπειρια ........
    το ναχεις συνεχεις αντιπαραθεσεις με αλλα μελη, για μενα ειναι σαν να μην βλεπεις οτι στραβα αρμενιζεις , αλλα ειναι στραβος ο γιαλος ......
    εχω εντοπισει ενα ελατωμμα σε σενα κι ενα προτερημα , το ελατωμμα ειναι οτι εισαι δογματικη , δλδ. οπως εχω γραψει, αν δεν ειναι καποιος μαζι σου ( και στις αποψεις σου ) , ειναι εναντιον σου ....
    το προτερημα ειναι οτι δεν εισαι κακιά ....

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    ,................
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    μαριλου, προλαβα και διαβασα το ποστ σου, καλα εκανες και τοσβησες , δεν θελω διαπληκτισμους , δεν θελω να σε προσβαλλω , ουτε και συ εμενα ομως ........οντως μεχρι τα μεσα του 2016 , διαπληκτιζομουν με τρια μελη του φορουμ , τρια συγκεκριμενα μελη , αλλα δεν ημουν σε καλη ψυχολογικη κατασταση τοτε .......... δεν θακανα ποτε αναφορα , ουτε μου περασε ποτε απο το μυαλο οτι καποιο απ τα 3 μελη μουκανε αναφορες , απλα ο δυσμοιρος και αμεροληπτος Αeon , ειναι επιφορτισμενος με το ζορικο εργο, να διαβαζει καθημερινως ολα τα ποστ του φορουμ , μπας και εντοπισει καποια παρατυπια και να σβησει τα επιμαχα ποστ .............θαπρεπε να λαμβανει επιδομα ανθυγιεινης εργασιας , μια εργασια , που μπορει να επιφερει μονιμες εγκεφαλικες βλαβες , δλδ . το διαβασμα ολων των ποστ του φορουμ , εγω δεν θαντεχα τετοια κακοποιηση του εγκεφαλου μου ...........

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. ψυχολόγος, ψυχίατρος ή νευρολόγος?
    By pika in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 2
    Last Post: 21-09-2020, 23:48
  2. Νευρολόγος-Ψυχίατρος?
    By strangeguy in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 22-02-2012, 22:56

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •