εμβολιο covid - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Stavros View Post
    Γίνεται χαμός στην πόλη μου, έχουμε χάσει πολλά άτομα, έχουν κλείσει Supermarket λόγω συρροών. Ούτε ο ''Γρηγόρης'' δεν κάνει Delivery πλέον. Κόλλησαν και οι 3 Deliveράδες του και νοσηλεύονται.
    Άντε να τελειώνουμε...!
    κολλησαν οι 3 ντελιβεραδες, ε ? ασχημο αυτο..... στην Γερμανια ( φρανκφουρτη ) θελαν να κλεισουν τα σμαρκετ, αλλα δεν τακλεισαν , επειδη φοβηθηκαν την κοσμοσυρροη οταν ξανανοιξουν.....

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    κολλησαν οι 3 ντελιβεραδες, ε ? ασχημο αυτο..... στην Γερμανια ( φρανκφουρτη ) θελαν να κλεισουν τα σμαρκετ, αλλα δεν τακλεισαν , επειδη φοβηθηκαν την κοσμοσυρροη οταν ξανανοιξουν.....
    Ναι φίλε γίνεται χαμός εδώ. Έχασα 2 πελάτες μου τον Μάρτιο, άστα να πάνε...Έχω φοβηθεί αρκετά. 12ωρα με μάσκα βαράω στο μαγαζί, απάλευτη κατάσταση αλλά τι να κάνεις...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Stavros View Post
    Ναι φίλε γίνεται χαμός εδώ. Έχασα 2 πελάτες μου τον Μάρτιο, άστα να πάνε...Έχω φοβηθεί αρκετά. 12ωρα με μάσκα βαράω στο μαγαζί, απάλευτη κατάσταση αλλά τι να κάνεις...
    Στο εξωτερικο εισαι , η Ελλαδα , να μην γινομαι αδιακριτος .......η μασκα εχει γινει απαραιτητο αξεσουαρ .....τι να κανεις , ολοι φοβομαστε ......

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Αχχ , αυτες οι θεωριες συνομωσιας , που ο καθεις αντιλαμβανεται οτι δεν αντιλαμβανονται οι αλλοι , οι αφελεις ............ αυτες ειναι η πραματικη αρρωστια ......... οσο για το εμβολιο, επειδη ειχα γραψει τον 10/2020, οτι ενα εμβολιο δεν βγαινει ΄ετσι΄, να που ηταν αληθεια , νατες οι μεταλλαξεις , να που θα υπαρχουν κι αλλα εμβολια , δεν ξεμπλεκεις ευκολα μεναν ιο, που η προθεση του ειναι να επιβιωσει παση θυσια .......
    Οι ιδιοι παραδεχθηκαν νοτι πεθαιναν ασθενεις απο άλλα νοσήματα και τους καταγραφανε οτι πεθαιναν απο κορονοιο
    Αν βρω το βιντεακι στο youtube θα κανω επικοληση τη διεύθυνση να το δεις..

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    458
    Εγώ το έχω δει αυτό το βιντεακι φίλε, ήταν μετά το πρώτο lockdown του 2020....εκεί ήταν όντως να απορείς... Δηλαδή αυτό σημαίνει ότι μπορούν να κάνουν και άλλες βλακειες. Για παράδειγμα οποιος είχε συμπτώματα γρίπης τον καταγραφαν σαν κρούσμα covid... Νομίζεις ότι δεν θα γίνετε;
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Οι ιδιοι παραδεχθηκαν νοτι πεθαιναν ασθενεις απο άλλα νοσήματα και τους καταγραφανε οτι πεθαιναν απο κορονοιο
    Αν βρω το βιντεακι στο youtube θα κανω επικοληση τη διεύθυνση να το δεις..

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Έχει περάσει κάποιος Covid?
    By Layla123 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 129
    Last Post: 06-06-2021, 03:06
  2. Covid, ψυχοσωματικα και άγχος υγείας....
    By Layla123 in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 2
    Last Post: 22-11-2020, 22:33
  3. Αρκάς! Το εμβόλιο!
    By homebod in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 0
    Last Post: 10-11-2020, 09:12
  4. Replies: 3
    Last Post: 28-01-2020, 03:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •