Γνωριμία μέσω dating - Page 10
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 10 of 16 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 136 to 150 of 239
  1. #136
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    110
    παιδιά μετά λυπης έμαθα σήμερα ότι ο τύπος εκτός από σακάτης μισοτυφλος με γλαύκωμα στα μάτια στείρος είναι και ΑΝΕΡΓΟΣ.και μάλλον δηλ έτσι όπως είναι θα είναι άνεργος για πολύ καιρό ακόμη αν όχι για πάντα.το ανυσηχητικο όμως είναι ότι αυτή πληρώνει...και μάλιστα δεν αισθάνεται άσχημα για αυτό.Σημερα μάλιστα ο ξευτιλας ζητησε τους κωδικούς της καλοδιακης τηλεόρασης για να βλέπει κούτρα.εγω δεν ήξερα ότι είναι τόσο άσχημα τα πράγματα.ο τύπος είναι απατεώνας και διαχειρίζεται ένα άτομο με αναπηρεια 50%..ντροπή του!!!όλοι στη δουλειά της φίλοι και γνωστοί της λένε παράτα τον...βρήκε καλή δουλειά με το χαρτί της αναπυριας..οι γονείς μου και εγώ έχουμε καταλάβει περί τίνος πρόκειται και αυτή μας λέει επιδεικτικά ΣΚΑΣΤΕ!!έτσι είναι το dating βουτια στο κενο!!μπορεις να βρεις απο απαταεωνα που στην αρχη σου λεει δουλευω και παμε για γαμο αλλα μπορεις να βρεις και βιαστη και παιδεραστη οτι ναναι!!

  2. #137
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Μου δίνετε την εντύπωση οικογένειας με παιδιά στην εφηβεία. Είστε μεγάλοι άνθρωποι και κάθεστε και μπαίνει ο ένας στα χωράφια του αλλουνού, δέρνεστε, τρώγεστε με τα ρούχα σας, μιλάτε για τη μαμά και τον μπαμπά λες και είστε 14χρονα...

    Όπως είχαμε πει και στο δελφίνι, εσύ ρε κότα 38 χρονών άνθρωπος δεν θες να μείνεις μόνο σου να κάνεις τη δική σου ζωή αντί να έχετε κοινά ταμεία με τους γονείς και την αδερφή και να τσακώνεστε ποιος θα δώσει λεφτά να πάρει τι, να μπλέκεστε με ψησταριές, να σε νοιάζει τι κάνει στα γκομενικά της η αδερφή σου και να τσακώνεστε και να σηκώνετε χέρι ο ένας στον άλλο;

    Τα θεωρείς λογικά πράγματα όλα αυτά, για να καταλάβω;

  3. #138
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by kotas View Post
    παιδιά μετά λυπης έμαθα σήμερα ότι ο τύπος εκτός από σακάτης μισοτυφλος με γλαύκωμα στα μάτια στείρος είναι και ΑΝΕΡΓΟΣ.και μάλλον δηλ έτσι όπως είναι θα είναι άνεργος για πολύ καιρό ακόμη αν όχι για πάντα.το ανυσηχητικο όμως είναι ότι αυτή πληρώνει...και μάλιστα δεν αισθάνεται άσχημα για αυτό.Σημερα μάλιστα ο ξευτιλας ζητησε τους κωδικούς της καλοδιακης τηλεόρασης για να βλέπει κούτρα.εγω δεν ήξερα ότι είναι τόσο άσχημα τα πράγματα.ο τύπος είναι απατεώνας και διαχειρίζεται ένα άτομο με αναπηρεια 50%..ντροπή του!!!όλοι στη δουλειά της φίλοι και γνωστοί της λένε παράτα τον...βρήκε καλή δουλειά με το χαρτί της αναπυριας..οι γονείς μου και εγώ έχουμε καταλάβει περί τίνος πρόκειται και αυτή μας λέει επιδεικτικά ΣΚΑΣΤΕ!!έτσι είναι το dating βουτια στο κενο!!μπορεις να βρεις απο απαταεωνα που στην αρχη σου λεει δουλευω και παμε για γαμο αλλα μπορεις να βρεις και βιαστη και παιδεραστη οτι ναναι!!
    εσυ εργαζεσαι, κοτας;

  4. #139
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by kotas View Post
    παιδιά μετά λυπης έμαθα σήμερα ότι ο τύπος εκτός από σακάτης μισοτυφλος με γλαύκωμα στα μάτια στείρος είναι και ΑΝΕΡΓΟΣ.και μάλλον δηλ έτσι όπως είναι θα είναι άνεργος για πολύ καιρό ακόμη αν όχι για πάντα.το ανυσηχητικο όμως είναι ότι αυτή πληρώνει...και μάλιστα δεν αισθάνεται άσχημα για αυτό.Σημερα μάλιστα ο ξευτιλας ζητησε τους κωδικούς της καλοδιακης τηλεόρασης για να βλέπει κούτρα.εγω δεν ήξερα ότι είναι τόσο άσχημα τα πράγματα.ο τύπος είναι απατεώνας και διαχειρίζεται ένα άτομο με αναπηρεια 50%..ντροπή του!!!όλοι στη δουλειά της φίλοι και γνωστοί της λένε παράτα τον...βρήκε καλή δουλειά με το χαρτί της αναπυριας..οι γονείς μου και εγώ έχουμε καταλάβει περί τίνος πρόκειται και αυτή μας λέει επιδεικτικά ΣΚΑΣΤΕ!!έτσι είναι το dating βουτια στο κενο!!μπορεις να βρεις απο απαταεωνα που στην αρχη σου λεει δουλευω και παμε για γαμο αλλα μπορεις να βρεις και βιαστη και παιδεραστη οτι ναναι!!
    Καλημερα

    Εχετε ενα κοινο οικογενειακος ...

    Ολοι οι αλλοι εχουν θεματα και εσεις ειστε οι αψογοι .....
    Να τους ριξουμε ολους στο Καιαδα τοτε Κοτας, ολους οσους εχουν καποια ιδιαιτεροτητα ....Ειδικα αν ριξουμε και ολους τους ανεργους αυτη της περιοδο τοτε θα μεινουμε μετρημενοι στα δακτυλα ...

    Ειδικα ολοι εσεις οι αψογοι αν μεινετε θα κανε τρομερή διαφορά ...

    Ντροπη να λεγονται τετοια πραγματα ειδικα σε ενα φορουμ οπου υπαρχουν ατομα που βασανιζονται και μας γραφουν για το πως αισθάνονται επειδη εχουν την ατυχια στην ζωη τους να συναντήσουν ανθρώπους σαν και εσάς που τους περνάνε τέτοια μηνύματα ...

    Καλυτερα τα οικογενεικα σας να τα λυσετε σπιτι σας, ιδιωτικα και οχι σε ενα δημοσιο φορουμ που σας διαβαζουν και ΑΝΕΡΓΟΙ και ατομα που αντιμετοπιζουν καποιες αναπηριες, αλλα μαντεψε ειναι πολυ πιο ομορφοι εσωτερικα απο ολους εμας που θεωρουμαστε οι "νορμαλ¨...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  5. #140
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,686
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Μου δίνετε την εντύπωση οικογένειας με παιδιά στην εφηβεία. Είστε μεγάλοι άνθρωποι και κάθεστε και μπαίνει ο ένας στα χωράφια του αλλουνού, δέρνεστε, τρώγεστε με τα ρούχα σας, μιλάτε για τη μαμά και τον μπαμπά λες και είστε 14χρονα...

    Όπως είχαμε πει και στο δελφίνι, εσύ ρε κότα 38 χρονών άνθρωπος δεν θες να μείνεις μόνο σου να κάνεις τη δική σου ζωή αντί να έχετε κοινά ταμεία με τους γονείς και την αδερφή και να τσακώνεστε ποιος θα δώσει λεφτά να πάρει τι, να μπλέκεστε με ψησταριές, να σε νοιάζει τι κάνει στα γκομενικά της η αδερφή σου και να τσακώνεστε και να σηκώνετε χέρι ο ένας στον άλλο;

    Τα θεωρείς λογικά πράγματα όλα αυτά, για να καταλάβω;
    Πες τα βρε!!!

  6. #141
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Τα λέω, αλλά τα λέω και για εσένα και κάθε φορά που στα λένε το γυρνάς στο καλαματιανό.

  7. #142
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    110
    Εργαζόμουν αλλά τώρα διέκοψα για να κάνω την πρακτική μου διασώστης ασθενοφορου

  8. #143
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    110
    Sonia το δελφίνι έχει σοβαρό πρόβλημα δεν μπορεί ούτε φάρμακα του να πάρει μόνη της.της τα δίνει ο πατέρας της εδώ και χρόνια.ακόμα και στην δουλειά εμείς την πηγαινοφέρνουμε.

  9. #144
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Οι άνθρωποι ειναι ένα σύνολο χαρακτηριστικών και όχι μόνο η ασθένεια. Δηλαδή δεν πάει να πει ότι επειδή του βάζεις την ταμπέλα π.χ. της ψύχωσης δεν μπορεί να έχει περιθώριο επιλογών και αυτοδιάθεσης. Άλλο το ένα και άλλο το άλλο.

    Εσύ που δεν έχεις πρόβλημα λες, δεν μας απαντάς όμως γιατί θεωρείς λογικό να μένεις μαζί με τους γονείς, να σπρώχνεις τον πατέρα σου και να ασχολείσαι με τους γκόμενους της αδεφής σου.

  10. #145
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,686
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Οι άνθρωποι ειναι ένα σύνολο χαρακτηριστικών και όχι μόνο η ασθένεια. Δηλαδή δεν πάει να πει ότι επειδή του βάζεις την ταμπέλα π.χ. της ψύχωσης δεν μπορεί να έχει περιθώριο επιλογών και αυτοδιάθεσης. Άλλο το ένα και άλλο το άλλο.

    Εσύ που δεν έχεις πρόβλημα λες, δεν μας απαντάς όμως γιατί θεωρείς λογικό να μένεις μαζί με τους γονείς, να σπρώχνεις τον πατέρα σου και να ασχολείσαι με τους γκόμενους της αδεφής σου.
    πες τα χρυσόστομη

  11. #146
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    110
    μένω με τους γονείς γιατί τους θεωρώ καλύτερη παρέα από την μοναξιά μου.οσο για τα σοβάρα ψυχικά ασθενή άτομα είναι παρά παρά πολύ εύκολο να εξαπατηθούν και οι επιπτώσεις να βαραίνουν όλη την οικογένεια πχ να υπογράψουν για δάνεια να τους αποσπάσουν χρήματα..το ίδιο συμβαίνει και με άτομα της τρίτης ηλικίας..τι στο καλό στην ίδια κοινωνία δεν ζούμε?κάντε ένα κόπο και κοιτάξτε τα αστυνομικά ρεπορτάζ.

  12. #147
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by kotas View Post
    μένω με τους γονείς γιατί τους θεωρώ καλύτερη παρέα από την μοναξιά μου.οσο για τα σοβάρα ψυχικά ασθενή άτομα είναι παρά παρά πολύ εύκολο να εξαπατηθούν και οι επιπτώσεις να βαραίνουν όλη την οικογένεια πχ να υπογράψουν για δάνεια να τους αποσπάσουν χρήματα..το ίδιο συμβαίνει και με άτομα της τρίτης ηλικίας..τι στο καλό στην ίδια κοινωνία δεν ζούμε?κάντε ένα κόπο και κοιτάξτε τα αστυνομικά ρεπορτάζ.

    Απο ποτε ειναι κατακριτεο να μενει καποιος με τους γονεις του ειδικα μετα απο αυτη την περιπτωση ?

    Αν το βλεπεις ετσι πολυ καλα κανεις !

    Αν δεν κανω λαθος το δελφινι ειναι νοσηλευτρια ?
    Απο ποτε ενα ατομο που δεν μπορει να παει μονο του ακομα και στην δουλεια ειναι σε τετοιο υπεύθυνο ποστο ?
    Μηπως λιγο μας τα εχετε μπερδέψει ?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  13. #148
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    110
    όχι καθόλου δεν τα μπέρδεψα βρήκε αυτή την δουλειά από θέση για ΑΜΕΑ.και μάλιστα υπάρχει ένα χαρτί το οποίο απαγορεύει στον εκαστωτε προϊστάμενο να την ζορίζει και να την αγχώνει..ρωτήστε και την ίδια.ειναι στο δημόσιο υπάρχουν πολλες τέτοιες περιπτώσεις εκεί αν το ψάξεις και έχω και δικούς μου γνωστούς άτομα με σχοιζοφρενεια ακόμα και γιατρό με σχοιζοφρενεια την ξέρει και το δελφίνι που δουλεύει στο δημόσιο με αυτόν τον τροπο.

  14. #149
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,686
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Απο ποτε ειναι κατακριτεο να μενει καποιος με τους γονεις του ειδικα μετα απο αυτη την περιπτωση ?

    Αν το βλεπεις ετσι πολυ καλα κανεις !

    Αν δεν κανω λαθος το δελφινι ειναι νοσηλευτρια ?
    Απο ποτε ενα ατομο που δεν μπορει να παει μονο του ακομα και στην δουλεια ειναι σε τετοιο υπεύθυνο ποστο ?
    Μηπως λιγο μας τα εχετε μπερδέψει ?
    Πές πες τα !!!!

  15. #150
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by kotas View Post
    όχι καθόλου δεν τα μπέρδεψα βρήκε αυτή την δουλειά από θέση για ΑΜΕΑ.και μάλιστα υπάρχει ένα χαρτί το οποίο απαγορεύει στον εκαστωτε προϊστάμενο να την ζορίζει και να την αγχώνει..ρωτήστε και την ίδια.
    Δεν ειναι ο σκοπος μου ουτε να ρωτησω ουτε τιποτα ,να καταλαβω θελω και εγω και ολοι μας γιατι γινεται ολο αυτο ..

    Και κυριως γιατι εφοσον ειστε στο διο σπιτι εχετε διαλεξει αυτη την επικοινωνια ακομα και απο εδω μεσα και το κυριοτερο δίνεται πατηματα να κρινουμε ολοι εμεις τις επιλογες σας ...

    Οποτε Κοτας εσυ εισαι εκει γιατι εχεις καπως επωμιστεί την ολη κατσταση και των δικων σου και της αδελφής σου ?
    Γι αυτο δεν φευγεις ?
    Φοβασαι οτι οτι αν θα πας να ζησεις αλλου θα γινουν ασχημα πραγματα ?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

Page 10 of 16 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast

Similar Threads

  1. Γνωριμία με κοπέλα από dating app & η εξέλιξη. Ποιά η γνώμη σας;
    By Gentleman365 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 48
    Last Post: 02-03-2021, 01:52
  2. γνωριμια μεσω ιντερνετ!τι πιστευετε??
    By kaity in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 40
    Last Post: 09-01-2021, 04:21
  3. speed dating
    By Macgyver in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 21
    Last Post: 08-10-2016, 07:40
  4. Γνωριμια μεσω facebook
    By davidh in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 10
    Last Post: 27-12-2015, 00:22
  5. γνωριμια μεσω ιντερνετ
    By alexalex in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 31
    Last Post: 08-06-2015, 01:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •