Γνωριμία μέσω dating - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 16 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 61 to 75 of 239
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,773
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    καλα σου λεει η katran δελφινι,εχεις του κοσμου τα ελλατωματα και τα προβληματα με τον αδερφο σου,μην εχεις λοιπον και πολυ υψηλες προσδοκιες για να βρεις τον ιδανικο συντροφο.Και εισαι και αρκετα μεγαλη πια αρα η σεξουαλικη σου αξια εχει πεσει για τα καλα.Μια γυναικα μετα τα 40 εμφανισιακα αρχισει και μοιαζει και λιγο με κυρατσα.Γιαυτο αν δε θες να μεινεις μονη αιωνιως κανε και καμια υποχωρηση.
    αιντε άιντε να σαι καλά χαχαχα

  2. #62
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    110
    καλησπέρα είμαι ο αδερφός του δελφινιού.επειδη μας έχει πρήξει μ αυτόν τον τύπο φωτογραφίες κλπ.την είδα να γράφει στο φορθμ.λεω τι γράφεις?μου λέει δες.της λέω εσύ είσαι το δελφίνι μου λέει ναι.και βλέπω ένα μυνημα από την φοθεγκο για μένα.γραφομαι στο σάιτ και βλέπω όλα τα καλούδια που γράφει για μένα και μάλιστα αναφέρει και το όνομα μου.για να μη πω τι έχω τραβήξει από αυτήν από την παιδική μου ηλικία.που με έδερνε χωρίς λόγο απλά για να περνάει την ώρα της.αργοτερα όταν στα 14 διαγωστηκα με κατάθλιψη με έβριζε και παροτρινε του γονείς μου να με κλείσουν στο ψυχειατριο για έλεγε ότι η παρουσία μου την ψυχοπλακωνε.πριν πάρει την αγωγή της έπαιρνε και έβριζε όλους τους φίλους τους δικούς μου και της μητέρας μου.με τους χειρότερους χαρακτηρισμούς γιατί ζυλευε όταν κάποιος παντρευόταν γιατί έχει ψύχωση με τον γάμο για αυτό θέλει να πάρει αυτόν τον τύπο με τα παραμορφομενα από το γλαύκωμα μάτια.ξερετε ότι την δουλειά που βρήκε ήταν δίκη μου ιδέα?είχε πολλές θέσεις για κανονικούς και 2 θέσεις για ΑΜΕΑ και της είπα βάλει για ΑΜΕΑ.ξερετε ότι την πάω και την φέρνω κάθε μέρα στη δουλειά μς το μηχανάκι?ξέρετε ότι η προισταμένη της έδωσε συνχαρητιρια επειδή δεν πήρε αναρωτικη εν καιρό καραντίνας?ξέρω από δουλειές μην νομίζετε και ξέρω ότι οι προϊστάμενοι ντζαντιζοντε όταν τους πουλας τέτοιες στιγμές.αυτη δεν κάνει τίποτα στον κόσμο της.....ούτε τη γιαγιά βοηθάει λέει σε λίγο θα πεθάνει και την εχει γραμμένη μόνο γυρνάει με ένα κηνιτο στο χέρι..ποτέ ποτέ δεν κάνει τίποτα..και όταν δεν έχει τι να κάνει ασχολειτε με το αγαπημένο της σπορ να βρίζει και να συκοφαντεί ανθρώπους και ιδιαίτερα εμένα.τεσπα οι γονείς μου την θεωρούν ανίκανη δεν της έχουν καμία εμπιστοσύνη και δεν θέλουν να φύγει από το σπίτι γιατί ούτε τα χάπια της μπορεί να πέρνει μόνη της....ναι ναι ναι όπως το ακούτε της τα δίνει πρωί μεσημέρι ο πατέρας μου...αυτή είναι η ΑΛΗΘΕΙΑ.

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    καλα σου λεει η katran δελφινι,εχεις του κοσμου τα ελλατωματα και τα προβληματα με τον αδερφο σου,μην εχεις λοιπον και πολυ υψηλες προσδοκιες για να βρεις τον ιδανικο συντροφο.Και εισαι και αρκετα μεγαλη πια αρα η σεξουαλικη σου αξια εχει πεσει για τα καλα.Μια γυναικα μετα τα 40 εμφανισιακα αρχισει και μοιαζει και λιγο με κυρατσα.Γιαυτο αν δε θες να μεινεις μονη αιωνιως κανε και καμια υποχωρηση.
    α χα χα!! εχεις απολυτο δικιο!!
    ακου λοιπον μια κουβεντα που ακουσα απο μια θεια μου οταν ημουν μικρος.
    λεει επακριβως στην μανα μου. η κορη μου ειναι σαν κακοδεμενος μπογος.
    οσο πιο γρηγορα την παντρεψω τοσο πιο καλα.

    ε, την παντρεψε και ζει πολυ ωραια!!

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by kotas View Post
    καλησπέρα είμαι ο αδερφός του δελφινιού.επειδη μας έχει πρήξει μ αυτόν τον τύπο φωτογραφίες κλπ.την είδα να γράφει στο φορθμ.λεω τι γράφεις?μου λέει δες.της λέω εσύ είσαι το δελφίνι μου λέει ναι.και βλέπω ένα μυνημα από την φοθεγκο για μένα.γραφομαι στο σάιτ και βλέπω όλα τα καλούδια που γράφει για μένα και μάλιστα αναφέρει και το όνομα μου.για να μη πω τι έχω τραβήξει από αυτήν από την παιδική μου ηλικία.που με έδερνε χωρίς λόγο απλά για να περνάει την ώρα της.αργοτερα όταν στα 14 διαγωστηκα με κατάθλιψη με έβριζε και παροτρινε του γονείς μου να με κλείσουν στο ψυχειατριο για έλεγε ότι η παρουσία μου την ψυχοπλακωνε.πριν πάρει την αγωγή της έπαιρνε και έβριζε όλους τους φίλους τους δικούς μου και της μητέρας μου.με τους χειρότερους χαρακτηρισμούς γιατί ζυλευε όταν κάποιος παντρευόταν γιατί έχει ψύχωση με τον γάμο για αυτό θέλει να πάρει αυτόν τον τύπο με τα παραμορφομενα από το γλαύκωμα μάτια.ξερετε ότι την δουλειά που βρήκε ήταν δίκη μου ιδέα?είχε πολλές θέσεις για κανονικούς και 2 θέσεις για ΑΜΕΑ και της είπα βάλει για ΑΜΕΑ.ξερετε ότι την πάω και την φέρνω κάθε μέρα στη δουλειά μς το μηχανάκι?ξέρετε ότι η προισταμένη της έδωσε συνχαρητιρια επειδή δεν πήρε αναρωτικη εν καιρό καραντίνας?ξέρω από δουλειές μην νομίζετε και ξέρω ότι οι προϊστάμενοι ντζαντιζοντε όταν τους πουλας τέτοιες στιγμές.αυτη δεν κάνει τίποτα στον κόσμο της.....ούτε τη γιαγιά βοηθάει λέει σε λίγο θα πεθάνει και την εχει γραμμένη μόνο γυρνάει με ένα κηνιτο στο χέρι..ποτέ ποτέ δεν κάνει τίποτα..και όταν δεν έχει τι να κάνει ασχολειτε με το αγαπημένο της σπορ να βρίζει και να συκοφαντεί ανθρώπους και ιδιαίτερα εμένα.τεσπα οι γονείς μου την θεωρούν ανίκανη δεν της έχουν καμία εμπιστοσύνη και δεν θέλουν να φύγει από το σπίτι γιατί ούτε τα χάπια της μπορεί να πέρνει μόνη της....ναι ναι ναι όπως το ακούτε της τα δίνει πρωί μεσημέρι ο πατέρας μου...αυτή είναι η ΑΛΗΘΕΙΑ.
    τυπε αυτα τα κανουν ΟΛΕΣ οι γυναικες

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by kotas View Post
    καλησπέρα είμαι ο αδερφός του δελφινιού.επειδη μας έχει πρήξει μ αυτόν τον τύπο φωτογραφίες κλπ.την είδα να γράφει στο φορθμ.λεω τι γράφεις?μου λέει δες.της λέω εσύ είσαι το δελφίνι μου λέει ναι.και βλέπω ένα μυνημα από την φοθεγκο για μένα.γραφομαι στο σάιτ και βλέπω όλα τα καλούδια που γράφει για μένα και μάλιστα αναφέρει και το όνομα μου.για να μη πω τι έχω τραβήξει από αυτήν από την παιδική μου ηλικία.που με έδερνε χωρίς λόγο απλά για να περνάει την ώρα της.αργοτερα όταν στα 14 διαγωστηκα με κατάθλιψη με έβριζε και παροτρινε του γονείς μου να με κλείσουν στο ψυχειατριο για έλεγε ότι η παρουσία μου την ψυχοπλακωνε.πριν πάρει την αγωγή της έπαιρνε και έβριζε όλους τους φίλους τους δικούς μου και της μητέρας μου.με τους χειρότερους χαρακτηρισμούς γιατί ζυλευε όταν κάποιος παντρευόταν γιατί έχει ψύχωση με τον γάμο για αυτό θέλει να πάρει αυτόν τον τύπο με τα παραμορφομενα από το γλαύκωμα μάτια.ξερετε ότι την δουλειά που βρήκε ήταν δίκη μου ιδέα?είχε πολλές θέσεις για κανονικούς και 2 θέσεις για ΑΜΕΑ και της είπα βάλει για ΑΜΕΑ.ξερετε ότι την πάω και την φέρνω κάθε μέρα στη δουλειά μς το μηχανάκι?ξέρετε ότι η προισταμένη της έδωσε συνχαρητιρια επειδή δεν πήρε αναρωτικη εν καιρό καραντίνας?ξέρω από δουλειές μην νομίζετε και ξέρω ότι οι προϊστάμενοι ντζαντιζοντε όταν τους πουλας τέτοιες στιγμές.αυτη δεν κάνει τίποτα στον κόσμο της.....ούτε τη γιαγιά βοηθάει λέει σε λίγο θα πεθάνει και την εχει γραμμένη μόνο γυρνάει με ένα κηνιτο στο χέρι..ποτέ ποτέ δεν κάνει τίποτα..και όταν δεν έχει τι να κάνει ασχολειτε με το αγαπημένο της σπορ να βρίζει και να συκοφαντεί ανθρώπους και ιδιαίτερα εμένα.τεσπα οι γονείς μου την θεωρούν ανίκανη δεν της έχουν καμία εμπιστοσύνη και δεν θέλουν να φύγει από το σπίτι γιατί ούτε τα χάπια της μπορεί να πέρνει μόνη της....ναι ναι ναι όπως το ακούτε της τα δίνει πρωί μεσημέρι ο πατέρας μου...αυτή είναι η ΑΛΗΘΕΙΑ.
    πραγματικα δεν ηξερα ζητω συγγνωμη απο μεριας μου,δελφινι ντροπη σου,φαινοτανε οτι εχεις καμενα εγκεφαλικα κυτταρα αλλα μετα το ποστ του αδερφου σου φανηκε οτι εχεις και κακη ψυχη,ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ

  6. #66
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    110
    nikos2. μην μπερδευεις τα ερωτικα με την αγαπη...ο ερωτας δεν ειναι αγαπη για αυτο λιγο πολυ ο ενας ειτε αντρας ειτε γυναικα γ@@@. τον αλλον στα ερωτικα...εδω μιλαμε φιλε για οικογενεις υποτειθεται οτι μεγαλωσαμε μαζι.

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by kotas View Post
    nikos2. μην μπερδευεις τα ερωτικα με την αγαπη...ο ερωτας δεν ειναι αγαπη για αυτο λιγο πολυ ο ενας ειτε αντρας ειτε γυναικα γ@@@. τον αλλον στα ερωτικα...εδω μιλαμε φιλε για οικογενεις υποτειθεται οτι μεγαλωσαμε μαζι.
    καλημερα.
    ισχυει το οτι τους δερνεις οικογενειακως οταν τα παρεις;

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Τα λέμε όλα !!! Σαν να γνωρίζομαστε πολλά χρόνια !!! Είπαμε και για αυτό! Είναι 47 και είμαι 45 !!! Τι εννοείς;
    εννοω, οτι πρωτα κανεις πολλη παρεα αν περνας καλα, μετα κανεις σχεση ΑΝ ταιριαζεις και ΑΝ σου αρεσει ο αλλος, και πολυ μετα συζητας για γαμο. αυτες οι συζητησεις για γαμο με οποιον γνωρισεις, μονο την πρεμουρα σου να παντρευτεις δειχνουν. αν σε σιγονταρει κι εκεινος, ειτε χει την ιδια πρεμουρα (που ειναι το αισιοδοξο σεναριο) ειτε σε παραμυθιαζει για να πηδηξει...

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    τυπε αυτα τα κανουν ΟΛΕΣ οι γυναικες
    εσυ, δεν ξερεις ουτε μια. που ξερεις τι κανουν ΟΛΕΣ οι γυναικες;

  10. #70
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    110
    καλημέρα.Οχι!!μόνο όταν κάποιος μπει στη μέση.

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,397
    Πραγματικά υπάρχει λόγος να συνεχιστεί όλο αυτό ανάμεσα σε δύο αδέλφια ?

    Ποιον θα βοηθήσει ?
    Ποιος υγιείς νους θέλει και αντέχει να βλέπει δύο αδέλφια να αλληλοκατασπαραζονται με αυτό τον τρόπο ..

    Καλύτερα να μην απαντηθεί καμία ερώτηση και από εσένα δελφίνι μου και από εσένα kotas και να μην δοθεί καμία συνέχεια σε όλο αυτό τον παραλογισμό..

    Αν κατάλαβα καλά είστε δύο ψυχολογικά καταπονημένα άτομα ...Δεν χρειάζεται και ολο αυτό που μπορεί να σας οδηγήσει σε ενδοοικογενειακές σκηνές βίας μιας που έχετε τέτοια δείγματα ...

    Τα ριάλιτι που δεν θέλουμε να βλέπουμε και τα κατακρίνουμε μην το δίνουμε τροφή ..

    Και μάλιστα κάποιοι ας αναλογιστούν την σοβαρότητα αυτής τις καταστάσεις και τις βίαιες σκηνές που έχουν υπάρξει για άλλες αφορμές σε αυτό το σπίτι ..

    Σκεφτειται όλοι εσείς που το συνεχίζεται τι επιπτώσεις έχουν οι ερωτήσεις σας και τα συμπεράσματά σας
    Ηθικοί αυτουργοί πάντως σε κάτι καινούργιο και ίσως σκληρό μην γίνεστε ...

    Καθαρά για λόγους ασφαλειας των δύο παιδιών τα λέω όλα αυτά και χωρίς καμία αρνητικη πρόθεση ..
    Λίγο παραπάνω υπευθυνότητα και προσοχή από όλους εμάς.που η συμμετοχή μας εδώ είναι καθαρά υποστηρικτικη και όχι για άλλους λόγους ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,773
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    πραγματικα δεν ηξερα ζητω συγγνωμη απο μεριας μου,δελφινι ντροπη σου,φαινοτανε οτι εχεις καμενα εγκεφαλικα κυτταρα αλλα μετα το ποστ του αδερφου σου φανηκε οτι εχεις και κακη ψυχη,ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ

    Αλήθεια είναι αυτά που λέει ο Κότας αλλά ήμουνα μικρή τότε και η ψυχή μου είναι μια χαρά

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,773
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εννοω, οτι πρωτα κανεις πολλη παρεα αν περνας καλα, μετα κανεις σχεση ΑΝ ταιριαζεις και ΑΝ σου αρεσει ο αλλος, και πολυ μετα συζητας για γαμο. αυτες οι συζητησεις για γαμο με οποιον γνωρισεις, μονο την πρεμουρα σου να παντρευτεις δειχνουν. αν σε σιγονταρει κι εκεινος, ειτε χει την ιδια πρεμουρα (που ειναι το αισιοδοξο σεναριο) ειτε σε παραμυθιαζει για να πηδηξει...
    πολύ πιθανόν! Λές να με πηδήξει και μετά να εξαφανιστεί?

  14. #74
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εσυ, δεν ξερεις ουτε μια. που ξερεις τι κανουν ΟΛΕΣ οι γυναικες;
    ειμαι παρατηρητικος!!

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    πολύ πιθανόν! Λές να με πηδήξει και μετά να εξαφανιστεί?
    Πολυ πιθανον!

Page 5 of 16 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast

Similar Threads

  1. Γνωριμία με κοπέλα από dating app & η εξέλιξη. Ποιά η γνώμη σας;
    By Gentleman365 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 48
    Last Post: 02-03-2021, 00:52
  2. γνωριμια μεσω ιντερνετ!τι πιστευετε??
    By kaity in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 40
    Last Post: 09-01-2021, 03:21
  3. speed dating
    By Macgyver in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 21
    Last Post: 08-10-2016, 06:40
  4. Γνωριμια μεσω facebook
    By davidh in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 10
    Last Post: 26-12-2015, 23:22
  5. γνωριμια μεσω ιντερνετ
    By alexalex in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 31
    Last Post: 08-06-2015, 00:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •