Γνωριμία μέσω dating - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 16 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 76 to 90 of 239
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Δεν σε ξερω δεν σε εχω δει,αλλα αυτος που σου ειπε για τα γυαλια νομιζω οτι ειπε βλακεια! απο την αλλη ισως σαν φιλος σου βλεπει οτι με φακους εισαι πιο ομορφος ,εκει ,ισως κανω εγω λαθος.
    Η αποψη μου παντα ειναι οτι δεν πρεπει να αλλιονουμε ουτε χαρακτηρα ουτε την βαση της εμφανισης μας.Μπορουμε ομως να την σουλουπονουμε ,να φοραμε δλδ τον ιδιο ρυθμο ενδησης αλλα με καθαρα ρουχα κι παπουτσια με τεριαστα χρωματα, και να ειναι σε καλη διαταξη γενικα! Δεν ειναι αναγκη να ντυνομαστε τοσο ωστε να μην νιωθουμε ομορφα! Αν βαλεις φιλε μου αυτα που γουσταρεις αλλα σεβομενος τους κωδικες και τους ρυθμους της ενδηματολογιας το αποτελεσμα θα ειναι υπεροχο!
    Επισης ,απο τα λιγα που εχω διαβασει ,δικα σου δλδ, δεν καταλαβαινω για ποιο λογο να νιωθεις οτι σου λυπει κατις απεναντιας νομιζω οτι εχεις παραπανω απο πολλα αλλα αγορια,και ισως αυτο ειναι το προβλημα σου, σκεψου λιγακι τι θελω να πω, δεν ειναι παντα προβλημα να ιστερουμαι, μερικες φορες ειναι δυσκολοτερο να εχουμε προτερηματα!
    Τι προτερήματα έχω;; Πώς το διέκρινες αυτό;

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by kotas View Post
    καλημέρα.Οχι!!μόνο όταν κάποιος μπει στη μέση.
    στην μεση τινος πραγματος;

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Πραγματικά υπάρχει λόγος να συνεχιστεί όλο αυτό ανάμεσα σε δύο αδέλφια ?

    Ποιον θα βοηθήσει ?
    Ποιος υγιείς νους θέλει και αντέχει να βλέπει δύο αδέλφια να αλληλοκατασπαραζονται με αυτό τον τρόπο ..

    Καλύτερα να μην απαντηθεί καμία ερώτηση και από εσένα δελφίνι μου και από εσένα kotas και να μην δοθεί καμία συνέχεια σε όλο αυτό τον παραλογισμό..

    Αν κατάλαβα καλά είστε δύο ψυχολογικά καταπονημένα άτομα ...Δεν χρειάζεται και ολο αυτό που μπορεί να σας οδηγήσει σε ενδοοικογενειακές σκηνές βίας μιας που έχετε τέτοια δείγματα ...

    Τα ριάλιτι που δεν θέλουμε να βλέπουμε και τα κατακρίνουμε μην το δίνουμε τροφή ..

    Και μάλιστα κάποιοι ας αναλογιστούν την σοβαρότητα αυτής τις καταστάσεις και τις βίαιες σκηνές που έχουν υπάρξει για άλλες αφορμές σε αυτό το σπίτι ..

    Σκεφτειται όλοι εσείς που το συνεχίζεται τι επιπτώσεις έχουν οι ερωτήσεις σας και τα συμπεράσματά σας
    Ηθικοί αυτουργοί πάντως σε κάτι καινούργιο και ίσως σκληρό μην γίνεστε ...

    Καθαρά για λόγους ασφαλειας των δύο παιδιών τα λέω όλα αυτά και χωρίς καμία αρνητικη πρόθεση ..
    Λίγο παραπάνω υπευθυνότητα και προσοχή από όλους εμάς.που η συμμετοχή μας εδώ είναι καθαρά υποστηρικτικη και όχι για άλλους λόγους ..
    Εμενα μαρεσει πολυ το beef kotas και δελφινι,να ψηφισουμε ποιος εχει δικιο ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,754
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    πολύ πιθανόν! Λές να με πηδήξει και μετά να εξαφανιστεί?
    το πηδημα δεν ειναι τιποτα!!
    γιατι μπορει και να το ευχαριστηθεις.
    για σκεψου να σου βαλει και τις χειροπεδες και να αρχισει να δερνει τι κλααααμα θα πεσει!!

  5. #80
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Καλησπερα ! Απευθηνομαι προς τα δυο αδελφια!,ρε παιδια μην βγαζετε στην φορα προσωπικα σς θεματα, στην τελικη αν ειναι να πατε στην ΑΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ να βγαλετε και χρηματα,οχι τσαμπα.
    Απο την αλλη απο οσο διαβαζω οι συμφορμητες μονο υποστηρηξει δεν προσφερουμε στην θεματοθετρια , ξεχναμε οτι αντιμετοπιζει καποια θεματα με την ψυχικη της υγεια ,ξεχναμε οτι ειναι ανθρωπος με συναισθηματα και φυσικα σαν αλαθητοι εμεις, την κρινουμε επειδη εχει κανει καπιες βλακειες στο παρελθον ,στο παρον - κι οπως την βλεπω και στο μελον μαλον- ,ας ειμαστε λιγο πιο χαλαρα, διοτις και τα αδελφια θα ειναι πιο χαλαρα στα μηνυματα τους.
    Δελφηνη, η γνωμη μου ειναι να μην ανακατευεις ολο τον κοσμο σε θεματα οπου αφορουν την δικη σου καρδια κι ενος αλλου ανδρος, αυτα αφορουν εσας τους δυο και οι οποιες αποφασεις σας τοτες βλεπετε ποιες θα κανετε γνωστες.
    Σχετικα με τον φοβο σου "μην σε πειδηξει κι μετα ?- μου θυμιζεις τον φοβο των πεθερικων που εχουν χρημα κι φοβουντε μην ο γαμπρος η η νυφη φτιαξει εταιρεια εντος γαμου κι μετα χωρησουν αρα εχει δικαιωμα στο 50/100 της αξιας! Δλδ κι αν σε πη,,, τι εγινε ρε συ? δεν σε καταλαβαινω?? πρωτα απο ολα λογικα δεν θα σε αυτος μονος του, λογικα θα ,το κανετε μαζι!! επισης αν δεν το θες δεν το κανεις!!

  6. #81
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Τι προτερήματα έχω;; Πώς το διέκρινες αυτό;
    Αναφερομαι πιο πολυ σε σχεση με εμενα, αφου δεν μπορω να γνωριζω τα αλλα παιδια.Το λεω διοτις αν θυμαμαι καλα απο καποια μηνυματα σου ,γραφεις με λογικη, και δειχνεις να εχεις μορφοωση.Επισης νομιζω οτι γενικα στην ζωη σου οτι κανεις το φιλτραρεις πρωτα αρα οτι πρατεις εχει καποιες ηθικες επεξεργασειες απο πισω του, ασχετα με το αν συμφωνω η διαφωνω με τις αρχες σου σημασια εχει οτι εχεις.
    Αν δεν καμω λαθος λοιπον εισαι πιο ιδανικος απο εμενα -και φυσικα πολυ πιο νεος - για να παντρευτεις και να μπορεσεις να ικανοποιησεις τα οποια ονειρα μια γυναικας. Αυτος ειναι ο λογος που το εγραψα.

  7. #82
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,776
    Τι να πω είναι ο πιο άσχημος άντρας που έχω δει στην ζωή μου!!! Πολύ άσχημος τι θα κάνω???

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,754
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Δλδ κι αν σε πη,,, τι εγινε ρε συ? δεν σε καταλαβαινω?? πρωτα απο ολα λογικα δεν θα σε αυτος μονος του, λογικα θα ,το κανετε μαζι!! επισης αν δεν το θες δεν το κανεις!!
    γιωργο πανου ακομα και το τεταρτο κυμα φεμιναζι καπιταλογυναικοκεντρισμου και μισους για τους αντρες δεν αρκει για να αλλαξει τα στερεοτυπα που εχουν οι γυναικες για τον ερωτα και τις γενετησιες επαφες.
    αυτες παντα θα θεωρουν οτι οι αντρες τις πηδανε, οτι οι αντρες τους χρωστανε, οτι οι αντρες στο σεξ περνουν περισσοτερα απο αυτες

  9. #84
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,754
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Τι να πω είναι ο πιο άσχημος άντρας που έχω δει στην ζωή μου!!! Πολύ άσχημος τι θα κάνω???
    θα κανεις σεξ μαζι του στα σκοτεινα!!
    εδω αλλοι βαζουν μια σημαια και το κανουν για την σημαια, σιγα τωρα!

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    γιωργο πανου ακομα και το τεταρτο κυμα φεμιναζι καπιταλογυναικοκεντρισμου και μισους για τους αντρες δεν αρκει για να αλλαξει τα στερεοτυπα που εχουν οι γυναικες για τον ερωτα και τις γενετησιες επαφες.
    αυτες παντα θα θεωρουν οτι οι αντρες τις πηδανε, οτι οι αντρες τους χρωστανε, οτι οι αντρες στο σεξ περνουν περισσοτερα απο αυτες
    Πες τα ρε φιλε,απορω λες και εκεινες δεν το ευχαριστιουνται το σεξ.Στο 2021 ζουμε και ακομα υπαρχουν αποψεις του τυπου:Mην του το δωσεις γρηγορα,αστον να περιμενει και κανα μηνα πριν το κανετε,και αλλες τετοιες αηδιαστικες αποψεις.Ζουμε σε εναν κοσμο που οι ανθρωποι εχουν την ψευδαισθηση οτι το αιδοιο ειναι κανας θυσαυρος,και το πεος κατι βρωμικο που πρεπει να το δεχονται μερικες μονο κατω απο συγκεκριμενες συνθηκες

  11. #86
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Τι να πω είναι ο πιο άσχημος άντρας που έχω δει στην ζωή μου!!! Πολύ άσχημος τι θα κάνω???
    να του βαλεις μια σακουλα στο κεφαλι,και ολα θα γινουν

  12. #87
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    Θα κάνεις αυτό που θέλουν οι γονείς σου και όχι εσύ. Αλλιώς θα είχες ήδη πάει μαζί του και δε θα σε ένοιαζε η κάθε παπαριά που λέει ο καθένας.
    Κατά τον Δαίμονα Εαυτού

  13. #88
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Αναφερομαι πιο πολυ σε σχεση με εμενα, αφου δεν μπορω να γνωριζω τα αλλα παιδια.Το λεω διοτις αν θυμαμαι καλα απο καποια μηνυματα σου ,γραφεις με λογικη, και δειχνεις να εχεις μορφοωση.Επισης νομιζω οτι γενικα στην ζωη σου οτι κανεις το φιλτραρεις πρωτα αρα οτι πρατεις εχει καποιες ηθικες επεξεργασειες απο πισω του, ασχετα με το αν συμφωνω η διαφωνω με τις αρχες σου σημασια εχει οτι εχεις.
    Αν δεν καμω λαθος λοιπον εισαι πιο ιδανικος απο εμενα -και φυσικα πολυ πιο νεος - για να παντρευτεις και να μπορεσεις να ικανοποιησεις τα οποια ονειρα μια γυναικας. Αυτος ειναι ο λογος που το εγραψα.
    Κατάλαβα, αλλά την τεμπελιά μου δεν την έχεις και είναι σοβαρό ελάττωμα!

  14. #89
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Τι να πω είναι ο πιο άσχημος άντρας που έχω δει στην ζωή μου!!! Πολύ άσχημος τι θα κάνω???
    Σοβαρά τώρα, σε νοιάζει τί θα πει ο κόσμος επειδή είναι άσχημος; Μα ποιός προσέχει ή δίνει σημασία αν ένας μεσήλικας άντρας είναι άσχημος; Εγώ π.χ. ούτε καν παρατηρώ αν έχει μαλλιά ή είναι φαλακρός. Έχουμε βγει τρεις φορές με μια φίλη μου και τον άντρα της και δεν έχω προσέξει αν έχει μαλλιά ή πώς ακριβώς είναι.

  15. #90
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,754
    Quote Originally Posted by ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ View Post
    Εγώ π.χ. ούτε καν παρατηρώ αν έχει μαλλιά ή είναι φαλακρός. Έχουμε βγει τρεις φορές με μια φίλη μου και τον άντρα της και δεν έχω προσέξει αν έχει μαλλιά ή πώς ακριβώς είναι.
    α χα!
    και εγω μονο κωλο προσεχω, βυζι αμα με ρωτησεις δεν το παρατηρω ποτε μου

Page 6 of 16 FirstFirst ... 45678 ... LastLast

Similar Threads

  1. Γνωριμία με κοπέλα από dating app & η εξέλιξη. Ποιά η γνώμη σας;
    By Gentleman365 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 48
    Last Post: 02-03-2021, 00:52
  2. γνωριμια μεσω ιντερνετ!τι πιστευετε??
    By kaity in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 40
    Last Post: 09-01-2021, 03:21
  3. speed dating
    By Macgyver in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 21
    Last Post: 08-10-2016, 06:40
  4. Γνωριμια μεσω facebook
    By davidh in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 10
    Last Post: 26-12-2015, 23:22
  5. γνωριμια μεσω ιντερνετ
    By alexalex in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 31
    Last Post: 08-06-2015, 00:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •