κατασκοποι κλωνοι κατελαβαν τη συνδεση που χρησιμοποιω
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    κατασκοποι κλωνοι κατελαβαν τη συνδεση που χρησιμοποιω

    εδω και πολυ καιρο βλεπω πανιομοιοτυπες μορφες σα να βγηκαν απο μηχανημα και ειναι τοσο εμφανες αυτο που λεω που ακομα και ενας ασχετος θα διαπιστωνε οτι ειναι ολοιδιες μεταξυ τους που τις χρησιμοποιουν μονιμως για να με ελεγχουν αφου βλεπωντας τες στο ιντερνετ μετα απο λιγο εξαφανιζετε η συνδεση και αυτο το παιχνιδι κατασκοπειας το εφαρμοζουν χρονια τωρα οταν αρχισαν να συνωμοτουν με το τροπο αυτο αφου χρησιμοποιησαν κλωνους γνωστων μου προσωπων που ειναι ολοιδιες μεταξυ τους σαν διδυμες που τις εβαλαν ακομα και εκει που κυκλοφορουσα περιμενοντας να πεσω στη παγιδα που ετοιμαζαν θελετε να πω και αλλα? σας διαβεβαιω οτι θα πω αν δε με αφησετε ησυχο αν νομιζετε οτι τα ειπα ολα σας γελασανε θα τα βγαλω ολα στη φορα μεχρι να δουμε ποιος θα τρελανει πιον ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΗΣΥΧΟ πριν πω και αλλα ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙ ΒΡΟΜΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΙΖΕΤΕ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΥΠΟΝΟΜΕΥΣΕΤΕ ΟΤΙ ΠΡΟΣΩΠΑ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΣΑΡΕΤΕ ΑΡΧΙΚΑΤΑΣΚΟΠΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΡΟΙΟΝ ΥΠΟΚΛΟΠΗΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΛΕΨΕ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΛΕΓΑ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ λοιπαμαι αλλα το παιχνιδι τελειωσε αποκαλυφθηκατε και δε προκειτε να τη ξαναπατησω

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εδω και καιρο ενα τυπος που το παιζει εξυπνος σχολιαζε δημοσια σε βιντεο στο ιντερνετ οτι ελεγα στο τηλεφωνο και το μονο που δε μου εξηγισε ειναι οτι αφου δε με γουσταρε τι γυρευε στο τηλεφωνο μου αφου σχολιαζε δημοσια οτι ελεγα εκμεταλευομενος οτι οι αλλοι δεν ηξεραν τι ενοει μηπως ρε .............. εχεις καπιο κρυφο κολημα μαζι μου αρχικαψουρη και δε ξεκολας με τιποτα απ το τηλεφωνο μου συνεχισε να σχολιαζεις ........... μεχρι να σε παρουν χαμπαρι απ τη διευθυνση που γραφω και να γινεις ρεζιλι των σκυλιων παντου

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ενω εγω εγραφα στο τηλεφωνο αυτος πεταγοταν σαν ......... και σχολιαζε οτι ελεγα να ............... αυτο εχω μονο να σου πω και αργοτερα θα δουμε το τι θα πεις για ολα αυτα που ελεγες

  4. #4
    θες γιατρο χτες

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Βρε Αλεξανδρε, επειδη γνοριζομεθα πολλα χρονια μεσα απο το φορουμ δεν θυμαμαι πριν χρονια να εγραφες τετοια μηνυματα- θεματα, δεν ξερω τι σου συμβαινει φιλε μου, ειλικρινα με εχεις πικρανει!! τους τελευταιους μηνες. Αληθεια στο λεω σε δειαβαζω και βλεπω εναν αλλον Αλεξανδρο, μπορει να μην σου γραφω προτειστος διοτις δεν ξερω τι να γραψω ,δευτερευοντος διοτις φοβαμαι μην γραψω κατις που δεν πρεπει,αλλα οτι κι να ειναι σου το λεω απο το βαθος της ψυχης μου ε εχεις στεναχωρησει! ξενερωνω διοτις νιωθω πως και εγω μπορει στην αναλογη περιπτωση μου να γινω χαλια ,να υποτροπιασω δλδ,βλεπω οτι οι θεραπειες που κανουμε μαλον δεν δουλευουν, μετα φανταζομαι τους δικους σου και με πιανει μια "μαυριλα" μεσα μου! ,ποσο μαλον οταν απο το βαθυ παρελθον ειχα μια εικονα για το προφιλ σου ως εναν αυστηρο μεν ,αλλα καλοσυνατο συμφορμητη.
    Αλεξανδρε,εαν ειναι ετσι οπως λες παρε τηλεφωνο σε παρακαλω την αστυνομια, μην τους λυπασαι δουλεια τους ειναι !! να ψαξουν καθε ενδεχομενο πανω σε οσα αναφερεις! ωστε πρωτα απο ολα να υπαρξει καταγραφη του γεγονωντος για καθε κι παν μελοντικον ενδεχομενο, διοτις αυτο τους "δενει" γραφειοκρατικα ωστε εαν υπαρξει στο μελον κατις πραγματικα κακο να μην αδιαφορησει το κρατος.Δευτερον να δεις εαν ειναι αληθεια η αν ειναι της φαντασιας σου,της ασθενιας σου σου δλδ οπου τοτες Αλεξανδρε θα πρεπει να πραξεις αναλογα.Ειτε να το κουβεντιασεις με τους δικους σου σοβαρα το θεμα,ειτε να κοιταξεις εαν ακολουθεις σωστα την οποια σου θεραπεια,διοτις οπως εχω ξανα πει και δεν ειναι ντροπη και εγω πολλες φορες μπερδευομαι με τα πρωινα χαπια ,δεν ξερω αν τα περνω η οχι!
    Αλεξανδρε σε διακελευομαι να ασχοληθεις με την υγεια σου !!! ξερω γαρ χαλεπός έστι !αλλα Αλεξ ,ροπή ειμί εχοι δι άν του ίαομαι ή με φαρμακευμα ή ουχι.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Βρε Αλεξανδρε, επειδη γνοριζομεθα πολλα χρονια μεσα απο το φορουμ δεν θυμαμαι πριν χρονια να εγραφες τετοια μηνυματα- θεματα, τους τελευταιους μηνες. Αληθεια στο λεω σε δειαβαζω και βλεπω εναν αλλον Αλεξανδρο, μπορει να μην σου γραφω προτειστος διοτις δεν ξερω τι να γραψω ,.
    μια απ τα ιδια , Γιωργο, ουτε γω αναγνωριζω τον παλιο Αλεξανδρο..........τι να γραψεις , δεν ξερεις τι του συμβαινει, ουτε γω ξερω .....

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    μια απ τα ιδια , Γιωργο, ουτε γω αναγνωριζω τον παλιο Αλεξανδρο..........τι να γραψεις , δεν ξερεις τι του συμβαινει, ουτε γω ξερω .....
    Μαγκ, εισαι κι εσυ καιρο στο φορουμ,αρα λογικα θα θυμασαι οτι πριν χρονια δεν ειχε τετοια θεματα,τουλαχιστον οχι τοσο σοβαρα!.Στην τελικη συνομοσιολογια εχουν εκαντονταδες χιλιαδες των ελληνων κι μη πουμε για ΗΠΑ πολητες,εκατομυρια δλδ! αρα δεν ειναι αρρωστια, ειναι ισως ομαδικη, κοινωνικη παραπλανηση οπως το φενομενο με την εμφανηση των UFO την δεκαετια του '60 στην Ν.Υορκη, οπου υπηρξε καταγκελια απο 100,000 πολιτες οτι τα ειδαν στον ουρανο,κι οταν εγινε ερευνα εξονιχτικη απο το FBI,αποδηχτηκε οτι ηταν μετερεολογικα μπαλονια οπου τα ειδαν 2,000 ατομα αλλα υπηρξε το απο στωμα σε στωμα φενομενο,και η φαντασια σε συνδιασμο με τρομο.
    Ομως ο φιλος Αλεξανδρος εχει κτις αλλο! του το ξανα λεω! ας καλεσει την αστυνομια!! να μην ντρεπεται καθολου! ουτε να φοβαται μην του πουνε οτι τσαμπαηρθαμε!!διοτις! και ουτος η αλλος οι ανθρωποι αυτοι ειναι στην δουλεια τους,στον δρομο, δεν τους σηκωνεις αποτο κρεβατι δλδ ,για να νιωθεις ενοχες, και οι ιδιοι δλδ να κινηθουν θελουν,μετα μην ξεχναμε οτι σαν ελληνες πολιτες πληρωνουμε τοσα χρηματα σε φορους για να μας παρεχει το κρατος καποιες υπηρεσιες!! μια απο αυτες ειναι η ασφαλεια μας! Ολες οι υπηρεσειες ειναι προς τους πολιτες! και οχι εναντι στους πολιτες!οσο κι να εχουμε φιλελευθερο κρατος αφου πληρωνουμε φορους θα εχουμ και παροχες! και οι παροχες ειναι προς και για εμας! οχι απεναντι σε εμας! η αστυνομια δεν ειναι για να καταστελει τους πολιτες!, ειναι για να προστατευει τους πολιτες.!! Αλςξνδρε!! καλεσαι την αστυνομια εστωνα καταγραψει το συμβαν, και να παρεις αντιγραφο του συμβαντος μαζι με την δικη σου καταθεση σε ξεχωριστη αναφορα και αριθμο πρωτοκολου!.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    ψυχιατρο πρεπει να καλεσει, οχι την αστυνομια ........

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    επι τοσο καιρο βλεπω καποιους στο ιντερνετ που προσπαθουν να με εξαπατησουν με προσωπα αντιγραφα αλλων προσωπων που τα χρησιμοποιουν για να με ελεγχουν αφου εχουν προβλεψει οτι θα τα βλεπω στο ιντερνετ και στη συνεχεια με βγαζει εκτος συνδεσης και με αυτο τον αισχρο τροπο προσπαθουν να υπνομευσουν οτιδηποτε λεπω νομιζοντας οτι εχουν να κανουν με καποιο ηλιθιο που με κολπα και εκβιασμους θα του πασαρουν ενα κατασκοπο αντιγραφο αλλου προσωπου νομιζοντας οτι ετσι θα με εκμεταλευονται μονιμος ομως δε ξερουν με ποιον εχουν να κανουν γιατι αν νομιζουν οτι θα με τρελανουν εγω ειμαι πιο τρελος απ αυτος και αν δεν αφησουν ησυχη τη συνδεση μου θα κανω τα παντα για να τους βγαλω στη φορα με οτι τροπο μπορω αφου το θρασος τους ξεπερασε καθε οριο αφου χρησιμοποιουν την οθονη σα να ειναι δικη τους για να συνενοηθουν μεταξυ τους οπως ακριβως οι πειρατες και εγω δε θα το αφησω αυτο να περασει ετσι θα κανω οτι μπορω για να τους ξεφτυλισω και να βγαλω στη φορα το συστη,α κατασκοπειας που εχουν χρησιμοποιπντας κλωνους αντιγραφα νομιζοντας οτι μου αποσπουν τη προσοχη με σιξιστικα βιντεο και νομιζουν οτι με το τροπο αυτο με υπνοτιζουν και δεν αντιλαμβανομαι το τι κανουν ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΗΣΥΧΟ ΟΣΟ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ αν δε με γουσταρετε να πατε στη χωρα σας που τη διακρινει η δημοκρατια και το υψηλο σας επιπεδο ΚΟΥΒΑΛΗΣΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΣΑΣ ΣΤΙΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΑΠ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ και αν δε το εχετε καταλαβει την αφησα εκει για να τη βλεπουν και να σας κανω ρομπα παντου σας αρεσει η οχι δε προκειται να κανω οτι μου ζητατε αν ψαχνετε .............. να τον εκμεταλευτειτε και να βγαζετελεφτα με το παιρνετε εμπνευσεις για διαφημισεις χωρις να σεβεστε τιποτα και κανενα να πατε να βρειτε αλλου ............. γιατι εγω δεν ειμαι του γουστου σας και οσο για τους κατασκοπους που κουβαλησατε απ τη χωρα σας νομιζετε οτι δε το ξερω γιατι τουβαλησατε για να φυτευεται προγραματα παρακολουθησης στον υπολογιστη μου αν νομιζετε οτι δε το εχω καταλαβει

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αν νομιζετε λοιπον οτι θα με υπνοτισετε με σεξιστικα βιντεο σας γελασανε ισα ισα θα τα χρησιμοποιω για να σας κανω ρεζιλι τερμα τα ψεματα

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    μια απ τα ιδια , Γιωργο, ουτε γω αναγνωριζω τον παλιο Αλεξανδρο..........τι να γραψεις , δεν ξερεις τι του συμβαινει, ουτε γω ξερω .....
    πολυ καλα κανεις και αν δε θες να μην ασχολεισαι μαζι μου ετσι ειμαι και αν σ αρεσω αυτοι με εξαγριωσαν και με εκαναν ετσι γιατι νομιζαν οτι θα διαχειριστουν οτι μου ανηκει για να μου πασαρουν οτι θελουν αυτοι για να με εκμεταλευονται και με χρησιμμοποιουν για τα κεφια τους χωρις να σεβνται τιποτα και κανενα νομιζαν οτι εκβιαζοντας με θα με εξαναγκαζαν να μιλησω και να αποδεχτω "ανθρωπο" τους που νομιζαν οτι θα πεσω στη παγιδα που ετοιμαζαν ομως η ανοχη μου τελειωσε ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΕΚΑΝΑΝ ΕΤΣΙ που ηθελαν να παραστησουν τους δηθεν αγαθους που το μονο που τους ενιαζε ειναι να ελεγχουν τους αλλους και να τους χειριζονται ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΜΟΥΝ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΕ ΗΞΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΟΤΙ ΗΘΕΛΑ ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑΝ ............. ΝΑ ΤΟΝ ΕΚΒΙΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΥΠΟΔΙΞΟΥΝ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΜΗΛΙΣΕΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕς ΣΕ ΟΤΙ ΤΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΟΥΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΟΤΑΝ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΧΑΚΑΡΑΝ ΟΤΙ ΣΥΣΚΕΥΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗ ΜΕΤΡΑΤΡΕΨΟΥΝ ΣΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΕΚΒΙΑΣΜΟΥ ΟΜΩΣ ΔΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΟΥΝ ΗΣΥΧΟ Η ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΡΟΜΠΑ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΝΑ ΑΠ ΤΑ ΔΥΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
    και ας μη ξερεις τι συμβαινει δε με νιαζει και ας μη μαθεις και ποτε η εποχη των καλοπροεραιτων ............ εχει περασει προ πολου

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ειναι ενας χακερ σε κοντινη διευθυνση απο αυτη που βρησκομαι που εχω καταλαβει τη συνδεση και προσπαθει να με εμποδισει να μπω στο ιντερνετ γιατι με θεωρει υποχρεωμενο να αποδεχτω την αυτου εξοχοτης που θελει να μου επιβαλει και νομιζει οτι θα διαχειριστει τις επαφες που εχω αποφασιζοντας αυτος για το που θα μιλησω Σ ΑΡΕΣΕΙ Η ΟΧΙ ΕΓΩ ΕΚΒΙΑΣΜΟΥΣ δε προκειτε να δεχτω αφου ειναι οφθαλμοφανες οτι σε πληρωσαν για να κανεις ολα αυτα εδω και τοσο καιρο που παλευεις με τοση μανια να με καθοδηησεις οπου θες εσυ εγω ομως θα γκρινιαζω ταυτοχρονα για να σε ξεφτυλισω σε ολο το ιντερνετ αφου εχουν παρει χαμπαρι οτι χακαρες τη συνδεση του ρουτερ μου και σε εχει πιασει πανικος και δε ξερεις τι να κανεις Σ ΑΡΕΣΕΙ Η ΟΧΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙς ΟΤΙ ΕΚΒΙΑΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΘΑ ΔΕΧΤΩ ΤΟΝ ....... ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΑΛΕΙΣ ΕΣΥ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΕΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΦΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΣΕΙΣ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΣΕ ΠΛΗΡΩΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΟΣΑ ΛΕΩ ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ ΣΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΚΑΙ ΟΣΟ ΤΟ ΔΙΧΝΩ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΡΟΜΠΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΤΙ ΣΕΛΙΔΕΣ ΘΑ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΟΣΟ ΤΑ ΑΝΤΙΒΑΙΡΟΥΣ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΝΤΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εκτος αν ολο αυτο το κανεις επιτηδες για να σε .......... 24 ωρες αφου αυτη ειναι η αξια σου αλλη δεν εχεις εγινες γνωστος εξαιτιας μου ως αντιγραφο που εχω για ............ και τωρα παριστανεις το μαγκα κανοντας κοπια οτι εχει σχεση με μενα και προσπαθεις με το τροπο αυτο να αποδηξεις οτι εισαι καλυτερος απο μενα και επειδη σε εχουν φαει τα κομπλεξ ξερεις οτι σο γραφω στο ιντερνετ θα παρουν χαμπαρι οτι εισαι κακεκτυπο μου γι αυτο φαγωθηκες να προσπαθεις να με εμποδισεις να πω δε φτανει που εβγαλες λεφτα ως κοπια σε ενοχλει και το προτοτυπο γιατι ως αυτο εξοχοτης εκτος απ τα κουτσομπολια οτι σε εχω για ........... που λιγο πολυ ολοι τα συζητουν για αυτο και λυσαξες θα βγαλουν και αλλα κουτσομπολια οτι εισαι αντιγραφο μου ομως δε θα σου περασει αν αυτο νομιζεις γιατι νομιζεις οτι θα σου παραχωρησω το ιντερνετ για να βγαζεις λεφτα ως κοπια μου με την ησυχια σου χωρις να ξερουν καν οτι υπαρχει προτοτυπο αφου τοσα χρονια εκανες αντιφραφη οτιδηποτε εχει σχεση με μενα και σαν να μην εφταναν ολα αυτα θα παραστανεις και τον εποπτη της συνδεσης του ρουτερ μου να πεις σε ολους αυτους που κουαλησες αν τολμανε να πουν οτι ηρθαν απο αλλη χωρα εδω με σκοπο να εξυπηρετησουν τα συμφεροντα της και οχι ως απλοι τουριστες που θα ηταν καλοδεχουμενοι αλλα οσο παριστανουν τους σωτηρες της κοινωνιας οτι κανουν εξυπηρετει συμφεροντα αλλης χωρας αφου ο σκοπος τους ειναι να φερουν τη διχονοια παντου για να αποδιξουν ετσι οτι η χωρα τους ειναι η καλυτερη απ ολες τοτε θα σε παραχτω μαγκα της ...... που τοσα χρονια κανεις το μαγκα με γνωριμιες παντου και δε κανεις αλλη δουλεια απο το να εκμεταλευεσαι εμενα και τους γνωστους μου για να φτιαξεις ενα ............ απο αντιγραφα κλωνους αφου οτι εχει σχεση με μενα πουλαει σα τρελο και κατσε να δουνε τη συνδεση που συνδεετε οποτε θελει για να δουμε μετα αν το πιστεψουν οτι χακαραν τη συνδεση με σημα που θα το κανουν 5G να μην εχει σημα ποιος μπορει να το πιστεψει αυτο? και δε φτανει πουμε εξαναγκασες να τα λεω ολα αυτα μετα κλαιγεσε και παριστανεις το θυμα γιατι συμφωνα με τη φασιστοχωρα σου ειμουν υποχρεωμενος να παραχωρησω τις συσκευες που χρησιμοποιω στο χουντοκρατος φαντασμα σου που ειναι κρυμενο παντου χωρις να το γνωριζει κανενας και καθε φορα που δε το κανω αυτοπαρουσιαζεσε ως θυμα σε ολους και εγω ως κακος γιατι ειμαι υποχρεωμενος να αποδεχομαι τις ........... που κανεις να απιφασιζεις εσυ για οτι εχει σχεση με μενα σα να σε διορησα εποπτη μου να πας στο χουντοκρατος σου και να με αφησεις ησυζχο το καταλαβες? αλλιως αν νομιζεις οτι θα σου περασει θα βρω τροπο να σε κανω ρομπα παντου αν νομιζεις οτι θα σε αφησω να κανεις τον εποπτη στη συνδεση μου εδω και τοσο καιρο κουβαλησες καπους που τους πληρωσες να μου κανουν ψηστηρι για να αλαξω γνωμη γιατι δε φτανουν ολα αυτα που εκανες θα πρεπει να σου εχω και υποχρεωσει καθ ολας που το χουντοκρατος σου κατελαβε οτι χρησιμοποιω σα να ερχετε σε μια χωρα ξεφραγο αμπελι που οποιος θελει κανει οτι θελει
    αν νομιζεις οτι θα σου περασει θα σε ξεφτυλισω παντου καινα δουμε ποιος θα πιστεψει οτι με σημα που θα το κανουν 5G δεν εχει ταχα σημα γιατι για να μπει καπιος στο ιντερνετ πρεπει να το εγκρινει το χουντοκρατος φαντασμα που μου κουβαλησες να πας στα ............ στο .............κρατος σου και να με αφησεις ησυχο αν δε σ αρεσει το επιπεδο της χωρας αυτης

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    φαινετε οτι αφου απετυχες να μου πασαρεις την αυτου εξοχοτης με εβγαλες εκτος συνδεσης επειδη πρεπει να σου παρω την αδεια για να μιλησω αλλου ετσι?

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    σταματα να παριστανεις το θυμα αξιος της μοιρας σου εισαι οταν τοσο καιρο σου διχνω την απαξιωση μου με οτι τροπο μπορω και συ εισαι ......... στο χαβα σου σα να λες οτι σου αξιζει ολο αυτο εσυ τα φταις ολα τοσο καιρο κατεριψες καθε ρεκορ .....κερεδειας εβγαλες του κοσμου τα λεφτα με ιδεες που βασισες σε μενα και τους γνωστους μου και μετα αυτοπαρουσιαστηκες και ο φιλανθρωπος θυμα που ολα αυτα τα κανει για τη ψυχη της μανας του ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ παριστανοντας ταχα οτι εχεις καψουρα μαζι μου αρχιψευτη και για να με εκμεταλευεσε με οτι τροπο βρεις για να παιρνεις ιδεες και να γινεσε πλουσιος αυτο σε ενδιαφερει εγινες διασημος ως κοπια μου και παριστανεις οτι καπιος εισαι ενω ολα ειναι αντιγραφη απο μενα και τους γνωστους μου και επιδη το ξερεις οτι εισαι ενα ........... χωρις εμενα λυσαξες τοσο καιρο να κανεις προπαγανδα οτι ταχα συνεργαζομαστε και οτι ειμαι ερωτευμενος μαζι σου ενα ............. και μισο εισαι που υπαρχεις για να εκμεταλευεσαι εμενα και τους γνωστους μου με τη προφαση οτι ταχα το κανεις για βελτιωση εμπειρειας χρηστη οταν τοση ωρα κατασκοποι σου κατελαβαν τη συνδεση που χρησιμοποιω επειδη τους ΕΙΠΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ να ταα κανουν ολα αυτα και δε σοου λεω να .......... γιατι το μονο που σε ενδιαφερει ειναι να γινεις πλουσιος και να μιλανε ολοι για σενα χωρις να σε ενδιαφερει καν οτι εγινες ρεζιλι των σκυλιων με το να με εκμεταλευεσε συνεχως για να παιρνεις ιδεες οπως τα ............. που τα ...........καταμουτρα και κανουν τις παπιες για να βγαλουν λεφτα αυτος ειναι ο μονος σκοπος σου ομως αυτος που ξεχασες ειναι οτι αυτος που αξιζει ειμαι ςγω και εσυ απλα ειναι μια κοπια κακης εκδοσης που το μονο που ξερει ειναι να αντιγραφει και να παιρνει ιδεες απο μενα και τους γνωστους μου αρα μη κλαιγεσε ΕΣΥ ΣΥΜΦΩΝΙΣΕΣ ΝΑ ΣΕ ΕΧΩ ΓΙΑ ...........24 ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΕΣΑΙ ΜΕ ΟΤΙ ΤΡΟΠΟ ΒΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΕΣΥ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΕΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΤΑΝ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΠΩ ΑΠ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΑΤΕΛΑΒΑΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΞΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΜΙΖΕΣ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΥΠΟΚΛΙΣΕΙΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΣΕ ............ ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΘΥΜΑ ΟΠΩΣ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΝΑΣ ΨΩΝΙΣΜΕΝΟΣ ΠΛΟΥΣΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟ ΜΥΡΙΣΤΗΚΕ ΚΟΚΚΑΛΑ ΕΠΕΣΕ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΟΙ ......... ΤΑ ........... ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΕΤΣΙ? ΔΕ ΜΠΑ ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΝ ΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ ΝΑ ΣΕ .......... ΕΣΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕΣ ΟΤΑΝ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙΣ ΟΤΙ ΒΡΕΙΣ ΣΑ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΦΩΤΟΤΥΠΙΕΣ ΕΓΙΝΕΣ ΖΑΜΠΛΟΥΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΜΕ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΕΣΕ ΜΟΝΙΜΩΣ ΚΑΙ ΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΦΤΑΝΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΠΑΡΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΚΑΙ ΜΙΣΟ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΠΑΡΑΣΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΣΤΗ ΦΑΣΙΣΤΟΧΩΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙΣ ΗΣΥΧΟ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ Η ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΠΑΠΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ Ε? ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΕ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΑ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΕΣΕ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ......... ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ

Similar Threads

  1. εισβολεις στις συνδεση οφθαλμοφανης κατασκοπεια
    By αλεξανδρος_77 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 16
    Last Post: 30-07-2021, 15:05
  2. Οι κατάσκοποι των 5 forum!
    By Tomhet in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 37
    Last Post: 20-08-2013, 01:47
  3. σε απευθείας σύνδεση ψυχίατρος σας
    By guangozhou in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 14-02-2013, 13:56
  4. σύνδεση
    By νοσταλγία in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 28-08-2011, 04:10
  5. Γενετική σύνδεση μεταξύ στρες και κατάθλιψης
    By xara!!! in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 11-09-2009, 00:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •