Να κανω κινηση? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 42 of 42
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by pablo4 View Post
    Μικρη ε?η πιθανοτητα να θελει αλλα να δισταζει να κανει κινηση παιζει ή ετσι με συμφερει να πιστευω.Δλδ ρε παιδι μου να γουσταρει κατι ερωτικο αλλα να κολλα στο γεγονος οτι αφου τον εριξα ακυρο μια φορα πως θα τον πω οτι τον θελω.να φοβαται την αντιδραση μου.
    ολα παιζουν.
    σταματα να το σκαλιζεις και κανε μια κινηση.
    εκει θα ξεκαθαρισει το τοπιο.
    δεν εγινε τπτ αν δεν θελει.
    μονο καλο θα σου κανει να το μαθεις.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by pablo4 View Post
    Μικρη ε?η πιθανοτητα να θελει αλλα να δισταζει να κανει κινηση παιζει ή ετσι με συμφερει να πιστευω.Δλδ ρε παιδι μου να γουσταρει κατι ερωτικο αλλα να κολλα στο γεγονος οτι αφου τον εριξα ακυρο μια φορα πως θα τον πω οτι τον θελω.να φοβαται την αντιδραση μου.
    λογικα αυτο συμβαινει

  3. #33
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    λογικα αυτο συμβαινει
    Τις ειρωνειες σου αλλου.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by pablo4 View Post
    Τις ειρωνειες σου αλλου.
    Σοβαρα το ειπα,λογικα η ηλικια την φοβιζει και το οτι σου ειχε ριξει πιτα στο παρελθον

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    Σοβαρα το ειπα,λογικα η ηλικια την φοβιζει και το οτι σου ειχε ριξει πιτα στο παρελθον
    ρε συ φουεγκο, αμα του γραφεις του αλλουνου, του pablo4 ,οτι η πιθανοτητα να σε γουσταρει,ειναι 0,00001 % , δλδ. ενα ειδος ειρωνειας , πως περιμενεις να σε παρει στα σοβαρα ? γραψε του κατι πιο ενθαρρυντικο η μην του γραφεις τιποτα αν δεν πιστευεις οτι εχει ελπιδες ......για ναχω 15,500 ποστ, εδω μεσα, τα μισα τουλαχιστον ειναι βοηθεια σε αλλα μελη, δεν εχω ειρωνευτει η αποθαρρυνει ποτε κανεναν , ειναι φορουμ αλληλουποστηριξης , οχι φορουμ αλληλοαποθαρρυνσης , και δεν στο γραφω ειρωνικα , αλλα ουτε γω μπορω , ουτε θελω ναχω πολλα πολλα μαζι σου, υστερα απο εκεινο το ποστ σου που σβηστηκε απο την διαχειρηση, που ηταν προσβλητικο προς το προσωπο μου .....

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    ρε συ φουεγκο, αμα του γραφεις του αλλουνου, του pablo4 ,οτι η πιθανοτητα να σε γουσταρει,ειναι 0,00001 % , δλδ. ενα ειδος ειρωνειας , πως περιμενεις να σε παρει στα σοβαρα ? γραψε του κατι πιο ενθαρρυντικο η μην του γραφεις τιποτα αν δεν πιστευεις οτι εχει ελπιδες ......για ναχω 15,500 ποστ, εδω μεσα, τα μισα τουλαχιστον ειναι βοηθεια σε αλλα μελη, δεν εχω ειρωνευτει η αποθαρρυνει ποτε κανεναν , ειναι φορουμ αλληλουποστηριξης , οχι φορουμ αλληλοαποθαρρυνσης , και δεν στο γραφω ειρωνικα , αλλα ουτε γω μπορω , ουτε θελω ναχω πολλα πολλα μαζι σου, υστερα απο εκεινο το ποστ σου που σβηστηκε απο την διαχειρηση, που ηταν προσβλητικο προς το προσωπο μου .....
    Την αληθεια του ειπα.Οσο πιο νωρις την δεχτει τοσο πιο γρηγορα θα παει μπροστα.Εχω βαρεθει να βλεπω αντρες ακομα και προχωρημενης ηλικιας οπως ο συγκεκριμενος να τρωνε απορριψεις και να συνεχιζουν να ειναι ειλωτες της εκαστοτε γκομενας.Εσυ σαν μεγαλυτερος και σαν πιο εμπειρος απο μενα θα επρεπε να ησουν αυτος που θα ηταν λιγο πιο ρεαλιστης και αποτομος και οχι αυτος που χαιδευει τα αυτια του καθε πονεμενου οπως κανεις στα σχολια σου.Αυτο το φορουμ μπορει να ειναι αλληλουποστηριξης αλλα σε λογικα πλαισια παντα.Δε γινεται ο αλλος να εθελοτυφλει και συ να τον ενθαρρυνεις στη ψευδαισθηση που εχει δημιουργησει στο μυαλο του.
    Οσο για το αν ημουν προσβλητικος προς εσενα,το ζητουσε ο οργανισμος σου,γιατι απο ενα σημειο και μετα ειχες καταντησει γραφικος με τους μονολογους που δημιουργουσες σε ποστ αλλων.
    Αν θες να πεις τον πονο σου να γραφεις δικο σου ποστ.Μην εισαι εγωιστης και μιλας μονο για την δικη σου ζωη

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    Την αληθεια του ειπα.Οσο πιο νωρις την δεχτει τοσο πιο γρηγορα θα παει μπροστα.Εχω βαρεθει να βλεπω αντρες ακομα και προχωρημενης ηλικιας οπως ο συγκεκριμενος να τρωνε απορριψεις και να συνεχιζουν να ειναι ειλωτες της εκαστοτε γκομενας.Εσυ σαν μεγαλυτερος και σαν πιο εμπειρος απο μενα θα επρεπε να ησουν αυτος που θα ηταν λιγο πιο ρεαλιστης και αποτομος και οχι αυτος που χαιδευει τα αυτια του καθε πονεμενου οπως κανεις στα σχολια σου.Αυτο το φορουμ μπορει να ειναι αλληλουποστηριξης αλλα σε λογικα πλαισια παντα.Δε γινεται ο αλλος να εθελοτυφλει και συ να τον ενθαρρυνεις στη ψευδαισθηση που εχει δημιουργησει στο μυαλο του.
    Οσο για το αν ημουν προσβλητικος προς εσενα,το ζητουσε ο οργανισμος σου,γιατι απο ενα σημειο και μετα ειχες καταντησει γραφικος με τους μονολογους που δημιουργουσες σε ποστ αλλων.
    Αν θες να πεις τον πονο σου να γραφεις δικο σου ποστ.Μην εισαι εγωιστης και μιλας μονο για την δικη σου ζωη
    την αληθεια κατ εσενα ειπες , δεν γραφεις στον αλλον οτι η πιθανοτητα να σε γουσταρει ειναι 0,00001% , αυτο δειχνει κακια , και οχι αλληλουποστηριξη .............αν ειχα καταντησει γραφικος με τους μονολογους μου , και τα ζητουσε ο πισινος μου , και να λεω τον πονο μου, ενω δεν εχω ζητησει ουδεποτε την βοηθεια μελους , τοτε να μας εξηγησεις γιατι η διαχειρηση εσβησε το ποστ σου, εκτος κι αν ειναι κι αυτη γραφικη........μαλιστα στο συγκεκριμενο θρεντ , εχει σβησει 2 ποστ σου .....

    ειναι σαν να γραφω εγω σενα μελος που ζηταει την βοηθεια αλλων μελων, για καποιο ψυχολογικο θεμα , που εχει θιξει κατ επαναληψιν,' ελα μωρε , χαμενος εισαι, τι ανοιγεις και ξανανοιγεις το ιδιο θεμα ' .......

    τα γραφεις οπως σε συμφερουν , και μου δινεις και συμβουλες !!................ξαναγραφω , εχω 15,500 ποστ, κι εσυ εχεις μονο 250 , ποιος εχει την μεγαλυτερη εμπειρια και μακροημερευση εδω μεσα ? και γιατι την εχει ? επειδη δεν ειμαι αποτομος ?
    Last edited by Macgyver; 05-04-2021 at 23:22.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    την αληθεια κατ εσενα ειπες , δεν γραφεις στον αλλον οτι η πιθανοτητα να σε γουσταρει ειναι 0,00001% , αυτο δειχνει κακια , και οχι αλληλουποστηριξη .............αν ειχα καταντησει γραφικος με τους μονολογους μου , και τα ζητουσε ο πισινος μου , και να λεω τον πονο μου, ενω δεν εχω ζητησει ουδεποτε την βοηθεια μελους , τοτε να μας εξηγησεις γιατι η διαχειρηση εσβησε το ποστ σου, εκτος κι αν ειναι κι αυτη γραφικη........

    ειναι σαν να γραφω εγω σενα μελος που ζηταει την βοηθεια αλλων μελων, για καποιο ψυχολογικο θεμα , που εχει θιξει κατ επαναληψιν, ελα μωρε , χαμενος εισαι, τι ανοιγεις και ξανανοιγεις το ιδιο θεμα .......
    Την αντικειμενικη αληθεια ειπα.Οταν μια γυναικα δεν γουσταρει,δεν γουσταρει.Εχει απορριφθει ηδη μια φορα απο την συγκεκριμενη,γιατι να αλλαξει γνωμη?Αν μας ελεγε ο θεματοθετης οτι του εδωσε καποια σημαδια οτι τον βλεπει τωρα πια με αλλο ματι,θα του ελεγα οκ αξιζει να το δοκιμασεις.
    Μα δεν ειπα οτι μονολογεις για να παρεις βοηθεια,απλα ετσι λες τον πονο σου και ξαλαφρωνεις,το χεις κανει παρα πολλες φορες αυτο,βαριεμαι φρικτα να κανω copy paste τα ακυρα σχολια σου σε ποστ αλλων.
    Η διαχειριση ειναι συστημικη και υποστηριζει διαχρονικα μονο κατι λιγδι αριδες τυπου george1520.Επισης το σβησιμο ποστ ξεκιναει απο την αναφορα αλλων χρηστων.Και γω θα μπορουσα να κανω αναφορα στα δικα σου ποστ η σε αλλων που με εχουν προσβαλλει αλλα δεν ειμαι καμια λουλου και απανταω με τον ιδιο τροπο,εγω δεν ειμαι υπερ της λογοκρισιας οπως κατι φασιστακια οπως εδω
    Ναι καλυτερα να πεις σε καποιον χαμενο οτι ειναι χαμενος παρα να του χρυσωνεις το χαπι και να ζει στη ψευτικη φουσκα του.Επισης τον συγκεκριμενο ποτε δεν τον χαρακτηρισα χαμενο(αν και ειναι με τον τροπο που απανταει),η αξια σου σαν ανθρωπος δεν μειωνεται απο το αν σε θελει καποιος/α ερωτικα η οχι.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    φουεγκο, αν το προβλημα σου στην ζωη αυτη , ειμαι εγω , εισαι πολυ τυχερος , υπαρχουν πολυ σοβαροτερα προβληματα σε αυτην ....

    τι να συζηταμε , οχι φταις εσυ, οχι φταιω εγω , χαζα ειναι αυτα ......

  10. #40
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    41
    Καλημερα.καταρχας σας ευχαριστω ολους που αφιερωσατε χρονο ν ασχοληθειτε μαζι μου.τελικα αυτοι που ειπαν να κανω κινηση ειχαν δικιο.1ον ενιωσα πολυ καλυτερα οταν της ειπα τι νιωθω και 2ον γιατι (θα χρησιμοποιησω μια λαικη εκφραση),η δουλεια εγινε.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by pablo4 View Post
    Καλημερα.καταρχας σας ευχαριστω ολους που αφιερωσατε χρονο ν ασχοληθειτε μαζι μου.τελικα αυτοι που ειπαν να κανω κινηση ειχαν δικιο.1ον ενιωσα πολυ καλυτερα οταν της ειπα τι νιωθω και 2ον γιατι (θα χρησιμοποιησω μια λαικη εκφραση),η δουλεια εγινε.
    Καλημερα !

    Ειδες ?Οι δευτερες και οι τριτες σκέψεις ειναι οτι χειρότερο κάνουμε στον ευατο μας !!!
    Ποτε στην ζωη σου μην αφηνεις τιποτα στον αέρα ,και αρνητικά αποτελέσματα να παίρνεις ,το αίσθημα του ανικανοποιητου ειναι χειρότερο και το ξέρεις πλεον!

    Αντε ολα καλα απο εδω και πέρα!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by pablo4 View Post
    Καλημερα.καταρχας σας ευχαριστω ολους που αφιερωσατε χρονο ν ασχοληθειτε μαζι μου.τελικα αυτοι που ειπαν να κανω κινηση ειχαν δικιο.1ον ενιωσα πολυ καλυτερα οταν της ειπα τι νιωθω και 2ον γιατι (θα χρησιμοποιησω μια λαικη εκφραση),η δουλεια εγινε.
    δηλαδη τι παει να πει η δουλεια εγινε;

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Να κάνω κίνηση επανασύνδεσης?
    By Theodora1 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 92
    Last Post: 30-09-2020, 02:58
  2. Να κάνω κίνηση ;
    By Melina75 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 8
    Last Post: 08-09-2020, 00:51
  3. Να κάνω κίνηση; Κι αν ναι, πως?
    By Lemonpie5 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 311
    Last Post: 15-07-2020, 01:18
  4. Πρωτη κινηση!
    By Nik94 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 09-07-2013, 11:54
  5. κινηση
    By stable in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 9
    Last Post: 29-10-2010, 15:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •