Μείζον καταθλιπτικη διαταραχή - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 46 to 60 of 85
  1. #46
    Καλημέρα , δεν μου αρεσει που μαλώνετε.Αλλά οφείλω να πω ότι συμφωνώ με την Μαριλού . Λοιπον περασα συνεντευξη απροοπτη απο το καταστημα Γερμανός.Είχα στείλει βιογραφικό στην συγκεκριμενη εταιρεια μολις πριν.Με κράτησαν 1 ώρα.Έκανα συνέντευξη με τον ιδιοκτήτη και με έναν υπεύθυνο του Γερμανού Θεσσαλονίκης.Μου είπαν ότι τους κάλυψα πλήρως και ότι τα πήγα πολύ καλά.Ο ιδιοκτήτης μου είπε ότι θα πάρει τηλέφωνο το απόγευμα.Δεν περίμενα να τα πάω τόσο καλά ... Δεν ξέρω ίσως είναι το αίσθημα αναξιότητας που έχω και με κυνηγά . Πάντως οι άλλοι έμειναν προς έκπληξη μου ικανοποιημένοι.

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by xalou View Post
    Καλημέρα , δεν μου αρεσει που μαλώνετε.Αλλά οφείλω να πω ότι συμφωνώ με την Μαριλού . Λοιπον περασα συνεντευξη απροοπτη απο το καταστημα Γερμανός.Είχα στείλει βιογραφικό στην συγκεκριμενη εταιρεια μολις πριν.Με κράτησαν 1 ώρα.Έκανα συνέντευξη με τον ιδιοκτήτη και με έναν υπεύθυνο του Γερμανού Θεσσαλονίκης.Μου είπαν ότι τους κάλυψα πλήρως και ότι τα πήγα πολύ καλά.Ο ιδιοκτήτης μου είπε ότι θα πάρει τηλέφωνο το απόγευμα.Δεν περίμενα να τα πάω τόσο καλά ... Δεν ξέρω ίσως είναι το αίσθημα αναξιότητας που έχω και με κυνηγά . Πάντως οι άλλοι έμειναν προς έκπληξη μου ικανοποιημένοι.
    Μην δινεις σημασια ειλικρινα ,αλλα αρκετα με τον καθε τυχαιο που παιρνει αυθερετα το δικαιωμα και κρινει το επιπεδο και την μορφωση μου ,απο εδω και περα οποιος με προσβαλει μονο αγνοηση θα εισπρατει γιατι κανταει εμμονικο ολο αυτο και δεν ειμαι εδω γι αυτους,να λυσουν τα θεματα τους αν τους ενοχλουν τοσο πολυ οι ζωες των άλλων με τους ψυχοθεραπευτες τους ,εγω δεν γινομαι σακος του μποξ και γενικα δεν ξερω πως μπορω αλλιως εδω μεσα να αμυνθω σε ολη αυτη την παρανοια μερικων ...

    Και δεν μαλωνω ,ουτε ψαχνομαι ,,απλα οταν μπαινουν ασχετοι τελειως και χαλανε τα θεματα με τον αρνητισμο τους με μια αστεια δικαιολογια και οχι απο το γενικο καλο που κανει ολο αυτο στον θεματοθετη απλα για να ριξουν χολη και να δημιουργησουν γελειες εντυπώσεις ειναι πραγματικα παραβατικο ....


    Λοιπον πες οτι δεν τα ειδες ειλικρινα ,εδω ειμαι μονο για εσενα και κανεναν άλλων ,ελπιζω να μην το συνεχίσει αλλιως δεν θα ξαναμπω στο θεμα σου ειλικρινα ,με κουρασε πλεον ολο αυτο ,πως αντεχονται τετοιες καταστασεις δεν ξερω ....γι αυτο καταλαβαινω και γιατι το φορουμ εχει ολη αυτη την εικονα πλεον ...
    αν θελεις στειλε μου μειλ ,ανωνυμο ειναι και το εχω καρφιτσωμενο ,αν πιστευεις οτι σε βοηθαω ...

    Απλα να ξερεις οτι ειλικρινα χαιρομαι ρε συ που αποδεικνυεις μεσα απο την δυναμη και τις πραξεις σου τι αξίζεις .
    Αντιλαμβανεσαι οτι αυτο που νιωθεις για εσενα ,αυτη την εικονα που εχεις δεν ειναι η σωστη ετσι ?
    Δεν μπορει να πιστευεις οτι εισαι κατι λιγοτερο απ οτι σε αξιολογει ενας ξενος-εργοδοτης ...δεν υφισταται κατι τετοιο ,ξερεις οτι αυτοι δεν χαριζουν καστανο και δεν εχουν και λογο να το κανουν ,ειδικα με την ζητηση που υπαρχει ...
    Αυριο νομιζω ειναι και η αλλη συνεντευξη ?
    Πολυ καλο push -αρισμα ολο αυτο για την επομενη ...Νομιζω θα πας με καλυτερη ακομα αυτοπεποιθηση !

    Αναξιος καλο μου δεν ειναι κανενας ανθρωπος στον κομσο που αναγνωριζει τις αδυναμίες του και προσπαθεί να τις βελτιώσει και να γίνεται καλύτερος ...Αυτο εισαι ,ενας ανθρωπος που αναγνωριζεις τις αδυναμιες του και τις δουλευει .
    Ολοι ετσι ειμαστε ,κανεις δεν ειναι τελειως ,ολοι κανουμε πραγματα μεσα απο τα οποια θελουμε να γινομαστε καλυτεροι ...

    Να μου λες νεα σου εδω θα ειμαι ,οσο δεν εχω παρεμβολές και ειλικρινα δεν ξερω ,αυτη την εβδομαδα εισαι το τριτο ατομο το οποιο μετα απο διαλογους και συζητησεις που εχουμε κανει ,προχωρουν σε πολυ καθοριστικα βηματα ,πραγματικα σας βλεπω να κανετε πολυ ωραια πραγματακια για το καλο σας .
    Αν διαβασει καποιος το αρχικο σου μηνυμα και το σημερινο θα νομιζεις οτι γραφει αλλο ατομο ..
    Μπραβο σου ειλικρινα γιατι ολο αυτο το καταφερες μονος σου ,αυτο να θυμασαι !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Quote Originally Posted by xalou View Post
    Παίρνω αγωγή invega και velept.Κανω ψυχοθεραπεια μια φορα το μηνα.Τωρα δεν δουλευω.Δουλευα στο παρελθον.Macqyver γιατι το λες αυτο;Πως μπορεις να ξερεις την πραγματικοτητα μου και εκφραζεις κριση ;
    Velept παίρνω και εγώ!

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Quote Originally Posted by xalou View Post
    Ονειρα εχω χρονια να κανω...και φιλοδοξιες....συνηθως σκεφτομαι οτι ολα ειναι ματαια και βυθιζομαι στην θλιψη.Και εγω θελω να δουλεψω μπας και κανω ενα βημα εμπρος.Οσον αφορα την εργασια προσπαθησα απλα διαπιστωνω το εξης οτι οι δουλειες ειναι σαν βασανιστηρια.Ελαχιστο οφελος , μικρα μεροκαματα , αγχος και στρες για το τιποτα,υπερβολικες συνηθως απαιτησεις εργοδοτων.Και γω θελω να δουλεψω για να ξεπερασω το προβλημα μου.Απλα θελω να με πεισει καποιος οτι δεν ειναι ματαια τα παντα...
    Οι δουλειές είναι σαν βασανιστήριο και εγώ αυτό πιστεύω!

  5. #50
    Έρχομαι με νέα ... Λοιπόν από Δευτέρα ξεκινάω στον Γερμανό Σερρών.Προσλήφθηκα. Πέρα από τη συνέντευξη που τα πήγα όπως μου παν πολύ καλά ο ιδιοκτήτης επικοινώνησε με προηγούμενο αφεντικό μου γιατί γνωρίζονται και μου είπε ότι είπε τα καλύτερα για μένα.Κρατάω ωστόσο την μπάλα χαμηλά και δεν ενθουσιάζομαι γιατί δεν ξέρω τι με περιμένει. Παλιότερα ενθουσιαζόμουν εύκολα και απογοητευόμουν οικτρά.Όσο αφορά την συζήτηση που έχεις με τον Μαγκαιβερ θέλω να πω ότι εδώ είναι φόρουμ αλληλοβοήθειας και υποστήριξης και όχι κριτικής και χολής.Δεν είδα ένα ποστ σου μαγκάιβερ σχετικά με μένα σε αντίθεση με την Μαριλού.

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by xalou View Post
    .Όσο αφορά την συζήτηση που έχεις με τον Μαγκαιβερ θέλω να πω ότι εδώ είναι φόρουμ αλληλοβοήθειας και υποστήριξης και όχι κριτικής και χολής.Δεν είδα ένα ποστ σου μαγκάιβερ σχετικά με μένα σε αντίθεση με την Μαριλού.
    Αγαπητε xalou , ειχαμε μια υπαρξιακη κουβεντα , και αιφνης κανεις στροφη 180 , και ακους τα αυτονοητα , δλδ. αυτα που προφανως σου λεει ο ψυχιατρος επι σου 5 χρονια , και τωρα στα λεει η μαριλου, η η εκαστοτε μαριλου , δεν εχω καταλαβει τι ζητας .................. τι υποστηριξη να σου κανω ? να επαναλαβω ακριβως τα ιδια που ακους απ τον ψυχιατρο σου ? και η χολη ειναι αυτη που μου ριχνει η μαριλου, απαντωντας με 50-60 γραμμες σε ενα ποστ μου 3 γραμμων , συγκρινονται ? ποιος το τραβαει? το ερωτημα σου, στο 1ο ποστ, ειναι ' πως αντιλαμβανεστε εσεις την πραματικοτητα ' και σου απαντω με 5-6 ποστ, και τωρα με ρωτας γιατι δεν σε εμψυχωσα ? γραψε σαν αρχικο αιτημα ' θελω να μεμψυχωσετε ΄, να τελειωνουμε .......οχι φιλοσοφικα ερωτηματα .....

    αν εχω 15,500 ποστ , με την βοηθεια που προσφερω , ειμαι προφανως αρεστος σην διαχειρηση, αλλιως θε μειχε πεταξει εξω, δεν εμψυχωνω ποτε κανεναν , αυτος ειμαι ........αλλου ειδους βοηθεια προσφερω .......εσυ αλλα ζηταγες , και αλλα περιμενες ..................

  7. #52
    Δεν έκανα στροφή 180 μοιρών . Απλα η πραγματικότητα είναι πολυδιάστατη.Η ζωη μας εξελίσσεται.Δεν ακουω τα ιδια απ τον ψυχιατρο μου.Διαφορετικη ειναι η προσεγγιση της Μαριλου.Απ οτι καταλαβα Μαγκαιβερ οσον αφορα την πραγματικοτητα και τις αληθειες τις συμβαδιζουμε.Οταν λες αλλου ειδους βοηθεια προσφερεις τι εννοεις και με ποιον τροπο.Δεν ζητησα επουδενι εμψυχωση αλλα συζητηση προβληματισμο και εκφορα γνωμων και αποψεων.Τιποτα παραπανω. Για μενα η εμψυχωση γενικα σαν ιδεα ειναι εντελως ηλιθια.

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    μα κι για μενα η εμψυχωση ειναι ηλιθια , ιδιως δια αλληλογραφιας .................μαλλον εχεις κακο ψυχιατρο, να υποθεσω .....αλλο εκ του συνεγγυς ψυχοθεραπεια ........εχω προσφερει βοηθεια τυπου υποστηριξη, αλλα με πμ, κει το μελος αυτο μεπρηξε , μουχε στειλει 600 πμ σε 1,5 χρονο , εχω βοηθησει οικονομ. 2 μελη , αλλα η κυρια βοηθεια μου ειναι πανω σε φαρμακευτικη αγωγη , για κτθλψη, αφου εχω κτθλψη τα τελευταια 15 χρονια , οποτε την κατεχω καλα , και την αγωγη , και εχω εμπλακει σοβαρα με το αλκοολ , απο το 2004 -6/2020.....για να μην αναφερθω στο αυτοανοση εγκεφαλιτιδα που επαθα τον 7/20, και νοσηλευτηκα για 1 μηνα , με κινδυνο να πεθανω , η να μην ξανανακτησω το μυαλο μου , αφου ημουν σε πληρη συγχυση .....αμα σεξυπηρετει η προσεγγιση της μαριλου, οκ, δεκτον , γι αυτο και δεν ξαναεγραψα στο θεμα σου, απο σεβασμο στο αιτημα σου, ' δεν μου αρεσει να μαλωνετε ρε παιδια ' ..........κι ομως απο το ποστ μου #9 , αλλαξες 180 , η ετσι το αντεληφθην, λαθος , σωστο ? δεν ξερω ......εμφανως δεν εχω κατι εναντιον σου, με την μαριλου εχουμε μια προιστορια διαφωνιων......ενιοτε εντονων ..για ευλογους λογους ..........η ρωτα την γιατι αλλαξε το ψευδωνυμο της απο τον 8/20 , λεει οτι ξερω γιατι, αλλα εγω δεν ξερω , παντα ομως υπαρχει ευλογος λογος .... ............εκει που γραφεις ' ηπραματικοτητα ειναι πολυδιαστατη, δεν το καταλαβαινω , η ερχεται σε αντιθεση με τα ποστ σου μεχρι και το #25 , που σε ακυρωνει κυριολεκτικα η μαριλου ( εγω θα το εκλαμβανα προσβλητικο αυτο το ποστ της ) , ενω συμφωνουμε οι δυο μας .......αρα κι μενα προβαλλει....διολου ασυνηθες .....

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by xalou View Post
    Έρχομαι με νέα ... Λοιπόν από Δευτέρα ξεκινάω στον Γερμανό Σερρών.Προσλήφθηκα. Πέρα από τη συνέντευξη που τα πήγα όπως μου παν πολύ καλά ο ιδιοκτήτης επικοινώνησε με προηγούμενο αφεντικό μου γιατί γνωρίζονται και μου είπε ότι είπε τα καλύτερα για μένα.Κρατάω ωστόσο την μπάλα χαμηλά και δεν ενθουσιάζομαι γιατί δεν ξέρω τι με περιμένει. Παλιότερα ενθουσιαζόμουν εύκολα και απογοητευόμουν οικτρά.Όσο αφορά την συζήτηση που έχεις με τον Μαγκαιβερ θέλω να πω ότι εδώ είναι φόρουμ αλληλοβοήθειας και υποστήριξης και όχι κριτικής και χολής.Δεν είδα ένα ποστ σου μαγκάιβερ σχετικά με μένα σε αντίθεση με την Μαριλού.
    Καλημέρα !!

    Καλή αρχή από Δευτέρα !
    Και ναι να ενθουσιαστείς όχι για την δουλειά αλλά ότι αξίζεις τελικά και κατάφερες και πήρες μια δουλειά που φαντάζομαι θα είχε πολύ ζήτηση .

    Εύχομαι από εδώ και πέρα να στρώσουν και τα υπόλοιπα πραγματα στην ζωή σου !!

    Και σε παρακαλώ πάρα πολύ κάνε μου μια χάρη .
    Σταματά το διάλογο για εμένα .
    Σεβασμού τουλάχιστον εσύ την επιθυμία γιατί νομίζω ότι μαζί σου μπορώ το έχω αυτό .

    Από εδώ και πέρα οποίος αναφέρει το όνομα μου και το θέμα του δήθεν διπλού λογαριασμού μου του ήθους μου και τις μορφώσει μου γιατί αυτός δεν είναι άξιος να φτάσει και να φτιάξει ούτε τα μισά από ότι έχω , θα τρώει αναφορά ,ελπίζω η διαχείρηση να πράξει τα δέοντα αλλιώς βλέπω ότι πραγματικά μιλάμε για εμμονικες καταστάσεις ..
    Η ζήλια και η κακια κάποιον είναι εμφανής και πραγματικά χρήζει άμεσης βοήθειας ...

    ειλικρινά δεν μπορώ να ασχολουμε άλλο με άτομα που τόσο καιρό στα προσωπικά μηνύματα μου έλεγαν τα καλύτερα για το ήθος μου το χαρακτήρα μου τον άντρα μου και τα χίλια δυο. Και μόλις τον έβαλα στην θέση τους γιατί μου πέταξε σεξουαλικά υπονοούμενα , δημόσια κιόλας ,αλλαξε κατευθείαν στάση απέναντι μου ...
    Αυτός είναι ο λόγος που δέχομαι επίθεση μόνιμα στην εν λόγο περίπτωση ..
    Είχα βαρεθεί να διαβάζω ολόκληρα κατεβατα για τις γνωριμίες του τα λεφτά που έχει θαρρείς και μιλούσε σε καμία που θα την θαμπωναν αυτά ...

    Εδώ είμαι για να βοηθάω και να στηρίζω ψυχολογικά και όχι για να μου λέει ο καθένας τα περιουσιακά του στοιχεία και μετά να παίρνει θάρρος από μόνος του και να μου μιλάει έτσι ..
    Και ένα περισσότερο που από την αρχή ξεκαθάρισα ότι τον σέβομαι σαν τον πατέρα μου..
    Πέντε χρόνια διαφορά έχουν και πραγματικά απορώ με την όρεξη του ..
    Αυτής της ηλικίας οι άνθρωποι έχουν πολλοί σοβαρότερα θέματα για να ασχοληθούν και όχι αν ένα μέλος έχει μόρφωση και ήθος ..
    έχουν γυναίκες παιδιά οικογένειες και το κυριότερο εργάζονται για να τους προσφέρουν τα δέοντα ...

    Αυτά από εμένα και αυτός είναι ο λόγος ...
    Δεν θα το έλεγα αλλά είπαμε ως εδώ ...

    Σεβασου μόνο αυτό ,δεν θέλω καμία αναφορά με τον συγκεκριμένο ,σου είπα αν θέλεις και νομίζεις ότι σε βοηθάω το μέιλ είναι εκεί ...

    Από εκεί πλέον με όλους όσους μιλάω τόσο καιρό έχουμε γνωριστεί ,ξέρουν ποια είμαι και αν έχω οικογένεια παιδιά σκυλιά τα πάντα ...
    Δεν κρύβομαι πίσω από ένα δήθεν ψευδώνυμο όπως κάποια τυπακια εδώ μέσα και ρίχνω χολή ..


    Σε ευχαριστώ για την στήριξη αλλά ειλικρινά δεν χρειάζεται .
    Όταν δεν εκτιμώ κάποιον κανένας και τίποτα δεν θα μου αλλάξει την γνώμη .
    Σαράντα χρόνων είμαι και δεν θα πειστω από κάποιον που απλά έχει χιλιάδες ποστ σε ένα ανώνυμο φόρουμ και τα περισσότερα είναι σβησμένα είτε από την διαχείρηση είτε τροποποημενα από εκείνων αφού πρώτα έχει δημιουργήσει φασαρίες με σχεδόν όλα τα παλιά και καινούργια μέλη ..

    Δεν είμαστε 15 Χρονα ,ενήλικες νοήμων είμαστε και αν κάποιοι θεωρούν κατόρθωμα τα χιλιάδες ποστ τι να πω..
    Μακάρι να τα τριπλασιασουν και όταν κλείνουν τον υπολογιστή τους να έχουν αυτά για παρέα στην μοναξιά τους και στον αρνητισμο τους ..Αυτά είναι τα κατορθώματα της ζωής τους..
    Να τα χαίρονται πραγματικά !!!!

    Αυτά καλή συνέχεια δεν έχω κάτι άλλο να πω εδώ στο θέμα σου και νομίζω εφόσον και εσύ βρήκες δουλειά ολοκληρωθηκε ,μην αναλώνεσαι σε ανούσιες συζητήσεις δεν θα βγάλεις άκρη στο λέω καθαρά από πείρα και τίποτε άλλο .
    Έπαθα και έμαθα και εγώ .
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  10. #55
    Μαγκάιβερ νομίζω κάποια πράγματα τα βλέπεις πολύ απόλυτα και πρέπει να βάλεις νερό στο κρασί σου . Δεν λέω να το κάνεις νερό αλλα όπως σου είπα κοινωνικοί συμβιβασμοί .Αλλιώς να ανεβούμε στα βουνά.Αυτό όσον αφορά το ποστ της Μαριλού περί Χριστιανισμού. Αν δεν το κατάλαβες θα στο ξαναπώ ότι συμφωνώ μαζί σου.Από κει και πέρα η ζωή προχωρά εξελίσσεται μέρα με την μέρα.Φιλοσοφικά συμφωνούμε δεν αντιλέγω.Απο κει και πέρα είναι αυτό που είπες εσύ , που σε οδηγεί αυτό . Σε οδηγεί στο πουθενά...Νομίζω ότι είναι όμορφο να λέει ο καθένας την γνώμη του , τα πιστεύω και τις ιδέες του.Το να μαλώνεις για μένα δεν έχει νόημα. Και εδώ είμαστε για να συζητήσουμε , να εκφέρουμε γνώμες και πάνω απόλα να βοηθήσει και να στηρίξει ο ένας τον άλλο.Αυτά με αγάπη...Και για να αλλάξω θέμα σήμερα πήγα κατέθεσα τα χαρτιά μου στον Γερμανό , είχα συζήτηση πάλι με τον ιδιοκτήτη και μου είπε έχω την αίσθηση ότι θα τα πάμε πολύ καλά.

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by xalou View Post
    .Και για να αλλάξω θέμα σήμερα πήγα κατέθεσα τα χαρτιά μου στον Γερμανό , είχα συζήτηση πάλι με τον ιδιοκτήτη και μου είπε έχω την αίσθηση ότι θα τα πάμε πολύ καλά.
    συγχαρητηρια , xalou , αυτο ειναι πραματικα πολυ ευχαριστο ......

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    https://forum.psychology.gr/threads/...CF%8E%21/page5


    marilou , αυτα ειναι τα σεξουαλικα υποννοουμενα που πεταξα , και μεβαλες στην θεση μου (! ) , μα φυσικα μετααπο αυτο το ποστ, αλλαξα θεση απεναντι σου , αφου με προσεβαλλες , γραφοντας σχολια τυπου, εχεις τα χρονακια σου ( ναι τα εχω) και με σεβασμο πανω στο θεμα της υγειας σου ( εχει τα χρονακια του + κλονισμενη ψυχικη υγεια = ταχει χασει ο ανθρωπος ) , θαπρεπε να ντρεπεσαι για αυτα τα σχολια , αλλα περιμενω απο σενα ντροπη ?

  13. #58
    Σήμερα παιδιά ήταν η πρώτη μέρα...Μια χαρά εξελίχθηκαν τα πραγματα...Γνώρισα τους συναδέλφους ,είμαστε 9 μαζι με τα δύο αφεντικά.Εμένα με βάλαν δίπλα σε ένα παλιό να βλέπω για αρχή.Έρχεται σε μια στιγμή το αφεντικό μου λέει τι έμαθες σήμερα .Ε του λέω δυο τρια πραγματάκια ,του λέω έμαθα πως λένε τα παιδιά.Μου λέει σιγά μην τα θυμάσαι.Του λέω και όμως.Με εξετάζει.Πέρασα το τεστ!

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by xalou View Post
    Σήμερα παιδιά ήταν η πρώτη μέρα...Μια χαρά εξελίχθηκαν τα πραγματα...Γνώρισα τους συναδέλφους ,είμαστε 9 μαζι με τα δύο αφεντικά.Εμένα με βάλαν δίπλα σε ένα παλιό να βλέπω για αρχή.Έρχεται σε μια στιγμή το αφεντικό μου λέει τι έμαθες σήμερα .Ε του λέω δυο τρια πραγματάκια ,του λέω έμαθα πως λένε τα παιδιά.Μου λέει σιγά μην τα θυμάσαι.Του λέω και όμως.Με εξετάζει.Πέρασα το τεστ!
    Eιναι αναμενομενες οι ερωτησεις αυτες , να δει ποσο προσαρμοσιμος/συνεργασιμος εισαι, νομιζω οτι πας καλα στο τεστ ......ισως και να το περασες .......

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    133
    Κάτι που λέει ο Νίτσε είναι "To live is to suffer, to survive is to find a meaning in this suffering." Κρατησου από αυτό και πέρασε το όσο πιο ανώδυνα γίνεται. Ταινίες και διαβασμα. Εγώ έτσι την παλεύω.

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 15
    Last Post: 14-03-2021, 13:07
  2. μικτή αγχώδησ και καταθλιπτική διαταραχή
    By Δημήτρης123 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 25-01-2021, 22:10
  3. Μείζονα καταθλιπτική διαταραχή
    By nickirkas in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 2
    Last Post: 20-01-2020, 20:39
  4. καταθλιπτικη διαταραχη?
    By Νεραιδα in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 18
    Last Post: 22-03-2016, 20:28
  5. Καταθλιπτική αντίδραση..
    By Φωτεινη! in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 67
    Last Post: 03-05-2010, 14:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •