φοβος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 116

Thread: φοβος

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197

    φοβος

    Μου χε φυγει η ιδεα αυτη λεω δεν εισαι σα το βαμβακι και ουτε ανθρωπος ζωντανος η νεκρος ειναι.Και χτες που εγραφα εδω μου κολλησε το γαλα.ΓΙΑΤΙ???????Γιατι ολος ο κοσμος αυτο λεει παντα εισαι ασπρη σα το γαλα .Εγω προσωπικα δεν ειμαι αλλα υπαρχει ανθρωπος ζωντανος νεκρος ακριβως οπως το γαλα?????Θα τρελλαθω ελεος.Σιγουρα το χετε ακουσει ειδικα τα κοριτσια τι κανετε το πιστευετε?Εγω και η κοινη λογικη λεει οχι φυσικα μηπως εχετε αλλη αποψη και υπαρχει?Σωστε με σας παρακαλω εχω κλειστει στο σπιτι και κλαιω βασανιζομαι και πηγα να κανω μια αποπειρα αλλα δεν το εκανα τελικα.Αν θελετε εξηγηστε μου ειδικα κοριτσια που εχετε ανοιχτοχρωμη επιδερμιδα ασπρη αν και δε θελω να λεω αυτη τη λεξη.Δε θελω να ζω κουραστηκα πια ειμαι εξυπνη γιαυτο δε το συγχωρω στον ευατο μου αυτο.Και ναι ειμαι τρελλη.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Και εγώ τρελός είμαι αφρούλα (όχι πάντα όμως ;)). Ηρέμησε. Δεν ξέρω αν μπορώ να σε βοηθήσω αλλά θα κάτσω να σε ακούσω προσεχτικά εφόσον έχω χρόνο στην διάθεση μου.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Πρώτον δεν είσαι τρελή.
    Και δεύτερον, δεν υπάρχει άνθρωπος, ζωντανός ή νεκρός που να έχει δέρμα σαν το γάλα...
    Οσο κι αν ψάξεις, δεν θα βρεις.
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    weird μου πε προχθες ενας φιλος μου οτι εισαι ασπρη σα το γαλα κανε κανα μπανακι οπως λενε ολοι .Με πειραξε αλλα χθες επαθα κριση.Λενε η nikole kidman ειναι κατασπρη οπως το γαλα αλλα δε το βλεπω.Εσυ?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Πάω να δω φωτογραφίες της, να σου πω ...
    ΗΡΕΜΗΣΕ!!!

    Δες κι εγώ κι ο Vince,και πόσοι άλλοι, είμαστε δίπλα σου και θέλουμε να σε ακούσουμε και να σε βωοηθήσουμε...
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    Σας ευχαριστω που ειστε διπλα μου και με ακουτε αν και δε το αξιζω σας χαλαω τη διαθεση σας.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    afrula νομιζω πως οσο λ.....και να καποιος δεν μπορει να αγγιξει τα χρωματα που εχει το γαλα αποψη μου παντα...η nicole ειναι ετσι αλλα οχι τοσο πολυ ειπαμε......ολα καλα θα πανε οσο και να μην το πιστευεις...να σε ρωτησω φοβασαι μην σε πουν κατασπρη ετσι?θελω να σε βοηθησω!

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    μας χαλας τη διαθεση?μακαρι να ακουγαμε ετσι ολων τα προβληματα ολοι οπως εδω μην ακουω βλακειουλες περιμενω μην σου..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Πώς βαζουνε φωτό εδω πέρα?
    Ξέρει κανείς???
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    αχ δεν βαζουνε το εχω δει κριμα εννοεις αβαταρ?αυτο σιγουρα οχι κανονικα δεν ξερω

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Λοιπον, στην εικόνα, φαίνεται άσπρο το δέρμα της?
    http://www.mothersover40.com/Nicole_Kidman.jpg
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    Θελω να ακουσω εσας τι εννοουν οταν λενε εισαι ασπρη σα γαλα?Ολοι πρεπει να το εχετε ακουσει.Δηλαηα αφησα το βαμβακι που ημουν σιγουρη και πηρα το γαλα .Το ιδιο χρωμα ομως δεν ειναι?Εξω παλια οταν ηταν επιμονη η σκεψη το πρωτο πραγμα που εκανα ηταν να παω τουαλετα με νευρα και να παρω χαρτι να το συκρινω και φυσικα μουτζωνομουν.Τωρα τι θα κανω που θα βρισκω γαλα?:):):)Εχει ξεφυγει η κατασταση.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Εννοούν, είσαι αρκετά ανοιχτόχρωμη. ( αλλά όχι άσπρη).
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by weird
    Πώς βαζουνε φωτό εδω πέρα?
    Ξέρει κανείς???
    Υπάρχει ειδικό εικονίδιο στις επιλογές διαμόρφωσης του μηνύματος (αν δεις κάτω αριστερά στην οθόνη πρέπει να γράφει image) απλά κάνεις copy paste το link στην παράθεση..

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    κοιτα ηξερα μια κοπελα παλια που της το λεγαν ηταν λευκη αλλα οχι τετοιο πραμα δηλ να καταλαβεις ηταν ασπρη αλλα οχι το τελειως ας πουμ,ε

Page 1 of 8 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •