για ποιο λογο να παρακολουθουν καποιον?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    για ποιο λογο να παρακολουθουν καποιον?

    εχω ακουσει πολα ατομα να λενε οτι δεν εχουν κανενα λογο να παρακολουθουν καποιον και οτι δεν εχουν να βγαλουν τιποτα απ αυτο οστοσο εγω μπορω να αποδειξω οτι μεσα απο ενα συστημα κατασκοπειας και παρακολουθησεων μυστικες οργανωσεις απο ενα παρακρατος φαντασμα αναλαμβανει εξουσια με συμφωνιες κατω απ το τραπεζι και χειραγωγει ανθρωπους

    ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ?
    οσο καθονται και ασχολουνται με τις προτημισεις σας στο ιντερνετ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΡΝΟ ΠΟΥ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΟΛΟΙ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΦΑΚΕΛΩΝΟΥΝ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ που αυτο εχεις ως αποτελεσμα ΝΑ ΣΑΣ ΕΛΕΓΧΟΥΝ ΠΛΗΡΩΣ με ενα συστημα απο κατασκοπους κλονους που καθε φορα ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΠΙΟΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΤΙΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΩΣ ΠΑΓΙΔΑ οπως το ποντικι που πεφτει μεσα στη φακα και στη συνεχεια για να τον εκβιασουν να το δεχτει αυτο χακαρουν οτι συσκευες χρησιμοποιει απαιτοντας να αποδεχτει τομν κατασκοπο κλωνο που θελουν να του πασαρουν για να γινει μελος της αδελφοτητας τους ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΟΥ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΨΕΜΑΤΑ ΟΤΙ ΤΑΧΑ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ που ολα αυτα ειναι μια παγιδα για να τον πεισουν να γινει αδελφος τους ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΩΣ ΤΩΡΑ ΔΕ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ τοσα χρονια αλωνιζαν ανενοχλητοι ΔΙΑΦΘΕΙΡΩΝΤΑΣ ΣΥΝΗΔΙΣΕΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΝΤΑΣ ΩΣ ΠΑΓΙΔΑ ΨΕΥΤΙΚΕΣ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΥΣ ΚΛΩΝΟΥΣ ΠΟΥ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΑΝ ΤΙΣ ΠΡΟΤΗΜΙΣΕΙΣ ΟΠΙΟΙ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΔΙΑΦΘΕΙΡΟΥΝ
    και επειδη τη χρονια που γεννηθηκα εμφανιστηκε στη γη μια φουρνια απο φωτισμενα παιδια αυτοι ως κομπλεξικοι που ειναι φακελωσαν τις προτημισεις τους ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΠΥΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΜΕΤΑ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΥΣ ΚΛΩΝΟΥΣ ΩΣ ΔΟΛΩΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΔΕΛΦΟΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΡΑΤΗ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΠΟΥ ΧΕΙΡΑΓΩΓΟΥΝ ΣΥΝΗΔΕΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΝΤΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΟΛΟΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΟΤΙ Η ΔΙΑΦΘΩΡΑ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΩΣ ΤΟ ΚΟΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΩΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΔΡΑΣΕ ΣΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΑΥΤΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΚΟΝΤΡΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ και ας καθεστε εκει περα να σφυριζετε 24 ωρες μεχρι να σας παρουν χαμπαρι οτι ειστε κατασκοποι αλλων χωρων και μετα να δω ποτ θα κρυφτειτε ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΝΩ ΧΑΚΑΡΑΤΕ ΟΤΙ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΙ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΑΤΕ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΩ ΑΦΟΥ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΖΕΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΘΑ ΣΑς ΚΑΝΩ ΡΕΖΙΛΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΙΩΝ ΠΑΝΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΙ ΛΕΩ Η ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΤΕ ΗΣΥΧΟ ΣΑΣ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑ ΑΠΕΙΡΕς ΦΟΡΕς ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΤΟΥΣ ΕΚΒΙΑΣΜΟΥΣ ΕΠΕΙΔΗ ΑΡΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΤΟΝ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΒΑΛΕΤΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΑΛΛΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΗΛΙΘΙΟ ΠΟΥ ΕΚΒΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΘΑ ΥΠΟΚΙΨΕΙ
    ΦΑΚΕΛΩΣΑΤΕ ΤΙΣ ΠΡΟΤΗΜΙΣΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΕΞΟΥΣΙΑΣΕΤΕ ΜΕ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΥΣ ΚΛΩΝΟΥΣ ΛΟΙΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΙΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΑΦΟΥ ΒΓΗΚΑΤΕ ΣΤΗ ΦΟΡΑ

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τους το λεω καταμουτρα οτι εγω αυτος ειμαι και αν τους αρεσει αυτο η οχι αυτο δε με αφορα καν αφου τοσο καιρο παριστανοντας τους δικαιους προσπαθουσαν σκοπιμα και με ψεματα να αποδειξουν οτι ειμαι επικινδυνος κανοντας προπαγανδα με διαφορους βαλτους που αμολησαν σε οποια σημεια κυκλοφορουσα που ολοι εβλεπαν οτι οταν τους συναντουσα και αλαζα δρομο και αυτοι συνεχισαν τις προπαγανδες με αυτο το προτυπο εξυπναδας και νοημοσυνης που τοσο καιρο παριστανει τον ανυμπορο για να συγκινισει τους αλλους ενω ελεγε μπροστα στα ματια μου ΟΠΟΥ ΒΓΑΛΕΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ και οι αλλοι αδιαφοροντας για το τι ............ ειναι συνεχισαν να τον προσκυνουν ΕΝΩ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΟΣΑ ΕΛΕΓΑ ηταν αληθεια και θα μπορουσαν να βρεθουν στιχεια γι αυτα συνεχισε να με σηκωνει απο κει που καθομουν μεχρι που ανεβηκαν βιντεο στο ιντερνετ που μιλουσαν για σκανδαλα παροκολουθησεων ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΗΣΥΧΟ αυτος ηθελε να κανει το αφεντικο σε συσκευες που ειχα αγορασει παρτα .............. που γελαγες μπροστα στα ματια μου και ολας τωρα θα δουμε ποσο αστειο θα σου φανει αυτο και σε προειδοποιω ασε με ησυχο πριν πω και αλλα γιατι εψαξα και βρηκα αποδιξεις για οσα λεω

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    επειδη τυχαινει να γνωριζω την εθνικοτητα του ατομου αυτου αφου μου την ειπε διαπιστωσα ψαχνοντας οτι στη χωρα αυτη υπαρχουν πολα συστηματα κατασκοπειας και υποκλοπης δεδομενων αφου βρηκα στο ιντερνετ φωτογραφιες απο εργαλεια παρακολουθησης τηλεφωνων που υποκλεπτουν το σημα με εξευτελιστικα απλο τροπο την ωρα που μας δουλευουν κανονικα λεγοντας μας για απορριτο επικοινωνιων ενω τις εχουν κανει ξεφραγο αμπελι που ο καθε επιτηδειος κανει οτι γουσταρει χωρις να τον εμποδιζει τιποτα και κανενας αφου τα αντιβαιρους αντι να μας προστατευουν παιζουν τη κολωκυθια με ενημερωσεις και δεν κανουν απολυτως τιποτα και το μονο που τους ενδιαφερει ειναι να τους πληρωνουμε αφου τωρα βρηκαν νεο κολπο πειραξαν τα γραφικα της οθονης και αντι για τη κανονικη εικονα τα διχνει ολα μπλε αφου δε τους εμποδιζει απολυτως τιποτα αφου το μονο που δεν εχουν κανει ακομα ειναι να παρουν μια σκηνη και να κατασκηνωσουν στο σημειο που βρισκομαι αφου δε ξερουν πως να μου πασαρουν μελος της οργανωσης τους και νομιζουν οτι θα με εκβιασουν να συνεργαστω με το τροπο αυτο και με απειλες

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    και εντομεταξυ εδω και κατι μερες εμφανιστικε απ το πουθενα στον υπολογιστη μου η ιδια η οργανωση τους που την αφηνα εκει για να τη βλεπουν και να τους παρουν χαμπαρι αφου δεν υπαρχει καμια εξηγιση για το πως βρεθηκε στον υπολογιστη μου και συνεχιζουν με το γνωστο θρασος που τους διακρινει μηπως θελετε να πω και αλλα για σας κανω ρεζιλι σε ολο το ιντερνετ η δε σας εφτασαν οσα ειπα? καθεστε εκει περα στα αμαξια μηπως σε λιγο θα παρετε και μια σκηνη να κανετε κατασκηνωση εδω που βρισκομαι?θα ψαξω να βρω και αλλα μην ανυσιχειτε οι φωτογραφειες παντως απ τα συστηματα κατασκοπειας τις βρηκα και οπιος αμφιβαλει υπαρχουν για να καταλαβει τι ηταν τις φαντασιας μου

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το απολυτο ξεφραγο αμελι οπιος γουσταρει κανει οτι γουσταρει σε συσκευες αλλων χωρις να τον εμποδιζει τιποτα ενω μας δουλευουν κανονικα με το δηθεν απορριτο που δεν υπαρχει καν

Similar Threads

  1. Για ποιο λογο μου φερθηκαν αντιεπαγγελματικα ;
    By panagiotis89 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 40
    Last Post: 28-02-2020, 19:23
  2. Για ποιο λόγο να συνεχίσω να ζω?
    By giannos98 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 24-02-2019, 22:48
  3. για ποιο λόγο ζείτε?
    By favvel in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 57
    Last Post: 30-10-2014, 10:42
  4. Για ποιο λόγο θα εξαφανιστεί η θρησκεία
    By Boltseed in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 178
    Last Post: 04-12-2011, 13:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •