Η γυναίκα μου είναι έγκυος - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 35
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    εγω θα ευχηθω να γινεις ενας αξιος συντροφος για την γυναικα σου. το παιδι ειμαι σιγουρη οτι το λατρευεις απο τωρα. δεν παντρευτηκε πατερα, συζυγο παντρευτηκε..
    η γονεικη λειτουργια επεται,.
    προεχει ενα υγιες και ερωτευμενο ζευγαρι..
    δεν μπορω να διανοηθω οτι μια γυναικα αρκειται να εχει εναν "πατερα" διπλα της και για το ερωτικο κομματι να ψαχνεται δεξια κι αριστερα οπως κι ο "πατερας" των παιδιων της..
    καποιες/οι το συνηθιζουν ομως.

  2. #17

    Talking

    Επιτέλους, καλά νέα στο forum μας! Ευτυχισμένε άνθρωπε, συγχαρητήρια! Με το καλό να έρθει το μωράκι σας.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ View Post
    Επιτέλους, καλά νέα στο forum μας! Ευτυχισμένε άνθρωπε, συγχαρητήρια! Με το καλό να έρθει το μωράκι σας.
    Ευχαριστώ πολύ Κασσάνδρα..να εισαι καλα..

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    μπραβο!!! συγχαρητηρια! καλως να το δεχτειτε!!
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εγω θα ευχηθω να γινεις ενας αξιος συντροφος για την γυναικα σου. το παιδι ειμαι σιγουρη οτι το λατρευεις απο τωρα. δεν παντρευτηκε πατερα, συζυγο παντρευτηκε..
    η γονεικη λειτουργια επεται,.
    προεχει ενα υγιες και ερωτευμενο ζευγαρι..
    δεν μπορω να διανοηθω οτι μια γυναικα αρκειται να εχει εναν "πατερα" διπλα της και για το ερωτικο κομματι να ψαχνεται δεξια κι αριστερα οπως κι ο "πατερας" των παιδιων της..
    καποιες/οι το συνηθιζουν ομως.
    Δεν θα απαντούσα πραγματικα οπως δεν απαντησα και εχθες..αλλα θα απαντησω μονο και μονο επειδη ανακατεψες τη γυναίκα μου. Και ειμαι σίγουρος οτι το εκανες για να με αναγκασεις να απαντήσω..πιστευω να καταλαβες οτι εχεις
    Γελοιοποιηθει εχει και δυο μερες ..
    Ρεμεντυ προσεχε τι εύχεσαι γιατι μπορει και να πραγματοποιηθεί.. αυτο για το χθεσινο αυτο που ειπες ότι δεν θα ηθελες να βρεθεις στη θεση της...μην αγχώνεσαι δεν πρόκειται να βρεθεις ποτε στη θεση της..αν και εγώ με τη γυναικα μου θα αναψουμε ενα κερακι και θα παρακαλεσουμε στο θεο και για εσενα και ολους κ ολες να βρεθειτε στη θεση της και στη θεση μου..
    Η γυναικα μου ποτέ δεν κοιταξε αριστερά και δεξια και ποτε μιυ δεν θυμαμαι να ειπα κατι τέτοιο.. λυπάμαι ειλικρινά που τοσο αξιολογο φορουμ ξεπεσε τοσο χαμηλα.καποτε ειχε επιπεδο το φορουμ αυτο..
    Ειοα οτι εμενα η καρδια μου φτερουγισε με μια νεα γνωριμια
    Σωστο η λαθος..δεν είπα ποτε τιποτα ομως για τι γυναικα μου..οποτε σε παρακαλω πολυ προσεξε τι γράφεις..
    Ναι τα διεγραψα ολα για χατίρι του μωρου μου γιατι καμια γυναικα δεν πιανει μια μπροστά στο μωρο μου..ουτε ενα μωρο δεν θα θυσιαζα για ολες της γυναικες του κοσμου..
    Ναι η γυναικα μου για αλλη μια φορά με συγχωρέσε.
    Ξερεις γιατι??
    οχι για το μωρο..
    Οχι για το γαμο.
    Οχι για την κοινωνία..
    Οχι για την ιδια...
    Αλλα γιατι αγαπη σημενει να συγχωρουμε τον αλλον με τα λαθοι του η οχι..να τον αγαπαμε με τα στραβα του και τα καλα του..να ειμαστε μαζι στα ευκολα μαζι και στα δυσκολα.
    Κατι το οποιο μαλλον διαπιστωνω με μεγαλη μου δυσαρέσκεια οτι δεν θα μαθεις εσυ ποτε...
    Διοτι αν ειχες εστω και λιγοι αγαπη μεσα σου δεν θα μιλουσες ετσι σε εναν ανθρωπο που μπηκε στο φορουμ για να μοιραστει τη μεγαλύτερη χαρα της ζωης του..
    Η γυναικα μου και εγω σου εύχομαστε οτι καλύτερο στη ζωη σου..θα προσευχομαστε για εσενα γιατι πράγματικα το χρειάζεσαι.
    Υ.γ
    Με τη νεα γνωριμια δεν υπηρχε καθολου σωματικη επαφή.
    Και η κοπελα δεν ηξερε απολυτως ΤΙΠΟΤΑ.
    Ηταν πλατονικος ο ερωτας μου και οχι πραγματικός..
    Δεν το λεω για εσενα..το λεω για τα υπόλοιπα μελοι..

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Δεν θα απαντούσα πραγματικα οπως δεν απαντησα και εχθες..αλλα θα απαντησω μονο και μονο επειδη ανακατεψες τη γυναίκα μου. Και ειμαι σίγουρος οτι το εκανες για να με αναγκασεις να απαντήσω..πιστευω να καταλαβες οτι εχεις
    Γελοιοποιηθει εχει και δυο μερες ..
    Ρεμεντυ προσεχε τι εύχεσαι γιατι μπορει και να πραγματοποιηθεί.. αυτο για το χθεσινο αυτο που ειπες ότι δεν θα ηθελες να βρεθεις στη θεση της...μην αγχώνεσαι δεν πρόκειται να βρεθεις ποτε στη θεση της..αν και εγώ με τη γυναικα μου θα αναψουμε ενα κερακι και θα παρακαλεσουμε στο θεο και για εσενα και ολους κ ολες να βρεθειτε στη θεση της και στη θεση μου..
    Η γυναικα μου ποτέ δεν κοιταξε αριστερά και δεξια και ποτε μιυ δεν θυμαμαι να ειπα κατι τέτοιο.. λυπάμαι ειλικρινά που τοσο αξιολογο φορουμ ξεπεσε τοσο χαμηλα.καποτε ειχε επιπεδο το φορουμ αυτο..
    Ειοα οτι εμενα η καρδια μου φτερουγισε με μια νεα γνωριμια
    Σωστο η λαθος..δεν είπα ποτε τιποτα ομως για τι γυναικα μου..οποτε σε παρακαλω πολυ προσεξε τι γράφεις..
    Ναι τα διεγραψα ολα για χατίρι του μωρου μου γιατι καμια γυναικα δεν πιανει μια μπροστά στο μωρο μου..ουτε ενα μωρο δεν θα θυσιαζα για ολες της γυναικες του κοσμου..
    Ναι η γυναικα μου για αλλη μια φορά με συγχωρέσε.
    Ξερεις γιατι??
    οχι για το μωρο..
    Οχι για το γαμο.
    Οχι για την κοινωνία..
    Οχι για την ιδια...
    Αλλα γιατι αγαπη σημενει να συγχωρουμε τον αλλον με τα λαθοι του η οχι..να τον αγαπαμε με τα στραβα του και τα καλα του..να ειμαστε μαζι στα ευκολα μαζι και στα δυσκολα.
    Κατι το οποιο μαλλον διαπιστωνω με μεγαλη μου δυσαρέσκεια οτι δεν θα μαθεις εσυ ποτε...
    Διοτι αν ειχες εστω και λιγοι αγαπη μεσα σου δεν θα μιλουσες ετσι σε εναν ανθρωπο που μπηκε στο φορουμ για να μοιραστει τη μεγαλύτερη χαρα της ζωης του..
    Η γυναικα μου και εγω σου εύχομαστε οτι καλύτερο στη ζωη σου..θα προσευχομαστε για εσενα γιατι πράγματικα το χρειάζεσαι.
    Υ.γ
    Με τη νεα γνωριμια δεν υπηρχε καθολου σωματικη επαφή.
    Και η κοπελα δεν ηξερε απολυτως ΤΙΠΟΤΑ.
    Ηταν πλατονικος ο ερωτας μου και οχι πραγματικός..
    Δεν το λεω για εσενα..το λεω για τα υπόλοιπα μελοι..
    δεν ειπες οτι ηγυναικα σου κοιταξε δεξια και αριστερα , εγω το ειπα για αλλες γυναικες που θεωρουνοτι αρκει να εχεις εναν γαμο για τα ματια του κοσμου και να ψαχνεις τον ερωτα εκτος γαμου, γιωργο.

    αλλα αληθεια, δεν θα ειχε κι η γυναικα σου το δικαιωμα να ξενοκοιταξει, αφου εσυ το κανεις;

    εσυ, μονο για τον εαυτο σου μιλησες. οτι εχεις χασει το μυαλο σου με μια νεα γνωριμια και περιμενεις μια λεξη της μονο για να πεταξεις οτι εχεις με την γυναικα σου και να φυγεις μαζι της.
    αν μια τετοια τεραστια μεταστροφη μεσα σου εγινε χωρις να εχεις καμια επαφη με την νεα γυναικα, και ησουν ετοιμος να διαλυσεις τον γαμο σου για μια γνωριμια πλατωνικη, ακομα χειροτερο για την γυναικα σου.

    και δεν σε πιστευεω οτι της τα ειπες και σε συγχωρεσε.
    πιστευω οτι δεν ξερει τιποτε.
    οπως δεν ξερει αυτη που σε σιγονταρει και με το αλλο προφιλ σου σκοτωνεστε, οτι εσυ και ο γιωργος πανου ειστε το ιδιο ατομο...
    δεν το λεω για σενα, το λεω για τα υπολοιπα μελη..

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    εγω, μια αγνωστη, εχω κολλησει σ αυτο που ειπες για την γνωριμια σου.
    και τωρα θελεις να μας πεισεις οτι ειστε μια χαρα με την γυναικα σου. γιατι τα παιδια ειναι κολλα που κολλαει διαλυμενους γαμους...

    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Οχι μαριλου...για πρώτη φορα θα διαφωνησω μαζι σου..
    Εχω αγανακτήσει να σκεφτομαι το τι φταίει τι λειπει τι δεν λείπει γιατι ετσι γιατι αλλιως...δεν θελω πλεον ουτε να σκεφττιμαι ουτε να απομονωνωμε. Ουτε τίποτα..
    Ουτε με νοιαζει το.μετα...ουτε με νοιάζει τι θα πουν τι δεν θα πουν..
    Το.μονο.που με νοιάζει πλεον ειναι να ειμαι μαζι της..αν μπορώ...
    Ενα σ'αγαπω της φτανει να τα γαμησω ολα..τελος.
    Αρκει να μου το πει..

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν ειπες οτι ηγυναικα σου κοιταξε δεξια και αριστερα , εγω το ειπα για αλλες γυναικες που θεωρουνοτι αρκει να εχεις εναν γαμο για τα ματια του κοσμου και να ψαχνεις τον ερωτα εκτος γαμου, γιωργο.

    αλλα αληθεια, δεν θα ειχε κι η γυναικα σου το δικαιωμα να ξενοκοιταξει, αφου εσυ το κανεις;

    εσυ, μονο για τον εαυτο σου μιλησες. οτι εχεις χασει το μυαλο σου με μια νεα γνωριμια και περιμενεις μια λεξη της μονο για να πεταξεις οτι εχεις με την γυναικα σου και να φυγεις μαζι της.
    αν μια τετοια τεραστια μεταστροφη μεσα σου εγινε χωρις να εχεις καμια επαφη με την νεα γυναικα, και ησουν ετοιμος να διαλυσεις τον γαμο σου για μια γνωριμια πλατωνικη, ακομα χειροτερο για την γυναικα σου.

    και δεν σε πιστευεω οτι της τα ειπες και σε συγχωρεσε.
    πιστευω οτι δεν ξερει τιποτε.
    οπως δεν ξερει αυτη που σε σιγονταρει και με το αλλο προφιλ σου σκοτωνεστε, οτι εσυ και ο γιωργος πανου ειστε το ιδιο ατομο...
    δεν το λεω για σενα, το λεω για τα υπολοιπα μελη..
    Οταν μιλας με εμενα γιατι αναφέρεσαι και στα αλλα μελοι??αφου μιλας με εμενα..
    Δεν με νοιάζει ρεμ τι πιστεύεις και τι οχι..
    Εγω ξερω πολυ καλα τι ειναι η γυναικα μου και εγω..
    Με τα λογια πολλα μπορουμε να πουμε..το θεμα ειναι στη πράξη τι κάνουμε....
    Οσο αφορα το προφιλ μου εχω μονο αυτο το προοφιλ απτη στιγμή που εγινα μελος εδω και κανενα αλλο προφιλ μπορει ο αρμόδιος να το ελεγξει οσο θελει..δεν εχω να κρυψω τιποτα και απο κανεναν και εσυ που εισαι παλιο μελος εδω θα το ξερεις πιο καλα απο ολους..
    Ειμαι αυτος που ειμαι...και δόξα το θεο δεν εχω να χωρισω με κανεναν και με καμια τίποτα..
    .
    Να περνας καλα και εύχομαι να βρεις το τελιο ανθρωπο οπως το ονειρεύεσαι χωρις λαθοι χωρις ελατωματα χωρις αδυναμιες...και ας μην εισαι εσυ τελεια..
    Ολοι αυτο ζητάνε..το τελειο χωρις να ειναι οι ίδιοι τέλειοι..

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Οταν μιλας με εμενα γιατι αναφέρεσαι και στα αλλα μελοι??αφου μιλας με εμενα..
    Δεν με νοιάζει ρεμ τι πιστεύεις και τι οχι..
    Εγω ξερω πολυ καλα τι ειναι η γυναικα μου και εγω..
    Με τα λογια πολλα μπορουμε να πουμε..το θεμα ειναι στη πράξη τι κάνουμε....
    Οσο αφορα το προφιλ μου εχω μονο αυτο το προοφιλ απτη στιγμή που εγινα μελος εδω και κανενα αλλο προφιλ μπορει ο αρμόδιος να το ελεγξει οσο θελει..δεν εχω να κρυψω τιποτα και απο κανεναν και εσυ που εισαι παλιο μελος εδω θα το ξερεις πιο καλα απο ολους..
    Ειμαι αυτος που ειμαι...και δόξα το θεο δεν εχω να χωρισω με κανεναν και με καμια τίποτα..
    .
    Να περνας καλα και εύχομαι να βρεις το τελιο ανθρωπο οπως το ονειρεύεσαι χωρις λαθοι χωρις ελατωματα χωρις αδυναμιες...και ας μην εισαι εσυ τελεια..
    Ολοι αυτο ζητάνε..το τελειο χωρις να ειναι οι ίδιοι τέλειοι..
    αναφερομαι σε σενα σαν ατομο γιωργο δεν διαχωριζω τα διαφορετικα προφιλ σαν ξεχωριστα ατομα...
    και δεκα προφιλ να κανεις παλι σε σενα θα αναφερομαι. οι διαχειριστες οπως ξερεις δεν μπορουν να διαπιστωσουν τα πολλαπλα προφιλ.οποτε γιατι το λες;
    κανεις δεν ειναι τελειος.
    αλλα δεν χρειαζεται να εξαπατουμε τους γυρω μας .
    αυτο που ειπα ειναι ξεκαθαρο.
    πριν λιγες μερες μας ειπες οτι ερωτευθηκες και πηρες ηδη αποφασεις να τα διαλυσεις ολα. δεν μπορω να χαιρομαι για την απατη στην οποια ζει στον γαμο της η γυναικα σου.
    αυτο δενε χει να κανει με το παιδι. για την γυναικα σου κλαιω.

  10. #25
    Elenia781
    Guest
    Εγω ξερω πως αν με δυσκολια πιανεις μωρο δεν το διαλαλεις απο την 1η μερα. Μετα τον 5ο μηνα το λες

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Elenia781 View Post
    Εγω ξερω πως αν με δυσκολια πιανεις μωρο δεν το διαλαλεις απο την 1η μερα. Μετα τον 5ο μηνα το λες
    ας το διαλαλησει οσο θελει. το κυνηγησε παρα πολυ. χαρηκε.
    εμενα η εξαπατηση της γυναικας του και η υποκρισια ειναι το προβλημα μου.
    νομζει οτι εχει εναν αφοσιωμενο συζυγο και αυτος ηταν ετοιμος να την χωρισει για να φυγει με μια αλλη...
    την κραταει μονο επειδη θα του κανει παιδι... τραγικο..

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Elenia781 View Post
    Εγω ξερω πως αν με δυσκολια πιανεις μωρο δεν το διαλαλεις απο την 1η μερα. Μετα τον 5ο μηνα το λες
    Εσενα παλι αυτο σε πειραξε..
    Οκ..
    Εγώ φταίω τι θελω και το λεω..
    Νομζια οτι υπηρχαν αξιολογα μελοι στο φόρουμ..οκ εκανα λαθος

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ας το διαλαλησει οσο θελει. το κυνηγησε παρα πολυ. χαρηκε.
    εμενα η εξαπατηση της γυναικας του και η υποκρισια ειναι το προβλημα μου.
    νομζει οτι εχει εναν αφοσιωμενο συζυγο και αυτος ηταν ετοιμος να την χωρισει για να παει με μια αλλη...
    την κραταει μονο επειδη θα του κανει παιδι... τραγικο..
    11 χρονια γαμου αντεξε σε τοσα προβληματα που εσεις που το παιζετε τελειες απτο πρωτο προβλημα κι ολας θα ριχνατε κερατο..
    Μας κανεις την τελεια εσυ..που τα περισσότερα ζευγάρια και μαλιστα παντρεμενα και 20 χρονια και 30 χρονια παντρεμενα τα συμβουλευεις απτη πρωτη δυσκολια να παρατησουν τους ανδρες τους απτη ορωτη δυσκολια κι όλας.
    Κατα τα αλλα στη θεωρια ο ανθρωπος μου κι ο ανθρωπος μου.
    Οχι ρεμεντυ δεν στεναχωριεσαι για τη γυναικα μου η για τη δηθεν ενδιαφερον σου απο γυναικα ως προς γυναίκα..
    Θα σε χαροποιουσε πιο πολυ να χωριζαμε..γιατι μονο απο αυτα περνεις χαρες.εισαι τοσο μικρη που περνεις χαρες απτης λυπες τον αλλον και λυπασαι με της χαρες τον αλλον..αλλωστε αυτο αποδυκνυεις απο χθες.
    Οποιος καταλαβε καταλαβε..
    Και οχι δεν εχω πολλα προφιλ..με το ζορι να με κανεις να εχω το αδικο με το ζορι ρετσίνια..προσεξε γιατι οποιος ριχνει ρετσινια στον αλλον το βρισκει μπροστά του..σε αυτη τη ζωη οτι δινουμε αυτό περνούμε..
    Αλλα εσυ δεν εχεις να δωσεις..

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Πραγματικά που αποσκοπεί όλη αυτή η συζήτηση σε ένα τέτοιο ευχαριστο θέμα ???

    Τι σκατα κουβαλάτε μέσα σας ρε σεις μερικοί ...

    Μην μπείτε στον κόπο οι γνωστοί άγνωστοι εμμονικοι μαζί μου να μου απαντήσετε ..

    Εμένα δεν με αγγίζουν πλέον τίποτα από αυτά που λέτε ..
    Άπλα ειλικρινά δεν πιστεύω αυτά που διαβάζω ...
    Τόσα χρόνια εδώ μέσα τρώτε τις σάρκες σας και αντί τα παλιά μελοι να αλληλοστηριζονται ,παραμονεύουν στην γωνία τον άλλον έτοιμο να του βγάλουν την χολή τους ...

    Τόσο σκ@τενι@ είναι η ζωή σας που δεν έχει μείνει ίχνος ευαισθησίας σε ένα τέτοιο θέμα ???

    Για μωρό μπήκε και έγραψε ο άνθρωπος δεν ζήτησε την συγκατάθεση σας ....
    Για έγκυο γυναίκα μιλάτε και για μια εγκυμοσύνη που ήρθε μετά από κόπο ...

    Καλά Γιώργο έτσι και είσαι και ο Πάνου θέλω να μου πεις τι έγινε τελικά με την τελετή που θα μου έκανες ..έπιασε τόπο η θυσία ή όχι ...


    Τι άλλο θα διαβάσω εδώ μέσα πραγματικά .....
    Ούτε στα πιο τρελλα μου όνειρα ότι υπάρχουν τέτοιας πάστας ανθρωποι...

    εδώ είναι που λες τα λόγια δεν έχουν καμία αξία ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    11 χρονια γαμου αντεξε σε τοσα προβληματα που εσεις που το παιζετε τελειες απτο πρωτο προβλημα κι ολας θα ριχνατε κερατο..
    Μας κανεις την τελεια εσυ..που τα περισσότερα ζευγάρια και μαλιστα παντρεμενα και 20 χρονια και 30 χρονια παντρεμενα τα συμβουλευεις απτη πρωτη δυσκολια να παρατησουν τους ανδρες τους απτη ορωτη δυσκολια κι όλας.
    Κατα τα αλλα στη θεωρια ο ανθρωπος μου κι ο ανθρωπος μου.
    Οχι ρεμεντυ δεν στεναχωριεσαι για τη γυναικα μου η για τη δηθεν ενδιαφερον σου απο γυναικα ως προς γυναίκα..
    Θα σε χαροποιουσε πιο πολυ να χωριζαμε..γιατι μονο απο αυτα περνεις χαρες.εισαι τοσο μικρη που περνεις χαρες απτης λυπες τον αλλον και λυπασαι με της χαρες τον αλλον..αλλωστε αυτο αποδυκνυεις απο χθες.
    Οποιος καταλαβε καταλαβε..
    Και οχι δεν εχω πολλα προφιλ..με το ζορι να με κανεις να εχω το αδικο με το ζορι ρετσίνια..προσεξε γιατι οποιος ριχνει ρετσινια στον αλλον το βρισκει μπροστά του..σε αυτη τη ζωη οτι δινουμε αυτό περνούμε..
    Αλλα εσυ δεν εχεις να δωσεις..

    αν ειναι 20 και 30 χρονια παντρεμενοι, προφανως και δεν θα ειναι η πρωτη δυσκολια...
    τα περι τελειοτητας τα προσπερναω γιατι ουτε λεω οτι ειμαι τελεια, ουτε νομιζω οτι ειμαι τελεια.
    και βεβαια οταν ενας γαμος εχει σοβαρα προβληματα θα προτεινω αν δεν λυνονται, να χωρισουν!!
    τι να προτεινω;
    να κερατωνουν τις γυναικες τους και τους ανδρες τους επειδη δεν ικανοποιουνται μεσα στον γαμο και να παιζουν μετα τους χριστιανους οικογενειαρχες;

    γιατι, εσυ εμεινες να λυσεις καμια δυσκολια;;
    ξενοκοιταζες κι απ οτι εχεις πει οχι μονο μια φορα, και ησουν ετοιμος να την κοπανησεις, ενω την γυναικα σου την ηθελες πιστη και μπορει να ειναι κιολας η γυναικα, και τρελαθηκες στην σκεψη οτι εγω μπορει να εννοουσα οτι ξενοκοιταει κι αυτη οπως κι εσυ. μακαρι να ξενοκοιταζε κι εκεινην. θα ηταν δικαιο τουλαχιστον.βεβαια , σε αυτην την περιπτωση θα ειχες αμφιβολια αν ειναι δικο σου το παιδι. γι αυτο την θες πιστη, να ξενοκοιταζεις μονο εσυ..
    αλλα οχι, δεν εννοουσα την δικη σου γυναικα. εννοουσα ολες αυτες που σκεφτονται σαν εσενα και κρατανε εναν τελματωμενο γαμο , ψαχνοντας εραστες εξω απο τον γαμο και συμβουλευουν και τους αλλους να μενουν δυστυχισμενοι στους γαμους τους προφανως ξενοκοιτωντας κι εκεινοι....
    δεν ριχνω καμια ρετσινια. το ξερω πολυ καλα οτι εισαι ο πανου.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Δεν αντέχω άλλο.. Η γυναίκα είναι άρρωστη.
    By AnonymousUser1 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 23
    Last Post: 24-09-2019, 23:08
  2. Replies: 67
    Last Post: 14-02-2016, 01:21
  3. Eιμαι εγκυος και ο αντρας μου δεν ειναι καθολου στοργικος μαζι μου...
    By ΑΛΕΞΝΙΚΟΛ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 41
    Last Post: 03-02-2014, 13:51
  4. Όταν η γυναίκα είναι μεγαλύτερη απ' τον άνδρα
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 16-07-2013, 03:15
  5. Replies: 154
    Last Post: 17-10-2008, 17:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •