Η γυναίκα μου είναι έγκυος - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 35 of 35
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αν ειναι 20 και 30 χρονια παντρεμενοι, προφανως και δεν θα ειναι η πρωτη δυσκολια...
    τα περι τελειοτητας τα προσπερναω γιατι ουτε λεω οτι ειμαι τελεια, ουτε νομιζω οτι ειμαι τελεια.
    και βεβαια οταν ενας γαμος εχει σοβαρα προβληματα θα προτεινω αν δεν λυνονται, να χωρισουν!!
    τι να προτεινω;
    να κερατωνουν τις γυναικες τους και τους ανδρες τους επειδη δεν ικανοποιουνται μεσα στον γαμο και να παιζουν μετα τους χριστιανους οικογενειαρχες;

    γιατι, εσυ εμεινες να λυσεις καμια δυσκολια;;
    ξενοκοιταζες κι απ οτι εχεις πει οχι μονο μια φορα, και ησουν ετοιμος να την κοπανησεις, ενω την γυναικα σου την ηθελες πιστη και μπορει να ειναι κιολας η γυναικα, και τρελαθηκες στην σκεψη οτι εγω μπορει να εννοουσα οτι ξενοκοιταει κι αυτη οπως κι εσυ. μακαρι να ξενοκοιταζε κι εκεινην. θα ηταν δικαιο τουλαχιστον.βεβαια , σε αυτην την περιπτωση θα ειχες αμφιβολια αν ειναι δικο σου το παιδι. γι αυτο την θες πιστη, να ξενοκοιταζεις μονο εσυ..
    αλλα οχι, δεν εννοουσα την δικη σου γυναικα. εννοουσα ολες αυτες που σκεφτονται σαν εσενα και κρατανε εναν τελματωμενο γαμο , ψαχνοντας εραστες εξω απο τον γαμο και συμβουλευουν και τους αλλους να μενουν δυστυχισμενοι στους γαμους τους προφανως ξενοκοιτωντας κι εκεινοι....
    δεν ριχνω καμια ρετσινια. το ξερω πολυ καλα οτι εισαι ο πανου.

    Ωραια τωρα εγινα και Πάνου αυριο μεθαύριο θα γινω καποιος αλλος μετα κάποιος αλλος..εισαι απλα τραγικη δεν λεω τίποτε αλλο..

  2. #32
    Elenia781
    Guest
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Εσενα παλι αυτο σε πειραξε..
    Οκ..
    Εγώ φταίω τι θελω και το λεω..
    Νομζια οτι υπηρχαν αξιολογα μελοι στο φόρουμ..οκ εκανα λαθος
    Με γεια σου και με χαρα σου. Εγω σου λεω πιο ειναι το σωστο,μην πεις οτι δεν στο ειπανε. Να δεσει πρωτα το παιδι στην κοιλια και μετα το λενε ακομα και στους γονεις/πεθερικα συναδελφους γειτονες.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Marilou View Post

    Τι σκατα κουβαλάτε μέσα σας ρε σεις μερικοί ...
    ...
    αυτην την ερωτηση πρεπει να την κανεις στον εαυτο σου μαριλουντιντι (εδω που τα λεμε εχεις πολλα κοινα με τον πανου, μην τον αποπαιρνεις)... ισως βρεις την αιτια των προβληματων σου οταν την απαντησεις, αντι να κυνηγας τους αλλους που σε εστειλαν..

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Ωραια τωρα εγινα και Πάνου αυριο μεθαύριο θα γινω καποιος αλλος μετα κάποιος αλλος..εισαι απλα τραγικη δεν λεω τίποτε αλλο..

    Άστο δεν θα βγάλεις άκρη ότι να ναι ....
    Άλλωστε τι να αποδείξεις τα αυτονόητα ?

    Έλα χεστα και μην χαλιεσαι δεν αξίζει ειλικρινά στο λέω ..μην δίνεις βάση σε παραλογισμός και εμμονές ..
    Άνθρωπος που 15 ολόκληρα χρόνια κάνει το ίδιο πράγμα και τίποτε άλλο τι περιμένεις να έχει ενσυναίσθηση και να χαρεί με την οποιαδήποτε χαρά εδώ μέσα ...
    Δεν βλέπεις η μοναδική είναι ,κράτα τις ευχές μόνος εσύ και διώξε το μοναδικό τοξικό άτομο ..
    Άκουσε με όταν απαξιώνεις κάποιον τόσο ποιο πολύ σκυλιαζει και λέει ακόμα μεγαλύτερες ανακρίβειες ..

    Όλα καλά από εμένα πάντως Γιώργο δεν επηρεάζομαι από εμμονικους ανθρώπους που παντού βλέπουν εχθρούς ,στο τέλος θα δεις θα γελάς με την κατάντια τους .

    Δες την οικογένεια σου καλό μου και ζήσε τις χαρές σου στο έπακρο και αστούς να σκυλιαζουν με την ζήλεια τους ..

    Όλα καλά ναι ? Ήρεμα και πάνε παρακάτω !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Άστο δεν θα βγάλεις άκρη ότι να ναι ....
    Άλλωστε τι να αποδείξεις τα αυτονόητα ?

    Έλα χεστα και μην χαλιεσαι δεν αξίζει ειλικρινά στο λέω ..μην δίνεις βάση σε παραλογισμός και εμμονές ..
    Άνθρωπος που 15 ολόκληρα χρόνια κάνει το ίδιο πράγμα και τίποτε άλλο τι περιμένεις να έχει ενσυναίσθηση και να χαρεί με την οποιαδήποτε χαρά εδώ μέσα ...
    Δεν βλέπεις η μοναδική είναι ,κράτα τις ευχές μόνος εσύ και διώξε το μοναδικό τοξικό άτομο ..
    Άκουσε με όταν απαξιώνεις κάποιον τόσο ποιο πολύ σκυλιαζει και λέει ακόμα μεγαλύτερες ανακρίβειες ..

    Όλα καλά από εμένα πάντως Γιώργο δεν επηρεάζομαι από εμμονικους ανθρώπους που παντού βλέπουν εχθρούς ,στο τέλος θα δεις θα γελάς με την κατάντια τους .

    Δες την οικογένεια σου καλό μου και ζήσε τις χαρές σου στο έπακρο και αστούς να σκυλιαζουν με την ζήλεια τους ..
    !!!ηρθε να μας μιλησει και για εμμονες η μαριλουντιντι.. πο υ ε κανε δευτερο ψευτικο προφιλ για να μπει να "ξεμπροστιασει" και καλα αυτον που κυνηγουσε να της κατσει και την εδιωχνε, με ατελειωτα παραληρηματικα κατεβατα ΕΠΙ ΜΗΝΕΣ και ακομα γι αυτον μιλαει σε καθε θεμα εδω μεσα..
    α ναι, μιλαει και για το απαραδεκτο των διαζυγιων των τελματωμενων γαμων.. αλλη εμμονη κι αυτη.. καλυτερο το τσιλιμπουρδισμα..
    εδω γελανε και τα παραθυρα του φορουμ!!!!

    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ! ζησαμε να το δουμε κι αυτο...

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Δεν αντέχω άλλο.. Η γυναίκα είναι άρρωστη.
    By AnonymousUser1 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 23
    Last Post: 24-09-2019, 23:08
  2. Replies: 67
    Last Post: 14-02-2016, 01:21
  3. Eιμαι εγκυος και ο αντρας μου δεν ειναι καθολου στοργικος μαζι μου...
    By ΑΛΕΞΝΙΚΟΛ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 41
    Last Post: 03-02-2014, 13:51
  4. Όταν η γυναίκα είναι μεγαλύτερη απ' τον άνδρα
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 16-07-2013, 03:15
  5. Replies: 154
    Last Post: 17-10-2008, 17:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •