διαχυτοι πονοι σουβλιές - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 50 of 50
  1. #46
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ

    Ηρθε σημερα απο την δουλεια ενας γνωστος μου... τι κανεις? κλπ... ασε μου λεει περασα εφραγμα... εγω παγωσα ως συνηθως...
    μου εξηγησε οτι δεν ειχε κατι παθολογικο, πηγαινε σε καρδιολογο κλπ... κ τον επιασε ξημερωμα πονος στο στηθος... να μη σας τα πολυλογω ενας θρομβος στη κεντρικη αρτηρια,
    Ευτυχως ο ανθρωπος το προλαβε και σωθηκε.... εχω μουδιασει... ψαχνω στο ιντερνετ να δω απο τι μπορει να συμβει... καταλαβαινετε αγχος
    φοβαμαι παλι... κι αν ετσι... και αν αλλιως...
    τι παιδεμα ειναι αυτο... μου ειπε δηλ ουτε λιγο ουτε πολυ πως οσο και να ψαχτεις μπορει να συμβει...
    υποφερω αληθεια... μου κολησε στο μυαλο τωρα

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    180
    Αρτεμις μου κανενας δεν μπορει να εμποδισει το τελος του. Οταν ειναι να ερθει η ωρα μας θα ερθει. Αυτος ο ανθρωπος παρολο που επαθε εμφραγμα εζησε!!! Αλλοι μπορει να σκουντουφλησουν να πεσουν να χτυπησουν και να μην ξαναξυπνησουν ποτε!! Μπορει καποιος να εχει χιλιαδες προβληματα σωματικα και να τον κτυπησει αυτοκινητο! Καταλαβαινω οτι σοκαριστικες απο ολο αυτο! Ειναι οντως για εμας τους καρδιοφοβικους πολυ ασχημο διοτι τα συνδεουμε ολα με ενα δικο μας τροπο αλλα σε παρακαλω ξεχνα το! Το διαδικτυο θα το κανει χειροτερο. Δεν εισαι εσυ που επαθες το εμφραγμα καλη μου και προσπαθησε να το διαγραψεις απο το μυαλο σου!

  3. #48
    Quote Originally Posted by Lia22387 View Post
    Αρτεμις μου κανενας δεν μπορει να εμποδισει το τελος του. Οταν ειναι να ερθει η ωρα μας θα ερθει. Αυτος ο ανθρωπος παρολο που επαθε εμφραγμα εζησε!!! Αλλοι μπορει να σκουντουφλησουν να πεσουν να χτυπησουν και να μην ξαναξυπνησουν ποτε!! Μπορει καποιος να εχει χιλιαδες προβληματα σωματικα και να τον κτυπησει αυτοκινητο! Καταλαβαινω οτι σοκαριστικες απο ολο αυτο! Ειναι οντως για εμας τους καρδιοφοβικους πολυ ασχημο διοτι τα συνδεουμε ολα με ενα δικο μας τροπο αλλα σε παρακαλω ξεχνα το! Το διαδικτυο θα το κανει χειροτερο. Δεν εισαι εσυ που επαθες το εμφραγμα καλη μου και προσπαθησε να το διαγραψεις απο το μυαλο σου!
    καλημερα
    Προσπαθω προσπαθω να το φιλοσοφήσω. Οπως λεει κ ενας φιλος μου οσο κ να το ψαχνεις και να ανησυχεις αν ειναι να τυχει θα τυχει...
    Θα το παλεψω οσο μπορω
    ευχομαι η Ανασταση του Κυρίου να μας δώσει τη λύτρωση στις ψυχες μας
    Καλή Ανάσταση σε όλους με υγεία και αγαπη

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by ARTEMIS View Post
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ

    Ηρθε σημερα απο την δουλεια ενας γνωστος μου... τι κανεις? κλπ... ασε μου λεει περασα εφραγμα... εγω παγωσα ως συνηθως...
    μου εξηγησε οτι δεν ειχε κατι παθολογικο, πηγαινε σε καρδιολογο κλπ... κ τον επιασε ξημερωμα πονος στο στηθος... να μη σας τα πολυλογω ενας θρομβος στη κεντρικη αρτηρια,
    Ευτυχως ο ανθρωπος το προλαβε και σωθηκε.... εχω μουδιασει... ψαχνω στο ιντερνετ να δω απο τι μπορει να συμβει... καταλαβαινετε αγχος
    φοβαμαι παλι... κι αν ετσι... και αν αλλιως...
    τι παιδεμα ειναι αυτο... μου ειπε δηλ ουτε λιγο ουτε πολυ πως οσο και να ψαχτεις μπορει να συμβει...
    υποφερω αληθεια... μου κολησε στο μυαλο τωρα
    Παρε το δεδομενο και ασε το υποθετικο μονο ετσι θα μπορεσεις να ηρεμησεις οσο και να πιεζεσαι για να το κανεις

    Quote Originally Posted by ARTEMIS View Post
    καλημερα
    Προσπαθω προσπαθω να το φιλοσοφήσω. Οπως λεει κ ενας φιλος μου οσο κ να το ψαχνεις και να ανησυχεις αν ειναι να τυχει θα τυχει...
    Θα το παλεψω οσο μπορω
    ευχομαι η Ανασταση του Κυρίου να μας δώσει τη λύτρωση στις ψυχες μας
    Καλή Ανάσταση σε όλους με υγεία και αγαπη
    Φυσικα και μπορεις και να ξερεις καθε φορα που το καταφερνεις θα δυναμωνεις ακομα πιο πολυ!

    Καλη Ανασταση σε ολους μας και κυρίως στις ψυχές ολων μας !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    180
    Καλή Ανάσταση! Με γαλήνη και ηρεμία στις ψυχές μας! Και πάνω από όλα υγεία!

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Πόνοι στο στομάχι
    By κατερ in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-2020, 23:22
  2. Πόνοι στα πλευρά
    By gl08 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 06-08-2016, 14:30
  3. ΠΟΝΟΙ ΣΤΗ ΚΑΡΔΙΑ
    By ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 24
    Last Post: 10-12-2014, 10:33
  4. Πόνοι στη μέση
    By mihalis in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 7
    Last Post: 09-04-2013, 02:45
  5. σουβλιές στην καρδια..
    By thanasisGR in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 24-09-2011, 14:13

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •