Δεν εγκρίνουν την σχέση μου οι γονείς μου - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 47
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    110
    περίπου έτσι....χτες που της είπε ότι είναι ερωτευμένος της ζήτησε τους κωδικούς της κοσμοτε...την ίδια ώρα!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,687
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ισως ομως και να στο ειπε γιατι αυτο θελει...
    ναι είμαστε οk δεν υπάρχει πρόβλημα τι να κάνουμε θα το δεχτούμε

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by kotas View Post
    περίπου έτσι....χτες που της είπε ότι είναι ερωτευμένος της ζήτησε τους κωδικούς της κοσμοτε...την ίδια ώρα!
    παντως αυτο δεν ειναι εκμεταλλευση.
    εκμεταλλευση ειναι να της πουλαει ερωτα για να ζητησει χρηματα, η να πουλαει υποσχεσεις για γαμο για να παρει σεξ. αυτος της ειπε οτι θελει να το πανε χαλαρα. αν ηθελε να την εκμεταλλευτει, θα την παραμυθιαζε οτι θελει να την παντρευτει.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by kotas View Post
    δεν είναι το ίδιο αυτός ήταν παντρεμένος 20χρονια από ότι μου είπε το δελφίνι είχε και σχέσεις κατα καιρούς....στα λόγια είναι πολύ διαχειριστικός δηλαδή.Ενω το δελφίνι έχει να κάνει σχέση από το λύκειο.νομεζω τα μέλη που διαβάζουν καταλαβαιωουν τι εννοώ.απο την αρχή λέει ψέματα.πεταει ένα μανάρι μου, μετα αποκαλύπτει ότι είναι στείρος και δεν θέλει να παντρευτει,μετα της δίνει ένα φιλί της λέει ξέρεις εσου είπα ψέματα δεν δουλεύω στα ικεα αλλά είμαι άνεργος.ηστερα της λέει είμαι ερωτευμένος μπορείς να μου δώσεις του κωδικούς της Cosmote tv να βλέπω τζάμπα?πείτε ποιος ερωτευμένος θα το λέγε αυτό?αύριο τι θα πει?ποιος ξέρει?
    εσυ, που καταλαβαινεις τι εννοεις, καταλαβαινεις πως ειναι για μια κοπελα που εχει τοσες δυσκολιες, που δεν της αρεσει η μοναξια, να ειναι μονη της απο το λυκειο και να εχει παει 45;;;;;
    ναι, φυσικα πρεπει να προσεχετε μηπως θελησει να την εκμεταλλευτει, αλλα το κουτσος, στραβος και γκαβος, δεν ειναι επιχειρηματα, αν περναει καλα μαζι του!!!

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    110
    ξέρεις ότι στο κοσμοτε τω υπάρχουν υπηρεσίες ον ντιμαντ χρεψσιμες να πληρώνω εγώ 30 κ 40 ευρώ ίσως και πιο πολλά γιατί αυτός κοιμάται στις 7 τα ξημερώματα?

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    110
    [QUOTE=kotas;1158473]ξέρεις ότι στο κοσμοτε τω υπάρχουν υπηρεσίες ον ντιμαντ χρεψσιμες να πληρώνω εγώ 30 κ 40 ευρώ ίσως και πιο πολλά γιατί αυτός κοιμάται στις 7 τα ξημερώματα?επισης το οτι δεν κανει τιποτα στη ζωη του και οτι κοιμαται καθε μερα 7 το πρωι οτι κλεβει απο ξενους ιντερνετ και γενικα ειναι μαθημενος να ζει στν κουτρα ειναι ΣΟΒΑΡΑ ΕΠΙΧΕΙΡΙΜΑΤΑ.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,687
    Πάντως είμαι πολύ άτυχη γενικώς τόσο στα άτομα που γνωρίζω γιατί δεν έχω κατασταλάξει ακόμη με αυτόν και δεν μπορεί ούτε παιδιά να κάνει κλπ όσο και από οικογένεια γονεις κλπ

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by kotas View Post
    ξέρεις ότι στο κοσμοτε τω υπάρχουν υπηρεσίες ον ντιμαντ χρεψσιμες να πληρώνω εγώ 30 κ 40 ευρώ ίσως και πιο πολλά γιατί αυτός κοιμάται στις 7 τα ξημερώματα?
    οχι, δεν το ηξερα. νομιζα οτι ειναι στανταρ οι χρεωσεις.
    αλλα, εσυ εισαι ο μονος που δεν πληρωνει, εφοσον εισαι ανεργος.
    η δελφινα τα πληρωνει, ή οι γονεις...

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    110
    δεν πληρώνει τίποτα μόνο τη ΔΕΗ ούτε σουπερμάρκετ ούτε τρόφιμα,μονο ρούχα ταξίδια έτοιμες εργασίες για το μεταπτυχιακό.καλα κάνει βασικά..περνάει καλά.νομιζεις την έχουμε προορισμένη?πάει ταξίδια με γκρουπ με τους γονείς της...πήγαινε μάλλον αλλά ο κορονοιος της έκανε όπως και μένα ζημιά..πληρώνω εγώ ενοωω τον πατέρα μου γιατί αυτός διαχειρίζεται τα οικονομικά!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by kotas View Post
    δεν πληρώνει τίποτα μόνο τη ΔΕΗ ούτε σουπερμάρκετ ούτε τρόφιμα,μονο ρούχα ταξίδια έτοιμες εργασίες για το μεταπτυχιακό.καλα κάνει βασικά..περνάει καλά.νομιζεις την έχουμε προορισμένη?πάει ταξίδια με γκρουπ με τους γονείς της...πήγαινε μάλλον αλλά ο κορονοιος της έκανε όπως και μένα ζημιά..πληρώνω εγώ ενοωω τον πατέρα μου γιατί αυτός διαχειρίζεται τα οικονομικά!
    επομενως, και για τους δυο σας οι γονεις πληρωνουν, γιατι κι εσυ στα "παιδια" ανηκεις, οχι στους κηδεμονες...

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    110
    μπορεί να ανηκω στα παιδιά αλλά όποτε μπορώ συνησφερω και με νοιάζει να μην επιβαρύνω τους άλλους..τώρα τι να κάνουμε έχω την πρακτική που διακόπηκε λόγω του κορονοϊού δηστυχως η οποία με δεσμευευει 8 ώρες τη μέρα θα ήμουν τελειωμένος τώρα και θα δούλευα σε κάποιο ιδιωτικό νοσοκομείο πιστεύω.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,687
    Εσςίς πιστεύετε ότι μπορώ να ενημερώσω την "σχεση" μου ότι δεν την εγκρίνουν οι γονείς μου???? ή θα τον πληγώσω???? για να καταλάβει τι παιρνάω

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    142
    Τελικα , αν καταλαβα καλα, ειναι παντρεμενος αυτος. Τοτε δελφινι για ποιο γαμο μιλαμε ?

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,687
    Quote Originally Posted by katran View Post
    Τελικα , αν καταλαβα καλα, ειναι παντρεμενος αυτος. Τοτε δελφινι για ποιο γαμο μιλαμε ?
    Ποιος είναι παντρεμένος βρε συ χωρισμένος είναι ......

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,687
    Οι γονείς μου είναι κατά των προγαμιαίων σχέσεων και με θεωρούνε ***** αν τυχόν και έχω σχέση

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Δεν τον εγκρίνουν
    By Sandraki in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 153
    Last Post: 26-09-2020, 10:32
  2. σχέση με γονείς
    By pitsirika72 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 30-08-2013, 22:15
  3. Οι γονείς μου δεν εγκρίνουν με τίποτα τη σχέση μου
    By axl87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 30-08-2012, 15:31
  4. Γονεις και σχεση...
    By stelios1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 54
    Last Post: 23-02-2012, 22:17
  5. σχεση με γονεις
    By efikontor in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 01-09-2009, 21:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •