εκβιαστης απο το ιντερνετ απαιτει να παω σε ψυχολογο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    εκβιαστης απο το ιντερνετ απαιτει να παω σε ψυχολογο

    απο τη στιγμη που συνεχιζουν να με εκβιαζουν απαιτοντας να κανω κατι που εγω δεν εγκρινω με εξαναγκαζουν να τα βαλω με το θεμα αυτο μεχρι να το εμπεδωσουν οτι αυτο δε προκειται να το κανω αφου ολα αυτα δε συμβαινουν για το καλο μου οπως μου λενε τοσο καιρο και με κοροιδευουν κανονικα αλλα το ζοριι που τραβανε ειναι οτι εχασαν τους ψυχολογους πολυτελειας που ειχαν για να τους πληρωνουν μια ζωη και απαιτουν να παω και γω σε αυτους χωρις να το επιθυμω γιατι θελουν ετσι να τους διαφημισουν εκμεταλευομενοι οτι ειμαι γνωστο προσωπο και με το τροπο αυτο θελουν να με εκμεταλευτουν για να βγαλουν λεφτα και ετσι εδω και καιρο εχουν εγκατασταθει στη συνδεση που χρησιμοποιω προσπαθοντας να επειρεασουν τις συσκευες που χρησιμοποιω συμφωνα με οτι λεω γιατι νομιζουν οτι ετσι θα μου σπασουν τα νευρα και θα με εξαναγκασουν να αποδεχτω το πεσκεσι που δεν ηταν τιποτα παραπαω απο μια κοπια τωρα αν καποιος επιθυμει να πληρωνει ψυχολογους μια ζωη αυτο ειναι ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΤΟΥ εγω ομως δε προκειται να το κανω αυτο αν αυτο νομιζουν για να με εκμεταλευτουν και να βγαλουν λεφτα και αν με εμποδιζουν να χρησιμοποιησω τη συνδεση τοτε με εξαναγκαζουν να τα βαλω με το θεμα αυτο μεχρι να δουμε ποιος θα σπασει τα νευρα σε ποιον και αν μου πει καποιος οτι δε με εκβιαζουν και αυτο δεν ειναι ειναι η ιδεα μου ας μου εξηγισει αν μπορει το πως γινετε με σημα που λυσαξαν να το κανουν 5G να συνδεετε οποτε θελει ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΟΤΙ ΛΕΩ πχ λεω κατι για αργο και μετα απο λιγω πηγαινει σα χελωνα και αυτο δε γινετε μια φορα αλλα μονιμως αφου ο εκβιασμος εχει ξεπερασει καθε ορια και σα να μην εφτανε αυτοι εχουν το θρασος να απειλουν και ολας γιατι ειναι ολοι υποχρεωμενοι να εχουν ενα παρακρατος φαντασμα διαχειριστει ΜΕ ΣΗΜΑ 4G να αποφασιζει γι αυτο τιι θα πιυν στο ιντερνετ οπως η χουντα καιοπιος διαμαρτυρετε γι αυτο τον απειλουν και ολας γιατι ειναι υποχρεωμενος να ανεχετε αυτη τη διαδυκτιακη πειρατεια με τα αντιβαιρους να παιζουν τη κωλοκυθια με ειδοποιησεις και να μη κανουν σχεδον τιποτα ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΨΥΧΑΑΛΥΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΤΕ ΗΣΥΧΟ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΕΚΒΙΑΖΕΤΕ ΕΓΩ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΩ ΑΥΤΟ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΖΗΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥΣ ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΔΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΝ θελετε δε θελετε εγω δε προκειτε να το κανω αυτο οσο και αν εχετε κανει κατασκηνωση στη συνδεση μου και αν δε το καταλαβατε σας πηρανε χαμπαρι και ειδη εχουν ανεβει θεματα που μιλουν για κατασκοπεια και παρακρατος παρακολουθησεων και οταν εγω σας ελεγα οτι θα γινετε ρεζιλι με αυτο που κανετε ΕΣΕΙΣ ΑΚΟΥΓΑΤΕ ΤΟΥΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΣΑΣ ΨΕΜΑΤΑ ΟΤΙ ΤΑΧΑ ΘΑ ΜΟΥ ΑΛΑΞΕΤΕ ΜΥΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΑΣΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΙΝΑΤΕ και τωρα που δε θα σας αφησαν φραγκο καταλαβετε τι ............. κανατε να αλαξετε τον εαυτο σας αν θελετε εμενα δε μπορειτε να με αλαξετε ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΟΧΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΜΑΙ οταν ειμουν μια χαρα δε σας αρεσα θελατε να με εκβιαζετε και αφου με κανατε ετσι τωρα κοροιδευετε το κοσμο παριστανοντας τα δηθεν θυματα για να σας συμπαθησουν ενω ειστε κοινοι κατασκοποι που εξυπηρετειτε συμφεροντα αυτον που σας εστιλαν.

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    17
    Καλημέρα ,προσπάθησα να βγάλω ένα νοημα και δεν κατάφερα από ότι έχεις γράψει..Μπορείς να το εξηγησεις καλυτερα;

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τι να εξηγισω τοσο καιρο καθε φορα που δημοσιευω κατι στο ιντερνετ στη συνεχεια οι συσκευες το αντιγραφουν πχ μια μερα ελεγα κατι για πιο αργο και η συνδεση πηγενε σα χελωνα λες και ειναι διατρητη εντελως και οποιος θελει κανει οτι θελει

Similar Threads

  1. Κόψτε το ίντερνετ!!
    By Vasomp in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 14
    Last Post: 09-08-2021, 14:08
  2. εκβιαστης απαιτει να κανω ψυχαναλυση επειδη κανει ο ιδιος
    By αλεξανδρος_77 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 0
    Last Post: 29-01-2021, 10:57
  3. Ιντερνετ
    By panatha in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 07-11-2011, 17:07
  4. ΕΞΑΡΤΗΣΗ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ
    By pblos in forum Άλλες Εξαρτήσεις
    Replies: 6
    Last Post: 01-11-2011, 22:56
  5. ΨΥΧΟΛΟΓΟ Η ΨΥΧΟΛΟΓΟ-ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗ ?
    By Antonios in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 3
    Last Post: 30-12-2009, 21:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •