Self test
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9

Thread: Self test

  1. #1
    Elenia781
    Guest

    Self test

    Γεια σας ,πρωτη φορα εκανα τεστ το γνωστο self test. Πολυ αγχος για το τιποτα. Η ολη διαδικασια ,η δηλωση. Δεν αντεχεται καθε βδομαδα.Το ξερω με ευθυνη μου κυκλοφορω αλλα να παιρνω βεβαιωση απο το κρατος ...μεγαλη υπόθεση

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Eλενα , ειναι ενοχλητικο το σελφ τεστ? διοτι κι εγω φαινομαι ως εργαζομενος ( εχω τον λογιστη μου για το χαρτομανι ) , και πρεπει να το κανω απαξ εβδομαδιαιως .......μπορεις και μονη σου να τοκανεις , η θελει τριτον η υποθεση να στο κανει ?

  3. #3
    Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    71
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Eλενα , ειναι ενοχλητικο το σελφ τεστ? διοτι κι εγω φαινομαι ως εργαζομενος ( εχω τον λογιστη μου για το χαρτομανι ) , και πρεπει να το κανω απαξ εβδομαδιαιως .......μπορεις και μονη σου να τοκανεις , η θελει τριτον η υποθεση να στο κανει ?
    Δεν είναι κάτι τόσο φοβερό πια και ούτε και πολύ δύσκολο. Τουλάχιστον εμένα έτσι μου φάνηκε . Ίσως πονάει ελάχιστα την στιγμή που παίρνεις δείγμα και στριφογυρίζεις την μπατονετα . Μόνος σου πρέπει να το κάνεις . Αλλά καλό θα ήταν να έχεις αν γίνεται μια μικρή βοήθεια γιατί το δείγμα που θα πάρεις θα πρέπει αμέσως μετά θα το βάλεις σε ένα υγρό και μετά να το ρίξεις στην δισκέτα ε και είναι λίγο δύσκολο μόνος σου όλα αυτά . Αλλά δεν είναι κάτι τρομερό μην σας ανησυχεί έχω κάνει 4 φορές και όλα καλά . Δεν υπάρχει κανένας λόγος να αγχώνεστε . Και δεν αργεί καθόλου να βγει το αποτέλεσμα .

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Eυχαριστω vass , τοχα μια εγνοια , ειναι λοιπον σαν το rapid test η διαδικασια μπατονετα .....τοχα εγνοια γιατι της αδελφης μου της ματωσανε την μυτη στο νοσοκομειο που ηρθε να με δει.....οποτε ειναι καλυτερα να το κανεις μονος σου, υποθετω .....

    τσαμπα η εγνοια , πανευκολο ειναι, τοκανα μονος .......
    Last edited by Macgyver; 26-04-2021 at 18:10.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    366
    Ευκολότερο βρίσκω πως είναι το τεστ με το σάλιο. Το κουτί που έχει μέσα σακουλάκι, πιπέτα, τη δισκέτα όπως λέμε το μικρό αυτό παραλληλόγραμο που δείχνει θετικό ή αρνητικό. Τα αποτελέσματα βγαίνουν σε 15 με 20 λεπτά το αργότερο.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by Elenia781 View Post
    Το ξερω με ευθυνη μου κυκλοφορω
    μην γραφεις οτι σου κατεβει.
    εισαι εξαιρετικα ΑΝΕΥΘΥΝΗ.

    το εχουν πει και γραψει 200 εκατομ γιατροι.
    καποιοι απο αυτους που θα κολλησεις θα ψοφησουν

  7. #7
    Elenia781
    Guest
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    μην γραφεις οτι σου κατεβει.
    εισαι εξαιρετικα ΑΝΕΥΘΥΝΗ.

    το εχουν πει και γραψει 200 εκατομ γιατροι.
    καποιοι απο αυτους που θα κολλησεις θα ψοφησουν
    Δεν καταλαβα τον τονο σου? Εξαιρετικα κιολας! Ανευθυνη απο που κι ως που? εγραψα π.χ οτι δεν φοραω μασκα? οτι κυκλοφορω μετα τις 9?οτι δεν κανω τεστ? Μηπως εσυ δεν κανεις τιποτα απο ολα αυτα και κουνας το δαχτυλο? Για προσεχε σε παρακαλω
    p.s και τεστ αντισωματων εκανα για να δω αν το εχω περασει. Αρνητικο τελειως. Εσυ?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by Elenia781 View Post
    Δεν καταλαβα τον τονο σου? Εξαιρετικα κιολας! Ανευθυνη απο που κι ως που? εγραψα π.χ οτι δεν φοραω μασκα? οτι κυκλοφορω μετα τις 9?οτι δεν κανω τεστ? Μηπως εσυ δεν κανεις τιποτα απο ολα αυτα και κουνας το δαχτυλο? Για προσεχε σε παρακαλω
    Συγγνωμη, μου δωθηκε η εντυπωση οτι δεν κανεις το τεστ και απλα φτιαχνεις μια υπ. δηλωση που λεει οτι εισαι αρνητικη!!

  9. #9
    Elenia781
    Guest
    Ναι αυτο το εχω ακουσει οντως,το κανουν απ'οτι φαινεται για να μην χασουν το μεροκαματο. Εγω δεν εχω λογο να κανω ψευδη δηλωση

Similar Threads

  1. Iq και Eq test
    By Anakin in forum Ψυχομετρία - Ψυχομετρικά Τεστ
    Replies: 3
    Last Post: 10-12-2014, 16:28
  2. Test
    By carrot in forum Ψυχομετρία - Ψυχομετρικά Τεστ
    Replies: 100
    Last Post: 19-05-2011, 16:21
  3. Test DNA
    By ntina1980 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 5
    Last Post: 20-03-2011, 03:14
  4. test
    By VinceX in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 18
    Last Post: 31-01-2010, 22:58
  5. test
    By zacharoula in forum Παχυσαρκία
    Replies: 6
    Last Post: 26-01-2008, 22:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •