τους δινουν συνεχως εντολες για το τι να διαφημισουν κανοντας σαμποταζ στην οθονη - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    θα .......... ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ πως ΟΤΑΝ ΜΕ ΚΟΥΒΑΛΗΣΕΣ ΕΔΩ ΑΦΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΥΝΔΕΣΩ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ? ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ? ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΠΑΚΟ ΑΠΟ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΙΔΙΕΣ ΜΕ ΜΕΝΑ ΣΑ ΝΑ ΕΒΛΑΠΑ ΦΩΤΟΤΥΠΙΕΣ ΚΑΙ ΘΕΣ ΚΑΙ ............. ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ? ΟΤΑΝ ΜΕ ΚΟΥΒΑΛΗΣΕ ΕΣΥ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΝΑ ΣΤΗ ΛΕΩ? ΔΕ .............. ΛΕΩ ΓΩ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ .............. ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΕΣΕ

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΜΗΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗ ΧΡΗΣΗ ΤΩΝ ΚΟΥΚΙΣ ΜΗΠΩΣ ΕΙΠΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΤΙ ΔΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ Ο ............... ΚΑΙ ΕΣΥ Ο ΕΞΥΠΝΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΑΖΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΥΛΙΚΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ? Η ΘΑ ΣΥΝΔΕΣΩ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ Η ΘΑ ΑΛΑΞΕΙΣ ΤΙΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΑΥΘΤΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΚΟΠΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΠΙ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΒΛΕΠΩ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΚΟΠΙΑ ΣΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΟΥ ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΕ ΛΙΓΑΚΙ ΛΕΩ ΓΩ? .............. ΠΟΥ ΔΕ ΣΕ ΝΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ΔΙΧΝΕΙΣ ΣΤΙΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΑΡΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΦΤΑΣΕ ΑΥΤΟ ΟΤΙ ΤΑ ΕΚΛΕΨΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΕΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΝΑ ΣΑΜΠΟΤΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΑΝ ΖΗΛΕΥΕΙΣ ΛΟΙΠΑΜΕ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΕΣΥ ΕΠΕΛΕΞΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ Ε? ΘΑ ΔΙΧΝΕΙΣ ΑΡΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΟΣΟ Ο ................. ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΔΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΙΑ

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Ο ........... ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΕΣΥ ΘΑ ΔΙΧΝΕΙΣ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΕΙ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΔΩ ΕΤΣΙ ΔΕ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ?

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    απολυτως ομοιο πιο ομοιο δε γινοταν... πιο ομοιο θα ταν να βαλεις και τη φωτογραφια μου σιγα ................. θα βρεις αλλον ........... με ιδες χρυσορυχειο για να τον εκμεταλευεσε

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ζηλευε οσο θες και ...... ........ σου το ξερεις πολυ καλα οτι δε προκειτε να με φτασεις ποτε οτι και να κανεις σε λιγο που θα δεις τι κουτσουμπολια θα δημιουργηθουν μετα απ αυτο μετα θα το παιζεις κ............ ............... και θα παριστανεις το θυμα αφου θα σε κουτσομπολεψει σε λιγο ολο το ιντερνετ μετα απ αυτο

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    σε λιγο που ολοι θα συζητουν πισω απ τη πλατη σου οταν ο ............. εμπνευστηκε απ τον αλεξανδρο εκατο αντιγραφα φωτοτυπιες του και τα εκανε διαφημισεις γιατι ειχε κρυφη καψουρα μαζι του και εγινε το ............ θα καταλαβεις τι ρεζιλικι σε περιμενει καταλαβες ο ............ θα ναι εκτος υπολογιστη και εσυ θα διχνεις αρχεια του στις διαφημισεις ολοι θα καταλαβουν τι λεω θα σε παρουν στο ψιλο

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τοσο καψουρης εισαι πια μαζι μου και δε μπορεις να βρεις με τιποτα αλλα θεματα για να τα παιζεις σε διαφημισεις? αν δε σ αρεσω βρες αλλον τι καθεσε σε εβαλε κανενας να ερθεις στον υπολογιστη μου να κανεις καταληψη σε αυτον δε ντρεπεσαι λιγακι να μη μπορω να μπω στον υπολογιστη για να διχνεις στις διαφημισεις κλεμενα αρχεια

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Πουλαω Οθονη για PC
    By KARMA in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 27
    Last Post: 23-03-2014, 09:37
  2. σαμποταζ
    By sparrow in forum Παχυσαρκία
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-2014, 23:17
  3. Τι κρυβεται πισω απο την οθονη...
    By ImLost in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 02-09-2011, 22:41
  4. Replies: 7
    Last Post: 14-06-2011, 18:35
  5. Replies: 34
    Last Post: 05-01-2008, 19:51

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •