τους δινουν συνεχως εντολες για το τι να διαφημισουν κανοντας σαμποταζ στην οθονη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 23
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    τους δινουν συνεχως εντολες για το τι να διαφημισουν κανοντας σαμποταζ στην οθονη

    εδω και πολυ καιρο βλεπω ενα συστημα διαφημισεων που στηριζετε στα σαμποταζ που κανουν στην οθονη αφου καθε φορα που με βγαζει εκτος συνδεσης η δε μπορω να συνδεσω την οθονη βλεπω διαφημισεις σχετικες με αυτα που ελεγα στο ιντερνετ αφου η αισχροκερδεια τους ξεπερασε καθε οριο αφου το μονο που τους ενδιαφερει ειναι να βγαλουν λεφτα ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΣ ΙΔΕΕΣ ΣΑ ΤΑ ΠΑΡΑΣΙΤΑ χωρις να σεβονται τιποτα και κανενα αντιθετα χρησιμοποιουν τη συνδεση του υπολογιστη μου για να τους πουν τι θα διαφημισουν καθε φορα που με βγαζει εκτος συνδεσης και εγω ολο αυτο δε προκειται να το ανεχτω αν θελουν να βγαλουν λεφτα χωρις να τους ενδιαφερει τιποτα αλλο να βρουν αλλο θεμα εμπνευσης και να με αφησουν ησυχο

    ποια εμπειρεια βελτιωσης χρηστη μας δουλευετε? συνενοηστε εδω και καιρο για το τι θα διαφημισετε αναλωγα με το τι κανει η συνδεση μου δε ντρεπεστε λιγακι λεω γω ............. που ξεπουληθηκατε για τα λεφτα και δε δινετε δεκαρα για τιποτα αλλο εκτος απο το να κανετε επιτυχια εισβαρος οσων χρησιμοποιουν το ιντερνετ η βελτιωση εμπειρειας ειναι ΓΙΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΕΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΛΕΦΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΙΝΕΤΕ ΦΡΑΓΚΟ.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Να πατε να βρειτε αλα θεματα για να βγαζετε λεφτα και να με αφησετε ησυχο και σεις και οι κατασκοποι που κουβαλησατε εδω ΔΕ ΣΑΣ ΕΔΩΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΝΑ ΣΑΜΠΟΤΑΡΕΤΕ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΔΙΑΚΡΙΤΟΙ ΚΑΙ ΔΕ ΣΑΣ ΝΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΖΑΜΠΛΟΥΤΟΙ

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Πριν κατι μερες εμφανιστηκε ενα κατασκοπος τους που μου μιλησε και τους εδωσε εντολες μπροστα στα ματια μου για το τι θα διαφημισουν χωρις να τους ενδιαφερει καν αν θα το καταλαβω αφου σκιζονται για τα λεφτα και τιποτα αλλο αφου συμφωνα με τη λογικη τους οι ............. δε θα εχουν οθονη για να μπορουν αυτοι να συνενοουνται τι θα διαφημισουν χωρις να σεβονται τιποτα και κανενα και το θρασοσ τους δεν εχει οριο αφου σα να μην εφταναν ολα αυτα θεωρουν οτι μου κανουν και χαρη που ασχολουνται μαζι μου δε καταλαβα ρε ............. σας ειπε κανενας οτι με ενδιαφερει αυτο που κανετε? η νομιζετε οτι θα με κανετε ατραξιον στις διαφξημισεις σας για να μη μπορω να μπω στον υπολογιστη ... ........... ............ λεω γω μπας και ησυχασω που εχετε βγαλει λεφτα για 500 ζωες και δε σας φτανει τιποτα

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τοσο στεγνοι απο ιδεες εισαστε που δε μπορειτε να βρειτε τιποτα αλλο να διαφημισετε και θα καθεστε 24 ωρες να βλεπετε τι κανω στον υπολογιστη για να κανετε διαφημισεις? δε ντρεπεστε λιγακι?
    Last edited by αλεξανδρος_77; 25-04-2021 at 23:07.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    βγειτε στη ζητιανια σε λιγο να ζητιανευετε διαφημισεις απο οσους μπαινουν στο ιντερνετ δε φτανει που μας εκμεταλευεστε δωρεαν μας πουλατε αντιβαιρους που δε κανουν τιποτα αν καποιος με ξερει εστω και ελαχιστα θα καταλαβει αμεσως τι ενοω αφου η διαφημιση αυτη που ειδα ειναι ολοιδια με αυτο που λεω σα να βλεπω κοπια σε αντιγραφο και σα να μη τρεχει τιποτα συνεχιζουν το ρεκορ αισχροκερδειας μετατρεποντας τον υπολογιστη μου σε καταλογο διαφημισεων και κανοντας τον να λειτουργει ετσι οπως τους βολευει για να παιρνουν ιδεες για διαφημισεις η απολυτη ασυδοσια σε ολο της το μεγαλειο ενα διαδυκτιακο .............. που οπιος θελει κανει οτι θελει σε συσκευες αλλων γιατι νομιζετε οτι η λεξη βεμπ σεξ βρισκετε κοντα κοντα στο πληκτρολογιο? γιο αυτοι ακριβως γιατι αυτο ειναι το ιντερνετ ΒΓΕΙΤΕ ΣΤΗ ΖΗΤΙΑΝΙΑ ΡΕ ΝΑ ΖΗΤΙΑΝΕΥΕΤΕ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ απο αυτα που βλεπω στο ιντερνετ μη χασετε κανενα σεντς απο τα δισεκατομυρια που βγαλατε εισβαρος μου το θεμα ειναι πειτε οι πλουσιοι να γινουν πλουσιοτεροι και οι φτωχοι φτωχοτεροι για να κανετε επειδηξη χλιδης και δε φταιει κανεις αλλος αλλα οι .......... που βλεπουν τις διασφημισεις που βαζετε

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    και δε καταλαβα τι θες να πεις με αυτο που λες τωρα μηπως ειμουν υποχρεωμενος να αποδεχτω το αντιγραφο που μου κουβαλησατε για να με εκμεταλευεστε συνεχως? η δε σας εφτασαν τα τοσα δις που βγαλατε τοσα χρονια το εχω καταλαβει προ πολου αυτο μην ανυσιχεις οταν εκανες κοπια αλλο προσωπο και με εξαπατησες οτι εισουν εσυ αυτο εκμεταλευομενος οτι δε το ειχα γνωρισει

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μια χαρα ε ολα αντιγραφη απο μενα σα να βλεπω χιλιαδες αντιγραφα του εαυτου μου παντου σε λιγο θα σπασετε ολα τα ρεκορ συγχαρητηρια
    ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΞΕΡΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΤΙ ΕΝΟΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΜΦΑΝΕΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΠΟΥ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΑΦΟΥ ΣΚΟΡΠΙΣΑΝ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΚΛΟΝΟΥΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΠΛΗΡΗΣ ΑΣΥΔΟΣΙΑ ΕΣΕΙΣ ΔΕ ΜΕ ΣΗΚΩΣΑΤΕ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΟΥΝ? ΑΡΑ ΤΙ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΣΤΕ ΤΩΡΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΠΡΟΣΠΟΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΔΙΧΝΕ ΕΙΚΟΝΑ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΣΑΣ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ? ΑΦΟΥ Ο ........... ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΗΣΑΤΕ ΕΔΩ ΧΑΚΑΡΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΤΗΣ ΚΑΡΤΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΠΑΙΞΕΤΕ ΣΤΙΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΥΝΕΝΟΗΘΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΛΟΓΟ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΛΟΓΟ Ε ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΚΛΩΝΟΥΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΑΦΟΥ ΟΤΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΠΟΥΛΑΕΙ ΣΑ ΤΡΕΛΟ ΚΑΙ ΛΥΣΑΞΑΝ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΙΔΕΕΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΛΟΓΟ Ε? ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ............ ΘΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΖΑΜΠΛΟΥΤΟΙ ΚΑΙ ....... ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΛΑΛΟ ΑΠ ΤΑ Φ......... ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΚΟΜΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΕΑ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΟΡΜΑΝΕ ΣΕ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΑΠ ΑΥΤΟ ΚΑΛΑ ΔΕ ΤΑ ΛΕΩ? ΟΣΟ Ο ΕΝΑΣ ΘΑ ΒΓΑΖΕΙ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ 500 ΖΩΕΣ ΤΟΣΟ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΓΑΡΓΑΡΑ ΕΓΩ ΔΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΓΑΡΓΑΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΕΚΔΗΚΙΣΩ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΜΑΤΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΕΚΛΕΨΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΙΔΕΕΣ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΤΕ ΗΣΥΧΟ Η ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙΤΕ ΑΝ ΨΑΧΝΕΤΕ ............. ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΤΕ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΡΕΙΤΕ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΤΕ ΗΣΥΧΟ ΑΝ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΣΤΕ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟΙ ΔΕ ΣΑΣ ΕΔΩΣΑ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΝΑ ΕΝΟΧΛΗΤΕ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ? ΑΝ ΔΕ ΣΑΣ ΑΡΕΣΩ ΝΑ ΒΡΕΤΕ ΑΛΛΟΥς ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΠΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΤΕ ΗΣΥΧΟ

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ετσι την εχεις δει ετσι για να παιξεις εσυ διαφημισεις θα πρεπει να μη βλεπω στην οθονη τιποτα καταλαβες μου εκανες και χαρη και απο πανω που ασχοληθηκες μαζι μου κανε τον ανηξερο σα να μη καταλαβαινεις τι λεω και συνεχισε το χαβα σου περιμενεις κανεις τιποτα καλυτερο απο σενα η νομιζεις οτι δε ξερω τι ........... εισαι ολοι λενε για σενα οτι ζεις για να βγαζεις λεφτα χωρις να σε νιαζει τιποτα απολυτως ενα ......... εισαι που οτι σκεφτηκες ηταν δικη μου ιδεα κανε τον καμποσο

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ας βαλουν λοιπον το μυαλο τους να δουλεψει για να σκεφτουν αν εχουν λογο να μας παρακολουθουν η οχι οταν πεφτουν σα τα .............. σε οτι τους φερνει λεφτα και δε τους νιαζει απολυτως τιποτα ακομα και αν τους βγαλουν τραγουδι

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    καλα εκανες που το παραδεχτηκες λες και δε φαινοταν.. βγες στη .............. για να βρεις τι να διαφημισεις κανε ............... ψαχνοντας με το φακο οτι και να δω στο ιντερνετ μη χασεις κανενα σεντς

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ειναι ........... οπως μου λενε οτι μου κουβαλησαν μια μυστικη οργανωση μπροστα στα ματια μου που εμφανηστηκε απ το πουθενα με τα ιδια συμβολα ακριβως να τα εχουν βαλει διασπαρτα οπου παω και απαιτουν να μου πασαρουν μια κοπια με το ζορι που μου ειπε τα χιλιαδες παραμυθια οτι ταχα εχει καψουρα μαζι μου για να με κανει ομοιο τους το μονο που τους ενδιαφερε για να με εκμεταλευονται συνεχως γιατι δε τους εφτασαν τα λεφτα που εβγαλαν ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΣΗΚΩΣΑΝ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΕΦΕΡΑΝ ΕΔΩ ΠΕΡΑ αρα τωρα πως διαμαρτυρονται γι αυτο ηθελαν εγω να κανω το ............... για να κανουν αυτοι επιδειξη χλιδης με οτι εκλεψαν απο μενα χωρις ιχνος σεβασμου αν δεν τους αρεσω δε με ενδιαφερει θα το ραψω οταν με σεβαστουν και αυτο ΤΟ ΑΠΑΙΤΩ αλλιως να πανε να βρουν αλλου ιδεες χρυσορυχεια για να πλουτιζουν

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μια χαρα συγχαρητηρια γι αυτο που ελεγες η εκμεταλευση σε ολο της το μεγαλειο χτυπησες ορυχειο χρυσου για να παιρνεις ιδεες

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μηπως σε λιγο θα βαλεις και καμια φωτογραφια μου σε καμια διαφημιση σου γιατι εχω δει ως τωρα τοσους πολους κλωνους μου που εχω χασει το μετρημα ωραια δε εκανες την οθονη του υπολογιστη μου αγνωριστη για να συνενοηθεις με τους κατασκοπους που μου κουβαλησες εδω

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    στο εχω πει και αλλη φορα γιατι το ξερεις οτι σε ξερω και με ξερεις δεν εχω αναγκη ουτε τα καλα σου λογια ουτε το να με κανεις μασκοτ στις διαφημισεις σου συμπεριφερεσε με ενα θρασος που ομοιο του δεν εχω ξαναδει αν νομιζεις οτι θα με εκμεταλευεσαι για να βγαζεις λεφτα θα σου αλαξω βιολι γιατι θες δε θες αν θες να το κανεις αυτο θα με σεβεσαι αλλιως θα βρεις αλλα θεματα να ασχολησαι εκτος αν δε σε ενδιαφερει ουτε και αυτο να γινεις ρεζιλι σε ολο το ιντερνετ

    α σοβαρα? τωρα εισαι και θυμα και απο πανω ετσι? κατελαβες την οθονη του υπολογιστη μου και με κουβαλησες εδω και τωρα το παιζεις ιστορια και απο πανω ε καημενε που τοσα χρονια κατερηψες το ρεκορ χλιδης ςεκτος αν σε λιγο μου πεις οτι εισαι για το φτωχοκομειο

    δε φτανει που υπεκλεψες συνομιλιες στο ιντερνετ εχεις και το θρασος να με ενοχλεις και απο πανω ετσι ειμαι και παλιοχαρακτηρας και ολας ετσι

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Πουλαω Οθονη για PC
    By KARMA in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 27
    Last Post: 23-03-2014, 09:37
  2. σαμποταζ
    By sparrow in forum Παχυσαρκία
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-2014, 23:17
  3. Τι κρυβεται πισω απο την οθονη...
    By ImLost in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 02-09-2011, 22:41
  4. Replies: 7
    Last Post: 14-06-2011, 18:35
  5. Replies: 34
    Last Post: 05-01-2008, 19:51

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •