υποκλοπη αρχειων και προσωπικων συνομιλιων σε διαφημισεις
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    υποκλοπη αρχειων και προσωπικων συνομιλιων σε διαφημισεις

    εδω και τοση ωρα βλεπω ενα τυπο που κουβαλησε εδω ενα κατασκοπο που χακαρε επιτηδες τη καρτα γραφικων του υπολοστη μου και υπεκλεψε τα αρχεια που ειχα σε αυτον και τα μετετρεψε σε διαφημιστικο υλικο και ο σκοπος που το εκανε αυτο ηταν για να μην εχω τα αρχεια για να μη φαινετε οτι ειναι ακριβως τα ιδια αφου το θρασος τους εχει σπασει καθε ρεκορ αφου ορμανε σα τα .............. σε οτι τους φερνει λεφτα χωρις να τους ενδιαφερει τιποτα αλλο εκτος απο το να κανουν μπισνες και αφου υπεκλεψε τα δεδομενα σα να μη συμβαινει τιποτα εκανε πως δε καταλαβαινε

    ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΠΡΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΔΟΧΗ ΤΩΝ ΚΟΥΚΙΣ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΒΡΕΙ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ? ΟΤΑΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΤΡΥΠΕΣ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΑΞΙΟΠΙΣΤΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΥΠΟΤΙΘΕΤΕ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ Ως ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΧΩΡΕΙ Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ

    η αποδοχη των κουκις ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΛΠΟ για να αποκτα προσβαση οποιος θελει στον υπολογιστη σας ΜΕ ΤΗ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΑΣ ΕΧΟΝΤΑΣ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΩΣ απαιτηση για να πατησεις ναι για να φυγουν απο μπροστα σου

    ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΑΣ ΜΙΛΑΤΕ μπορει να πιστεψει καποιος οτι ειναι ασφαλης με τα ηλεκτρονικα μεσα οταν ολα χακαρονται τοσο ευκολα και παρολα αυτα θελουν να πιστεψουμε οτι ολα αυτα ειναι για το καλο μας? ποιος νομιζουν οτι κοροιδευουν οταν τοσο καιρο προσπαθω να βρω μια λυση και δε τους σταματα τιποτα αφου οτι και να κανω συνεχιζουν να χακαρουν οτι βρουν ανενοχλητοι σα να μη υπαρχουν καν τα αντιβαιρους

    και μπορει να πιστεψει καποιος οτι με ηλεκτρονικα μεσα θα παραμεινει ασφαλης? εκτος αν ειναι τοσο ......... και τοσο ............. που αυτο το πιστευει ΕΝΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΠΟΔΙΞΕΙΣ οτι οτι ειναι ηλεκτρονικο ΧΑΚΑΡΕΤΕ χωρις τιποτα να το εμποδιζει

    αρα οσοι αποφασισουν να γινουν δουλοι της τεχνολογιας θα ειναι αξιοι της μοιρας τους

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Αν νομιζεις λοιπον οτι θα μεινω χωρις οθονη ΑΠΑΙΤΩ να σταματησεις να χρησιμοποιεις τα αρχεια που υπεκλεψες απο τον υπολογιστη μου εκτος αν θες να σε κανω ρομπα αν και αυτο δε βλεπω να σε ενδιαφερει και πολυ καταλαβες δεν εδωσα τη συγκαταθεση μου να χακαρεις το προγραμα της καρτας γραφικων αν αυτο νομιζεις

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    σε λιγο θα δεις ποσο ................ θα σου φανει οταν αρχισουν τα κουτσομπολια οτι εισαι ενας κοινος κλεφτης που επειδη ειχες καψουρα μαζι μου εκλεψες τα αρχεια του υπολογιστη μου για να βαλεις στις διαφημισεις τον ανομολογητο ερωτα σου σε λιγο θα σε κουτσομπολεψει ολο το ιντερνετ μετα απ αυτο και ολοι θα πουν οτι με ζηλευες και δεν ειχες που να σταθεις απ τη ζηλεια σου και τοτε θα καταλαβεις τι ........... εκανες

Similar Threads

  1. Διαφημισεις!
    By ftatl in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 21
    Last Post: 16-04-2014, 18:03
  2. Διαρρευση προσωπικων δεδομενων σε γνωστο τσατ
    By deleted-member30-03 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 89
    Last Post: 22-04-2012, 00:28
  3. ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ?
    By Remedy in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 17
    Last Post: 29-06-2011, 20:24
  4. ΠΕΡΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ
    By Remedy in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 105
    Last Post: 12-09-2010, 01:53

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •