εδω και πολυ καιρο ενω δε κανουν αλλη δουλεια απο το να αποχορουν ενω συνεχιζουν να κανουν καταληψη στυ συνδεση του υπολογιστη μου κανοντας κακοβουλη χρηση των κουκις ενω ισχυριζονται οτι ολα αυτα συμβαινουν για το καλο μου κατεγραψαν τις συνηθειες μου και οτι συνηθιζω να βλεπω σε πορνο και καθε φορα που βλεπω κατι σχετικο προσπαθουν με εκβιαστικους τροπους να με κατευθυνουν προς τον αρχικατασκοπο ο οπιος τοσο καιρο με κατασκοπευε για να καταλαβει πως θα γινει αντιγραφο αυτου που επιθυμω νομιζοντας οτι θα με εξαπατησει με το τροπο αυτο και εμποδιζοντας με να χρησιμοποιησω τον υπολογιστη ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΥΠΝΟΤΙΣΟΥΝ ΜΕ ΣΕΞΙΣΤΙΚΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΕΠΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΦΕΝΟΝ ΦΑΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΙ ΚΑΤΕΛΑΒΑΝ ΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΚΑΙ ΑΦΕΤΕΡΟΥ ΕΦΑΡΜΟΖΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ ΣΥΝΟΜΩΣΙΑΣ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΕΣΩ ΣΤΗ ΠΑΓΙΔΑ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΝ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΡΟΞΕΝΙΟ ΑΡΧΙΚΑΤΑΣΚΟΠΟ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΜΕΤΑΛΑΞΕΙ ΠΑΡΑ ΤΗ ΘΕΛΗΣΗ ΜΟΥ ΣΕ ΑΛΛΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ ΚΑΤΑΠΑΤΩΝΤΑΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟ ΘΕΛΟΝΤΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΒΑΛΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΛΑΣΑΝ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΒΛΕΠΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΤΑΠΑΤΟΝΤΑΣ ΚΑΘΕ ΕΝΟΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΛΑΣΟΥΝ ΕΝΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΑΠΟΜΙΜΗΣΗ παριστανοντας οτι χρησιμοποιουν τα κουκις για τη βελτιωση εμπειρειας χρηστη το μεγα ανεκδοτο και αυτο δεν ειναι βελτιωση εμμπειρειας χρηστη αλλα ΕΞΑΠΑΤΗΣΗ ΧΡΗΣΤΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΗ ΧΡΗΣΤΗ ΣΑΣ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΩ ΘΑ ΠΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΦΑΚΕΛΟΝΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΕ ΥΠΝΟΤΙΣΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΙΔΕΑ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΤΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΦΕΡΑΤΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΑΤΕ ΤΟΥΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΜΙΣΘΩΣΑΤΕ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΥΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΑΣΟΥΝ ΤΟ ΜΙΣΘΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΤΡΩΝΕ ΛΕΦΤΑ ΟΤΙ ΤΑΧΑ ΘΑ ΜΟΥ ΑΛΑΞΕΤΕ ΜΥΑΛΑ ΝΑ ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΑΛΑΞΑΤΕ ΜΥΑΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ.ΙΔΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΑς ΑΡΕΣΩ Η ΟΧΙ ΔΕ ΜΕ ΕΝΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΝ.